Skoči na sadržaj

putovanja.info logo

HANIOTI

opis Hanioti

1339 odgovora na temu

#241 jancika

backpacker

• Član
  • Poruka:1

Napisano: 04. May 2011 - 05:56

Poslednje dve godine smo letovali u vili morfeus na prvom spratu, i mogu da kazem da smo zadovoljni, sada smo kontaktirali gazde da vidim sta im je slobodno od 15 jula. Po njihovoj informaciji sve im je zauzetu sem velikog apartmana iznad njih i traze 68-75 evra u zavisnosti od broja osoba. Nas putuje 3 odraslih i dete 6.5 godina.
Da li je neko kontaktirao neku drugu vilu u haniotiju direktno i kakva je cena od 15 jula.
Unapred hvala.
Da jos jednu pogodnost su nam ponudili, ako do 20 maja rezervisemo 11 nocenja imamo jos jednu noc besplatno.

#242 valjevac

putnik

• Član
  • Poruka:115
  • muški

Napisano: 05. May 2011 - 20:08

Pogledaj porukusvetlanans @ 28. Apr 2011 - 15:05

Danas sam rezervisala smeštaj u susuras lux apartmanima u Haniotiju za jun. Nisam imala izbora jer sam zakasnila za jeftinije ponude, a moram priznati da mi je to ova godine važna stvar. Ukoliko j neko bio u ovom smeštaju, molim da podeli samnom svoje iskustvo. Nisam prezahtevna, pa...

Ja idem 15.05. otvaramo sezonu :don-t_mention:, kad se vratimo pisem o vili

#243 ljubiteljka grcke

turista

• Član
  • Poruka:67

Napisano: 06. May 2011 - 10:04

Molila bih za informacije o hotelu Olimpic Cosma. Unapred hvala!

#244 ALF!!!

backpacker

• Član
  • Poruka:8

Napisano: 06. May 2011 - 21:14

Cao, zanima me dali neko zna tacnu lokaciju hotela Haris,

http://www.hotelharis.gr

isto i ako mozete kratak opis, na nijednoj od fotogarfija na sajtu se ne vidi gde je ustvari more.

#245 aangel

backpacker

• Član
  • Poruka:5

Napisano: 13. May 2011 - 00:28

Pogledaj porukuNemanja87bgd @ 05. Apr 2011 - 12:33

Otišao bih sa devojkom ove godine u Grčku na more ali se dvoumim između Hanitija, Perfohorija i Polihrona. Koje mi vi mesto preporučujete za dobar odmor sa gomilom zanimljivih i tropskih stvari za videti. pozz

hanioti ti je centar na halkidikiju,najelitnije tj lepo uredjen,ima najvise stranaca,rusa,a pefkohori ti je na smao 3km udaljen od haniotija tako da mozes peske obilaziti oba mesta. pefkohori je malo jeftiniji i mozda malo vise ima sadrzaja za omladinu,i ima dosta srba..a polihrono je najveci smor,za babe....tamo nemas apsolutno nikakav sadrzaj.

#246 nevena123

backpacker

• Član
  • Poruka:10

Napisano: 16. May 2011 - 12:57

Uplatili smo letovanje u vili Kleopatra. Zanima me da li je mozda neko letovao tamo i kakvi su utisci.

#247 marie153

backpacker

• Član
  • Poruka:9

Napisano: 18. May 2011 - 21:18

Kakva je VIla Ahileas?
Molimmm vas da mi odgovorite sto pre mozete unapred hvala:)<3

#248 VlaMar

iskusni putnik

• Član
  • Poruka:224
  • muški

Napisano: 18. May 2011 - 21:36

Po komentarima mi se cini da postoje dve vile sa istim imenom. Pretrazi po forumu, vise puta je pisano o njoj. Ja sam pre 3 godine isao u Ahileas preko Atlantika iz Jagodine. Nalazi se 100-ak metara od centra i jos 200-ak metara do gradske plaze. U sobe se ulazi sa zajednicke "dvorisne terase", 2+1 studio je velicine 25m2, terasa je prostrana i sa lepom garniturom, opremljena je osnovnim kuhinjskim rekvizitima, sve je nekako ok, ali nista specijalno. U blizini su ti pekara, prodavnice, restorani. Mana je sto je ispod vile kafic, pa moze da bude bucno i nemogucnost da parkiras auto u blizini.

#249 pekson_kostic

backpacker

• Član
  • Poruka:32
  • muški

Napisano: 18. May 2011 - 22:12

Resio sam ove godine da idem u Grčku samostalno a ne preko agencije, u Hanioti ili Pefkohori, pa me interesuje svaki komentar u vezi smestaja. Supruga, klinac od 2 god i ja.
Ima li neko vec iskustva, da preporuči neku odredjenu vilu ili priv kucu i uopste preporuči dan odlaska jer sam cuo da vikend tura iz soluna ume da napravi poprilican haos. Takodje me zanimaju i cene smestaja npr za preiod 20.06. do 01.07.
Nesto sto sam ja nasao na http://letougrckoj.com je poprilicno zanimljivo.

Unapred hvala.

