Skoči na sadržaj

putovanja.info logo

Benzinske pumpe u Srbiji

49 odgovora na temu

#1 Peca72

svetski putnik

• Član
  • Poruka:624
  • muški

Napisano: 02. May 2008 - 12:22

Da li znate benzinske pumpe kojih proizvodjaca postoje na putu od Vranja do granice s Makedonijom i da li rade 24 casa? Da bi smo sna vreme natankirali rezervoare pred granicu. U Vranju gde se nalazi OMV pumpa da li je na auto putu ili u gradu? Pozdrav i hvala.

Ovu poruku je izmenio Peca72: 2. 05. 2008 - 13:26

#2 talija

svetski putnik

• Član
  • Poruka:1032
  • muški

Napisano: 02. May 2008 - 16:31

Poslednja omw pumpa na auto putu je kod Aleksinca.U Vranju je pumpa u gradu.Od Vranja do granice ima nekih sest sedam pumpi uglavnom privatnih i par Jugopetrolovih.Ali ja bih te pitao zasto tankujes rezervar u Srbiji u kojoj je kvalitet goriva dno dna,zar nije loficnije da to uradis u Grckoj.
sine veli: ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsice karijeru u nizerazrednom vratniku

#3 Peca72

svetski putnik

• Član
  • muški

Napisano: 02. May 2008 - 16:51

Znas ono ovde ti se uvek zavuce neki dinar u dzepu pa zastoda od samog starta letovanja sitnis evrice, a na OMV pumpama je bar po meni odlicno gorivo.

Ovu poruku je izmenio ljerka: 13. Jul 2011 - 05:05
obrisan citat, direktan odgovor na post

#4 Sxomy82

svetski putnik

• Član
  • Poruka:1073
  • muški

Napisano: 02. May 2008 - 21:12

Na OMV-u je dobro gorivo, a sto se tice tih pumpi od Vranja, pa ka granici, ne moras da cekas toliko, sipaj ranije - doduse, mozes opusteno da svratis na Jugopetrolovu pumpu - ona je tu negde :D
P.S. Peco, brisi drugu temu - identicna je :D

#5 Peca72

svetski putnik

• Član
  • muški

Napisano: 02. May 2008 - 21:21

Znam al neka je sama ce da ode u istoriju. Pozdrav

Ovu poruku je izmenio ljerka: 13. Jul 2011 - 05:06

#6 codemaker

svetski putnik

• Isključen
  • Poruka:4249
  • muški

Napisano: 02. May 2008 - 23:08

U zavisnosti odakle kreces, natankaj puno i stizes u Grčku bez problema. Ja tankam u Beogradu pun rezervoar (60L) i mogu da stignem maltene do Atine. Nema potrebe da se razmišljaš. A kad stigneš u Grčku, troši njihov benzin/dizel, 5 puta kvalitetniji nego kod nas (Šelove pumpe na primer)

Ovu poruku je izmenio ljerka: 13. Jul 2011 - 05:06

Postavljena slika
Danas smo stariji nego što smo ikad bili, ipak mlađi smo nego što ćemo ikada biti.
Uživajmo onda u ovom danu dok traje.....

#7 Sxomy82

svetski putnik

• Član
  • Poruka:1073
  • muški

Napisano: 03. May 2008 - 11:19

Pogledaj porukucodemaker @ 3. 05. 2008 - 00:08

Kad stigneš u Grčku, troši njihov benzin/dizel, 5 puta kvalitetniji nego kod nas (Šelove pumpe na primer)
Shell V-Power - neverovatno osetna razlika!!!

#8 codemaker

svetski putnik

• Isključen
  • muški

Napisano: 03. May 2008 - 12:02

Da, shellow V-power sam trošio i benzin kad sam voyio A4 benzinca a i sada za dizelaša. Neverovatno kvalitetno gorivo. ne samo da ga se potroši manje, već automobil i vuče ubedljivo bolje. Nije mi žao ni jednog jedinog centa koji plaćam više od običnog evro-dizela.
Prema mojim merenjima (a veoma često vozim po Grčkoj), smanjuje mi potrošnju za malo više od 10%. Inače na njihovim autoputevima, pri skoro konstantnoj brzini od 140 trošim 5.8 dizela kad vozim našim dizelom. Kad natočim V-power, pri istoj vožnji trošim oko 5.1 - 5.2 na 100km

Vraćam se opet dakle na osnovno pitanje teme. Čemu uopšte tankati više od jednom do Grčke, osim ako neko ne kreće iz Subotice, ili ako neko vozi neku mrcinu od auta koja troši preko 10L na 100km

Ovu poruku je izmenio ljerka: 13. Jul 2011 - 05:07

Postavljena slika
Danas smo stariji nego što smo ikad bili, ipak mlađi smo nego što ćemo ikada biti.

