jokii

Shopping u Segedinu

3982 poruke u ovoj temi

ps molim moderatore da me ne obrisu a ja cu se samobanovati do Djurdjevdana,jer sam napisao nesto gde mu nije mesto,ali ipak moze biti od koristi....

Moju kompetenciju ne biste trebali da dovodite u pitanje.

Koristi svakako. Nema potrebe za samobanovanjem osim ako nije u pitanju neki lepsi razlog. :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@gas do daske.

U c&a sam. Ako sam dobro video onu tvoju sliku imaju bele haljinice. 3590 f. Od broja 74 do 86

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Beeblebrox

Ako ti nije tesko, pogledaj ili pitaj da li imaju vece velicine?

Meni treba 104 i 128. Za ove manje sam i ja videla da imaju...

Thx i lep provod, pa javi kako si prosao:)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@gas do daske

Izvini, sad sam stigao kuci. Nisam se kacio na net tamo pa nisam video tvoj post.

Haljinice su bile na odelenju s manjim brojevima. Na onom s vecim ih nije bilo. Ali imas mnogo lepse u H&M-u. Ne secam se cene. Za devojcice ti je bolji izbor u Szeged plazi, za decake je mnogo bolji u Arkadu.

Pozdrav

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ako neko ide u Segedin prijavljujem se da podelimo troskove.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Danas su na overi AFAe radili neki pripravnici. Čekao sam skoro 2 sata, a onda me je još naš carinik odvojio na stranu, odneo mi pasoš i saobraćajnu. Stajao sam tako još 15 min. da bi on izašao iz zgrade, viknuo: Beograd, dođi! Izvoli dokumenta. Imaš nešto da prijaviš? Doviđenja

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ево, да ја подијелим своје утиске. Први пут сам јуче ишао у Мађарску у шопинг. Мислим, више у извидницу него у нешто озбиљније. Ишао сам у Томпу и Кишкунхалаш. Не знам зашто нико не иде, чак и не спомиње Кишкунхалаш који је само 30 километара од Келебије. Мали град али има Lidl, Aldi, Spar и велики Tesco.

SAM_2336_zpsc2fea687.jpg

SAM_2335_zps3833e29f.jpg

SAM_2334-1_zpsf348a6fe.jpg

SAM_2333_zpsc270cda4.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cao,

ja sutra idem do Segedina, ali prvi put cu ici preko Horgosa.

Pa ako neko zna i moze, nek mi pojasni kako da stignem do Auchan-a, da ne konsultujem sad google map, bing i slicno:)

I koliko je Szeged Plaza, udaljena od Auchana?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cao, rutu mozes da izveses (export) ii na neki od GPS uredjaja ako imas, ili u mobilni telefon ukoliko prihvata Garmin

http://www.viamichelin.com/web/Routes?strStartLocid=31NDIxOTMxMGNORFF1T0RBNE1Eaz1jTWpBdU5EZ3lNakk9&strDestLocid=34MTE1aWo4em4xNDE0NDFkY3cxNDU2MWdwcmNORFl1TWpjek1UUT1jTWpBdU1UQXpPRFk9Y05EWXVNamN6TWpnPWNNakF1TVRBME5EVT1jTkRZdU1qY3pNamc9Y01qQXVNVEEwTkRVPTA4WsOhcG9yIMO6dA==&intItineraryType=1&caravaneHidden=false&vh=CAR&strVehicle=0&itineraryCarType=0&itineraryFuelType=0&isFavoriseAutoroute=true&isAvoidPeage=false&isAvoidVignette=true&isAvoidLNR=true&isAvoidFrontiers=false&dtmDeparture=06%2F05%2F2013&distance=km&devise=1.0|EUR&indemnite=&carbCost=1.6&autoConso=6.8&villeConso=6&routeConso=5.6

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Za Ausan (bivsu Koru) je bolje da izadjes na trecem izlazu za Segedin (posle izlaza za Baiu) pa da usput uhvatis neki znak za Metro, posto je Ausan preko puta. Malo je komplikovano za objasniti.

Seged plaza nije mnogo daleko, ali ti je Tesko mnogo blizi.

Nije ti ovo neka pomoc.

Najbolje da na guglu kucas soping u segedinu. Prvi sajt koji izlazi je na srpskom ali je madjarsi, lako ces ga prepoznati. Udji na karticu lokacije ili nesto slicno i nacices sve prodavnice, sa njihovim lokacijama na mapi Segedina. Nisam u mogucnosti da ti sad proverim, imam samo telefon kod sebe, ali sigurno ces se snaci.

Pozdrav i srecan put

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@gas do daske

Izvini, sad sam stigao kuci. Nisam se kacio na net tamo pa nisam video tvoj post.

Haljinice su bile na odelenju s manjim brojevima. Na onom s vecim ih nije bilo. Ali imas mnogo lepse u H&M-u. Ne secam se cene. Za devojcice ti je bolji izbor u Szeged plazi, za decake je mnogo bolji u Arkadu.

Pozdrav

Jedno pitanje. Danas planiram do Tesca, da podignem porez od proslog puta. Da li mi treba i original racun (iskreno, neznam gde mi je) ili je dovoljan samo overen formular od Global Blue?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Iskreno, ne znam. I ja sam sad prvi put uzeo papire za povraćaj poreza.

Mislim da taj global blu podižeš na granici ili na nekom ovlašćenom mestu a ne u samom Tesku. Jedino ako oni imaju takvo mesto u samom Tesku. Lakše ti je na samoj granici. Podigneš sve global blu račune. To ti je tamo gde se prodaju vinjete.

Javiće se verovatno diver ili neko upućen za ovaj račun.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jedno pitanje. Danas planiram do Tesca, da podignem porez od proslog puta. Da li mi treba i original racun (iskreno, neznam gde mi je) ili je dovoljan samo overen formular od Global Blue?

Mislim da je dovoljan Global Blue. Zašto nisi podigao porvraćaj u Raiffeisen banci u Beogradu. Jeste da dobiješ dinare, ali ih dobiješ odmah po povaratku u zemlju. Ja sada imam tri Global blue povraćaja iz Italije i u utorak odoh da podignem u banci.

Izmenjeno (mmi)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo male pomoci I od mene za one koji do sada nisu bili u Tompi I ne znaju kako se krecu cene. Ja sam racun malo preradila I dodala kolone koliko sta kosta u eurima I koliko u dinarima.

RACUN TOMPA

post-39293-0-22285500-1367522308_thumb.j

post-39293-0-00421400-1367522311_thumb.j

Izmenjeno (Sanja 17)
2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zdravo svima.

imam jedno pitanje,dali se placa carina na belu tehniku npr. Ugradne ploče,rerne ?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

Uključi se u zajednicu

Pridruži se našoj zajednici i napravi nalog. Jednostavno je!

Registruj se

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se.

Prijavi se sada

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

23112
    Ukupno tema
    705939
    Ukupno poruka