Skoči na sadržaj

putovanja.info logo

AQUA PARK kod Soluna

77 odgovora na temu

#1 Prisila

turista

• Član
  • Poruka:85

Napisano: 03. Apr 2008 - 11:32

Da li je neko od vas bio u Akva parku kod Soluna? Da li ima dovoljno sadržaja, kakvo je vaše iskustvo? U svojoj režiji ili sa agencijom?

#2 volodja

svetski putnik

• Član
  • Poruka:2233
  • muški

Napisano: 03. Apr 2008 - 11:46

Pogledaj porukuPrisila @ 3. 04. 2008 - 11:32

Da li je neko od vas bio u Akva parku kod Soluna? Da li ima dovoljno sadržaja, kakvo je vaše iskustvo? U svojoj režiji ili sa agencijom?
Ukucate "waterland thessaloniki" u "guglu" i izaberete opciju slike pa ce Vam se prikazati savim solidan izbor slika.
Sadrzaja ima vise nego dovoljno.
Uvek sam isao preko grckih agencija i uvek prolazio jeftinije nego preko nasih.
Ako se udruzite jos sa nekim porodicama dobicete ne mali popust. Sto Vas bude vise, popust je veci!!!

#3 twixy

svetski putnik

• Član
  • Poruka:612
  • ženski

Napisano: 03. Apr 2008 - 12:10

Ako niste bili u turskim aqua parkovima, ovaj ce vam biti super. Ali realno u odnosu na ono sta vam Turci nude za istu cenu je neuporedivo.
Klincima ce svakako biti zabavno. Cena karte, koliko se secam, za odrasle je bila 12 evra, a za decu nesto jeftinije.
Klincima (a i odraslima) moze biti interesantan i zabavni park iza trznog centra Cosmos. Otvara se kasno popodne i radi do kasno u noc. I tu je cena karte za odrasle nesto oko 11 evra.

Posto smo isli kolima, ne znam koliko cela prica kosta preko agencije, a ni koliko ste daleko od soluna da bi se sami organizovali.

Hipoteticki, ove dve stvari mozete da spojite u jedan dan.

#4 Prisila

turista

• Član

Napisano: 03. Apr 2008 - 12:48

Udaljeni smo od Soluna nekih 100 km., pa sam mislila da jedan dan odemo u akva park, pa naveče u sam grad, a povratak "kući" noću...

#5 twixy

svetski putnik

• Član
  • ženski

Napisano: 03. Apr 2008 - 13:12

Pa ako planiras ostanak u Solunu posle aqua parka svakako ti nije najbolja varijanta da ides sa agencijom, sem ako neka ne nudi i ostanak u Solunu posle (ali do sada nisam naletela na tako nesto).
Treba da imas u vidu da je aqua park van Soluna ka Halkidikiju, pa ako koristite autobus kao prevozno sredstvo dobro se raspitajte kad busevi krecu iz aqua parka i kad vam je poslednji za mesto u kome ste vi.
I ranije pomenuti zabavni park vam je isto pored puta za Halkidiki.
Mozda nije losa varijanta da unajmite rent-a-car ako neko od vas vozi.

#6 Prisila

turista

• Član

Napisano: 03. Apr 2008 - 14:05

Mislim da za taj dan ću žrtvovati evre za rent a car, jer nas je toliko da ne vredi ići agencijom. Pogledala sam na netu, imaju solidnu ponudu, ali za decu će verovatno biti fenomenalno. Ali i sama mogu biti detinjasta kad se radi o vodi i o kupanju...

#7 twixy

svetski putnik

• Član
  • ženski

Napisano: 03. Apr 2008 - 14:15

Ako ste u mogucnosti a posto idete autom svratite i do tog zabavnog parka. Mi svake godine svratimo do tamo obavezno. Dok mama sopinguje u Cosmosu tata vodi decu :)

