Skoči na sadržaj

putovanja.info logo

NIKITI

2508 odgovora na temu

#331 sima29

backpacker

• Član
  • Poruka:32
  • muški

Napisano: 12. Jan 2012 - 20:55

Da li neko zna koordinate za vilu Hrisavgi?

#332 anima73

backpacker

• Član
  • Poruka:43

Napisano: 12. Jan 2012 - 23:54

Pogledaj porukualeksa5 @ 12. Jan 2012 - 12:43

Za koji period?

Za 03.06. za 12 nocenja

#333 aleksa5

svetski putnik

• Član
  • Poruka:503
  • muški

Napisano: 13. Jan 2012 - 20:35

To je malo mnogo za jun. :blush:

#334 NensiFancy

iskusni putnik

• Član
  • Poruka:285
  • ženski

Napisano: 13. Jan 2012 - 21:44

From: Sonias House Nikiti Chalkidiki <info@soniashouse.gr>

Thank you for your interest!I want to inform you for the period you asking (16.06-30.06) the prise is 70e per night for the apartemnt with two seperate bedrooms!!!

From: Olive House <info@olivehouse.gr>
Hello

we have

Apartment for 45 euro per night (1 bedroom & 1 living room with kitchen wc air.cond. wifi for 2adults and 2 children )

We clean and change towels & sheets every ( 4 days – nights )

In order to book, you have to settle a deposit (3 nights) on our bank account

arrive after 13.00 h depart till 12.00h

From: Filippos Apartments <info@filippos-studios.gr>

Dear Mrs Snezana,
we have available loft apartments in front to the beach with a
fantastic sunset view, as well as apartments next to the beach with a
sea view from the side.
All our apartments are on the second floor and can guest up to 4
persons. Each of them is organized on two levels internally,on the
first
one is a living room with a sofa that converts into two separate beds,
a fully equipped kitchen and a capacious bathroom with tube.On the
upper level(10 steps higher)
is a loft which sees down in the living room and is separated from it
by
curtains (not wall or door),there is the bedroom(double bed).
The loft apartment is equipped with two air conditions,flat tv32',fully
equipped kitchen,free internet, large balcony with a sea view (frontal
or from the side) and is next to the beach!

The prices for a beach frontal apartment is 70 euros per night and for
a side sea view apartment 65 euros per night.
However since you stay for 14 nights you can benefit from our special
offer for early booking and two weeks stay so teh prices will be
65 and 60 euros respetively.All taxes are included.
We wish you happy new year!
best regards
Anna Gatsouia

From: Thanos Hatzis <sehatzis@gmail.com>

Hello,

Thank you for your interest in our apartments.We may offer you one apartment which has two rooms, a fully equipped kitchen and bathroom.Other facilities include TV, air-condition, parking space and free wireless access. The price for this apartment is 40Euros per night which is 5Euros per night less than our current web offer.
This is because you ask for more than ten days.I remain at you disposal for any further information you may need.
Best wishes for a happy new year!
Thanos Hatzis

Neki od pristiglih odgovora :lud:

#335 aleksa5

svetski putnik

• Član
  • Poruka:503
  • muški

Napisano: 14. Jan 2012 - 22:03

Ovi su jos i dobri.Za proslo leto smo imali ponude za jul od 65-140e,cetvorokrevetni apartman. :novine:

#336 anele

backpacker

• Član
  • Poruka:12
  • ženski

Napisano: 16. Jan 2012 - 09:24

Pogledaj porukuNensiFancy @ 13. Jan 2012 - 21:44

.....Neki od pristiglih odgovora Postavljena slika

Očito imamo iste afinitete kada su u pitanju destinacije Postavljena slika ...pošto smo prošlo leto proveli u Nikitiju...i pored "nezgode" sa detetom (jak stomačni virus, koji je potrajao par dana sa visokom temperaturom)...mogu da kažem da mi je to bilo jedno od najlepših letovanja...i to čini mi se samo zahvaljujući dobrom izboru "odredišta"...u tom smislu bih još jednom preporučila Kassandrinos apartmane...isključivo zbog ljubaznosti, higijene i jako dobrog odnosa cena-kvalitet smeštaja...u mom izveštaju sa letovanja sam napisla ponešto i o manama ovih apartmana...a to se isključivo odnosi na ne tako lepu plažu pored koje se nalaze apartmani...imajući u vidu neopisivu lepotu obližnjih plaža, ova je zaista jedna slaba 2Postavljena slika ...

