Skoči na sadržaj

putovanja.info logo

Beograd - Solun

33 odgovora na temu

#1 nidzaa

backpacker

• Član
  • Poruka:6

Napisano: 05. Sep 2008 - 23:19

Da li neko zna neke agencije koje prevoze putnike na relaciji Beograd-Solun? Zaista ne znam ni jednu, a trebala bi mi neka koja radi ture vise puta nedeljno, ili 2,3 agencije u razlicitim danima?
Hvala.

#2 Infoputnik

Samo putnik

• Član
  • Poruka:9705
  • ženski

Napisano: 05. Sep 2008 - 23:55

SIjamos,Alamanis
Kefalonija Lefkada Krit, Albanija 2013
MFT: Kefalonija plaze Kefalonija Venecija Sarajevo Una Hvar Krit prvi put Ag.Nik
......................................................
Postavljena slika

#3 nata

backpacker

• Član
  • Poruka:7

Napisano: 06. Sep 2008 - 00:59

Alamanis...provereno dobra agencija...prosle godine sam isla s njima do Soluna i sve je bilo apsolutno u najboljem redu.Radili su polaske ponedeljkom i petkom iz Beograda.Moja topla preporuka u svakom slucaju.

#4 Infoputnik

Samo putnik

• Član
  • ženski

Napisano: 06. Sep 2008 - 13:17

Pogledaj porukunata @ 6. 09. 2008 - 01:59

Alamanis...provereno dobra agencija...prosle godine sam isla s njima do Soluna i sve je bilo apsolutno u najboljem redu.Radili su polaske ponedeljkom i petkom iz Beograda.Moja topla preporuka u svakom slucaju.
Sa oba prevoznika sam putovala vise puta,zavisi kada mi se uklapalo sa vremenom.To su jedine redovne linije i nije zgodno da ih reklamiramo pojedinacno. :D
MFT: Kefalonija plaze Kefalonija Venecija Sarajevo Una Hvar Krit prvi put Ag.Nik
Postavljena slika

#5 nidzaa

backpacker

• Član

Napisano: 06. Sep 2008 - 19:40

Hvala na odgovorima.
A da li neko zna, meni bi najbolje odgovarali polasci Utorak, Sreda, Cetvrtak, koja bi to agencija mogla da ima. Nisam nista uspeo da pronadjem.

#6 Infoputnik

Samo putnik

• Član
  • ženski

Napisano: 06. Sep 2008 - 21:02

Pogledaj porukunidzaa @ 6. 09. 2008 - 20:40

Hvala na odgovorima.
A da li neko zna, meni bi najbolje odgovarali polasci Utorak, Sreda, Cetvrtak, koja bi to agencija mogla da ima. Nisam nista uspeo da pronadjem.
Obe agencije imaju tada polaske.Ako se potrudis da ih pozoves dobices tacno vreme polaska.Ne ide da sada ostavljam brojeve telefona. :D Pozdrav!
Postavljena slika

#7 nidzaa

backpacker

• Član

Napisano: 07. Sep 2008 - 06:22

Hvala puno. Odmah cu ih pozvati :D

#8 3oku

backpacker

• Član
  • Poruka:43
  • muški

Napisano: 07. Jul 2009 - 13:38

Ljudi jel ima jos neka agencija da vozi na ovoj relaciji? Meni treba prevoz samo u jednom pravcu (do Soluna)?

#9 putovanje

backpacker

• Član
  • Poruka:1

Napisano: 20. May 2010 - 10:13

Interesuju me pre svega autobusi do Soluna, odn. Solunske regije.
Mozda je moguce ici nekom od agencija direktno do nekog mesta npr. na Sitoniji, a da se preko njih ne uplati i smestaj?
Postoje li zvanicne linije BG-Solun?

