Skoči na sadržaj

putovanja.info logo

Garaza na aerodromu

30 odgovora na temu

#1 milica179

turista

• Član
  • Poruka:86

Napisano: 23. Jul 2008 - 20:49

Pozdrav, 

da li je neko od vas ostavljao auto u garazi na aerodromu za vreme letovanja? Ima li neko iskustva sa tim? Mi smo 200 km od Beograda sto nije malo da nas neko dva puta dovozi na toj relaciji.  :unsure:

Postavljena slika

#2 ines021

backpacker

• Član
  • Poruka:15

Napisano: 24. Jul 2008 - 07:45

Mi smo ove godine 3. put koristili garazu. Nikakvih problema, sve je ok. Preporucijem da nazoves da rezervises posto je poprilicna guzva.

#3 juca

backpacker

• Član
  • Poruka:48
  • ženski

Napisano: 24. Jul 2008 - 10:46

Mi smo takodje koristili garazu ove godine, dok smo bili u Egiptu. Garaza je obezbedjena 24 sata i mislim da je bezbedno ostaviti auto u njoj. Moras unapred rezervisati, cena je fiksna za period do 15 dana.

#4 nsboris

backpacker

• Član
  • Poruka:16

Napisano: 21. Sep 2008 - 15:36

koliko dana pred put treba zakazati garazu?

#5 juca

backpacker

• Član
  • Poruka:48
  • ženski

Napisano: 21. Sep 2008 - 17:07

7 dana pre putovanja je sasvim dovoljno, trebalo bi da ima slobodnih mesta, obzirom da je sezona prosla.

#6 nsboris

backpacker

• Član
  • Poruka:16

Napisano: 21. Sep 2008 - 19:01

kasno sam se setio, prvi put koristim garazu, a treba mi od srede, e sada da li ce mi uspeti izaci u susret :(
danas sam zvao da pitam, ali mi rekli da sutra zovem u 8h

#7 x-man

backpacker

• Član
  • Poruka:2

Napisano: 22. Aug 2010 - 00:39

Pozdrav svima,
ja sam iz RS - BiH i ja i djevojka trebali bi da putujemo avionom iz BG do Turske, a posto bi do aerodroma dosli kolima interesuje me da li na aerodromu ili u blizini ima neka garaza gdje bih mogao ostaviti kola na oko 15 dana, a da ne moram da mislim da li cu kada se vratim i da ih nadjem na tom mjestu gdje sam ostavio...???

Djevojka iz agencije ovdje u RS kaze da na aerodromu ne postoji garaza (da je prije postojala) i da sada samo postoji otvoreni parking i da naravno niko ne garantuje za kola...to stvarno nema smisla, automobil na otvorenom bez video nadzora, cuvara i sl. pa da je i golf 1 je problematicno ostavljati na 15-ak dana...ne samo lopovi, tu je i led, suncesvaki dan i sl...

Postoji zatvorena garaza ili ne i da li ima video nadzor/cuvar, bar neka sigurnost?

#8 predrag

iskusni putnik

• Član
  • Poruka:269
  • muški

Napisano: 22. Aug 2010 - 08:07

Naravno da postoji garaza, kao i otvoreni parking. U garazi postoji i varijanta nedeljnog zakupa - pogledaj link http://www.parking-s...garaza_aerodrom

Najbolje je da pozoves parking servis i pitas oko procedure (verujem da bi bilo dobro rezervisati, ukoliko je moguce).
user posted image

#9 DraganV

svetski putnik

• Moderator
  • Poruka:6963
  • muški

Napisano: 22. Aug 2010 - 09:14

Na Aerodromu „Nikola Tesla“ Beograd nalaze se komercijalni garažni i parking prostor.Komercijalni garažni prostor je natkriven, kapaciteta je 521 parking mesta, a radno vreme je od 00-24 časa, dok je komercijalni parking prostor na otvorenom i kapaciteta je 637 parking mesta. Sve informacije u vezi sa parkingom možete dobiti u JKP "Parking servis", čiji su kontakti:

JKP "Parking servis"
Služba za odnose sa javnošću
Tel: (+381 11) 3035 400

Ni u jednoj javnoj garazi ti niko ne garantuje bezbednost vozila.

Postavljena slika

#10 berzas

backpacker

• Član
  • Poruka:20
  • muški

Napisano: 29. Jun 2011 - 10:10

Putujemo 18.07 u Švedsku i ostajemo 18 dana, pa molimo predloge ili uslugu za parkiranje naseg auta u blizini aerodroma Nikola Tesla,npr. Surčin i sl. besplatno ili uz minimalnu naknadu.

Takođe, da naglasim da se radi o autu koje nije interesantno za krađu.

Unapred zahvalni.

#11 wetmila

turista

• Član
  • Poruka:84
  • muški

Napisano: 18. May 2012 - 15:09

Da li je neko koristio parking na ili u okolini aerodroma u Budimpešti?
Nije važno da li je u sklopu aerodroma ili ne, jer vidim na netu da ima privatnih čuvanih parkinga koji su jeftiniji.
Kakva su iskustva ?
:nempojma:
MFT: Vancouver, Okolina Vankuvera, Seattle 2012, Skijanje, Lisabon i Porto, Isola d Elba, Jedrenje-krstarenje KIKLADI 2010

#12 stalker

iskusni putnik

• Član
  • Poruka:243
  • muški

Napisano: 18. May 2012 - 21:37

http://www.ferihegyparkolas.eu/

Ja sam nedavno koristio ovaj i vrlo sam zadovoljan-u blizini aerodroma u Budimpešti ima dosta parkinga za višednevno ostavljane automobila-da li je moguće da u Beogradu ne postoji ništa slično sem onaj državni na aerodromu koji me za 9 dana košta 60 € ?

Ovu poruku je izmenio DraganV: 30. May 2012 - 11:11
nepotreban citat

#13 DekiP

putnik

• Član
  • Poruka:148
  • muški

Napisano: 25. Apr 2013 - 19:08

Mene isto interesuje neki parking u blizini aerodroma Nikola Tesla, ali da je normalna cena, ovako za
13 dana izadje da treba da se plati 8000rsd ??? Da li su oni pri sebi? Pa kao da zivimo u Svajcarskoj, a ne Srbiji.
U Budimpesti sam i ja parkirao brdo puta na ovom gore navedenom, a ima jos par i izadje oko 30-35e.

#14 voja82

putnik

• Član
  • Poruka:126
  • muški

Napisano: 23. May 2013 - 10:50

I ja sam planirao da ostavim kola na aeordromu u garazi, i to 15 dana, ali ako je za 13 dana 8000 znaci da je za 15 sigurno 10 000, a to je preskupo, vise mi se isplati da me neko donese i opet dodje po mene, i jos sa putarinama za autoput bice mi jeftinije.

#15 A to B

backpacker

• Član
  • Poruka:7

Napisano: 18. Jun 2013 - 14:11

moj ortak je rezervisao parking kod nekih likova 11 dana 20e, i to je neka promotivna akcija u junu inace je 30e
potrazi Usluzni parking aerodrom

Broj korisnika koji čitaju temu: 1

Članovi: 0, gosti: 1, skriveni članovi: 0

Sajt Putovanja.info je deo Infostud grupe:
 poslovi.infostud.com mojtim.com kursevi.com najstudent.com prijemni.infostud.com polovniautomobili.com internet-prodaja-guma.com Gear5
Prijatelji sajta: 4zida.rs - nekretnine Beograd, Osiguranik.com, GdeIzaci.com - splavovi u Beogradu

copyright © Putovanja Info d.o.o. Beograd (2004-2014)