KALITEA

583 poruke u ovoj temi

Postavljeno

Da li je neko bio, kakvi su utisci, smestaj, sta ne treba propustiti itd...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postavljeno

Par puta sam bila na na Kassandri, (Polihrono, Pefkohori, Hanioti, u Haniotiju sam čak bila cele jedne sezone) i svaki put sam išla na plažu najčešće u Kalitheu pošto je PREDIVNA!!!!! Ima kafić na plaži, voda je tirkizna, plićak dugačak, pesak predivan......Vikendom je gužva pošto Solunci dolaze pa je još interesantnije, naše agencije tamo ne rade apartmane već samo hotele, plaže kod hotela su isto nevidjene, a hoteli naravno ekstra i uvek ima neko dešavanje. Ima mnogo mladih, tu su najveći klubovi na Kassandri, sve u svemu fenomenalno.

Obavezno ako budeš imala prilike idi na Sunny beach, to je ja mislim oko 20 km od Haniotija sa druge strane poluostrva gde idu samo buržuji, plaža je ekstra, ima fenomenalna marina sa retko viđenim jahtama, fenomenalan je kompleks, Za ulaz u kompleks se plaća 10 evra ali to ti je kao komzumacija koju možeš da potrošiš na plaži za ležaljke piće (služe i šampanjac na plaži, ako ti je do toga) Postoji i ogroman amfiteatar na otvorenom gde se leti održavaju koncerti najvećih grčkih zvezda.

Inače kad skreneš za Sunny beach imaš još jedno račvanje za Sunny beach hotel(desno) i Sunny beach asterias bungalove (levo) ja sam bila samo desno, mada sam čula da je i levo fantastično.

Jedina mana je što često duva vetar (tako su mi bar rekli domoroci), ali mi kad god smo bili more je bilo mirno i prelepo.

Ima još gomila malih mestašca sa druge strane ostrva koje naše agencije ne rade a lepo je za videti Furka, Siviri......Inače između Pefkohorija i Paliourija na samom kraju poluostrva je bila fenomenalna plaža, za neke čak najlepša na Halkidikiju

Uživaj!!!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno

Hvala puno! Razmisljam da uplatim u hotelu Macedonia(n) Sun (nisam sigurna za n, negde ga ima, negde ne). Da li znas (ili neko drugi) nesto o tom hotelu. Pise da je 1 km od Kalithee, da li je zaista tako?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno

http://www.g-hotels.gr/gh/macedonian/macedonian.asp?Lang=En

sajt gde možeš videti slike meni deluje ok

"All our hotel guests are welcome to spend every day and evening if they choose at the Athos and Pallini Hotel complex which can be found literally across the street." e ova dva hotelu su ona o kojima sam ti rekla da su ekstra i da imaju sadžaja na plaži

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno

Pa bas sam i gledala taj sajt i skinula sve slike, i meni deluje ok, ali ipak je drugacije kad se vidi uzivo i kad se dobije informacija iz prve ruke. Jos nesto: kazu da je hotel ( a samim tim i ova dva bolja) 1 km od grada, da li to znaci da su van grada, pa je potrebno 1 km, ili su od centra mesta udajeni 1 km, a inace su u samom mestu? Meni na slikama deluje da je malo izolovanije, ali ne znam...Hvala jos jednom.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno

Kad ideš iz pravca Haniotija magistralom nailaziš prvo na ta dva hotela sa desne strane a levom stranom otprilike 200m su načičkani kafići i klubovi /neki rade-neki ne/ e onda nailaziš na jednu krivinu i iza te krivine ti se dolazi u centar Kalitee. Missssim objasnila sam ti fantastično ali eto.Peške je malo komplikovano pošto se ide magistralom, ne znam da li postoji neki sporedni put, kažem ti nikada nisam bila stacionirana tamo pa nisam baš upućena u funkcionisanje samog mesta.

