igor.jankovic

Samostalno trazenje smestaja na Lefkadi

1853 poruke u ovoj temi

DRuštvo,

Pre dve godine sam letovala na Lefkadi i smeštaj sam našla preko ovog sajta. Jedan član, čije ime sam zaboravila je ostavio čitav spisak vila sa specifikacijom smeštaja i kontakt telefonima. Da li se neko seća ko je odradio taj veličnastveni posao i kako da ponovo dođem do tog spiska?

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Možda ja ....ali moj spisak nema telefone već samo linkove ka sajtovima. 

Link za spisak je u mom potpisu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Да ли неко зна како се зове смештај у Агиос Никитасу, на почетку главне(једине) улице са ресторанима, где је онај рента кар, агенција, а изнад су собе, и да ли зна цене оквирно по месецима за апартмане?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Društvo,

hvala vam puno na korisnim informacijama, lep provod i ovog leta.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

У шоку сам, ако су то фиксне цене, нас четворо смо се 2013-те ту сместили на бум, дошли 28. августа, прво нам тржили 700 евра, ми тражили да спусте, они спустили на 600. Ми безобразно (ако прође, прође) понудили 500, они звали неког телефоном и рекли упадај. Е сад ме занима, да ли је ово луда срећа или може да се нађе у том периоду 1. септембар смештај 4 особе, 500 евра? Агиос Никитас? Јотев хвала на одговору. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@vladimir... Neko ce reci da je luda sreca u pitanju ,ali ja koji sam svake godine na Lefkadi ,mogu da konstatujem da je sve moguce kada su grci u pitanju. Ja sam prve godine cetvorokrevetni apartman platio 650 eura sa doruckom uz "tesko" cenkanje a sledece godine sam dobio cenu od 500 eura za isti smestaj i uslugu bez pregovora. Sve zavisi od ponude i potraznje i kako koji dan ubodete. Prosle godine su u hotel dosli neki mladic i devojka da potraze smestaj i trazili su im 60 eura dnevno za dvokrevetni studio. Bilo im je skupo pa su otisli dalje. Posle dva dana dosao neki drugi par i ponudio 45 eura i gazdarica im bez ijedne reci izdala sobu za te pare. 
Prosle godine sam upoznao i porodicu iz Kragujevca koja je za 10 dana promenila 3 smestaja. Popunjavali su praznine u terminima i prolazili sa 30-35 eura dnevno..
Ko se kako snadje.....
Inace,moze da se nadje za taj period smestaj za 500 eura...
Pozzz

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Koliko sam primetila, ove godine su skocile lepo cene za Grcku. Mi planirali u Sarti, ali vidim da su bas visoke cene, i dvoumimo se da ipak idemo na Lefkadu i mislim da cemo ipak ici na Lefkadu. Gledala cene preko agencija, ali samo smestaj i najeftinije za dvosoban je oko 300 eura. Sad me zanima da li vredi krenuti na bum pa tamo traziti smestaj? U pitanju termin oko 28 avgusta. Moze li se povoljno tada naci smestaj u Nidriju i ima li guzve?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Rada G u julu i avgustu su najvece guzve sirom Grcke. U Nidriju se moze pronaci povoljno smestaj ali ne ocekujte da to bude "dzabe"....Hocu reci, ta cena za smestaj od 30 eura dnevno je uobicajena za to mesto u tom periodu. Malo dalje od glavnog setalista se moze naci i za 25eura ,ali ja licno nisam cuo da je neko prosao jeftinije.
E sad, ukoliko se odlucite za tu varijantu (Nidri) ,racunajte i to da se necete bas "nakupati" ukoliko ne idete svojim autom ili ne iznajmite neko prevozno sredstvo.
Po meni,bolji je izbor da potrazite smestaj negde na zapadnoj obali ili u Vassiliki.
Razliku u ceni cete dati na voznju do plaza na zapadu ili rentiranju vozila i voznji.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala na odgovoru. Planiramo ici svojim autom, a vidim da je Nidri nase najposecenije mesto, pa smo mislila da bas tu nadjemo smestaj. Ne znam kakva su ostala mesta na Lefkadi, ali ne volimo mala mesta. Planiramo da obidjemo dosta plaza, kao i Pargu, Sivotu mozda. Mene samo zanima ako su to te cene, jednostavije mi je preko agencije da uplatim da ne lutamo tamo kad stignemo. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nidri spada u najposecenija mesta zato sto je godinama bilo i jedino mesto na Lefkadi koje su nudile nase agencije. Problem Nidrija je sto nema svoju plazu tj. gradska plaza je ispod ranga vecine crnogorskih plaza. E sada,ukoliko vi preferirate veca mesta,onda je po meni mnogo bolji Lefkas ,osim ako vas ne mrzi da vozite 30km do prve pristojne plaze ,ne racunajuci Desimi plazu ,koja se nalazi na nekih 6km od Nidrija.
Smestaj mozete rezervisati preko net-a ili kao sto rekoste preko neke od agencija ukoliko vam je lakse.
Inace,na ostrvu osim Lefkasa i Nidrija,jedino vece mesto je jos i Vassiliki i to je to.
Zelim vam lep provod !!!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Prva pristojna plaza je Pefkulia 10km od Lefakasa. Dalje znate...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Volimo veca mesta, ali ipak da ima neku bar malu plazu, u slucaju da ne idemo bas svaki dan van mesta. Nidri najvise ima u ponudi, pa mi deluje da cu najverovatnije tamo. Inace smo se u poslednji momenat odlucili za Lefkadu, ipak je Jonsko more najlepse, po meni. Samo se nadam da jos nisu popunjena sva mesta preko agencija za taj termin. Malo skrecem sa teme, al samo jedno kratko pitanjce, koliko je "neka" od lepih - pristojnih plaza udaljena od Nidrija?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pristojnih plaza ima i u (relativnoj) blizini Nidrija, ali lepe plaze su vam sve na suprotnoj strani Lefkade - dakle na zapadnoj obali. Sto rece gore jotev, mozda vam je bolji izbor Lefkas, i zbog blizine Agios Ioannis plaze i zbog Pefkoulie.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Agios Ioanis bas i nije za kupanje mada videh kupace jednom prilikom.

Najbliza Pefkulia 10km (od mostica) od Lefkasa. Za ostale distance postoji Google maps.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26654
    Ukupno tema
    894259
    Ukupno poruka