doktorzaludilo

DOKUMENTA na granici HR,CG,BiH,MK licna karta ili pasos

90 poruka u ovoj temi

E hvala ti puno :) Lose sam se izrazila za ovo sa novom licnom........ Ove nove licne mogu biti one na kojima imas pozadi adresu i bla bla i sve to......A imas i onu sa cipom pozadi gde ti podaci moraju da se ucitaju preko citaca.... jel da? :D e pa htela sam da pitam dal to ima veze s bilo cim??? iako je meni logicno da nije.......al sta ga znam da pitam ja bolje :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

eto sad znas :) Lepo se provedi u mojoj zemji :) pozz

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hehe hvaaaaaaala :) To je i moja zemlja, ja sam iz MKD , nego sam se preselila ovde i nisam par godina isla zbog obaveza i sada me zbunilo ovo sa licnim kartama :D Hvala ti puno jos jednom :) pozzzz

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Super togas :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li se u C.G moze putovati sa starim l.k.? i da li je potreban zeleni karton???

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

1) Ne

2) Ne

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

da li je moguce u crnu goru samo sa novom licnom kartom, izgubila sam pasos? I ako neko zna, koja je procedura za dobijanje opet pasosa, trebala sam u grcku, a sad bi i u cg ako moze ...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dragane,sto se tice l.k. imamo stare ali vazece do 2016. e sad...problem su one koje vaze sada do jula 2012. na sajtu Ambasade C.G. u Beogradu pise da ja mogu da predje granicu

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

DakaBane, napisala sam gore ali evo opet

Sa starim LK ne moze, sa novim moze prelazak za CG i BiH. Za HR moze samo pasos, bilo on novi ili stari vazeci. Ovo je kraj i nema dileme u tome, ako ne verujete pozovete granicni prelaz kuda idete, ali POLICIJU i oni ce vam isto ovo reci.

Izmenjeno (Infoputnik)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Infoputnik,zvala sam ambasadu C.G. juce da bih proverila. Nase l.k. vaze do 2016. Kazu da mozemo da putujemo. Pa sad...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

A ja sam pitala granicnu policiju. Sta je tacno ne znam ni ja sada. :nesvest:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Izvinite .. Dali moze sa Kosovsku licnu kartu da se ide u Bosni ??

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jos jedno bitno obavestenje: Granicu Crne Gore moguce je preci uz licnu kartu koju je izdala Republika Srbija ciji je rok vaznosti produzen do 2016. ( ovo je odgovor koji smo dobili od Uprave Policije Crne Gore )

tako da svi oni koji planiraju u C.G.slobodno se pakuju

Izmenjeno (DakaBane)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

...mi bili,vratili se,u C.G. sa starim l.k. Crnogorcima svaka cast,na nasoj granici u odlasku cekali 2 sata,a na Crnogorskoj prosli odmah,pa eto....inace da se pohvalim divnim letovanjem,prvi put u zivotu nisam gorela,imam stvarno ekstra boju,voda bila cista,nema osipa,cime ne bih mogla da se pohvalim posle letovanj u Grckoj,Egiptu...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jos jedno bitno obavestenje: Granicu Crne Gore moguce je preci uz licnu kartu koju je izdala Republika Srbija ciji je rok vaznosti produzen do 2016. ( ovo je odgovor koji smo dobili od Uprave Policije Crne Gore )

tako da svi oni koji planiraju u C.G.slobodno se pakuju

Može odgovor na jedno pitanjce:

koji rok važenja je u Vašoj ličnoj karti?

Naime, u mojoj je do 27.7.2011., ali kada sam prošlog leta otišao da izvadim novu ličnu obavešten sam da je važnost ličnih karti izdatih do ovog datuma produžena do 2016.(pa onda nisam ni vadio novu l.k.)

E sad, taj produženi datum ne piše u ličnoj.

Treba da idem u CG, pa ne znam mogu li sa ovom starom ličnom.

Pozdrav Vlada

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

Uključi se u zajednicu

Pridruži se našoj zajednici i napravi nalog. Jednostavno je!

Registruj se

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se.

Prijavi se sada

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

21547
    Ukupno tema
    666704
    Ukupno poruka