Ako ideš kolima ne se sekiraj a ako ideš autobusom, opet nema razloga za brigu jer GRČKA JE TO!!!!, a tamo se samo LEPE stvari dešavaju i kockice se uvek slože.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno

Pretrazujem net vec ceo dan, ali ne uspevam da pronadjem ponudu za apartmane u Kalithei, sve ponude su za hotele.

Isla bih tamo sa drugaricama, ali nam studentski budzet ne dozvoljava da idemo u hotel :rolleyes:

Jel zna iko neku ponudu?

I da, Kalithea ima najbolji nocni zivot na Kassandri, jel da?

A kakve su plaze?

Hvala unapred

pozz

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno

Agencija Europutovanja.

Samo ne znam kakva je reputacija agencije. A kada bi ste isle?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno

Сабра.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno

Da, Kalitea po meni ima najbolji provod i odlicne plaze. Jedini problem mogu da budu guzve i cene koje su malo vise, ali za mlade je odlicno.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno

pozdrav svima:Dprotekle dve godine sam letovao u bugarskoj sa ekipom,i ajde da ove godine promenimo...e sad pre par god smo bili u paraliji,ali verujem da se od pre 5 godina dosta toga promenilo...to je druga tema:)dakle zanima me da li je neko bio u kalithei,kako je tamo za provod 5orice mladih?:)znaci nama je pre svega bitan taj nocni zivot,slike smo videli,lepo je:)nasli smo smestaj preko agencije koja se zove europutovanja,posto samo oni izgleda rade apartmane,svi rade neke nabudzene hotele koje mi kao studenti ne mozemo sebi da priustimo trenutno...druga stvar,da li je mozda bolje uzeti samo prevoz do tamo...?hvala unapred;)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Ne znam kad planirate da idete,ako planirate u sezoni ne bih vam preporucila da tamo trazite smestaj jer je prepuno.Nije tamo kao u Bugarskoj da mozes da nadjes smestaj kad ti odgovara.Moja drugarica je cak u septembru isla na tu varijantu pa prva 3 dana nisu nasli smestaj na celom prstu Halkidikija,spavali su u kolima.Al dobro,mozda je neko imao drugacija iskustva.Sto se Kalitee tice,fenomenalna je za provod.Ja sam letovala u Haniotiju i stalno smo isli u Kaliteu zbog provoda.I na tom prstu je u Kalitei najbolji i zagarantovan provod.Skupo je po diskotekama i kaficima,ali sta da se radi,stisnete se pa idete.Moj savet i jeste za Kaliteu ukoliko zelite provod!

Izmenjeno (mikap)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno

Moj savet i jeste za Kaliteu ukoliko zelite provod!

Ili za Paraliu - Veruj mi na rec! :bez-zuba:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Šomi,pa ti bitamo sve poveo! :P Biće gušva na kraju!

Što se tiče Kalithe-e i meni je u nekom vidokrugu razmišljanja,ali generalno malo se pisalo o ovom mestu! Ajde Mary malo nas prosvetli i koju sličicu nabaci! :)

Izmenjeno (mikap)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno

Eeeeeeeeeeee, davne 1994. dok sam bio momak letovao sam u Pefkohoriju....ali su Hanioti a pogotovu Kalitea bili mesta u kojima se ludo provodilo. Kalitea secam se... u diskoteci na otvorenom, pored puta...ludnica, zezanje, pocne kisa a svi beze da se kriju pod sta su stigli, a DJ pusti svojevremeno aktuelno jednu stvar "rain" i tog treutka niko vise ne haje za kisu, svi se vracaju da djuskaju, kisa lije...svima natopljene majcice....devojkama pogotovo....ma dobro nije bilo padanja :P . Ma samo ponesite lovu i pravac Kalitea......

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

Uključi se u zajednicu

Pridruži se našoj zajednici i napravi nalog. Jednostavno je!

Registruj se

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se.

Prijavi se sada

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

21355
    Ukupno tema
    641495
    Ukupno poruka