jabadabadu

Plaže na Sitoniji

2697 poruka u ovoj temi

Al' ne liči na TO iz svih uglova. Baš sam zagledala :D.

Bokins00029.jpg

Bokins00030.jpg

'TO ' vise lici na prst koji kaze NO NO

Bokins00085.jpg

Bokins00086.jpg

Bokins00090.jpg

tu ima prolaz ka nastavku plaze ?

Bokins00087.jpg

Izmenjeno (Bokins)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Još malo prirode, uživanja..

Pogled na plažu

88561468.jpg

Kada ste bili na Favi?...prepostavljam poslepodne ...vidim da nema nigde nikoga...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne može tuda da se prođe do nastavka plaže, već uz stene, kroz vodu ili skroz okolo, kroz kompleks, pa pored vila. Mi smo naravno izabrali varijantu kroz vodu. Međutim, ta uvala do i nije neka, jer u vodi ima kamenja. Jedino što je osamljivanje zagarantovano :).

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav sa Sitonije!! Sve je kako ste pricali,odusevljeni smo i obisli smo mnogo plaza,o detaljima kad se vrnemo,sad sam na kratko uhvatila wi-fi u app.

Da li neko moze da mi pomogne sad,koliko imam km do Ormos panagiasa od Neos Marmarasa,i da li je Talgo blizu Ormosa?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav sa Sitonije!! Sve je kako ste pricali,odusevljeni smo i obisli smo mnogo plaza,o detaljima kad se vrnemo,sad sam na kratko uhvatila wi-fi u app.

Da li neko moze da mi pomogne sad,koliko imam km do Ormos panagiasa od Neos Marmarasa,i da li je Talgo blizu Ormosa?

36 min - 23 km Neo M. - Ormos P.

ornospanagiasTalgobeach.jpg

Talgo 40° 13' 30.30" N 23° 45' 7.09" E

Ormos P. Talgo oko 3 km 6 min kolima

To je sve odprilike

zalazak.jpg

Izmenjeno (Bokins)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Skretanje sa magistrale za TALGO BEACH je na N40*13'20.78"/E23*44'48.20".  Pratiti znak sa fotografije koji vas neasfaltiranim putem vodi do parkinga kompleksa. Plaza u trendu i all day & night beach bar naravno!

2w5t66u.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala drugari,sitonijashi,na brzim odgovorima.

Pozzz

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

izvinjavam se svima sto je pitanje off topic ali znam da sam negde procitala na nakoj od tema ... sad ne mogu da nadjem pa da ne lutam .. ima li decija prodavnica jumbo negde u blizini Ikee da svratimo u povratku jer je klincu rodjendan ...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

izvinjavam se svima sto je pitanje off topic ali znam da sam negde procitala na nakoj od tema ... sad ne mogu da nadjem pa da ne lutam .. ima li decija prodavnica jumbo negde u blizini Ikee da svratimo u povratku jer je klincu rodjendan ...

• Evo ti linka koji cete odvesti na temu....pa i dalje....prati soping
  • ako ti treba slika Soluna sopinga, idi slika gde ces videti kolika je razlika Ikea Jumbo...nije puno kolima

Izmenjeno (Bokins)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

• Evo ti linka koji cete odvesti na temu....pa i dalje....prati soping
  • ako ti treba slika Soluna sopinga, idi slika gde ces videti kolika je razlika Ikea Jumbo...nije puno kolima

Hvala puno na brzom odgovoru :)

Izmenjeno (mirarbi)
nezatvoren citat
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@bokins

Pa da se malo vratimo na temu uz prikaz jedne od mnogih plaza Sitonije koje nemaju prilaz sa kopna. Radi se o fantasticnoj plazi koja se nalazi izmedju plaza Kalogria i Elia, a obisli smo je zahvaljujuci gospodinu Ljubisi Stanojevicu pravom zaljubljeniku u Zapadnu obalu Sitonije. Bili smo njegovi gosti i on nas je camcem proveo kroz ovaj sjajni deo Sitonske obale. Veliko hvala uz nasu radost sto smo zahvaljujuci putopisu Sitonijanadlanu upoznali ovog izuzetnog coveka dobre volje.

m9ls74.jpg

Od mene samo veliko EFHARISTO!!!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bili juce na talgo beach-u,KRCATO,pobegli glavom bez obzira! Nego smo trazili Favu,dosli do Karidi plaze,motali se,okupali se na jednoj maloj i praznoj pored Karidi,pa po nekim koordinatama sa foruma dosli kao do Fave ali nema ONE stene,pomagajte,kako da stignemo do nje? Vidim ja da ima tu nekoliko uvalica ali ne znam kako da stignemo,deluje svaki putic kao da vodi u neciju kucu :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bili juce na talgo beach-u,KRCATO,pobegli glavom bez obzira! Nego smo trazili Favu,dosli do Karidi plaze,motali se,okupali se na jednoj maloj i praznoj pored Karidi,pa po nekim koordinatama sa foruma dosli kao do Fave ali nema ONE stene,pomagajte,kako da stignemo do nje? Vidim ja da ima tu nekoliko uvalica ali ne znam kako da stignemo,deluje svaki putic kao da vodi u neciju kucu :)

• Fava ti je opisana...trazi parking i prolaz ka njoj

favasagoogle.jpg

• mislim da si dosao na uvalicu koju sam I put pronasao kada sam trazio Favu....ako si nju nasao (ima stepenice) ides nazad oko 100 m....
  • Vrtis se oko Fave probaj
    40.184827, 23.819421

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo naravno izabrali varijantu kroz vodu.

I mi! :)

60719936.jpg

17680188.jpg

84737810.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kada ste bili na Favi?...prepostavljam poslepodne ...vidim da nema nigde nikoga...

Da, da, poslepodne. Vidiš da ima i talasa, uglavnom je ujutru ravna voda.

Nije da nije bilo baš nikoga, možda još dve porodice i nekoliko parova pod stenama.

Ja volim da fotkam bez ljudi u pozadini :)

(Zbog toga sam čak u fototuri Srce Zakintosa dobila komentar nekog lika kako mi se dete samo igra na plaži. A ja naravno, jurila ugao da mogu da stavim fotke na desktop :-P)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

Uključi se u zajednicu

Pridruži se našoj zajednici i napravi nalog. Jednostavno je!

Registruj se

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se.

Prijavi se sada

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

21630
    Ukupno tema
    654477
    Ukupno poruka