Zimovanje - Bansko

315 poruka u ovoj temi

Postavljeno

Na skijanje idemo 16. januara u hotel Vihren Palas u Banskom, preko agencije Filip. Prvi put u Banskom, prvi put preko Filipa :). Tri možda i više puta sam pitala da li je to ta cena, taj hotel, takav apartman, evo zašto:

8 dana / 7 noćenja, sa doručkom, u apartmanu od skoro 100 m2, za troje odraslih i troje dece 460 evra!!! Uključena upotrea bazena, raznih kupatila, teretane, svašta nešto!

Shvatate moju brigu?!

U agenciji sam im verovatno već postala dosadna, ali sve mi je neverovatno!Posebno kada sam videla da Odeon isti taj aranžman u istom periodu prodaje za 1025 evra!!!!

Elem, molila bih sve forumaše da me opskrbe informacijama o Banskom, preporuke za mehane, restorane, kakve su cene generalno, i tome slično.

a ja obećavam da ću dati po povratku detaljan izveštaj za buduće naraštaje :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postavljeno

U to vreme je u Bugarskoj niska sezona, zato su i cene dosta nize, ja sam prosle godine putovao preko Filipa i nije bilo problema.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno

Ja imam nekoliko dilema vezanih za Bansko, tj. hotele, te milom preporuku. Da li je bolje biti u blizini hotela Kempinski, ili blizu starog grada, ili je potpuno svejedno. Koji hotel sa 4 zvezdice najpre preporučujete? Ono što sam ja čula,jeste da su u Januaru gužve, sad vidim po prethodnomkomentaru, da je to pogrešno, a da poslednje nedelje februara ne treba ići zbog nekog takmičenja u spustu...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Malo sam se informisala o Banskom i našla neke podatke na "Vaš vodičkroz Bugarsku". Tamo sam našla i informacije o dešavanjima što se tičetakmičenja u skijanju na Banskom. Možda će nekome i to pomoći. Inače,pogledajte na ovom "vodiču" ima zaista mnogo predloga za zimovanje.

2010.18.01 - 19.01 Državno prvenstvo

Brzinsko skijanje, svi uzrasti

22.01. - 23.01 Evropski skijaški kup

Alpsko Skijanje - muškarci

24.01 - 25. 01 Kup Kupova

Alpsko skijanje, devojke, mladići

08.04 - 11. 04 Kup Bansko

Alpsko skijanje, muškarci, žene

10.04 - 11.04 Otvoreno državno prvenstvo

svi uzrasti

Izmenjeno (DraganV)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno

Da, videla sam već na FIS sajtu te termine, i malo se "smorila" moram priznati, pošto sam čula da se, što je sasvim normalno, zatvaraju staze zbog priprema u vreme svih takmičenja. Međutim, sva ta takmičenja se održavaju na "Tombi" u glavnom, a videla sam da ima dosta drugih, lakših staza. S obzirom da idemo sa decom, valjda ćemo naci neke lakše staze. Jedino što će, sigurno, na svim stazama biti veća gužva. Ali, što bi rekli Montipajtonovci "ALWAYS LOOK ON THE BRIGHT SIDE OF LIFE", imaćemo priliku da uživo gledamo takmičenja :D . U svakom slučaju, hvala na informacijama.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Na skijanje idemo 16. januara u hotel Vihren Palas u Banskom, preko agencije Filip. Prvi put u Banskom, prvi put preko Filipa smajl.jpg. Tri možda i više puta sam pitala da li je to ta cena, taj hotel, takav apartman, evo zašto:

8 dana / 7 noćenja, sa doručkom, u apartmanu od skoro 100 m2, za troje odraslih i troje dece 460 evra!!!

Mislim da ce ti ovako biti jasnije , http://www.bulgarias...e_hotel_en.html , pritom 7=5 , samo mi nije jasno gde cete svi u tom broju da se smestite jer najveca varijanta je sa 4 kreveta .

Pokusaj da posaljes mejl direktno hotelu , nabroj koliko vas ima i uzrast , period boravka , dorucak , pa ces dobiti najjeftiniju cenu i ispod toga nemoze .