#9 Peca72

svetski putnik

• Član
  • muški

Napisano: 03. May 2008 - 12:17

Tako je i s mojim autom i ja kad sipam kvalitetniji dizel, auto prosto leti, a i manje trosi. Kod nas kvalitetniji dizel ima samo MOL, OMV i HELLENIC PETROL, bar po mojoj proceni.

#10 Анча

kosmopolita

• Član
  • Poruka:6852
  • nije upisan

Napisano: 04. May 2008 - 08:57

Ja sipam na OMV u Beogradu plin, pa sledece sipanje na grckoj granici gde takodje ima plin. Trece sipanje mi je na izlasku iz Soluna kad se skrene za aerodrom ima jedna pumpa sto toci plin, tu dopunim rezervoar i miran sam. Mi jedan dan odvojimo za voterlend, obicno na polovini letovanja, pa mi je to opet prilika da napunim rezervoar s plinom, jer je pumpa s plinom jako blizu voterlenda.
Mozda sam malo smorio s ovim, ali ce mozda nekom biti od koristi ko vozi na plin sto se tice organizacije.
A sto se tice ostalih goriva, lepo kaze codemaker, sipas ovde npr.Beograd, pa u Grckoj, sledeci put.
Ako si bas zapeo da sipas kod nas, imas u Vranju pumpu nisam siguran da li je EKO ili shell ili tako nesto, cim se iskljucis sa auto-puta odmah posle 200m i radi celu noc, tako da ne moras da ulazis u grad zbog OMV pumpe. Posle prepisas Makedoniju ne stajes nigde na njihove pumpe.

#11 200 na sat

iskusni putnik

• Član
  • Poruka:235
  • muški

Napisano: 04. May 2008 - 11:37

Odosmo u off, al ajd i ja da se uključim. Moj auto konstantno troši 0.3-0.5 euro dizela manje sa Eco helenik nego sa OMV-a. Prelazim puno km pa se razlika u potrošnji baš oseti.

#12 codemaker

svetski putnik

• Isključen
  • muški

Napisano: 04. May 2008 - 12:41

Gde ima Eco Hellenik u Beogradu?

Postavljena slika

#13 Gospodin Iskra

kosmopolita

• Član
  • Poruka:6047
  • muški

Napisano: 04. May 2008 - 12:48

Na Smederevskom putu posle Radmilovca je jedna,na autoputu kad dolazis u Beograd pre rampe Bubanj potok...kad se setim jos javicu

Ovu poruku je izmenio ljerka: 13. Jul 2011 - 05:08

Postavljena slika

#14 Peca72

svetski putnik

• Član
  • muški

Napisano: 05. May 2008 - 14:49

Gde ima Eco Hellenik na auto-putu prema Makedoniji?

#15 talija

svetski putnik

• Član
  • Poruka:1032
  • muški

Napisano: 05. May 2008 - 16:46

Pa zar tebe pre neki dan nije interesovalo gde ima OMV pumpa,koliko trosi taj tvoj auto Postavljena slika ???

Ovu poruku je izmenio ljerka: 13. Jul 2011 - 05:08

sine veli: ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsice karijeru u nizerazrednom vratniku

Broj korisnika koji čitaju temu: 1

Članovi: 0, gosti: 1, skriveni članovi: 0

Sajt Putovanja.info je deo Infostud grupe:
 poslovi.infostud.com mojtim.com kursevi.com najstudent.com prijemni.infostud.com polovniautomobili.com internet-prodaja-guma.com Gear5
Prijatelji sajta: 4zida.rs - nekretnine Beograd, Osiguranik.com, GdeIzaci.com - splavovi u Beogradu

copyright © Putovanja Info d.o.o. Beograd (2004-2014)