Skoči na sadržaj

putovanja.info logo

Avio karte Beograd Milano

23 odgovora na temu

#1 jelena02

backpacker

• Član
  • Poruka:2

Napisano: 23. Feb 2010 - 00:06

Da li neko od vas ima informaciju o jeftinim avio kartama Beograd-Milano? Stekla sam utisak da su jeftine povratne karte od 30-40e bile aktuelne samo u decembru. Tražim povratnu kartu za kraj aprila i najjeftinije su oko 150e. Da li je neko od vas našao povoljniju ponudu, mnogo bi mi značilo.?

#2 Tasha

iskusni putnik

• Član
  • Poruka:306
  • ženski

Napisano: 23. Feb 2010 - 12:10

a da probas Nis-Forli pa da se tamo snalazis od Bologne do Milana?Znam da nije najsrecnije resenje ali ti je to mozda najjeftinija varijanta...

#3 Blecic M&V

turista

• Član
  • Poruka:53

Napisano: 13. Mar 2010 - 23:39

Pogledaj porukujelena02 @ 23. Feb 2010 - 00:06

Da li neko od vas ima informaciju o jeftinim avio kartama Beograd-Milano? Stekla sam utisak da su jeftine povratne karte od 30-40e bile aktuelne samo u decembru. Tražim povratnu kartu za kraj aprila i najjeftinije su oko 150e. Da li je neko od vas našao povoljniju ponudu, mnogo bi mi značilo.?

Pozdrav,

mi imamo isti problem pa ako si iskopala nesto, please...podeli tajnu.
Uzeli smo karte Rayan-om za 21.maj MIL(BERGAMO) - FARO za 9.99e (povratne za nas dvoje sa prtljagom i VISA provizijom 79.98). Povratak nam je 26.05.
U problemu smo sa transferom BEOGRAD - MILANO. Mislila sam da sam ih zeznula varijantom preko wizz-a Temisvar-Milano. Na tamo mi je extra, avion u 6, u milanu u 7 a za portugal u 10. Medj, u povratku iz FARO-a slecemo u Milano u 11 a wizz odleteo u 8 za Temisvar.....a sledeci tek za dva dana ....smrc.
Da li ima neko iskustva sa vozom, busom...kombi prevozom....paraglajdingom....

#4 ElCid

iskusni putnik

• Član
  • Poruka:336

Napisano: 14. Mar 2010 - 00:17

Postoje busevi na relaciji Milano-Beograd...samo mislim da ne saobracaju svaki dan. Sad neznam koji je tacno dan kad treba da se vratis iz Milana al verujem da sigurno postoji neka kombinacija. Konkretno postoji linija Kraljevo-Milano-Kraljevo i drzi je Autotransport Kraljevo, Lasta drzi Beograd-Milano..siguran sam da postoje i drugi autoprevoznici, proveri sve kombinacije

http://www.autoturis...linije-italija/
http://www.lasta.rs/red-voznje-linije

#5 ElCid

iskusni putnik

• Član

Napisano: 14. Mar 2010 - 12:24

Autotransport Kraljevo polazi iz Milana utorkom i petkom u 16.30
Lasta Beograd polazi iz Milana ponedeljkom u 16.00 i subotom u 05.00

#6 Blecic M&V

turista

• Član

Napisano: 14. Mar 2010 - 13:56

Vec provereno. Samo nam Lasta odgovara po terminu (i to samo za tamo) ali je povuci potegni da li stizemo na let.
U povratku (vracamo se u sredu) nema ni naznake nekog busa. Prosto mi je neverovatno da su Beograd i Milano toliko nepovezani. Da ne cackam sada, ne bih ni znala.

E, jos jedno pitanje.
Kakva je varijanta sa check-out-om kada moras iz hotela da izadjes u 4 ujutro (let Ryana iz Faro-a za Milano u 6.20) a takodje i sa vracanjem rent-a cara.
Nikad nisam izasla iz hotela tako, kao vampir.

Da li neko zna...
Imam wizz iz Venecije Treviso za Temisvar u 16.40 a Milano Bergamo je sletanje u 10.15. Prosto ne verujem da ne postoji direktna bus linija Bergamo ili Milano za Veneciju. Jel neko isao tom rutom i kakva su iskustva. Tj, ta li mi je dovoljno od 11 do 3 da stignem sa Aerodroma Bergamo do aerodroma Treviso.

A rent-a car na 5 sati za tu deonicu?

