• Započeli smo sređivanje foruma nakon letnje sezone, što će dovesti do preimenovanja i pomeranja pojedinih podforuma i tema. Nastojaćemo da sređivanje foruma obavimo tako da ne utiče na njegovo svakodnevno korišćenje.

jokii

Shopping u Segedinu

4289 poruka u ovoj temi

Biće pred njihov uskrs, 31 marta...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

LG42LM620S Pazario sam u oktobru,kada je bi ovde 96000 i to na popustu.Drugar mi ga je prodao za 650e sa sve AKS dovozom.TV je donešen iz Mađarske.Otprilike razlika u ceni je bila oko 200-250e.

Ne znam cemu citat moje poruke?Covek je rekao 42LM660S je kod nas 80000,a Madjari donose za 490 evra.Nemoguce i netacno.Da je razlika u ceni tolika koliko ti kazes,to je tacno.Ja sam pre par dana uzeo 42LM640S za 630 evra i 700 dinara kurirskoj sluzbi,a kod nas je preko 90000 dinara.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne znam cemu citat moje poruke?

Pa baš zato što je pogrešio model tv-a :).Zato sam ja precizno napisao koji sam model kupio i koliko je ovde koštao.A model 660 je tada koštao oko 120000 ovde.Sve u svemu uštedi se koliko sam naveo u prethodnom postu koji sam napisao.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

:ziveli: Ok,onda,slazemo se da se prilicno ustedi.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

.promenjen je zakon oko vracanja AFE,bolje reci,vracen je zakon od pre vise godina...mislim da obican sopingas nije izlozen,JA CU NAPISATI...

1000FT DO 50 KOM PO RACUNU PO IMENU DNEVNO

10000FTDO 20 KOM PO RACUNU DNEVNO

100000FTISPOD 2KOM PO RACUNU DNEVNO

100000FT IZNAD 1 KOM PO RACUNU DNEVNO..ako ima pitanja,tu sam

Diver,

Nesto me zanima, setio sam se da si napisao ovo u Junu, nisam siguran dal razumem. Planiram da kupim nesto malo skuplje, oko 130.000-170.000ft, naravo jedan komad bi uzeo i samo to na racunu.

Da li to znaci da ne mogu da povratim AFU za ta sumu ili samo jedan komad smem da imam? Takodje secam se necega gde Madjarski carinik obavesti nase... tako nesto?

Druga stvar, red za AFA, Horgos, koliko sam razumeo kada se predje granica i onda negde desno se skrene, sto znaci da pre prelaska granice ne moze da se zna kolika je guzva :)

Mozda neki savet u koje vreme najbolje da se ide za AFA-u?

Vidim da mnogi ovde imaju problema sa kurosm ili kako da ga prate pa cu pstaviti jedan link

http://www.xe.com/cu...&to=HUF&view=1Y

Kao sto vidite, link je za period od godinu dana, mozete da podesite i drugacije i ovaj konkrento pokazuje koliko se Ft dobija za EUR

Moze i invertno da se podesi ali je ovo verujem svima interesanto. Sto je kriva vise ide na gore to se nama vise isplati soping u HU. Kao sto se vidi iz grafkiona preko leta uopste nije bilo povoljno (pogotovo kada se uporedi sa krivom dinara) ali sada se popravlja situacija (za nas,dinar jaca a Ft slabi) .

U kom ce pravcu da ide... e to je vec nesto drugo... :)

Mozete lako da pratite i odnos RSD/HUF

http://www.xe.com/cu...&to=HUF&view=1Y

KREDITNE KARTICE

Uvek placam karticama, Euro card (master) iam bolji kurs, ali uvek kada sam koristio, nego VISA. Interesatno je da na Master-u dnevno oscilira kurs i iz mog iskustva skoro pa identicno kao na XE.COM. Dakle to sto vidim na XE.com u trenutku placanja slicno vidim na izvodu.

Za one koji imaju iPhone ili Android, postoji XE.COM aplikacija, sa sve grafikonom.

Poz

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zvao sam LASTU danas da pitam da li staju za AFU i žena mi je ladno rekla da su to ukinuli!

HITNO molim za informaciju bilo kakvog prevoznika koji ide iz Beograda za Segedin preko Kelebije a sigurno staje za AFU.

Može i kombi prevoz.

