jokii

Shopping u Segedinu

4274 poruke u ovoj temi

da li neko zna radno vreme hatara sutra.hvala unapred

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo zadnji put kad smo isli kupili raznih kobasica, sigurno bar 15 kg. Sto za przenje, sto za jelo bez termicke obrade. Da ne preteram, ali sigurno pola smo bacili, jer su pune paprike i soje , masti i koje cega polujestivog. Sve je dimnjeno i vrlo lepo mirise, a kad probas da jedes-ne ide! Poklanjali smo rodbini i komsiluku i svi su bili blago receno uzdrzani pri komentarima na kobasice. Ali ruku na srce, sve smo placali daleko ispod cena u Beogradu. Kobasice za przenje oko 3evra, kobasice za jelo bez przenja od5-8 evra. Kao sto neko rece, ili moras da znas sta kupujes od kobasica, ili ne kupuj mesne preradjevine uopste. Dzaba smo kupovali sve upola cene, kad smo polla bacili

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hajde jedan uporedni pregled kada već sračunavate svoja šopingovanja ... manite forinte ... ajde sve na kraju u RSD ... hvala :thankyou::cmok:

Blago tebi Biljo mi svi o cenama kursu guzvi...

A ti opusteno i uvek nam ulepsas ove nase redove sa po nekom slicicom.

E bas ti zavidim !

@Tanja vskg

Zato je bolje kad su takve situacije a za Horgos se to i ocekuje u ovo doba godine otici na Kelebiju. Jeste malo dalje ali brze se predje a i carinici su blazi ako nosi te vise robe.

Izmenjeno (dragan0911)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

...

A sto se tice decije garderobe, meni cene u H&m odgovaraju radi se o tome da je izbor za bebe do 2 godine bio ocajan, sve vec probrano a novo stiglo 3-4 modela.

Ako se odlucite opet za put u Segedin, idite u Tesco. On je pun decije garderobe po stvarno nizim cenama nego kod nas. Naravno nije svaka stvar jefitnija, ali vecina jeste i ima veliki izbor. Tako da tamo obavezno idite.

Sto se tice H&M i C&A ovde na forumu ljudi vise preporucuju da se ode u Szeged Plazu, jer su tu manje guzve i manje je probrana roba, tj. trebalo bi da ima mozda malo vise robe i izbor velicina.

Inace prave akcije tek treba da krenu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@mikap

upravo sam ja na pitanje maja 1312 odgovorila bas tako, veci izbor garderobe h&m i c&a je u szeged plazi jer je manje posecen pa se manje i probere, ali tesco ima definitivno najbolji izbor. Ali ako se ide autobusom organizovano, onda ne mozes da biras gde ces, nego gde te odvedu...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pozdrav svima, u subotu smo porodicno skoknuli u Segedin, super smo se proveli, u Arkadu nismo ni bili, jer uglavnom smo vec sve kupili za dete sto se garderobe tice, guzva kao sto se i ocekivati moglo, u Auchanu smo kupili sta nam treba za praznike, cene su prihvatljive, u Tescu imaju do 31.12. velika snizenja na garderobu, ali u povratku na Kelebiji nas je sacekalo iznenadjenje , kolona bar 10km, ali zato braca iz beograda i novog sada, da ne kazem nevaspitana st..., preko reda ubacuju se, stvarno jadno,sreca da su madjarski policajci patrolirali i vracali ih sve na kraj reda, stvarno ne razumem zasto ne mogu sacekati kao i ostali, inace smo za 2.5 sata presli obe granice

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vratio se u nedelju. Svo vreme proveo iskljucivo u Arkadu, ''kupujuci'' garderobu.. Medjutim, mogu slobodno da kazem da je 1. septembra, kao i 4 Januara ove godine bilo vecih snizenja nego sada.... Ono sto kazu, ima sada izbora, ali nema ni snizenja.. Mogu da se nadju dzemperi i duksevi za po 1000 dinara, ali farmerke sanse nema, jakne slabo, ta obuca sto kazu, jeste snizena ali su to sve neke sklj marke (prosle godine kupio patika cipele u Humanicu i posle par nosenja djon se razlepio po celoj duzini, zbog toga kazem sklj) Doduse i Ofice Shoes je jeftiniji od naseg za barem 3-4 hiljade, ali su cene i tada 10 000 din :D Sve u svemu dobronameran savet, IDITE POSLE NOVE GODINE !!!