#7 ElCid

iskusni putnik

• Član

Napisano: 14. Mar 2010 - 15:56

Italijani retko putuju busom. Kod njih je razvijen prevoz vozom. Imao sam prilike da budem na rimskoj zeleznickoj stanici koja izgleda kao da si na najsavremenijem aerodromu. Siguran sam da mozes organizovati i tu deonicu vozom.
Njihovu zeleznicu nikako ne poredi sa nasom...to je nemoguce :D

Iz Venecije ima voz za Beograd, polazi svaki dan u 21.20

#8 jelena02

backpacker

• Član
  • Poruka:2

Napisano: 14. Mar 2010 - 16:34

nisam našla još ništa povoljno ali mi je prijateljica skrenula pažnju na niški aerodrom, međutim, na njihovom sajtu ne nađoh rezervacije ali bi trebalo da su sa cenma kud i kamo povoljniji od beogradskog. proverite i vi. koliko znam prevoz sa bilo kog aerodroma u milanu je dosta dobro organizovan ali provera tek sledi, ako nešto saznam javljam.

#9 Blecic M&V

turista

• Član

Napisano: 14. Mar 2010 - 23:02

samoubilacka misija je najizglednija. Autom do Temisvara, parking 6 dana 30e, wizz do Milana 39e dve karte sa torbom i provizijom za \Vizu. U povratku iz milana (krenuli bi oko 11) rent-a car 34e do Venecije Treviso (gorivo ce bude jos 25e) to je 60 i wizz Trevizo-Temisvar u 16.40 za 39.90e. Sve zajedno 160e za dve osobe (plus oko 2 crvene auto Bgd-Temisvar-Bgd).
Jedina alternativa je da se otelimo kolima do Milana (1000km) deset sati po pravcu. Putarine i gorivo bi nas izasli oko 240e.
Ako neko nadje nesto bolje..neka se ne stidi.

p.s. samo ce rizicno biti deonica Milano - Trevizo. Ako Rayan sleti na vreme (u 10.40), pa procedura, pa naci rent-a car agenciju, pa popuniti formulare, preuzeti auto i...stici do 15.00 u Treviso (Wizz polece u 16.40). To je nekih 250km po autostradi.

#10 ElCid

iskusni putnik

• Član

Napisano: 15. Mar 2010 - 11:31

Pogledaj ovaj link mozda ti bude od pomoci...busevi za Italiju idu utorkom u 15.oo, cetvrtkom i subotom u 19.15 iz Beograda, a povratak je sredom popodne, petkom i subotom oko podneva iz Italije. Jedino sto ne idu do Milana vec do Trenta, a prolaze kroz Trst, Veneciju, Padovu, Vicenzu, Veronu, Rovereto i Trento. Verona-Milano je 165 km
http://www.lukibus.c...1&id=1&Itemid=2

Pronasao sam i ove alternativne polaske
http://www.fudeks.rs/red_voznje.aspx
http://www.litas.co....edjunarodni.php

A mozes da pogledas i kombi prevoz do Milana kao neku zadnju soluciju, nasao sam vec par opcija al da ti ne saljem link zbog pravila o reklamiranj. NIsam ih koristio al mislim da oni mogu da te voze direktno do aerodroma, valjda rade sve po dogovoru

#11 Blecic M&V

turista

• Član

Napisano: 15. Mar 2010 - 14:38

Zvala sam ih.
9000 najjeftinija povratna karta do Vicence ili Verone. 19e karta vozom do Bergama plus 19e nazad. Izadje ovako 220e plus lomatanje vicenca-bergamo, bergamo - aerodrom.
I dalje je kombinacija sa wizzom iz Timisoare najpovoljnija (i brza, nema lomatanja 20 sati busom u jednom smeru).
Mi cemo krenuti 21. u 02.00 iz Bgd-a. 2 sata voznje plus sat unapred zbog vremenske zone - to je 05.00. Ostavimo auto na parkingu, uzmemo kartice i sl..pola 6. Wizz polece u 7.20 i u Bergamu smo u 8.30. U ovoj varijanti Bg-Bergamo 6h30min. Cena u jednom smeru sa parkingom 80eur (za dvoje).
Da idemo Lastom ili bilo kojim drugim busem (lasta ide direkt za Milano ali nam ne odgovara dan) krece se u 13.00 a dolazi u 6.30. To mu je 17 sati. Cena u jednom smeru 4.800x2=9600 (95eur).

Ne verujem da bi i taj kombi bio nesto senzacionalno razlicit od busa.

Kako god, bukiracu ovaj let wizzom a i dalje mi ostaje da se nadam da u povratku stizem iz Bergama u Veneciju za 4 sata da uhvatim let za TSR.

