Guest neko pita

Smeštaj u Limenariji

346 poruka u ovoj temi

Milice, Inani se javila iz vile Chrissa. Hvata komšijski signal wireless interneta :).

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

znam hvala javila mi se sa svezim informacijama iz famozne vile......

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cao svima opet,

Uplatili smo Chrissu u septembru, jel ima neko nekih novih info o njoj, mozda neka nova slika? Jel bio neko ove godine, kako je tu, nadam se da nismo pogrešili?

Hvala...

Били смо у Хриси прошле године и уживали смо, те мислим да нисте нимало погрешили. Вила је ушушкана у другом реду кућа у односу на плажу и шеталиште и мирна је. У близини куће је паркинг "на ливадици". Једино што може да буде незгодно јесте поподневно сунце које усија собу (били смо на посл. спрату), али клима све решава. :smorilo:

Препоручујемо клопу код Костаса на шеталишту према луци и плажу Металија која се налази одмах иза брдашцета над луком.

Срећан пут и уживајте. :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

nadam se da hocemo i da ce nam biti lepo ali treba docekati 15 septembar.....hvala u svakom slucaju

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Posto se dosta ljudi raspituje o ovoj kuci evo par fotografija. Po meni za cenu od 209e po osobi je vise nego dobra. Argus u ovoj kuci ima 5 apartmana koji se nalaze na prvom spratu a u prizemlju i na drugom spratu su smesteni Rumuni. Dva apartmana su sa pogledom na ulicu a tri sa pogledom na dvoriste.

limenarija148.jpg

limenarija146.jpg

Dvoriste

limenarija145.jpg

limenarija154.jpg

limenarija157.jpg

limenarija156.jpg

limenarija155.jpg

limenarija153.jpg

limenarija158.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Uplatili smo aranzman u vili Discovery :) , Limenarija preko agencije Atlantic Travel. Zanima me da li je neko bio u pomenutoj vili ?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zbog više vas koji se interesujete za ovu vilu, podižem temu gore :).

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

utisci o vili Chrissa, Limenarija:

prvi susret sa vilom bio je i više nego traumatičan - jedini razlog - parkiranje...

parking mesta ispred same vile ima, kao što je neko već pomenuo, ali doći do njega je potpuno druga priča...postoje 2 varijante - jedna je da skrenete od glavne raskrsnice u 2. desno (pored MaliAtos supermarketa) u uličicu u kojoj ako ima parkiranih kola možete biciklom ili sa oba sklopljena retrovizora i spoljnim usmeravanjem (svaki dan sam izlazila iz kola i glumila "navigancija" da ne oderemo gume na neko stepenište) iako nas je vodič ubeđivao da "i džip može da prođe"..ali kad se to ušemi i nije tako strašno.

što se same vile tiče, lepa je, čista i pristojna. do soba vode jezive stepenice, tako da morate pažljivo i polako - moja pozadina se srela sa njima poslednjeg dana..a taj bolni susret je rezultirao modricom koju evo već 2 dana nosim kao "pozdrav iz vile chrissa", ako imate dečicu, jako vodite računa.

malo kupatilo i kuhinjica opremljena osnovnim potrepštinama za onoliko osoba koliko ima kreveta - tanjiri, čaše, šolje itd. pa ne bi bilo loše da ponesete stolnjak, nekoliko krpa i još po ne što od pribora što bi moglo da vam zatreba.

naša soba je bila na poslednjem spratu sa pogledom na more (bočno) i pogledom na komšijske apartmane preko isušenog kanala (od kojih je dobacivao čuveni free wireless :D)..ako možete, tražite apartmane u drugom uglu jer u njima je sunce skoro nikad, tako da vam neće trebati klima i moćićete lepo da sedite na terasi. Na našoj nije moglo da se sedi sve do 8 sati...a sunce je zalazilo u pola 9 :)

peškire (2 mala, 2 velika) i posteljinu menjaju posle 5 dana, tj. jednom u toku letovanja - dakle obavezno poneti peškire.

