Skoči na sadržaj

putovanja.info logo

Važno obaveštenje: Sajt Putovanja.info neće biti u funkciji u utorak, 28. aprila
Nova verzija sajta će biti dostupna u sredu i tada ćete opet moći da pristupite sajtu!
Ukoliko ste propustili, pogledajte šta će biti drugačije na novoj verziji sajta

Plaže na Sitoniji

sitonija plaza hlad

2450 odgovora na temu

#796 Bokins

Bokins

• Član
  • Poruka:1639
  • muški

Napisano: 28. avg 2010 - 07:36

Pogledaj porukumirarbi @ 28. avg 2010 - 07:18

Al' ne liči na TO iz svih uglova. Baš sam zagledala :D.

Postavljena slika

Postavljena slika

'TO ' vise lici na prst koji kaze NO NO

Postavljena slika

Postavljena slika

Postavljena slika

tu ima prolaz ka nastavku plaze ?

Postavljena slika

#797 Bokins

Bokins

• Član
  • muški

Napisano: 28. avg 2010 - 07:40

Pogledaj porukucmoka80 @ 24. avg 2010 - 12:48

Još malo prirode, uživanja..

Pogled na plažu

Postavljena slika

Kada ste bili na Favi?...prepostavljam poslepodne ...vidim da nema nigde nikoga...

#798 mirarbi

putofilka

• Član
  • Poruka:11342
  • ženski

Napisano: 28. avg 2010 - 08:30

Ne može tuda da se prođe do nastavka plaže, već uz stene, kroz vodu ili skroz okolo, kroz kompleks, pa pored vila. Mi smo naravno izabrali varijantu kroz vodu. Međutim, ta uvala do i nije neka, jer u vodi ima kamenja. Jedino što je osamljivanje zagarantovano :).

Postavljena slika

MOJE FOTO-TURE.

MOJI PUTOPISI: Tasos (2005.), Tasos (2006.), Tasos (2007.), Tasos (2008.).

MOJ YOUTUBE KANAL sa brojnim foto & video radovima.

#799 nounoursic

iskusni putnik

• Član
  • Poruka:272
  • ženski

Napisano: 28. avg 2010 - 19:16

Pozdrav sa Sitonije!! Sve je kako ste pricali,odusevljeni smo i obisli smo mnogo plaza,o detaljima kad se vrnemo,sad sam na kratko uhvatila wi-fi u app.
Da li neko moze da mi pomogne sad,koliko imam km do Ormos panagiasa od Neos Marmarasa,i da li je Talgo blizu Ormosa?

#800 Bokins

Bokins

• Član
  • muški

Napisano: 28. avg 2010 - 20:00

Pogledaj porukunounoursic @ 28. avg 2010 - 19:16

Pozdrav sa Sitonije!! Sve je kako ste pricali,odusevljeni smo i obisli smo mnogo plaza,o detaljima kad se vrnemo,sad sam na kratko uhvatila wi-fi u app.
Da li neko moze da mi pomogne sad,koliko imam km do Ormos panagiasa od Neos Marmarasa,i da li je Talgo blizu Ormosa?

36 min
- 23 km Neo M. - Ormos P.

Postavljena slika

Talgo
40° 13' 30.30" N 23° 45' 7.09" E

Ormos P. Talgo oko 3 km 6 min kolima

To je sve odprilike

Postavljena slika

#801 sitonijanadlanu

svetski putnik

• Isključen
  • Poruka:760
  • muški

Napisano: 28. avg 2010 - 21:42

Skretanje sa magistrale za TALGO BEACH je na N40*13'20.78"/E23*44'48.20".  Pratiti znak sa fotografije koji vas neasfaltiranim putem vodi do parkinga kompleksa. Plaza u trendu i all day & night beach bar naravno!

Postavljena slika

Postavljena slika                  sitonijanadlanu                Postavljena slika

#802 nounoursic

iskusni putnik

• Član
  • ženski

Napisano: 29. avg 2010 - 06:22

Hvala drugari,sitonijashi,na brzim odgovorima.
Pozzz

#803 giordana bgd

backpacker

• Član
  • Poruka:18
  • ženski

Napisano: 29. avg 2010 - 09:30

izvinjavam se svima sto je pitanje off topic ali znam da sam negde procitala na nakoj od tema ... sad ne mogu da nadjem pa da ne lutam .. ima li decija prodavnica jumbo negde u blizini Ikee da svratimo u povratku jer je klincu rodjendan ...

