Skoči na sadržaj

putovanja.info logo

Mega outlet i fashion outlet u Solunu

193 odgovora na temu

#136 urkepz

svetski putnik

• Član
  • Poruka:730
  • muški

Napisano: 20. May 2012 - 20:27

http://www.megaoutlet.gr/

#137 urkepz

svetski putnik

• Član
  • muški

Napisano: 20. May 2012 - 20:39

http://www.jumbo.gr/en/home-page

Neka zivne tema

#138 bassomnia

putnik

• Član
  • Poruka:119
  • muški

Napisano: 13. Jun 2012 - 17:11

Par pitanja.

1. Jel postoji sajt za MEGAOUTLET na engleskom?
2. Jel Mega Outlet blizu COSMOSA (bio sam prosle godine u Cosmos pa bih prepesacio do MEGAO...)
3. Taj FASHION OUTLET, sta je to i gde se nalazi? jel ima sajt?

#139 ZekaZmaj

svetski putnik

• Član
  • Poruka:1938
  • muški

Napisano: 13. Jun 2012 - 17:46

1. ne
2. ne (za pesacenje sigurno nije)
3. mislim da je to jedno te isto samo su ga ljudi drugacije krstili ....

#140 urkepz

svetski putnik

• Član
  • muški

Napisano: 13. Jun 2012 - 20:38

1.ne,ali preko google chrome otvorite i automatski prevodi sa bilo kog jezika.
2.za pesacenje ne,ali kolima da,mada moze i pesaka,bukvalno od Cosmosa prema moru najkracom putanjom samo pravo.
3.Ne znam

#141 tm011

putnik

• Član
  • Poruka:160
  • muški

Napisano: 13. Jun 2012 - 22:14

Izbeci u sirokom luku. Ja bio, pomucio sam se samo da dodjem sa kolima kolika je guzva u gradu i video da prodaju robu koja je tu stajala jedno 5-10 godina. Totalno van mode i nisu nesto puno snizene cene.

#142 bassomnia

putnik

• Član
  • Poruka:119
  • muški

Napisano: 14. Jun 2012 - 07:14

@tm011 pa kad si to bio?

A sta onda preporucujete za shopping po Solunu? U COSMOSU zaista nisam nasao nista zanimljivo...ili sam bio u pogresno vreme ( pocetak septembra)

#143 ZekaZmaj

svetski putnik

• Član
  • Poruka:1938
  • muški

Napisano: 14. Jun 2012 - 08:22

megaoutlet ima dobrih stvari, cak ima nekih koje su u cosmosu 250e kod njih je 50 ili 75e, samo mora da se ubode pravo vreme ...
cosmos ima povoljne stvari samo kad su snizenja ...

#144 tm011

putnik

• Član
  • Poruka:160
  • muški

Napisano: 14. Jun 2012 - 21:08

Ili sam ja bio u pogresnom Outletu ili sam potrefio vreme kad nisu imali nista. Bio sam prosle godine kraj avgusta, 3 dana u Solunu. Cosmos nije imao neke popuste, lep je ali nevredi se cimati iz grada do tamo i nazad, mozda ako je usput za Halkidiki. Najbolji soping u centru grada + setnja po gradu, meni je naprimer lepse da vidim Solun kao Solun nego da tamo spoingujem. Vise para sam ostavljao u Nemackoj i u Sloveniji nego u Solunu, jer cene i nisu tako povoljnije kako nam se cini. Jedino je jeftini Martini i to duplo, dok Metaxa drzi cenu kao i u Srbiji, mozda je ovde skuplja 100 rsd ( najeftinija Mertaxa 7 je bila 14.90 eur)

#145 Paun-Masa

backpacker

• Član
  • Poruka:6

Napisano: 29. Jun 2012 - 11:00

Mene zanima jel ima negde u Solunu(i ako ima ako zna adresu neku pribliznu) da se kupuje decija garderoba na veliko i ako ima po kojoj ceni(ako neko zna)

#146 mihamiha

backpacker

• Član
  • Poruka:9

Napisano: 02. Jul 2012 - 08:30

Pogledaj porukutm011 @ 13. Jun 2012 - 22:14

Izbeci u sirokom luku. Ja bio, pomucio sam se samo da dodjem sa kolima kolika je guzva u gradu i video da prodaju robu koja je tu stajala jedno 5-10 godina. Totalno van mode i nisu nesto puno snizene cene.
UPRAVO TAKO...KRS...

#147 Bojanna

backpacker

• Član
  • Poruka:21

Napisano: 15. Nov 2012 - 14:38

Da li neko zna kada pocinju zimska snizenja u Solunu? Da li su cene nize nego u Beogradu ili iste?

#148 BojanMKD

svetski putnik

• Isključen
  • Poruka:2526
  • muški

Napisano: 15. Nov 2012 - 22:27

Pocinju pocetka fevruara, ima dosta dobri stvari koji mogu da se nadje vrlo jeftino, a neki su skoro isti, ako si iz Beograda da se dovuknes specijalno do Soluna samo za shoping po meni ti se ne isplati ipak imas do tamo oko 700km,za te pare sto potrosis na prevoz kupices u Beogradu :)
Vise ti se isplati na popust shoping da ides do Sofia, blize Vam je, a snizenja su isti kako u mall-ova tako i u Outlet centra :)
Postavljena slika

#149 Bojanna

backpacker

• Član
  • Poruka:21

Napisano: 16. Nov 2012 - 01:05

Bojane hvala na odgovoru. Znaci da se ne isplati da se ide u januaru? Tacno sam na pola puta izmedju Beograda i Soluna.

#150 BojanMKD

svetski putnik

• Isključen
  • Poruka:2526
  • muški

Napisano: 16. Nov 2012 - 01:07

Znaci si negde kod Surdulica i Vladicin Han :D

Pa mozda nesto krajem januara ali po nesto, ono bas pocinje posle 5 fevruar :) Evo ja idem u Solunu sledeci petak pa raspitacu se ponovo i pisacu ti :)
Postavljena slika

Broj korisnika koji čitaju temu: 2

Članovi: 0, gosti: 2, skriveni članovi: 0

Sajt Putovanja.info je deo Infostud grupe:
 poslovi.infostud.com mojtim.com kursevi.com najstudent.com prijemni.infostud.com polovniautomobili.com internet-prodaja-guma.com Gear5
Prijatelji sajta: 4zida.rs - nekretnine Beograd, Osiguranik.com, GdeIzaci.com - splavovi u Beogradu

copyright © Putovanja Info d.o.o. Beograd (2004-2014)