Nedelja im je neradni dan.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Znam da sam nesto zaboravio, primetio sam da neki na forumu pitaju za prevod. Najlakse je da koristite CHROME on ima ugradjen prevodioc u sebi. Vise detalja na linku

https://support.goog...translation_bar

Ko ne zna eng moze da odabere na Srpskom.

Uglavnom radi se o tome da vam prevodi celu stranu prilikom otvaranja sajta na bilo kom jeziku. Nije idealan prevod ali je vise nego dovoljan.

Mozte da ga podesite da automatksi prevodi sve sto nije Srpsko ili pojavi se toolbar sa dugmetom (kada je aktiviran plugin) za prevod nakon sto se otvori strana

Diver,

Nesto me zanima, setio sam se da si napisao ovo u Junu, nisam siguran dal razumem. Planiram da kupim nesto malo skuplje, oko 130.000-170.000ft, naravo jedan komad bi uzeo i samo to na racunu.

Greska, suma je izmedju... nema edit opcije pa cu ovde napisati

375.000 - 460.000 HUF

Poz

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

DUSI,jedan komad toga na racun i sve ok,vode te preko milion forinti.

Sada najnovije i izlaz i ulaz su na strani izlaza iz Madjarske,prodjes pasosku kontrolu,sto metara dalje skrenes desno,ali videces ,ima tabla.

NAJMANJA GUZVA JE STO RANIJE PREPODNE,I IZBEGAVATI VIKEND,AKO I MORA STO RANIJE.

Trenutni srednji 299,30

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li mi neko može reći koliko je euro sad u TOMPA pošto mi idemo u suboti a pročitala sam da može tamo da se plaća i u eurima? Hvala.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Trenutni srednji 299,30

Dobar kurs, ja placao 280
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ORANZADA,kurs do subote moze biti 310 a i 280,to ni ORBAN VIKTOR ne zna

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Lasta,Travelino,Lavli,Fudeks(ne voze vise za Segedin) ne čekaju za Afu. Posto sam do sada isao iskljucivo kolima ne znam da li ima neka agencija(može biti i novosadska) koja staje radi povraćaja poreza. I dalje mi tražim nekog ko bi mi donosio jednom ili dva puta mesecno robu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

trenutni srednji 298,58

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bili,rekla ti moderatorka.

Nekobre,moze ako radnja ima ugovor s tim spediterom,uzimaju dosta,ne znam tacno koliko ali nisu sentimentalni.U principu moze ali to skoro niko ne radi,dali tvoja radnja ima ugovor,to ja ne mogu znati

Hvala najlepse. Pomogli ste mi.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zamolio bih nekog od clanova da mi pomogne oko racunice...

Planirem u Brendonu da kupim sediste i kolica i ukupna cena je 82.000,00 HUF

Sto se tice Brendona pisao sam da oni rade povracaj afa po global blue, i samo po njemu, ili su meni tako rekli. U rajfajzenu ti peracunaju iznos iz forinti u dinare po srednjem kursu, za taj dan i uzmu proviziju od 100 din po racunu. Ako planiras ponovo da se vracas bolji izbor ti je druga radnja, koja je jako blizu Brendona, babycentar..

Malo sam čitala po forumu i vidim da je NEKOBRE kupovao bebi opremu, na sajtovima tj. prodavnice koje je ispisao deluje mi da su cene dosta povoljne, ...

Izvinjavam se na kasnjenju, ali nisam dugo bio na forumu.. Adrese marketa su kao na sajtu, ali sam detaljno opisao gde se nalaze, tako da one nisu ni potrebne. Pa ja ne znam drugi jezik osim engleskog za taj vid obracanja... Mi smo isli sa ciljem da kupimo cam kolica koja su teget boje, a kada smo dosli u babycentar, videli smo da ih nema. Npr. u aksi nemate sve stvari u svakoj radnji, pa sam zato dao kao predlog da kontaktirate para dana pre, u fazonu: Ja bih dosao/la tad i tad da kupim to i to. Pa u nadi da ce vam odgovoriti pre polaska znate na cemu ste. Mislim da su vam drugi odgovorili na ostala pitanja..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

Uključi se u zajednicu

Pridruži se našoj zajednici i napravi nalog. Jednostavno je!

Registruj se

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se.

Prijavi se sada

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

21995
    Ukupno tema
    693090
    Ukupno poruka