Postavi putopis
x

Za postavljanje sadržaja, potrebno je da budeš član našeg sajta.

Za svega 2 minuta možeš da napraviš svoj nalog:

Registruj se

Ukoliko već imaš nalog:

01.04.2016

Nemanja Mutić
U ovom Putopisu odlazim da napravim novu tajlandsku vizu, upućujem se u Vientiane, glavni grad Laosa. Usput, Zare i ja, obilazimo trijumfalnu kapiju, hram Thatluang Stupa, ležećeg Budu i veliki Buddha Park.

29.03.2016

Nemanja Mutić
Ayutthaya je nekadašnji glavni grad Tajlanda i jedno od najlepših mesta koje možete posetiti. Iz Bangkoka odlazim na jednodnevni izlet i usput posećujem i letnju palatu Bang Pa-In.

Delft, Holandija

25.03.2016

MajusMajus
Čitala sam o tom holandskom gradiću ranije i počeo je da mi se vrzma po glavi kada smo dolazili u Holandiju, a zvuk njegovog imena odzvanjao je u ušima kao ritmičko udaranje točkova, dok smo vozom prolazili pored njega: Delft,...

25.03.2016

Nemanja Mutić
Ovaj put sa dečijim kampom odlazimo u najjužniji deo Tajlanda u grad Narathiwat. Obilazimo lokalnu džamiju i najveću statuu Bude na jugu Pra Buddha Thaksin Ming Monkol.

Bangkok, Tajland

22.03.2016

Nemanja Mutić
Kineska nova godina se slavi u Bangkoku, najbolji momenat da se obiđe kineska četvrt. Ovaj put smo otišli u hram Zlatnog Bude Wat Traimit, hram krokodila Wat Chakrawat i market.

18.03.2016

Nemanja Mutić
Betonska džungla Bangkok zna da dosadi i najbolji lek je plaža. Ostrvo Koh Larn se nalazi na dva sata vožnje od Bangkoka, nadomak grada Pattaya. Sa prijateljima pakujemo torbe i odlazimo na jednodnevni izlet.

Roterdam, Holandija

17.03.2016

MajusMajus
Nisam sigurna šta bih mislila o Roterdamu, da nas Tomica nije sačekao na železničkoj stanici sa svojim malim preslatkim sinom, vodio nas po gradu i pričao o njemu. Jedno je kada odemo u nepoznato sa mapom u rukama, a drugo...

Egina (Aegina), Grčka

17.03.2016

klubva
SARONSKA OSTRVA  I  DEO   EGINA - BLAŽENO OSTRVO SVETOG NEKTARIJA   Drevna Egina( Αἴγινα), blaženo ostrvo svetog Nektarija odiše mirom, toplinom, skromnošću,  i budi u ljudima nadu, ljubav i veru u dobro. U pravoslavnom svetu najpoznatija je po veličanstvenom manastiru...

15.03.2016

Nemanja Mutić
U ovom Putopisu videćete nejlepše hramove u regiji grada Chumphon. Rentirao sam skuter, krenuo u avanturu i izgubio se.

12.03.2016

Nemanja Mutić
U ovom Putopisu videćete kako je biti stater u filmu i šta sve možete očekivati. Lokacija za snimanje filma je u gradu Chumphon u centralnom Tajlandu.