jokii

Shopping u Segedinu

3982 poruke u ovoj temi

Hvala Kikik!

Znala sam da ne može u svim ekspoziturama RF.

Znači na N.Bgd samo ona u GTC-u :thankyou:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

STEVANG,bravo,s tim ,PAZI,kada ,eventualno, skrenes na M-43,besplatno je do prvog izlaza prema METROU.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zna li se radno vreme trznih centara sad u subotu (30.03) - konkretno Auchan, Tesco, Arkad ?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Arkad do 20.00...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Koji je trenutni kurs, za koji dan idem za Segedin?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ostala sam dužna tačnu cenu za Ariel u kutiji, 10.4kg je 5040 forinti.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kupila sam ga ja juce, mislim da je bio oko 5500 forinti, 10.5Kg. Proverenu informaciju mozes da dobijes veceras.

Mislim da si nesto pomesala, jer to ispadne 200din kg a ja u Beogradu dobio za 150dun/kg

A onda sam procitao tvoj novi komentar i to je nekako prihvatljivija cena pogotovu kad odbijes AFA to je onda cena nesto ispod 150 dinara

Izmenjeno (sas)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Koji je trenutni kurs, za koji dan idem za Segedin?

trenutni kurs 304,12

srednji

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

trenutni kurs 304,12

Hvala...
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

To je sigurno cena, 5040, u kutiji, nemacki! Drugi nisam ni gledala. Da li su tebi Sas taj doneli? Za razliku u porezu samo mi se ne isplati odlazak i cimanje....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@kikik

Evo fotke. Ovaj Ariel je u dzaku na kome je sve napisano mna Srpskom. Platio sam ga 1800 dinara 12kg u Beogradu

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@sas

Ja u Segedinu iskljucivo kupujem u kutiji.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne idem u Segedin, ali iz iskustva iz Bugarske i Rumunije, ovaj Ariel od 12 kg (prave ga i od 15 i 18 kg) koji ima na puno jezika deklaraciju je proizveden u Rumuniji, rađen je za tržište svih zemalja čije jezike možete da pročitate na pakovanju, a uglavnom ga prave za velike lance - ja sam ga kupovao u Metrou ali sam ga viđao i u Lidlu. I ne može se porediti sa onim u kartonskoj kutiji koji se radi u Nemačkoj.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

A može li se malo ući na sajt Arkad-a i tamo se potražiti to što treba ... ili klik i odmah pitanje na koje je odgovoreno veoma često ???

I moderator mikap, a i mi ostali članovi, postavljali smo link za Arkad. Potrebno je samo prelistati malo - ne više od npr. 5 strana unazad /str. 165 konkretno/ !!!

Nema potrebe za drcnim odgovorima odmah.

Nije problem uopste prelistati par strana i posetiti sajt ... sajt sam i posetio i nisam nasao ono sto me zanima, a to je radno vreme 30.03. tj ima li izmena u odnosu na standardno radno vreme obzirom da je Subota(danas - 30.03.) dan pred katolicki Uskrs.

Slozicete se da je nije neobicno da se oko tako velikih praznika izmeni radno vreme ?! Mozda sam trebao to da naglasim ali nisam jer mi je bilo logicno. Hvala na odgovoru ... put sam pomerio jer nisam bio siguran.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

Uključi se u zajednicu

Pridruži se našoj zajednici i napravi nalog. Jednostavno je!

Registruj se

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se.

Prijavi se sada

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

23112
    Ukupno tema
    705939
    Ukupno poruka