#250 ninica1979

backpacker

• Član
  • Poruka:21

Napisano: 21. May 2011 - 18:13

Pogledaj porukuVlaMar @ 18. May 2011 - 21:36

Po komentarima mi se cini da postoje dve vile sa istim imenom. Pretrazi po forumu, vise puta je pisano o njoj. Ja sam pre 3 godine isao u Ahileas preko Atlantika iz Jagodine. Nalazi se 100-ak metara od centra i jos 200-ak metara do gradske plaze. U sobe se ulazi sa zajednicke "dvorisne terase", 2+1 studio je velicine 25m2, terasa je prostrana i sa lepom garniturom, opremljena je osnovnim kuhinjskim rekvizitima, sve je nekako ok, ali nista specijalno. U blizini su ti pekara, prodavnice, restorani. Mana je sto je ispod vile kafic, pa moze da bude bucno i nemogucnost da parkiras auto u blizini.

U Haniotiju ima dve vile slicnog imena,jedna je Achileas i nalazi se u ulici koja je paralelena sa glavnom ako tako mogu da definisem polozaj ulica.ispod te vile nalazi se kafic Beyond,koji gasi muziku najkasnije u 1 posle ponoci,pa ako ste mladi to vam ne smeta.A druga vila se nalazi bas u glavnoj uluci i zove se Ahileas,ova u nazivu nema slovo C,u tome je razlika,ali i preko puta ove vile ima kafic sa englezima koji pevaju karaoke.tako da vam ni ovu ne bih preporucila ako imate malu decu.

#251 ninica1979

backpacker

• Član
  • Poruka:21

Napisano: 21. May 2011 - 18:19

Pogledaj porukumarie153 @ 18. May 2011 - 21:18

Kakva je VIla Ahileas?
Molimmm vas da mi odgovorite sto pre mozete unapred hvala:)<3

Ako ste dobro napisali ime vile,a verujem da jeste,kazem to zato sto postoji i vila sa imenom Achileas,na dobrom je mestu,app su prostrani,terase su odlicne,vila je u glavnoj ulici,preko puta se nalazi kafic,pa ako imate malu decu nije bas najbolji izbor.Ako su u pitanju mladji ljudi bez dece,onda je i vise nego odlicna,relativno blizu se nalazi i parking,prodavnice,plaza je blizu,tako da je sve na dohvat ruke.
Pozz!

Ovu poruku je izmenio mikap: 15. Feb 2012 - 10:28
sredjen citat

#252 teax

iskusni putnik

• Član
  • Poruka:209
  • ženski

Napisano: 24. May 2011 - 11:48

Prosle godine smo letovali u avgustu u vili Nirides.Vila je odlicna,u njoj imate potpuni mir,ogradjena je,samo gosti hotela koriste bazen(koji svakodnevno ciste)i deca su kad se vratimo sa plaze uzivala.E sad sto se tice plaze daleko je,ali moja preporuka je da idete nekih 5 km prema Pefkohoriju i kupate se na plazama koje su raj na zemlji.Nirides je pored magistrale tako da vam nece biti problem otici tamo svaki dan i stvarno uzivati u lepoti mora.Gradska plaza je prljava,uska i velika je guzva.Ako neko ima jos pitanja.......izvolite.....tu sam.

#253 seli75

backpacker

• Član
  • Poruka:10

Napisano: 24. May 2011 - 16:00

Da li je neko letovao u vili Viki, Hanioti? U pitanju je ponuda Elnos tursa.

#254 pzglc

backpacker

• Član
  • Poruka:49

Napisano: 24. May 2011 - 16:53

Pogledaj porukuteax @ 24. May 2011 - 11:48

Prosle godine smo letovali u avgustu u vili Nirides.Vila je odlicna,u njoj imate potpuni mir,ogradjena je,samo gosti hotela koriste bazen(koji svakodnevno ciste)i deca su kad se vratimo sa plaze uzivala.E sad sto se tice plaze daleko je,ali moja preporuka je da idete nekih 5 km prema Pefkohoriju i kupate se na plazama koje su raj na zemlji.Nirides je pored magistrale tako da vam nece biti problem otici tamo svaki dan i stvarno uzivati u lepoti mora.Gradska plaza je prljava,uska i velika je guzva.Ako neko ima jos pitanja.......izvolite.....tu sam.

Da li ste išli preko neke od naših agencija? Ko radi vilu Nirides kod nas?

#255 teax

iskusni putnik

• Član
  • Poruka:209
  • ženski

Napisano: 24. May 2011 - 18:57

Agencija Atlantic,i zadovoljni smo sto se tice smestaja.

Broj korisnika koji čitaju temu: 1

Članovi: 0, gosti: 1, skriveni članovi: 0

Sajt Putovanja.info je deo Infostud grupe:
 poslovi.infostud.com mojtim.com kursevi.com najstudent.com prijemni.infostud.com polovniautomobili.com internet-prodaja-guma.com Gear5
Prijatelji sajta: 4zida.rs - nekretnine Beograd, Osiguranik.com, GdeIzaci.com - splavovi u Beogradu

copyright © Putovanja Info d.o.o. Beograd (2004-2014)