POZZ

Ovu poruku je izmenio suki: 20. Jan 2012 - 10:05
zatvoren citat

#337 mini put

backpacker

• Član
  • Poruka:3

Napisano: 19. Jan 2012 - 12:03

Dobar dan zelim. Pazljivo sam procitala vecinu komentara vezanih za Nikiti i veoma sam srecna sto samo rezervisala letovanje bas tamo. Reyervaciju imamo od 29.07. do 13.08. Da li neko zna da mi kaze kakva je Vila Aleksandra, koja se nalazi negde u blizini igraonice, i na drugom kraju plaze u odnosu na marinu. Nismo nikada bili u Nikitiju, ali to je otprilike to. Takodje me zanima da li na celoj plazi tj. u vodi ima trave posle 50m od obale ili je to samo u nekim delovima koliko sam shvatila kod marine. Ako moze jos malo informacija oko plaze i vode. Idemo sa troje dece od koje ce jedno imati 4 meseca pa nije bas pogodno da non stop zujimo po plazama. Hvala puno!!!!

#338 anele

backpacker

• Član
  • ženski

Napisano: 19. Jan 2012 - 14:34

Iskreno ne bih znala da odgovorim na pitanja vezana za plažu u samom Nikitiju...mi smo stalno zujali i obilazili okolne plaze, a i kada smo isli na kupanje u samom gradu, isli smo na plazu kod kampa i par poslepodneva smo se spustili odmah ispod Kassandrinos apartmana...sto i nije tako blizu igraonice...mada je u Nikitiju sve više-manje blizu...plaza u tom delu tj ispod kassandrinos apartmana mi se bas i nije dopala, najviše jer je u nivou ulice kojom prolaze automobili, a pritom nije fizički (ogradom, zidom, drvoredom...) odvojena od dzade, a plaza nije ni preterano široka...tako da ako ste sa decom koja su mala, a hodaju, morate stalno da nadgledate da ne istrče na ulicu kojom često prolaze automobili... ovo bih istakla kao glavnu manu ovog dela plaže...deo kod kampa je u tom smislu opušteniji, jer je plaža široka, a glavni put se tu negde i završava pa nema mnogo automobila...Što se tiče dela kod igraonice, sve je to manje više isto...tj mirno je, sve je blizu u smislu večernje šetnjice, restorančića i prodavnicica...od kojih ne očekujte mnogo...što je po meni fenomenalna promena...jer mislim da nam je svima dosta letovanja u Grčkoj na kojima stalno zurimo u gluposti koje sada možemo da kupimo na svakom ćošku u Beogradu...
Iako niste (za sadaPostavljena slika ) spremni za zujanje...preporučujem vam Lagomandru...naročito zbog male bebe...Lagomandra ima predivan prirodan borov hlad...koji je fenomenalan za spavanje i čuvanje male dece...prvo jer je to definitivno najbolja zaštita od sunca, drugo zbog vetrica koji uvek pirka, pa se visoke temperature ne osete, a da ne spominjem koliko je taj vazduh zdrav za sve nas...kako smo na ovoj plaži provodili najviše vremena...vrlo cesto sam vidjala bas bas male bebice kako uzivajuPostavljena slika ... Ova plaza Vam je jako blizu Nikitija, prostrana je tako da nema neke preterane gužve i buke...predlažem Vam da ponesete jedan od onih kreveta na naduvavanje da bi se tu odmarali sa bebom...mada na samoj plaži imate lezaljke na iznajmljivanje, koje su ako se dobro secam oko 2 eura...Toliko od mene...
Pozz

#339 Balwan

turista

• Član
  • Poruka:67

Napisano: 19. Jan 2012 - 15:10

Pogledaj porukumini put @ 19. Jan 2012 - 12:03

Dobar dan zelim. Pazljivo sam procitala vecinu komentara vezanih za Nikiti i veoma sam srecna sto samo rezervisala letovanje bas tamo. Reyervaciju imamo od 29.07. do 13.08. Da li neko zna da mi kaze kakva je Vila Aleksandra, koja se nalazi negde u blizini igraonice, i na drugom kraju plaze u odnosu na marinu. Nismo nikada bili u Nikitiju, ali to je otprilike to. Takodje me zanima da li na celoj plazi tj. u vodi ima trave posle 50m od obale ili je to samo u nekim delovima koliko sam shvatila kod marine. Ako moze jos malo informacija oko plaze i vode. Idemo sa troje dece od koje ce jedno imati 4 meseca pa nije bas pogodno da non stop zujimo po plazama. Hvala puno!!!!

