igor.jankovic

Samostalno trazenje smestaja na Lefkadi

1853 poruke u ovoj temi

"SAMOSTALNO SKUPLjE?
Svake godine Grčku poseti više od 100.000 ljudi o sopstvenom aranžmanu.

Svakako, ima i onih turista koji više vole samostalno da putuju, da traže i organizuju sebi putovanja."

Novosti danas

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima!

Planiram sa devojkom da idem na Lefkadu poslednje nedelje jula i zelimo samostalno da nadjemo smestaj. Da li u tom periodu moze da se nadje smestaj za nekih 10-12e po osobi za 10 nocenja? Potrebna nam je samo najobicnija soba sa kupatilom. Nikakav apartman, kuhinje, bazeni i ostalo. Socijala :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Studio za 25e za dvoje u spicu sezone na zapadnoj strani... mnogo tesko.. skoro pa nemoguce..

Po toj ceni jedino Nidri , mozda Nikiana i Ligia.

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da, tesko za tu cenu. Mozda bi mogao da navuces za npr.30e, nesto u Vasilikiju :razmislja:

Za te pare, mozda bi moglo u junu, eventualno septembru.

A ako mislis na sobu sa kupatilom, kao u CG, ja mislim da to tamo i nema. Mislim, da nije hotelska.

Ako ima, neka me neko ispravi.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kako nema soba s kupatilom? Ja sam bio ubeđen da je većina smeštaja s kupatilom. Barem ovamo u potezu Lefkada - Katsimi

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Suki je mislila na sobu sa kupatilom ali bez kuhinje, dakle na smeštaj koji je manji i skromniji od studia

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Naravno da imaju kupatilo, ali su uglavnom tipa studio tj.imaju i kuhinjicu unutar prostorije. Sobe bez kuhinje a sa kupatilom (naravno) ima npr. Vila Ioli na Agios Ioannisu, ali te sobe i nisu jeftinije u odnosu na studio. Vazno je imati bar nekakav frizider.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja znam samo za Santa Maria Rooms

Poznat mi je samo taj deo od Lefkasa do iznad Kathizme a smeštaje u drugim mestima nisam tražila.

Nalazi se na putu kada se prođe skretanje za Kathizmu.

Ima sigurno još sličnih smeštaja koji se ne reklamiraju na netu ali ne računajte na to da ih lako nađete.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav, treba mi mala pomoć.Prošle godine sam bio u ovom smeštaju preko agencije, međutim ove godine ga nema u ponudi, a na internetu ne mogu da nađem nikakav kontakt.Ako neko kojim slučajem ima mail ili tome slično, bio bih mu krajnje zahvalan da mi pošalje.U pitanju su Sapho apatmani u Nidriju.Sapho.pdf

SAPHOO.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dobar dan. Molila bi za pomoć. Prvi put bi išli na Lefkadu,zapadni dio,  radi se o dvije porodice (4 odrasle osobe i 4 djece). Da li možete da mi preporučite neki pristojan smještaj po mogućnosti sa bazenom(radi djece). Ako ima neka kuća/vila al da nije preskupa. Hvala :D 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

sta je kome preskupo je relativno, ali mnogo puta je vec napisano, vila timoklia ili sunset studios, za ta 2 znam da su odlicni/dobri i na dobrim lokacijama...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo ponovo na pocetku sto se trazenja smestaja tice jer je u agenciji doslo do nesporazuma :( Agencije ili nemaju slobodan cetvorokrevetni app za period koji nama odgovara ili su nama nedostupni jer nam je budzet ogranicen. Poslala sam par upita vilama koje nadjoh na ovoj temi ali za sada bez odgovora. Jedini kriterijum koji imamo je da je apartman a ne studio i da ima pogled na more jer volimo da popijemo kaficu na terasi pre nego sednemo u auto i krenemo u avanturu. Svaka pomoc je dobrodosla. Prelistacu ponovo celu temu. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Banem,koji je to smestaj bez bazena za 2o eura dnevno u septembru    Villagio Maistro ili  Villa Verde Fenia?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pasinovac Mi smo uvek išli u Verde Fenia, ali tamo je 30€ u septembru. Soba, ne po osobi. Ako vas ima troje, onda je to 10€ po osobi što je, mislim, prilično povoljno.

Izmenjeno (banem)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko bio u Villi Milos u Agios Nikitasu? I kakvi su utisci. Hvala.:rolleyes:

Izmenjeno (Luka91)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26657
    Ukupno tema
    894352
    Ukupno poruka