denim

Dokumenta za ulazak u Crnu Goru

40 poruka u ovoj temi

jel potreban pasos za ulazak u crnu goru?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne treba pasoš.

http://www.mip.gov.me/index.php/Vizni-rezim-stranci/srbija.html

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Trazeci po netu prevoz za Crnu Goru naidjem na sajt jedne turisticke agencije koja za decu do 14 godina trazi izvod iz maticne knjige ili crveni pasos i kopiju zdravstvene knjizice (!?)

Jel zaista potrebna kopija zdravstvene knjizice za dete koje poseduje crveni pasos i putuje sa oba roditelja?!

Malo mi to nema logike jer dole ne vazi nasa zdravstvena knjizica i sve se placa,svaki pregled a opet pre par godina sam davala na granici i zdravstvenu i djacku i pasos pa me milicioner pogledao ko da sam alien laugh.gif "Gospodjo...zar ja vama licim na doktora?!" da sam mogla u zemlju da propadnem - propala bi od blama!

Jel ima neko da se vratio skoro,jel traze uopste zdravstvenu...? Mislim...ne znam uopste,po kojoj logici ni ko da trazi al ajde... nea.gif

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Не траже.

Довољан је један од та три документа.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zanima me da li mogu da udjem u CG sa starim plawim Srpskim pasosem, na njemu pise da wazi do 15.08.2018? Zamolio bih was da mi sto pre odgoworite jer bih trebao da krenem u utorak, a licna karta mi do tada nece biti gotowa... Hwala wam unapred.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam dosao pre dva dana iz C.G. pa da razresim dilemu onima koji tek planiraju put. Sto se tice dokumenata za prelazak, situacija je bila ovakva.... U odlasku na nasoj strani trazili licne karte i skenirali,a za decu nisu ni pitali.Dok je na crnogorskoj granici covek lepo rekao DOBRO DOSLI,a ja hvala i po gasu. U povratku crnogorac pita ,,jel s mora,, i srecan put,a na nasoj strani pita da li smo samo ja i supruga u autu i koliko dece- nije hteo dokumenta.

Sto se tice plavih pasosa mislim da ako je vazeci - nece biti nikakvih problema.

Pozdrav i srecan put !!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zanima me da li mogu da udjem u CG sa starim plawim Srpskim pasosem... wazi do 15.08.2018? ...

Сигурно можете путовати у Црну Гору са плавим пасошем.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pre tri dana smo dosli osim licne karte niko nista pogledao nije ni za nas ni za dete....tako da je to sve sto treba

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam se juce vratio sa kraceg boravka u Crnoj Gori: granicu mozete preci sa pasosem ili licnom kartom. Apsolutno nema nikakvih zadrzavanja (govorim o prelazu Spiljani - Dracenovac). Crna Gora je tokom trajanja ljetnje sezone ukinula vize sa sve posjetioce - niko nam, cak, na MNE carini, nije ni trazio pasose (putovao sam sa dvoje djece), bukvalno bacili pogled na djecu, pozadi, i rekli: 'Srecan put ...' ... ja imam MNE pasos, moja djeca SRB pasos, kola su registrovana na suprugu (BG tablice), nisam imao ni njeno ovlascenje :), a niko nam nije pravio nikakve probleme ... ko planira da provede septembar u MNE, samo naprijed, bez ikakvih razmisljanja, ili strahova, o prelasku granice ...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Samo jedno obavještenje/upozorenje za one sa starim ličnim kartama.

One važe do Juna mjeseca, nakon toga se neće moći ući u CG sa njima!

Informacija nije 100% provjerena, ali je vjerovatno tačna. :)

Prije 7 dana su mi drugovi došli iz SRB, na granici ih je carinik pitao za nova dokumenta (samo jedan je imao),

i rekao im da mogu još malo sa tim starim dokumentima da prođu, do juna i da poslije toga ne važe.

Da li je carinik samo htio malo da ih "cima" ;), ili je to stvarno tačno, ne znam, ali valjalo bi provjeriti. :novine:

Ne škodi, a ako ne škodi... ;)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

Uključi se u zajednicu

Pridruži se našoj zajednici i napravi nalog. Jednostavno je!

Registruj se

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se.

Prijavi se sada

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

21630
    Ukupno tema
    654460
    Ukupno poruka