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Najbolje posle naseg bozica...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Odeću za decu nekupujem. Al bio sam sa drugom u septembru u tescu on je kupovao za ćerkicu od 1.godinu sećam se da je trpao stvari u kolica tvdeći da je sva dečija odeća i obuća daleko povoljnija nego kod nas. Na primer ja se sećam da su 3 bodija u pakovanju bila oko 400dinara a kod nas reće toliko košta 1 i to neki kinez. Portikle sa najlonom sa donje strane 5komada za 160dinara. Nije radio afu na to i kad je došao kući preračunao se bio je prezadovoljan cenama a i žena kvalitetom pamuka...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Procitao sam sve 142 str ali nisam uspeo da nadjem ono sto me zanima.Zamolio bih nekoga ko je upucen da mi pomogne.Zeleo bih putem interneta da porucim sat iz Segedina(pokusao sam da dodjem do informacije preko ljudi iz radnje ali uzalud...).Zanima me da li bih morao da platim punu cenu sata ili cenu umanjenu za njihov pdv?Ako bih morao da platim punu cenu kako bih mogao da refundiram?U vezi nase carine i pdv mi je sve jasno.Unapred hvala.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zavisi kakav je tip radnje. Online shop ili imaju negde i prodavnicu. Ne mora da znači da pod obavezno rade papire za afu. Ako je neka ozbiljnija veća i specijalizovana radnja verovatno rade papire za povraćaj afe. Dali šalju robu za Srbiju e to malo teže trebaš i zvati pa proveriti. I ako šalju plati ćeš carinu na satove plus troškove slanja tako da je to skuplja varijanta. Da bi ispunio uslov za povraćaj poreza treba da ti je vrednost tog sata 50001 forinti. Il više satova kupljenih u toj istoj radnji treba da zajedno koštaju 50001. Naj bolje da sam odeš po njih jel to možeš preneti u džepu od jakne i neplatiš carinu. Daj neki link te radnje gde si gledao taj sat pa da pokušamo da odgonetnemo o čemu se radi.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima li guzve na granici?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

2.Januara idem sa drustvom u Arkad da kupujemo garderobu. Iz kog razloga svi samo spominju H&M i C&A? Koliko sam video tamo ima i kvalitetnije garderobe,levis,GAP...da li neko zna kakva je situacija sa cenama u tim prodavnicama?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Planiram put u Segedin uskoro, da li neko zna do kada traju božićni popusti? Imam varijantu da idem 28. decembra ili 11. januara. Šta je bolje?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo zadnji put kad smo isli kupili raznih kobasica, sigurno bar 15 kg. Sto za przenje, sto za jelo bez termicke obrade. Da ne preteram, ali sigurno pola smo bacili, jer su pune paprike i soje , masti i koje cega polujestivog. Sve je dimnjeno i vrlo lepo mirise, a kad probas da jedes-ne ide! Poklanjali smo rodbini i komsiluku i svi su bili blago receno uzdrzani pri komentarima na kobasice. Ali ruku na srce, sve smo placali daleko ispod cena u Beogradu. Kobasice za przenje oko 3evra, kobasice za jelo bez przenja od5-8 evra. Kao sto neko rece, ili moras da znas sta kupujes od kobasica, ili ne kupuj mesne preradjevine uopste. Dzaba smo kupovali sve upola cene, kad smo polla bacili

@sas

kobasice su im loše jer u njih ide najlošije meso i puno masnoće i sve začine sa puno paprike i bibera i dobre kobasice se teško nadju jer se brzo prodaju, uzima se kulen(ima neki hiros krava je na etiketi,bio je neki piše paprika srebrna etiketa je ne ljuti a zlatna je jako ljut i nevidjam ga u zadnje vreme,ima ih raznih treba ih isprobati zavisi kakav ti ukus odgovara) jer u njega mora da ide kvalitetno meso i tu nemožeš da pogrešiš i to obavezno ne ljuti jer u ljutom ima puno bibera i nemošeš ga jesti, zimska salama pannonia je dobra, u radnjama uvek naidješ na naše koji u kolicima imaju dosta robe i pitaš uvek nekoga šta je dobro ili nešto šta te interesuje ili da ti neko nešto prevede sa madjarskog.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

Uključi se u zajednicu

Pridruži se našoj zajednici i napravi nalog. Jednostavno je!

Registruj se

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se.

Prijavi se sada

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

21541
    Ukupno tema
    666021
    Ukupno poruka