Jellena25

Majorka, opšta tema

952 poruke u ovoj temi

Izgleda samo ja i ti posecujemo ova tema :).A dali znas koi su fakultativne izlete od odeon travel agencija za Majorka i nivne cene ?Poslala sam im mail ali ni su mi odgovorili.

Izmenjeno (DraganV)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno.Znaci Odeon saradzuje sa nih dvoje tako i cene so tie ?Ali kako to grupe iz Alcudie je internacionalna,i prica se na vise jezika.Sko predavanje bide na drugi osven srpski ja nema bas sve da razumem i to ako je na angliski,za drug jezik nema nista da razumem.Izvinjavam se ako ima greske u moje izrazsnje ja sam iz Makedonija,razumem srpski ali kad treba da pricam moze da napravim.neka greska.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nazalost Srbi slabo idu na sever, za izlet na srpskom jeziku je potrebna grupa od 15 ljudi minimum, zato se turisti sa severa upucuju na internacionalne grupo, i vodi se izlet obicno na engleskom... Za obilazak ostrva mozete iznajmiti auto, ili busom do grada Palme, pa sami da istrazujete ostrvo ili se prikljuciti nasim turistima na izletu, sigurno moze i tako. To sve sa vodicem na licu mesta se dogovorite.

Sever ostrva je za ljubitelje mora i prirode, za mirniji odmor i uzivanje, hoteli su novi, visoke kategorije. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mozes li da pitaš tvoja prijatelica za wifi dali je slobodno u grupotel alcudia sute(tako sam.svatila da je ona tamo)i ako se naplatuje kolko.košta.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nije, ona je u Iberostar Playa De Muro i imali su wi fi besplatan, ali  oni su all usluga.

Mislim da se u vecini hotela placa net kao i plaza, ali ima naravno lokala sa besplatnim wi fi. Mi smo isto poremenili hotel pa u septembru idemo u Iberostar Playa de Muro.... volim dobar hotel i plazu ispred

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko putuje 18.7.? Jos uvek nam nije javljeno kada je let pa mozda neko ovde zna?! U pitanju je agencija Plana Tours.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nije, ona je u Iberostar Playa De Muro i imali su wi fi besplatan, ali  oni su all usluga.

Mislim da se u vecini hotela placa net kao i plaza, ali ima naravno lokala sa besplatnim wi fi. Mi smo isto poremenili hotel pa u septembru idemo u Iberostar Playa de Muro.... volim dobar hotel i plazu ispred

Pretpostavjam mislis da se placa lezalke a ne plaza.Ja planiram da si kupim cador i nesto za lezenje a da ne placam 10,16 i slicne cene za lezalk.Moze i tako neli.Vajda ne se placa vlez na plaze.

Da li neko putuje 18.7.? Jos uvek nam nije javljeno kada je let pa mozda neko ovde zna?! U pitanju je agencija Plana Tours.

Za carter letovi obicno se znaju kad polete dan pred let.Bar tako je bio lani kad smo letili za Sicilija.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Let je u 19;20 za celu sezonu, Aviolet je poseban brend Air Serbia za cartere. 

Ne placa se ulaz na plaze, vec lezaljke i suncobrani, ali ko hoce naravno. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Let nam je u 4:45, sto je nama mnogo bolje od nocnog leta. Tako da znate da moze biti ili tada ili u 19:20, zavisno od agencije. Zato sam i pitala, videla sam da postoje dva leta na sajtu aerodroma.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ok, zavisi koja je agencija u pitanju, Odeon ima let u 19:20

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Na koje mesto idete.Napisete ni vaše iskustvo ovde :).Dobar put i lepi provod :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Palmanova, hotel Fergus Tobago. Pisem sve, nakon povratka.:D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Naravno, svako prema svojim zeljama i pprohtevima bira i planira letovanje. Nama sa malim detetom je Playa de Muro idealna, dobar hotel, a uzmemo auto ako pozelimo promenu ili busom. Prioritet nam je odmor i kupanje.

Apolo je  super,bice vam divno. I mi jedva cekamo 6.9

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo se pre nek dan vratili sa Krita, pa sad vec gledamo gde cemo sledece godine. Voleli bi otici na Majorku, cini mi se da bi nam se dopalo. Citajuci prethodna iskustva,naidjoh na info da u prvoj polovini juna zna da bude hladno more. Koje mesto preporucujete, a da ima lepu plazu, mesto za izlaske, prodavnice...osim Magalufa. Nama je bitna lepa plaza, more, solidan hotel, da imamo gde izaci... Eto, nadam se da cemo cuti iskustva onih koji.idu u septembru ili krajem avgusta.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

Uključi se u zajednicu

Pridruži se našoj zajednici i napravi nalog. Jednostavno je!

Registruj se

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se.

Prijavi se sada

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

23112
    Ukupno tema
    705939
    Ukupno poruka