Skoči na sadržaj

putovanja.info logo
Učestvujte u nagradnoj igri povodom našeg 10. rođendana: Nagradna Igra !

NEI PORI

5923 odgovora na temu

#106 princess

turista

• Član
  • Poruka:51
  • ženski

Napisano: 25. May 2009 - 17:23

Do plaze imas najvise 2 minuta!Ja sam bila u vili Lefteris koja se nalazi odmah pored vile Sanja,i do plaze mi je trebalo 1 min,najvise 2...A ovako Nei pori je pravo mesto za porodicni odmor....pozZ

#107 doda

backpacker

• Član
  • Poruka:44
  • ženski

Napisano: 25. May 2009 - 17:33

Hvala, puno si mi pomogla

#108 migas

turista

• Član
  • Poruka:59
  • nije upisan

Napisano: 30. May 2009 - 20:20

cao narode,

videla sam par pitanja, na koje mislim da znam odgovor, Prvo, agencija Elnos, ja putovala preko njih dve godine i potpuno su OK. I ove godine idem u Nei Pori, takodje sa Elnosom. Neko je napisao da se do Nei porija putuje 17 sati, ja prosto ne mogu da verujem, mislim da je to jako dugo. Prosle i pretprosle godine mo do Halkidikija putovali oko 12, 13 sati, nadam se da do Nei porija necemo toliko. Idem u vilu Sanja, ako neko zna nesto o njoj, neka pise...

Pozdrav svima
M i G a S

#109 Sinisa-CZ

iskusni putnik

• Član
  • Poruka:384
  • muški

Napisano: 31. May 2009 - 10:06

@migas

Ima malo vise da se putuje nego do Halkidikija.I da se razumemo-autobusom treba vise nego kolima.I nikad se ne zna koliko ce da se ceka na granicama. :besan:

Ovu poruku je izmenio mikap: 21. Jun 2012 - 09:01
Obrisan citat, direktan odgovor na post

#110 princess

turista

• Član
  • ženski

Napisano: 31. May 2009 - 11:25

@migas

videla sam par pitanja, na koje mislim da znam odgovor, Prvo, agencija Elnos, ja putovala preko njih dve godine i potpuno su OK. I ove godine idem u Nei Pori, takodje sa Elnosom. Neko je napisao da se do Nei porija putuje 17 sati, ja prosto ne mogu da verujem, mislim da je to jako dugo. Prosle i pretprosle godine mo do Halkidikija putovali oko 12, 13 sati, nadam se da do Nei porija necemo toliko. Idem u vilu Sanja, ako neko zna nesto o njoj, neka pise...

Pozdrav svima

Ja sam napisala da do Nei porija ima da se putuje 17h...Krenula sam u 18h,a tamo stigla oko 12h,pa ti racunaj...

Ovu poruku je izmenio mikap: 21. Jun 2012 - 09:02
Obrisan citat

#111 migas

turista

• Član
  • nije upisan

Napisano: 31. May 2009 - 13:52

Ok princess, nisam nista lose mislila, samo mi deluje mnogo dugo. Mi smo prosle godine krenuli u 1,30 iz BG, a stigli u Polihrono oko 14 po grckom vremenu. Od BG do Polihrona ima 760 km, a do Nei Porija 730, doduse na granicama nismo cekali duze od 20 tak minuta, zato mi to deluje dugo. Pozz
M i G a S

#112 Kokollo

backpacker

• Član
  • Poruka:5

Napisano: 31. May 2009 - 14:40

Evo da vam se i ja pridruzim...
Mi cemo ove godine 3.put u Nei Pori.Svidelo nam se i nismo ga menjali.
Super je za porodicne ljude sa decom.More cisto,plitko,a celo mesto je mirno,bez puno automobila,tako da su u junu ulice kao setaliste.Naidje tek poneki auto.
Plaza je pescana,veeelika,sto mi se svidja,a ne kad imas peskir na peskiru.
Sto se tice puta,busom ima sigurno 18 sati.Dosta se ceka na granicama,a i to su turisticke ture pa kad krenu da ostavljaju usput putnike(Patralija,Olimpik B.,pa leptokarija...)izgubis sat,dva ninasta.
Ove godine cemo kolima pa cemo videti kako cemo proci.
Eto,ako mogu pomoci nesto-pitajte
Cao!

#113 princess

turista

• Član
  • ženski

Napisano: 31. May 2009 - 15:24

Pogledaj porukumigas @ 31. 05. 2009 - 14:52

Ok princess, nisam nista lose mislila, samo mi deluje mnogo dugo. Mi smo prosle godine krenuli u 1,30 iz BG, a stigli u Polihrono oko 14 po grckom vremenu. Od BG do Polihrona ima 760 km, a do Nei Porija 730, doduse na granicama nismo cekali duze od 20 tak minuta, zato mi to deluje dugo. Pozz

Nisam ni ja mislila nista lose,samo da te obavestim...E sad,ja sam putovala autobusom,malo smo se zadrzali na granici,pa kad se sve to sabere izadje oko 17h.Pozz i tebi!!!

#114 Kokollo

backpacker

• Član
  • Poruka:5

Napisano: 02. Jun 2009 - 18:06

Mi evo trecu godinu idemo preko Montesola.Nismo imali nikakvih problema.
Prosecna agencija,prosecan smestaj,za prosecne pare.
ta vila Andrea im je od ove godine u ponudi,tako da ne znam nista o njoj.
Rade,postoje,tu su...

#115 L & V

backpacker

• Član
  • Poruka:1

Napisano: 11. Jun 2009 - 19:55

Da li je neko putovao sa aqua travelom u nei pori,u kuce elvira inn ili el greco?