Ma ne brini, plaža u Nikitiju je super, ima različitih ulaza, širine, prilaza 1km levo-desno. Trava nemoj da te brine pošto je na dubini od najmanje 4m, osim što je tamno zeleno pod tobom ništa drugo nije strašno. Na delu kod igraonice pa niže jeste plaža malo uža, ali to je u rangu 15m. Možete parkirati auto i zabaciš suncobran i opremu izmežu kola i mora. Ako imate navigaciju preporučujem da nađete post gde su postavljene lokacije svih plaža na Sitoniji. Ako je kod igraonice, tu je pekara, Lidl na 1km tako da nema brige.

Ovu poruku je izmenio suki: 20. Jan 2012 - 10:09
zatvoren citat

#340 mini put

backpacker

• Član

Napisano: 19. Jan 2012 - 18:46

Hvala puno na odgovorima.Da li na Lagomandri ima sadrzaja za sinove koji imaju 6 i 10. Da li ima odbojke na pesku, sportova na vodi...? Valjda ce sve biti ok. Ako imate na jos nesto da mi ukazete ili da predlozite, slobodno :-). Sitoniju i plaze uglavnom dobro poznajemo tako da nam to nije problem.

#341 Saphira

putnik

• Član
  • Poruka:161

Napisano: 19. Jan 2012 - 19:16

Super,obavezno ćemo ići na Lagomandra beach!

Mi smo išli na jednu plažu prošle godine,iza Porto Karasa,ne znam kako se zove ali ima kafić na toj plaži po imenu Las Bandidas i ležaljke se ne plaćaju,a pesak je skoro pa beo i krupniji,fenomenalno! Isto pirka vetrić,i predeo je divan! Žao mi je što nemam sliku,pošto smo na letovanju izgubili fotoaparat,pa nismo sve slike prebacili na komp u toku letovanja.

A i u tom kafiću je super granites od jagode ^_^
još malo...

#342 anele

backpacker

• Član
  • ženski

Napisano: 20. Jan 2012 - 11:13

Mislim da se tako zove bar na Kalogria plaži...koja jeste jako lepa i mislim da je mladji svet bas preferira..mada tokom jako toplih dana na njoj ume da bude nesnosno vruće...za razliku od Lagomandre ova plaza cini mi se ima lepsi pogled tj otvorenija je ka moru...od sportskih sadržaja...hmmmm...nije me mnogo zanimalo ...ali sigurno znam da Lagomandra ima na iznajmljivanje pedaline i sl...a kod bara je ja mislim teren za odbojku...u svakom slučaju ima dosta prostora da se sami organizujete za neku aktivnost...sto je u celoj prici najlepsePostavljena slika

#343 maloprase

svetski putnik

• Član
  • Poruka:781
  • ženski

Napisano: 20. Jan 2012 - 11:31

Pogledaj porukuSaphira @ 19. Jan 2012 - 19:16

Super,obavezno ćemo ići na Lagomandra beach!

Mi smo išli na jednu plažu prošle godine,iza Porto Karasa,ne znam kako se zove ali ima kafić na toj plaži po imenu Las Bandidas i ležaljke se ne plaćaju,a pesak je skoro pa beo i krupniji,fenomenalno! Isto pirka vetrić,i predeo je divan! Žao mi je što nemam sliku,pošto smo na letovanju izgubili fotoaparat,pa nismo sve slike prebacili na komp u toku letovanja.

A i u tom kafiću je super granites od jagode ^_^

Koliko ima od ove plaze do Nikitija?Videla sam fotografije na sajtu sitonijanadlanu i mnogo mi se dopala. Kakav je zapadni deo Sitonije za voznju?Na istocnoj strani oko Sartija ima dosta krivina, stekla sam utisak da je zapadna strana malo laksa za voznju

#344 mini put

backpacker

• Član

Napisano: 20. Jan 2012 - 14:51

Hvala puno na odgovorima. Saljem utiske, cim se vratimo. Pozzzz;) :thankyou2:

#345 Saphira

putnik

• Član
  • Poruka:161

Napisano: 21. Jan 2012 - 16:07

Maloprase, ne znam tačno u kilometrima,ali nešto jače od pola sata kolima,čini mi se.
još malo...

Broj korisnika koji čitaju temu: 2

Članovi: 0, gosti: 2, skriveni članovi: 0

Sajt Putovanja.info je deo Infostud grupe:
 poslovi.infostud.com mojtim.com kursevi.com najstudent.com prijemni.infostud.com polovniautomobili.com internet-prodaja-guma.com Gear5
Prijatelji sajta: 4zida.rs - nekretnine Beograd, Osiguranik.com, GdeIzaci.com - splavovi u Beogradu

copyright © Putovanja Info d.o.o. Beograd (2004-2014)