#804 Bokins

Bokins

• Član
  • muški

Napisano: 29. avg 2010 - 09:59

Pogledaj porukugiordana bgd @ 29. avg 2010 - 09:30

izvinjavam se svima sto je pitanje off topic ali znam da sam negde procitala na nakoj od tema ... sad ne mogu da nadjem pa da ne lutam .. ima li decija prodavnica jumbo negde u blizini Ikee da svratimo u povratku jer je klincu rodjendan ...
  • Evo ti linka koji cete odvesti na temu....pa i dalje....prati soping
  • ako ti treba slika Soluna sopinga, idi slika gde ces videti kolika je razlika Ikea Jumbo...nije puno kolima

#805 giordana bgd

backpacker

• Član
  • Poruka:18
  • ženski

Napisano: 29. avg 2010 - 10:10

Pogledaj porukuBokins @ 29. avg 2010 - 09:59

• Evo ti linka koji cete odvesti na temu....pa i dalje....prati soping
  • ako ti treba slika Soluna sopinga, idi slika gde ces videti kolika je razlika Ikea Jumbo...nije puno kolima

Hvala puno na brzom odgovoru :)

Ovu poruku je izmenio mirarbi: 30. avg 2010 - 06:29
nezatvoren citat

#806 sitonijanadlanu

svetski putnik

• Isključen
  • Poruka:760
  • muški

Napisano: 29. avg 2010 - 20:42

@bokins

Pa da se malo vratimo na temu uz prikaz jedne od mnogih plaza Sitonije koje nemaju prilaz sa kopna. Radi se o fantasticnoj plazi koja se nalazi izmedju plaza Kalogria i Elia, a obisli smo je zahvaljujuci gospodinu Ljubisi Stanojevicu pravom zaljubljeniku u Zapadnu obalu Sitonije. Bili smo njegovi gosti i on nas je camcem proveo kroz ovaj sjajni deo Sitonske obale. Veliko hvala uz nasu radost sto smo zahvaljujuci putopisu Sitonijanadlanu upoznali ovog izuzetnog coveka dobre volje.

Postavljena slika

Od mene samo veliko EFHARISTO!!!

Postavljena slika                  sitonijanadlanu                Postavljena slika

#807 nounoursic

iskusni putnik

• Član
  • ženski

Napisano: 30. avg 2010 - 06:44

Bili juce na talgo beach-u,KRCATO,pobegli glavom bez obzira! Nego smo trazili Favu,dosli do Karidi plaze,motali se,okupali se na jednoj maloj i praznoj pored Karidi,pa po nekim koordinatama sa foruma dosli kao do Fave ali nema ONE stene,pomagajte,kako da stignemo do nje? Vidim ja da ima tu nekoliko uvalica ali ne znam kako da stignemo,deluje svaki putic kao da vodi u neciju kucu :)

#808 Bokins

Bokins

• Član
  • muški

Napisano: 30. avg 2010 - 07:44

Pogledaj porukunounoursic @ 30. avg 2010 - 06:44

Bili juce na talgo beach-u,KRCATO,pobegli glavom bez obzira! Nego smo trazili Favu,dosli do Karidi plaze,motali se,okupali se na jednoj maloj i praznoj pored Karidi,pa po nekim koordinatama sa foruma dosli kao do Fave ali nema ONE stene,pomagajte,kako da stignemo do nje? Vidim ja da ima tu nekoliko uvalica ali ne znam kako da stignemo,deluje svaki putic kao da vodi u neciju kucu :)

• Fava ti je opisana...trazi parking i prolaz ka njoj

Postavljena slika

• mislim da si dosao na uvalicu koju sam I put pronasao kada sam trazio Favu....ako si nju nasao (ima stepenice) ides nazad oko 100 m....
  • Vrtis se oko Fave probaj
    40.184827, 23.819421

#809 cmoka80

svetski putnik

• Član
  • Poruka:1566
  • ženski

Napisano: 30. avg 2010 - 13:30

Pogledaj porukumirarbi @ 28. avg 2010 - 08:30

Mi smo naravno izabrali varijantu kroz vodu.

I mi! :)

Postavljena slika

Postavljena slika

Postavljena slika

#810 cmoka80

svetski putnik

• Član
  • Poruka:1566
  • ženski

Napisano: 30. avg 2010 - 13:33

Pogledaj porukuBokins @ 28. avg 2010 - 07:40

Kada ste bili na Favi?...prepostavljam poslepodne ...vidim da nema nigde nikoga...

Da, da, poslepodne. Vidiš da ima i talasa, uglavnom je ujutru ravna voda.
Nije da nije bilo baš nikoga, možda još dve porodice i nekoliko parova pod stenama.
Ja volim da fotkam bez ljudi u pozadini :)
(Zbog toga sam čak u fototuri Srce Zakintosa dobila komentar nekog lika kako mi se dete samo igra na plaži. A ja naravno, jurila ugao da mogu da stavim fotke na desktop :-P)

Broj korisnika koji čitaju temu: 1

Članovi: 0, gosti: 1, skriveni članovi: 0

Sajt Putovanja.info je deo Infostud grupe:
 poslovi.infostud.com mojtim.com kursevi.com najstudent.com prijemni.infostud.com polovniautomobili.com internet-prodaja-guma.com Gear5
Prijatelji sajta: 4zida.rs - nekretnine Beograd, Osiguranik.com, GdeIzaci.com - splavovi u Beogradu

copyright © Putovanja Info d.o.o. Beograd (2004-2014)