igor.jankovic

Samostalno trazenje smestaja na Lefkadi

1853 poruke u ovoj temi

15181

Jel to bila agencija ili neki popusti?Hvala Sonja najlepše na javljanju.To je cena ekstra.

Hvala lepo od srca. Pa taj stari link koji ste postavili je istekao. Ako budete nasli posaljite. Al sasvim lepo izgleda i zadovoljan sam :)

15181

Image-1.png

Image.png

Image-2.png

Image-3.png

Image-4.png

Izmenjeno (Manuela606)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima! Nas cetvorica planiramo da idemo na Lefkadu 4.8-12.8, pa nas interesuje kakva je mogucnost da pronadjemo smestaj na licu mesta? Najradije bi odseli u Lefkasu, ali mogu i ostala mesta u okolini, samo ne bismo isli na krajnji jug. Takodje, koje cene bismo mogli da ocekujemo za taj period i da li neko ima da preporuci neki smestaj? Hvala svima unapred! :) 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima! Nas cetvorica planiramo da idemo na Lefkadu 4.8-12.8, pa nas interesuje kakva je mogucnost da pronadjemo smestaj na licu mesta? Najradije bi odseli u Lefkasu, ali mogu i ostala mesta u okolini, samo ne bismo isli na krajnji jug. Takodje, koje cene bismo mogli da ocekujemo za taj period i da li neko ima da preporuci neki smestaj? Hvala svima unapred! :) 

Upravo sam se vratio sa Lefkade i celo ostrvo je kao mravinjak. Rezervisite nesto preko neta. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zdravo svima, iscitala sam dobar deo teme ali s obzirom na to da nisam nikada letovala u ovom delu Grcke, zanima me koje su okvirne cene nekog cistog i skromnog smestaja? Ja i decko smo odlucili da malo promenimo i dodjemo u ovaj deo (sa olimpijske regije). Idemo autom, i trazili bi smestaj kad stignemo, pa me zanima sta da ocekujemo? 

Stigli bi tamo 16. avgusta. 

Da li je uopste moguce naci smestaj tamo na licu mesta? 

Ne zamerite na mozda 'glupim' pitanjima ali iako letujemo preko 10 godina u Grckoj, zaista nikada nismo bili u ovom delu. 

Hvala unapred svima na odgovorima :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima smestaja ali nisu u nekom stanju koliko ja vidim spolja...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Smeštaji u Agios Janisu su uglavnom lepi. Ja sam pre oko 3 nedelje slala upite za poslednju dekadu avgusta, za troje.  Neki mi nisu ni odgovorili (Verde, Verde Fenia), a neki su bar kulturno napisali da nemaju mesta (Virginia, Evaggelia, Casa di Varco, Brunello, Villagio, San Giovanni). Cene koje sam dobila su sledeće - Eleana studios 50 evra, Malakasis 65 za polusuteren - šteta, ne dolazi u obzir, Agrambeli 45 za dvokrevetni studio sa trećim pomoćnim krevetom, a 55 za apartman, Kastro Maistro 70 sa doručkom, Lazaris 65. Lefkada je u avgustu uglavnom nagužvana i skupa, pa tako i sad, ali ove godine  Tasos je još gori.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Tasos skuplji od Lefkade?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da, na temi Tasos napisala sam koje sam cene tamo dobila. Napominjem da sam tražila smeštaj za troje  što bliže plaži, isključivo na potezu od  Limenasa prema Pahisu (taj deo najviše volim kao bazu, već sam bila ranije) , ne u samom mestu, gde verovatno može jeftinije da se prođe.

Nisam htela da generalizujem, možda sam se pogrešno izrazila.  Ovo je moje ovogodišnje iskustvo, poređenje A.Janisa na Lefkadi sa okolinom Limenasa, za solidan trokrevetni smeštaj, blizu plaže,

Izmenjeno (rakel)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ako sve bude ok, ići ćemo u Lazaris, mada me muka hvata kad vidim na slikama da je studio kao kutijica, pojma nemam kako ćemo stati unutra nas troje velikih...staviće mene da spavam na terasi, jerbo hrčem:bez-zuba:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cao svima,

Treba nam mala pomoc.. hteli bismo da letujemo na Lefkadi, tacnije u Sunset studios-u, na Kathisma plazi. Stupili smo u kontakt sa njima preko mejla sunset.lef@gmail.com,  medjutim trazili su da uplatimo depozit al nisu nam uzeli nikakve podatke :/ da li je neko imao slicno iskustvo sa ovim smestajem i da li moze da potvrdi mejl adresu?

Gledao sam malo ovaj smeštaj, pa me interesuje ako nije tajna koja je bila ponuđena cena smeštaja i ako ste bili ovog leta tamo, kakva su iskustva.Može da javi i neko drugi ako ima bilo kakvih informacija o ovom smeštaju.Hvala !

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cao svima,

Treba nam mala pomoc.. hteli bismo da letujemo na Lefkadi, tacnije u Sunset studios-u, na Kathisma plazi. Stupili smo u kontakt sa njima preko mejla sunset.lef@gmail.com,  medjutim trazili su da uplatimo depozit al nisu nam uzeli nikakve podatke :/ da li je neko imao slicno iskustvo sa ovim smestajem i da li moze da potvrdi mejl adresu?

Gledao sam malo ovaj smeštaj, pa me interesuje ako nije tajna koja je bila ponuđena cena smeštaja i ako ste bili ovog leta tamo, kakva su iskustva.Može da javi i neko drugi ako ima bilo kakvih informacija o ovom smeštaju.Hvala !

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko bio u Kennedy apartments u Lefkasu? Kakva su iskustva?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Veliki pozdrav,

Da li moze neko da mi kaze koji je apartman broj 6 u vili Timoklia?

Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Veliki pozdrav za sve :)

Zamolila bih nekog ko je bio u Studios Niki da mi kaže kakvi su studiji obzirom da su u prizemlju? Ako sam dobro razumela, jedino mesto za boravak van studija je ispred studija (sto, stolica)? 

Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko bio u kući Vandorou u Ligiji? 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26655
    Ukupno tema
    894262
    Ukupno poruka