Skoči na sadržaj

putovanja.info logo
Učestvujte u nagradnoj igri povodom našeg 10. rođendana: Nagradna Igra !

Dabaklar hotel

120 odgovora na temu

#61 xella

turista

• Član
  • Poruka:98
  • ženski

Napisano: 05. Oct 2011 - 07:22

Pogledaj porukudrug_član @ 01. Oct 2011 - 18:45

Definitivno je hotel sa 2+* nista vise.Vratili se danas.Osim pohvala za vodice i Argus nemam sta dobro da iznesem.To je moje licno misljenje.

U redu je da imaš svoje mišljenje, ali ipak mislim da je preterano kada kažeš da je hotel za dve zvezdice :blink: Između tri i četri ok, ali dve :huh:

Što se tiče čistačica mi nismo imali problema, svaki dan su dolazile u isto vreme, nikakvih problema nije bilo... Peškiri uvek čisti i novi. Toalet papir, šampon, kapa za kupanje i papuče su svaki drugi dan donosili i ostavljali zalihe, tako da stvarno ne znam kako ste vi sa tim imali problema :neznam:

Što se tiče hrane bila je vrhunska, tu stvarno nemam šta da kažem. Kuvar koji servira, tj. sipa kuvana jela za večeru sipaće vam po jednu kutlaču ili po jednu kašiku (veliku porcijsku), a ako vam nije dovoljno kažite da vam sipa još jednu, dve ili tri, neže biti problema. Mi ih bar nismo imali. Znam da je moj suprug jednom došao za sto sa punim tanjirom pečenih krompirića (4 porcije) i sa punim tanjirom pilećih bataka :kolce: Kada je sutra došao na večeru nije bilo potrebe da mu govori da mu nije dovoljna samo jedna porcija :hehe: Tako da mi je sve to bilo simpa, iako u početku b l a m :bez-zuba:

Kada bi opet išla u Kušadasi, ne bi išla opet u Dabaklar, jer ima i jeftinijih hotela sa sličnom uslugom, ali ne mogu da kažem da je Dabaklar za dve zvezdice kad nije i da usluga nije na nivou kad jeste...

I da se ne lažemo Dias se ne može po ničemu porediti sa Dabaklarom, al da je jeftin jeste, za noćenje je ok, al za ostalo...

#62 jedna mala

svetski putnik

• Član
  • Poruka:573
  • ženski

Napisano: 05. Oct 2011 - 17:55

xella hvala i na ovim informacijama nama je bas delovao ok ovaj hotel a i nisam cula od nikoga da se zalio al to verovatno zavisi od posluge i od grupe do grupe nikako nema pravila a DIas i Dablakar ne moze nikako da se uporedi totalno su razliciti hoteli po samom spoljasnjem izgledu se vec vidi razlika

#63 Mademoiselle

backpacker

• Član
  • Poruka:8
  • ženski

Napisano: 06. Oct 2011 - 17:00

Pogledaj porukuxella @ 05. Oct 2011 - 07:22

U redu je da imaš svoje mišljenje, ali ipak mislim da je preterano kada kažeš da je hotel za dve zvezdice :blink: Između tri i četri ok, ali dve :huh:

Što se tiče čistačica mi nismo imali problema, svaki dan su dolazile u isto vreme, nikakvih problema nije bilo... Peškiri uvek čisti i novi. Toalet papir, šampon, kapa za kupanje i papuče su svaki drugi dan donosili i ostavljali zalihe, tako da stvarno ne znam kako ste vi sa tim imali problema :neznam:

Što se tiče hrane bila je vrhunska, tu stvarno nemam šta da kažem. Kuvar koji servira, tj. sipa kuvana jela za večeru sipaće vam po jednu kutlaču ili po jednu kašiku (veliku porcijsku), a ako vam nije dovoljno kažite da vam sipa još jednu, dve ili tri, neže biti problema. Mi ih bar nismo imali. Znam da je moj suprug jednom došao za sto sa punim tanjirom pečenih krompirića (4 porcije) i sa punim tanjirom pilećih bataka :kolce: Kada je sutra došao na večeru nije bilo potrebe da mu govori da mu nije dovoljna samo jedna porcija :hehe: Tako da mi je sve to bilo simpa, iako u početku b l a m :bez-zuba:

Kada bi opet išla u Kušadasi, ne bi išla opet u Dabaklar, jer ima i jeftinijih hotela sa sličnom uslugom, ali ne mogu da kažem da je Dabaklar za dve zvezdice kad nije i da usluga nije na nivou kad jeste...