Izmenjeno (DraganV)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno

"samo mi nije jasno gde cete svi u tom broju da se smestite jer najveca varijanta je sa 4 kreveta."

grešiš, apartman ima dve sobe (u jednoj bračni krevet, u drugoj dva singl kreveta) + dnevna soba sa kuhinjicom u kojoj je sofa na razvlačenje!

ova varijanta preko filipa je najjeftinija, proverila. Preko engleza je katastrofa cena, a preko hotela ne može direktno, sve daju ili agencijama ili na internet booking, zvala ih :(. Inače, ovaj naš aranžman preko Odeona košta 1025 evra !!! Ne žalim se na cenu, daleko od toga, nego mi se čini eeextra ponudom! Možda sam se malo navikla da me "deru" na Kopaoniku :((((.

hvala u svakom slučaju

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno

Zaista je super ponuda, ali i ja sam videla da bugari često daju besplatan smeštaj za decu do 12 godina, ako spavaju na dopunskom krevetu, ili ako su u krevetu sa roditeljima. Tako i hoteli u Sofiji, "Central" i "Central Forum" imaju takvu ponudu iako su izuzetno luksuzni.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno

Da videla sam, samo što su, od naše troje, dvoje veči (11 i 12 godina) pa baš i nisu prikladni za spavanje sa nama u istom krevetu :).

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno

Sad sam pogledala njihovu ponudu i to bi trebalo da je to .

Nadam se da ces kad se vratis napisati kako ste se proveli . U svakom slucaju , uzivacete na snegu !

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno

Ma, važno je samo da bude snega i da ne bude vetra :). Prvi put idemo na zimovanje u Bugarsku, i baš smo se naoštrili da se dobro provedemo. Nikog nisam našla ko je išao u ovaj hotel, a komentari na forumu su vezani više za letnju sezonu, nego za zimsku. Ono što ima o zimi je od pre par godina :(. U svakom slučaju, raspisaću se, svakako, kad se vratimo.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno

I ja tražim Bansko od 16-23 januara za 3 odrasle osobe. S obzirom da ste skrenuli pažnju na hotel Lion, onda sam se na njega i orijentisao. Najbolja ponuda koju sam našao (pre 5 minuta) je 566 EUR, polupansion 7 dana "Family room". Sledeća je 810 EUR PP(Family Queen/King + Extra). Da li iko zna koja je razlika (osim u ceni) izmedju tih soba?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

zdravo stevane,

zovi filip travel, ono što sam ja videla od cena, povoljne su. Ako se ne varam, pre par dana su imali neka studija 2+1 i 3+1 u ponudi, prilično povoljno. Probaj i Eta turs, moji prijatelji su išli preko njih nekoliko godina za redom, i bili su sasvim zadovoljni. Doduše, išli su na letovanja, ne na zimovanja.

Što se tiče tvog pitanja, nisam sigurna, ali, Family obično imaju bračni + krevete na sprat. Ovo extra bi moglo da znači da ima još jedan ležaj u sobi. Najbolje da ideš direktno na sajt hotela i pogledaš opis soba ili da pozoveš agenciju koja radi taj hotel, pa će ti oni reći.

pozdrav

Izmenjeno (JasminaT)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Jasmina hvala vam na savetu!

Sve sam pregledao i uradio kao sto ste rekli. I kao sto obicno biva - trazite jedno, a nadjete drugo. A to drugo je Winslow Residence. Apartman za 4 osobe od 16 jan, 7 dana 301 EUR. Doduse samo najam, ali meni to izgleda jako povoljno.

Nov sam ovde, pa nisam siguran koliko su dozvoljeni linkovi ka drugim sajtovima. (Ukoliko je problem neka moderator obrise).

Pronasao sam na www.putujemo.info - oni ne prodaju nista, samo uporedjuju ponude. Pretraga mi je izbacila tacno 100 hotela u Banskom.

Winslow Residence mi je nekako zazvucalo dobro, pa sam selektovao njega. Onda mi je sistem izbacio ponude sa gtahotels.com (301eur), otel.com (301eur) i booking.com(336eur). I to je to - eto nas u Banskom!

Hvala jos jednom.

Izmenjeno (DraganV)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno

Stevane,

Nema na čemu, to tako obično bude - tražiš jedno a pronađeš nešto drugo :). I ja sam nova na forumu kao član, ali ga dugo pratim i uvek sam pronalazila korisne savete i informacije. Drago mi je da sam i ja nekome bila od koristi sa svojim savetom. U svakom slučaju, želim nam puno snega i sunca od 16. januara.

Vidimo se možda u Banskom,

pozdrav

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

Uključi se u zajednicu

Pridruži se našoj zajednici i napravi nalog. Jednostavno je!

Registruj se

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se.

Prijavi se sada

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

21365
    Ukupno tema
    642217
    Ukupno poruka