Jos jednom, ako neko zna.....

Kakva je varijanta sa check-out-om kada moras iz hotela da izadjes u 4 ujutro (let Ryana iz Faro-a za Milano u 6.20) a takodje i sa vracanjem rent-a cara. Hocemo da auto koji bi uzeli dan ranije za obilazak do Lisabona vratimo na aerodrom i tako izbegnemo transfere (transfer 15e po osobi - rent a car 24e dan).
Nikad nisam izasla iz hotela tako, kao vampir.

#12 predrag

iskusni putnik

• Član
  • Poruka:269
  • muški

Napisano: 15. Mar 2010 - 15:21

Sto se rent a cara tice, uslovi variraju od agnecije do agencije. Pri samom online bookingu ce biti navedeni.

Vracanje automobila van radnog vremena, ili van poslovnice, najcesce se dodatno naplacuje. Sve ostalo je stvar dogovora, u odnosu na duzinu (samim tim i cenu) najma. Ukoliko nekome date 1000€ za najam, verovatno je da nece naplatiti 10ak € da pokupi to vozilo u "zlo" doba.

Sto se hotela tice, check-out je opet stvar samog hotela, odnosne njegove kategorizacije. Na vecini mesta je normalno da se mozete odjaviti bilo kad, tj da recepcija radi 24h. Ukoliko to nije slucaj, na ecepciji ce biti istaknuto radno vreme (recimo od 08-24). Na booking.com-u, na strani hotela, imate info tipa: Check-out 08:30 - 12:00 hours. To ne mora biti 100% tacno i stvar je Vaseg dogovora sa zaposlenima, ali je istaknuto i samom rezervacijom ste prihvatili takav uslov.

Mada, najbolja varijanta je platiti vece pred polazak, tako da ne morate bunovni razmisljati o placanju, stvarima, aerodromu... a i recepcionari su prisebniji uvece no u rano jutro, ili kasnu noc Postavljena slika

Ovu poruku je izmenio DraganV: 26. Jan 2011 - 13:57
Ne citirati ako se poruka odnosi na prethodni post

user posted image

#13 Blecic M&V

turista

• Član

Napisano: 15. Mar 2010 - 15:36

Hvala ti mnogo. Vec sam pomislila da nema sanse da "prevaru sa rent-a carom" izvedemo zbog prokletog radnog vremena. Mislim, mi uzimamo najam na 2 dana...48 eur. Nece valjda uzeti vise od 10 za early varijantu (nadam se da nisu neke spavalice pa da nas oderu zbog ustajanja).
Hm, mogao je Ryan malo kasnije da poleti, nisu razmisljali da Balkanci vole da odremaju.

#14 predrag

iskusni putnik

• Član
  • Poruka:269
  • muški

Napisano: 15. Mar 2010 - 15:49

Nema na cemu 

Elem, sve se moze :) ukoliko se plati :D

Evo sta kaze europcar ukoliko izaberete recimo 2am: Location closed at this time. An “after hours” charge will be added at checkout to cover exceptional opening costs. Please see Terms & Conditions to assess your liability until station opening.

Bitno je samo da proverite sa onim od koga uzimate automobil koji su tacno uslovi i tarife. Neki ce vam  dovesti auto do hotela, cak i gratis ukoliko uzmete na dovoljan broj dana. Doduse, u ovom slucaju nije potrebno jer uzimate/ostavljate na aerodromu. I obavezno proverite da li je cena AI, tj da li su sva ziva osiguranja ukljucena u istu.

Sada nasumicno izguglah neki Faro Rentacar i videh da naplacuju 20€ za preuzimanje na aerodromu izmedju 23:00-07:50. Opet, nije svaki RaC isti.

user posted image

#15 Blecic M&V

turista

• Član

Napisano: 16. Mar 2010 - 01:28

Nasla i super rent-a car, Hertz, ko bi rekao. Rade 24h. 21eur po danu najam peugeot 107.

To je sad ad acta...

Jos samo da dodjemo do Milana i vratimo se u temisvar.

Broj korisnika koji čitaju temu: 1

Članovi: 0, gosti: 1, skriveni članovi: 0

Sajt Putovanja.info je deo Infostud grupe:
 poslovi.infostud.com mojtim.com kursevi.com najstudent.com prijemni.infostud.com polovniautomobili.com internet-prodaja-guma.com Gear5
Prijatelji sajta: 4zida.rs - nekretnine Beograd, Osiguranik.com, GdeIzaci.com - splavovi u Beogradu

copyright © Putovanja Info d.o.o. Beograd (2004-2014)