Najveća prednost vile je sama lokacija...drugi red kuća od "glavne džade" tako da ste u šetnji za 5 koraka, sa obe strane kafići i restorani, a ispred vile na šetalištu lokal sa ponekad živom svirkom (sting, eagle eye cherry etc.) koja upotpunjuje ugođaj uživanja na terasi. blizu vam su vam 2 supermarketa i velika apoteka tako da ste kompletno obezbeđeni...

eto..toliko od mene...ako neko ima neko konkretno pitanje, tu sam :D

Izmenjeno (mirarbi)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

hvala na ovako iscrpnim informacijama pa rekla bih da sama vila nije losa a sto se auta tice iz tvoje price yakljucujem da cemo najverovatnije iznajmiti skuter.ako nisam previse dosadna reci mi kakvi su tvoji utisci o samom ostrvu i sta po tebi treba obici?i kakve su cene jer sam cula da je grcka ove godine sa cenama jaca nego prosle?hvala.....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vratio sam se iz vile Discovery nedavno. Pitaj šta te interesuje?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vratio sam se iz vile Discovery nedavno. Pitaj šta te interesuje?

Evo mene interesuju tvoji utisci o vili.

Interesuje me sve :D - da li se nesto promenilo od ranije sto se tice vode i pritiska, ima li uvek tople vode, da li postoji odredjeno vreme za koriscenje bazena ili se moze koristiti i ujutro i uvece, da li imas bilo kakvu primedbu? Sta ti se svidelo, a sta ne?

Takodje, interesuje me koliko je udaljena od Tripiti plaze? Moze li se prosetati do nje ili se mora koristiti prevoz? Kakva je ta najbliza plaza? Da li je uredjena i moze li se kupati na njoj?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ukratko: Vila se nalazi tačno na ulazu u Limenariu i uopšte nije daleko od centra mesta kao što su to neki ranije pisali. Laganom šetnjom u centru si za najviše 15 min. Do vile vodi kratak prašnjavi put i nemoj da ti to pokvari prvi utisak. Smeštaj je krajnje pristojan, tople vode ima uvek i pritisak je dobar (doduše ja sam bio u prizemlju ali nisam čuo da se neko žali ni od ostalih). Gazde su sjajni likovi, stalno su prisutni oko šanka na bazenu. gazda je student beogradskog DIF-a pa priča srpski ali više ćeš se ispričati sa gazdaricom čak i ako ne znaš engleski jer je veoma ljubazna i dinamična. Bazen se koristi po ceo dan, u principu ne preko noći kada se ubacuje hlor i voda čisti mada sam čuo kupače i noću. Gazde su veoma tolerantne, tu je i moja mala zamerka, jer su prećutno prelazili preko povremenog kršenja kućnog reda od strane nekih stanara koji su roštiljali do kasno u noć pa je bilo nemoguće zaspati. Na okolne plaže nisam ni zavirio pa ti ne mogu ništa reći, prešao sam na ostrvu 500 km kako bih obišao sva ta sjajna mesta. Plaža u blizini međutim ima, veoma blizu je i gradska plaža koja onako sa šetališta izgleda pristojno. Tripiti jeste relativno blizu, koliko ti treba peške ne znam, ali ako nemaš male dece može se.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala na odgovoru :D

Ovo za vodu me raduje! Nisam ja nesto zahtevna, ali volim da je cisto i sredjeno, da ima uvek vode, da mogu da ukljucim reso da skuvam kafu a da ne iskacu osiguraci... :bez-zuba:

Sad mi pade na pamet - ima li peskira, koliko cesto ih menjaju i koliko cesto ciste sobe? Sef je u sobi ili se kao i klima doplacuje?

A sto se plaze tice, pretpostavljam da se ni mi necemo puno kupati na toj gradskoj, ali posto ne idemo kolima - verovatno necemo bas ni svih deset dana obilazaiti ostrvo. Zato me je i zanimala udaljenost od Tripitija.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Peškiri i posteljina menjaju se posle 5. dana. Sef ima u sobi ali mi ga nismo koristili pa ti ne mogu reći koliko košta, čini mi se 2-3 evra po danu. Na Tripiti smo išli samo jednom autom, meni se ta plaža i ne sviđa naročito jer se nalazi ispred hotela. Mnogo bolji izbor je Metalija, mislim da ti treba jedno pola sata hoda do nje.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jos samo jedno pitanje :)

Ima li u blizini neka pekara?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

Uključi se u zajednicu

Pridruži se našoj zajednici i napravi nalog. Jednostavno je!

Registruj se

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se.

Prijavi se sada

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

23243
    Ukupno tema
    709217
    Ukupno poruka