307 poruka u ovoj temi

Postavljeno

Dali je neko u u junu 2008. prosao kolima od nase granice do Sofije i dalje obilaznicom prema Turskoj?

U leto 2007. deo auto puta od Sofije prema našoj granici su radili. Dali je sad taj deo završen? Dali je obilaznica oko Sofije išta bolja. Dali je makar malo bolje obeleženo putokazima.

Pozdrav svima, HVALA na informacijama.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postavljeno (izmenjeno)

Mislim da je put zavrsen posto sam prosle godine isao sredinom septembra.

Izmenjeno (DraganV)
nema potrebe za citiranjem ako se odgovara na prethodni post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

NEBI BILO LOSE DA DOBIJEMO NEKU SVEZIJU INFORMACIJU. Ja polazim za tursku 20. juna. pa se nadam da je put i mozda obilaznica oko Sofije zavrsena. To bi mi vremenski skratilo put za barem 1 sat i vise.

Izmenjeno (DraganV)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno

Mislim da je put zavrsen posto sam prosle godine isao sredinom septembra.

Molim putnike koji imaju vise informacija o stanju puta od nase granice do Sofije i dali je

bolje regulisana obilaznica oko Sofije (2007. je bilo ocajno). Takodje me interesuje dali je zavrsen ceo auto-put od Sofije do Turske granice.

Unapred Vam zahvaljujem na svim korisnim informacijama.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Пут од наше границе до Софије је завршен, и сада је ок.

Од Софије преко Пловдива, ка Бургасу (и јужном делу црноморске обале), остало је око 100 км пута који није ауто пут.Исто тако и према турској граници око 100 км.

У зависности у које доба дана долазите у Софију (уколико није "шпица"), најбоље је уопште не скретати на обилазницу око Софије, него ићи право кроз град.Само је важно неколико километара нигде не скретати, а онда ће се појавити путокази за Варну и Бургас.

Срећан пут свима !

Izmenjeno (DraganV)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Hvala Vam puno, na informacijama. Mi cemo kroz Sofiju proci verovatno posle ponoci.

Tada nadam se nije guzva tako da cemo poslusati Vas savet i proci kroz Sofiju.

Jos jednom HVALA.

Izmenjeno (DraganV)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

'Ajde javite se kada se vratite da vidimo kako ste prošli. Nama koji idemo kasnije ( u avgustu) svaka informacija je dragocena. Srećan put.

Izmenjeno (DraganV)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno

Onima koji se oluče za prolaz kroz Sofiju, a ne obilaznicom, savetujem da se orijentišu prema putokazima za Plovdiv. Neki od putokaza za Varnu i Burgas mogu vas odvesti na stari planinski put.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno

Slazem se sa Zoranom.U Bugarskoj moraju dobro da se otvore oci sa putokazima a narocito na lokalnim putevima.Bilo bi odlicno ako imate navigaciju,a ako ne,najbolje je da kupite jednu dobro preglednu auto-kartu,da ne dodjete u nezgodnu situaciju. :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno

Ja, sa porodicom, autom, putujem 3. avgusta u Pomorje, pa ako neko želi društvo na putu i odgovara mu termin možemo da se dogovorimo.

Nisam od onih koji stisnu gas i cepaj... Pogotovu u Bugarskoj treba poštovati pravila.

Umerena vožnja sa pauzama. Prošle godine Pančevo-Pomorje, stao u Pirotu i 2 puta u Bugarskoj.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

I mi idemo (sa 2 auta) 11. avgusta uveče, pa ako nekome treba društvo "za usput" tu smo.

Da li je neko od Vas koristio navigaciju u Bugarskoj ? Čuo sam da nije baš najbolje pokrivena mapama.

Izmenjeno (DraganV)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno

200 na sat, ja putujem 10 uvece, odnosno na granici sam 11 ujutru, steta, za 1 dan, mogli smo zajedno...Ako neko ima ko putuje 10. nek se javi, ja putujem prema varni

Sto se tice pokrivenosti mapa, bas danas am citav dan jurio mape bugarske i uspe o da nadjem odlicnu mapu, koristim software garmin za mobilni telefon...treba jos da kupim bluetooth risiver i imacu navigaciju u kolima...

Danas sam bio u bugarskom konzulatu i tamo mi je bugarin rekao da je potreban vaucer i kopija rezervacije, ukoliko tamo letujete u nekom hostelu kao ja

A ukoliko idete u privatan smestaj potrebno je pozivno pismo koje moze da se nabavi u bilo kojoj bugarskoj opstini

Ako ima neko vise detalja, neka pise

Toliko od mene :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Ma Kakav vaucer i bakraci,ja sam bio prosle nedelje kao u fazonu treba ti vaucer ili pozivno pismoali to je samo za javnost.Kome treba viza ode lepo u konzulat i preda paire i gotova stvar,velika pogodnost ko ima sengensku vizu onda te i nista ne pitaju.

Ja sam predao prosle nedelje bez toga i Kad je videla sengen ona se jos izvinjavala sto ne mogu da mi urade pre 14.jula,a meni je sve jedno jer ja inace idem oko 5.avgusta.

Ako neko ima dobru kombinaciju za smestaj tipa apartman ili soba sa dva lezaja ali da ima svoje kupatilo u starom delu Pomorja neka mi javi.

Izmenjeno (DraganV)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno

Meni treba informacija, do sad smo isli u Albenu preko Sofije, sinoc smo gledali i google nas vodi nekim putem paralelno sa rumunskom granicom. Prelaz posle Zajecara. Zna li neko kakv je put, da li ima neki autoput preko Rumunije pa da se negde ubacimo u Bugarsku, posto nam je opet ista destinacije, malo konkretnih saveta, nije na odmet

takodje ako neko zna da li postoji opcija auto voza u letnjoj sezoni, bila bih zahvalna

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno

Bugarska policija...

link

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

Uključi se u zajednicu

Pridruži se našoj zajednici i napravi nalog. Jednostavno je!

Registruj se

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se.

Prijavi se sada

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

21174
    Ukupno tema
    634291
    Ukupno poruka