• Započeli smo sređivanje foruma nakon letnje sezone, što će dovesti do preimenovanja i pomeranja pojedinih podforuma i tema. Nastojaćemo da sređivanje foruma obavimo tako da ne utiče na njegovo svakodnevno korišćenje.

Guest neko pita

Smeštaj u Limenariji

336 poruka u ovoj temi

Да ли је неко боравио у Топоузис студиу који се налазе једно километар пре Лименарије? Занима ме каква је плажа ту пошто се налазе на сачмој плажи?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

vratili se juce sa Tasosa iz Limenarije. Isli smo preko argusa u vilu Vanu zadovoljni smo smestajem vila je na dobroj lokaciji ustvari uz sam kanal posto nije bilo kise ni vode u kanalu to je ok ne znam kakva bi situacija bila da je pala neka kisa. Smestaj super sobe ciste kuhinja poseduje sve sto treba terasa je imala pogled na kanal i more. Gazde ljubazne sta god nije valjalo odmah su reagovali.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mala, jel' ta vila beše iza hotela "Ralitsa" sa bazenčetom ispred ulaza u vilu? Menjali su joj par puta naziv u zadnjih 11 godina, pa više nisam sigurna mislim li na pravu.

Ranije utisci gostiju nisu baš bili sjajni. Moguće je da je renovirana.

Kanal od kad je ozidan i od kad je napravljen i onaj kameni mostić preko njega bliže plaži, verujem da nije problem, osim što kišnica koja donese blato, lišće i granje kroz njega sigurno zaprlja more.

Kako ste se snalazili za parking?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pročitala sam temu i uključila pretraživanje, međutim nisam našla odogovore (samo pitanja) vezana za Halkias studio u ponudi Nikane. Pa ako je neko bar prolazio ako ne i bio tamo lično, da pitam: Da li je dvorište upotrebljivo za igranje dece? Kakva je taverna u prizemlju? Kvalitet i cene? Pozdrav i hvala unapred

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dosta je daleko od plaze, jos ako si sa malom decom. Posebno sto mora da se prelazi magistrala. Plus, decu bez nadzora ne smes pustiti samu u dvoriste, upravo zbog magistrale.Prijateljski savet, trazi drugi smestaj, uz more. Toga barem ima na pretek, posebno sad pred sezonu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vila Topouzis I i II u Limenariji. Da li je neko bio? Kakva je plaza kod te vile? Inace nalazi se uz samu obalu i skromno je opremljena. Hvala unapred!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

Uključi se u zajednicu

Pridruži se našoj zajednici i napravi nalog. Jednostavno je!

Registruj se

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se.

Prijavi se sada

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

22901
    Ukupno tema
    702403
    Ukupno poruka