#116 floki07

putnik

• Član
  • Poruka:126
  • ženski

Napisano: 12. Jun 2009 - 08:16

Stigli smo juce iz Nei Porija,vreme je odlicno,cak prevruce za juni ,oko 32 do 36,voda je23 ..ima poneka meduza ,ali zato komaraca ima u ogromnim kolicinama.Ponesite autan obavezno jer je nemoguce spavati.Rentiranje kola je 42 evra po danu,benzin je od 0.96 do 1,08 evra .Gradic je jos uvek prazan ,vise od pola kapaciteta nije ni otvoreno,restorani uglavnom prazni sem vikendom kad dodju Grci.Cene giros 2,20 do 2,40 ako hocete veci 4,90 d0 5,90,a inace sva ostala jela su izmedju 5 i 10 evra.Dobra pica je 10evra.Slike sa Olimpa i okoline slede..Zadrzavanje na granici je bilo minimalno tako da smo u BG dosli u pola tri ujutru.Vila Vasilas je najbolja sto se tice polozaja u celom gradu,cista je samo ima stari namestaj,ali zato su joj terae ekstra i ona je na plazi.Ima dosta nasih smestenih na kraju mesta ,tamo su plaze prljave i ima malo prodavnica.Srecan put ko ide.

#117 migas

turista

• Član
  • nije upisan

Napisano: 12. Jun 2009 - 10:59

@floki07

Napokon smo docekali da neko stigne iz Nei Porija i prenese nam utiske... :smajl: Procitala sam da su komarci tamo imuni na autan, jeste li se njim branili od njih ili ste tamo nešto nabavljali? Nisam najbolje razumela, kako to ima dosta naših smeštenih na kraju mesta? I molim te, napiši kakva je snabdevenost prodavnica, da li da nosimo odavde, ili......., Hvala i jedva cekamo slicice

Ovu poruku je izmenio mikap: 21. Jun 2012 - 09:06
Obrisan citat, direktan odgovor na post

M i G a S

#118 andra

iskusni putnik

• Član
  • Poruka:240
  • nije upisan

Napisano: 12. Jun 2009 - 14:10

floki07 sad verovatno spava posle puta...kad se probudis,molim Te daj i ostale cene za ovu godinu.mene najvise interesuju izleti i koliko para za njih (narocito odlazak da Skjatosa brodicem,pa manastir Sv.Petke itd...) :cvetic:

#119 floki07

putnik

• Član
  • Poruka:126
  • ženski

Napisano: 12. Jun 2009 - 22:37

Slicice sutra bas smo umorni,a veliki formati moraju da se smanjuju.Prodavnice su pristojno snabdevene mleko oko 1,voce od 2 do 3,lubenice 0,90,hleb 0,8,tost 2,4,sokovi oko1,2.skuplje nego Leptokarija imate Lidl u Leptokariji ali to je za one koji imaju kola ili kao mi iznajme kola.Kupovali smo spirale,nosili odavde tablete,ali oni su neunistivinocu,problem su najvise imali oni a malom decom.Na kraju smo se mazali nekom rakojom koju smo dobili u Makedoniji za srecan put od prijatelja,e to je vredelo.Dosta ljudi je imalo opekotino od prevelikog sedenja na suncu koje zaista przi,mazite se i ne preterujte ,ako preterate imaju nego dobro sredstvo oko 12 evra u apoteci.Mi smo bili na plazi do 12 i tek posle 17 i bilo je ok.Koliko sam shvatila to je neka agencija iz Novog Sada oni su na kraju grada .Nas vodic tamo je bila Jelena i nikad boljeg vodica nismo imali.Izleti
Atina i Skiathios 35 ili 40 zavisi preko koga se ide,Olimp 18,mislim da je toliko i Solun.Mi smo sve sami isli kolima ,a za Petku nemas posebno izlet nego kad se ide na Meteore onda se svrati,mislim da je taj izlet bio25.Iz nase grupe su isli neki na dosta izleta ,ostali su bili sa malom decom pa nisu isli.Kome je bas do kupovine krpica ima svega u Paraliji,ovde ima malo radnji i vidno je sve skuplje.OBIDJITE PRVI DAN SVE SUPERMARKETE JER SU RAZLIKE U CENAMA.bILI SMO U JEDNOM PRELEPOM MESTU 25 KM OD N.pORIA PREMA lARISI sTOMIO I MENE JE ODUSEVILO MESTO ,MALO JE ALI IMA DUSU,UGLAVNOM GRCU U NJEMU .Ako vas jos nesto interesuje pitajte.Evo par slicica na http://forum.zagi.rs...topic.php?t=149 izvini za velika slova vec sam umorna..laku noc

#120 Jug

backpacker

• Član
  • Poruka:9

Napisano: 16. Jun 2009 - 14:18

Pogledaj porukufloki07 @ 12. 06. 2009 - 23:37

Је л` било топло море? Колико дана је падала киша? Је л` велика разлика у ценама између маркета? Хвала!

Ја крећем 19.06.09 , јавићу вам како је било када се будем вратио.

Broj korisnika koji čitaju temu: 4

Članovi: 1, gosti: 3, skriveni članovi: 0

Turistička agencija Putovanja.info je deo Infostud grupe:
 poslovi.infostud.com mojtim.com kursevi.com najstudent.com prijemni.infostud.com polovniautomobili.com internet-prodaja-guma.com
Prijatelji sajta: 4zida.rs - nekretnine Beograd, Osiguranik.com

copyright © Putovanja Info d.o.o. Beograd (2004-2012)