iz Italije do Srbije

9 poruka u ovoj temi

Postavljeno

Dal il neko zna kako najjeftinije da dodjem iz Bolonje ili Venjecije do Srbije(Novi Sad)?

Da li neko poznaje sajtove Italijanskog zeleznickog ili buskog prevoza :))

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postavljeno

Sajt italijanskih železnica na engleskom je http://trenitalia.it/homepage_en.html , provereno više puta: RADI.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Hvala..provericu...ti si putovao njima? znam da vozovis sigurno nisu kao nasi,ali koliko su skuplji? cula sam da su potrebne rezervacije...gde si ti putovao?

Izmenjeno (DraganV)
Ne citirati ako se poruka odnosi na prethodni post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno

PROŠLE GODINE SMO PROVELI JEDAN GODIŠNJI ODMOR U TOSKANI. KORISTILI SMO SAMO LOKALNE VOZOVE KOJI IDU SAVRŠENJO ČESTO, BRZO, JEFTINO. ŽELEZNIČKE STANICE SU UVEK U SAMOM CENTRU GRADA, ŠTO DAJE PREDNOSTI U IZBEGAVANJU GUŽVE NA ULAZU U GRAD, NIJE POTREBNO VREME DA PRONAĐEŠ PARKING I NA KRAJU ŠTO TAJ PARKING NE PLATIŠ. OVO SU NAŠA ISKUSTVA, DO TAMO SMO IŠLI KOLIMA A PO LOKALU VOZOM.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Da li ste koristili Interrail, ili neku njihovu visednevnu kartu za putovanje po Italiji?

Gde su vam za to vreme bila kola / hotelski parking?/ i koliko ste placali parkiranje?

Planiram u Italiju kolima, izmedju ostalog i u Toskanu, ali u svom aranzmanu, pa me interesuju detalji.....

Izmenjeno (DraganV)
Ne citirati ako se poruka odnosi na prethodni post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno

Dal il neko zna kako najjeftinije da dodjem iz Bolonje ili Venjecije do Srbije(Novi Sad)?

Da li neko poznaje sajtove Italijanskog zeleznickog ili buskog prevoza :))

Najjeftiniji je verovatno Fudeks koji ima redovne linije na relaciji Beograd-Firenca, i staje i u Bolonji i u Veneciji.

Pogledaj njihov red voznje, mozda nadjes nesto sto ti odgovara.

http://www.fudeks.rs/red_voznje.aspx

Iz Venecije takodje mozes i vozom do Beograda, a vremena i ostalo mozes da vidis na sajtu srpske zeleznice.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno

Da li ste koristili Interrail, ili neku njihovu visednevnu kartu za putovanje po Italiji?

Gde su vam za to vreme bila kola / hotelski parking?/ i koliko ste placali parkiranje?

Planiram u Italiju kolima, izmedju ostalog i u Toskanu, ali u svom aranzmanu, pa me interesuju detalji.....

Odgovor je totalno off topic jer zahteva posebnu temu, ali ukratko zakupili smo lepu, prostranu kucu na 7 dana u nekom vidu seoskog turizma u srcu Toskane, okruzenu vinogradima, vinogradima, cempesima, lepotom, a onda u obilazak; Siena, San Gimignano, Empoli, Luka, Firenza, Piza, Pistoia, region Ciante gde se proizvodi cuveno vino Cianti clasico,...... uglavnom smo isli kolima jer su to relacije 30-40 km a u Firencu vozom 30-ak km, karta je oko 2e po osobi, a kola taj dan na parkingu z. stanice i tako 7 nezaboravnih dana. E da, to je bilo za uskrsnje praznike 2008. godine. Dok se jos secam detalja pitajte. Mozda sam propustio najvaznije, zakup cele kuce sa dvoristem "u raju" za 7 osoba za nedelju dana 362 E. Sve rezervisano i placeno iz Srbije.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno

post-7729-1245957639_thumb.jpgpost-7729-1245957648_thumb.jpg[a

ttachment=1641:spavaca_soba.jpg]Evo i neka slicica, ako mi uspe.

post-7729-1245957656_thumb.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Najjeftiniji je verovatno Fudeks koji ima redovne linije na relaciji Beograd-Firenca, i staje i u Bolonji i u Veneciji.

hvala...htedoh bas do Zagreba,ali ako ne nadjem alternativu,pravac srbija smajl.jpg)

javim kako sam se snasla...

Izmenjeno (DraganV)
skracen citat
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

Uključi se u zajednicu

Pridruži se našoj zajednici i napravi nalog. Jednostavno je!

Registruj se

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se.

Prijavi se sada

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

21214
    Ukupno tema
    635681
    Ukupno poruka