#10 manduvil

putnik

• Član
  • Poruka:155

Napisano: 20. May 2010 - 11:35

Pogledaj porukuputovanje @ 20. May 2010 - 10:13

Interesuju me pre svega autobusi do Soluna, odn. Solunske regije.
Mozda je moguce ici nekom od agencija direktno do nekog mesta npr. na Sitoniji, a da se preko njih ne uplati i smestaj?
Postoje li zvanicne linije BG-Solun?

Simeonidis - Siamos tours, dva puta nedeljno, kancelarije u Beogradu su im u M. Bogicevica 5 (preko puta Zeleznicke stanice)

FP Travel - ELLAS Travel, nedeljom i sredom iz Bgd (cini mi se), kancelarije su im u Karadjordjevoj 83 u Beogradu

Alamanis tours, i oni idu dva puta nedeljno, ne znam dane, i ne znam gde su im kancelarije
Inace sve tri Agencije te u Solunu ostavljaju kod Suda tj. u blizini Zeleznicke Stanice

inace po meni FP travel - ELLAS Travel ima najbolje autobuse

#11 pavlaka70

backpacker

• Član
  • Poruka:30

Napisano: 20. May 2010 - 12:40

Mislim da mozes da pokusas i preko agencija koje prodaju aranzmane. Ukoliko imaju slobodnih mesta verujem da bi ti izasli u susret, a i njima to ide u korist, a tako bi stigao direktno na Sitoniju.
Samo, ako je u pitanju sezona (Jul, Avgust), tesko da ce ovo biti ostvarljivo.
Alamanis bi trebalo da je u ulici Svetog Save!

#12 sensa

svetski putnik

• Član
  • Poruka:510
  • ženski

Napisano: 30. Jun 2010 - 16:14

Da li je neko u skorasnje vreme koristio prevoz do Soluna sa Alamanis-om? Molim misljenje.

#13 3oku

backpacker

• Član
  • muški

Napisano: 30. Jun 2010 - 16:43

Pogledaj porukuputovanje @ 20. May 2010 - 10:13

Sumnjam da je tako nesto moguce ali nikad se ne zna dok ne pitas ;-)

Prosle godine sam isao vozom do Soluna i odatle lokalnim busom do Vurvurua.
Ako se dobro secam, karta od Soluna do Vurvurua (Sitonija) je kostala 11€.
Od zeleznicke do te autobuske sam se klackao nekim gradskim autobusom i karta je 0,6€.

Mislim da je devojka negde uisala sve bitne informacije pa ako nekoga zanima mogu proveriti.

Ne volim buseve, a u vozu nije bila guzva i isli smo u oba pravca bez rezervacija tako da preporucujem voz kao bolju opciju.

Pozdrav,
Zoki

#14 3oku

backpacker

• Član
  • muški

Napisano: 30. Jun 2010 - 16:46

Pogledaj poruku3oku @ 07. Jul 2009 - 13:38

Ljudi jel ima jos neka agencija da vozi na ovoj relaciji? Meni treba prevoz samo u jednom pravcu (do Soluna)?

Da repliciram samom sebi.

Prosle godine sam isao vozom od BGa do Soluna i nazad.
U vozu nije bila guzva i isli smo u oba pravca bez rezervacija tako da preporucujem voz.

Pozdrav,
Zoki

#15 ElCid

iskusni putnik

• Član
  • Poruka:337

Napisano: 01. Jul 2010 - 17:18

Voz Beograd-Solun u jednom pravcu kosta 33 evra i idu 2 dnevno..ujutru i uvece...Koliko kosta bus i kad su im polasci otprilike?

Broj korisnika koji čitaju temu: 1

Članovi: 0, gosti: 1, skriveni članovi: 0

Sajt Putovanja.info je deo Infostud grupe:
 poslovi.infostud.com mojtim.com kursevi.com najstudent.com prijemni.infostud.com polovniautomobili.com internet-prodaja-guma.com Gear5
Prijatelji sajta: 4zida.rs - nekretnine Beograd, Osiguranik.com, GdeIzaci.com - splavovi u Beogradu

copyright © Putovanja Info d.o.o. Beograd (2004-2014)