I da se ne lažemo Dias se ne može po ničemu porediti sa Dabaklarom, al da je jeftin jeste, za noćenje je ok, al za ostalo...
POTPISUJEM OVO :klap: Hotel je sjajan, kao i njegovo osoblje, hrana je raznovrsna i ima za svakog po nesto. Moje preporuke za ovaj hotel. Ako ponovo budem isla u Kusadasi, opet cu izabrati ovaj hotel! ;)

#64 xella

turista

• Član
  • ženski

Napisano: 06. Oct 2011 - 19:57

Drago mi je da mogu da pomognem. :blush: Stvarno ne bi volela da se neko nervira zbog uplaćenog aranžmana i da misli da je hotel loš kad nije. :zvizduk: Svima onima koji tek treba da budu gosti ovog hotela želim lep provod, nećete se pokajati što ste izabrali Kušadasi i hotel Dabaklar. Pozdrav svima! :thankyou2:

#65 Katarina Loves Leptokaria

iskusni putnik

• Član
  • Poruka:211
  • ženski

Napisano: 17. Jan 2012 - 14:19

Isla bih ove godine u Dabaklar.
Proslogodisnje cene Sabre avionom i neke druge agencije su se drasticno razlikovalo. Primer , sabra 325e po osobi paket aranzman, dok na preko jedne druge agencije je 480 e, sve to isto.
Pa mi nije jasno kako je to moguce? Ko ,gde i na koji nacin toliko dere?
P.S I ako mozete da mi poseljete slike soba, neko ko je bio ove godine, btw pogledala sam sve MFT.

#66 leprsava

svetski putnik

• Član
  • Poruka:2258
  • ženski

Napisano: 17. Jan 2012 - 17:18

Katarina ono sto sam primetila kod Sabre je da ide plus dinarski deo, pa ako to nisi sabrala mozda je ta razlika u pitanju. Ja sam se pretprosle godine tako malo zeznula :) Odusevila sam se cenom za jedan hotel i kada su mi u agenviji sabrali upsss :blush::zvizduk:

Proveri ti sve sta nude i jedna i druga, i dane koji se racunaju, neko je skoro dao primer za neku agenciju kako su reklamirali 12 dana a ustvari 1 i zadnji dan su put i spavanje u busu :(

#67 Katarina Loves Leptokaria

iskusni putnik

• Član
  • ženski

Napisano: 17. Jan 2012 - 19:32

@leprsava e divota, taman se zagrejah za nesto, i rekoh sebi to je to! Putovacu sa visine, kad ono corak. To je sve jer su agencije tupave,, napisite suma sumarus kolko je i da se razumemo ko ljudi...

#68 leprsava

svetski putnik

• Član
  • Poruka:2258
  • ženski

Napisano: 17. Jan 2012 - 19:43

Argus je te iste godine imao jeftinije avip ponude od Sabre...pa sacekaj ko zna sta ce biti ove godine, mi smo na kraju otisli sa Argusom

#69 Katarina Loves Leptokaria

iskusni putnik

• Član
  • ženski

Napisano: 17. Jan 2012 - 20:02

Arugusom verovatno da, avionom def. ne, treba iskesirati sve to u ovo vreme, razmisljam o drugim hotelima dok cekam ponudu a kao sto vidim na kraju cu se vratiti u svoju Leptokarijicu i moliti boga da ikad odem van nje.

#70 jedna mala

svetski putnik

• Član
  • ženski

Napisano: 28. Jan 2012 - 20:06

mislim da je mnogo bolja varijanta ici preko argusa skroz su korektni i imaju odlicne vodice ja jedino sto mogu da kazem da je ovaj hotel na jako dobroj lokaciji u gradu i spolja izgleda super al valjda ce se javiti neko ko je bio u njemu

#71 xella

turista

• Član
  • ženski

Napisano: 28. Jan 2012 - 20:17

Devojke, da li znate kada Argus izbacuje ponude za Bugarsku/Tursku za leto 2012?

P. S. U svakom slučaju preporuka za Kušadasi i Dabaklar. Slike imaš u mojim foto turama. Pozz

#72 Katarina Loves Leptokaria

iskusni putnik

• Član
  • ženski

Napisano: 30. Jan 2012 - 13:34

Odlucila sam i ipak cu da idem u Dabaklar,busom,cekam ponudu.
Moze neko da mi kaze da li se klima dodatno naplacuje i da li ima sef?
i koja je cena iznajmljivanja?
Hvalaa

#73 xella

turista

• Član
  • ženski

Napisano: 30. Jan 2012 - 13:59

Klima se ne naplaćuje. A za sef čini mi se da smo plaćali evro dan.

#74 jedna mala

svetski putnik

• Član
  • ženski

Napisano: 08. Feb 2012 - 20:52

argus je vec izbacio ponudu za Tursku al busom

#75 Katarina Loves Leptokaria

iskusni putnik

• Član
  • ženski

Napisano: 11. Feb 2012 - 16:13

Pogledaj porukujedna mala @ 08. Feb 2012 - 20:52

argus je vec izbacio ponudu za Tursku al busom
ali 9 nocenja je, sto ,po meni licno, je slabo jer kada bijem toliki put , znam koliko znaci jedan dan.

Broj korisnika koji čitaju temu: 1

Članovi: 0, gosti: 1, skriveni članovi: 0

Turistička agencija Putovanja.info je deo Infostud grupe:
 poslovi.infostud.com mojtim.com kursevi.com najstudent.com prijemni.infostud.com polovniautomobili.com internet-prodaja-guma.com
Prijatelji sajta: 4zida.rs - nekretnine Beograd, Osiguranik.com

copyright © Putovanja Info d.o.o. Beograd (2004-2012)