#8 Анча

kosmopolita

• Član
  • Poruka:6852
  • nije upisan

Napisano: 04. Apr 2008 - 12:16

Pogledaj porukuPrisila @ 3. 04. 2008 - 15:05

Mislim da za taj dan ću žrtvovati evre za rent a car, jer nas je toliko da ne vredi ići agencijom. Pogledala sam na netu, imaju solidnu ponudu, ali za decu će verovatno biti fenomenalno. Ali i sama mogu biti detinjasta kad se radi o vodi i o kupanju...
Ja sam isao u sopstvenoj reziji u Voterlend. Jedan dan letovanja sam izdvojio za to. Isao sam iz Sartija 140 km. Preporucujem ti da dodjes na samo otvaranje parka i da ostanes do zatvaranja. Neces ni da osetis kako vreme proleti, jer ces i sama podetinjiti kako si vec rekla (a i ja i supruga smo). Ulaz je 11 evra za odrasle i 5,5 za decu, sa sefom za cuvanje dokumenata 2 evra sve nas je izaslo 35 evra. Ako budes htela poslacu ti par slika iz parka da vidis kako je tamo. Ima nekoliko tobogana i zezalica, vreme prolazi jer kad se spustis jednom, treba ti vreme da se popnes za novo spustanje, zato ti kazem da dan proleti...

#9 Prisila

turista

• Član

Napisano: 04. Apr 2008 - 12:21

Pogledaj porukuancha @ 4. 04. 2008 - 13:16

Ja sam isao u sopstvenoj reziji u Voterlend. Jedan dan letovanja sam izdvojio za to. Isao sam iz Sartija 140 km. Preporucujem ti da dodjes na samo otvaranje parka i da ostanes do zatvaranja. Neces ni da osetis kako vreme proleti, jer ces i sama podetinjiti kako si vec rekla (a i ja i supruga smo). Ulaz je 11 evra za odrasle i 5,5 za decu, sa sefom za cuvanje dokumenata 2 evra sve nas je izaslo 35 evra. Ako budes htela poslacu ti par slika iz parka da vidis kako je tamo. Ima nekoliko tobogana i zezalica, vreme prolazi jer kad se spustis jednom, treba ti vreme da se popnes za novo spustanje, zato ti kazem da dan proleti...

Uh super, može i slike. Prema tvom opisu nije toliko skupo, a sin mi je rekao da dolazi na more samo zbog voterlanda...

#10 Roli

kosmopolita

• Član
  • Poruka:5057
  • muški

Napisano: 04. Apr 2008 - 12:29

Ako si smeštena u Paraliji,Olimpiku ili Leptokariji ovde MFT Solun Waterland sam detaljno sve opisao kako se to najjeftinije odrađuje,sa tim da ovako kada ideš imaš i slobodnog vremena da obiđeš malo i Solun! jedina je izmena ako si u Leptokariji,da ti voz ide direktno za Solun! Ako imaš neka dodatna pitanja,rado ću pomoći!

#11 Prisila

turista

• Član

Napisano: 04. Apr 2008 - 12:55

Pogledaj porukuRoli @ 4. 04. 2008 - 13:29

Ako si smeštena u Paraliji,Olimpiku ili Leptokariji ovde MFT Solun Waterland sam detaljno sve opisao kako se to najjeftinije odrađuje,sa tim da ovako kada ideš imaš i slobodnog vremena da obiđeš malo i Solun! jedina je izmena ako si u Leptokariji,da ti voz ide direktno za Solun! Ako imaš neka dodatna pitanja,rado ću pomoći!

Super je foto tura, i Solun je divan grad. Vredi ga videti danju, a ne noću kako sam ja planirala. Jel vam je bilo dovoljno od 13 sati? Mi idemo u Metamorfozis, na drugi prst, malo mestašce, ni nisam razmišljala vozom ići u Solun... U stvari prvi put idemo u Grčku pa smo malo neiskusni...

#12 Roli

kosmopolita

• Član
  • Poruka:5057
  • muški

Napisano: 04. Apr 2008 - 13:20

Pogledaj porukuPrisila @ 4. 04. 2008 - 13:55

Super je foto tura, i Solun je divan grad. Vredi ga videti danju, a ne noću kako sam ja planirala. Jel vam je bilo dovoljno od 13 sati? Mi idemo u Metamorfozis, na drugi prst, malo mestašce, ni nisam razmišljala vozom ići u Solun... U stvari prvi put idemo u Grčku pa smo malo neiskusni...

Nama je bilo dovoljno... To je četiri sata! Dosadi to posle 3-4 spuštanja... Imali smo i pauzu za ručak! :)

Ne znam da li ide voz iz Metamorfozisa... To ti treba neko ko je bio tamo!

#13 Анча

kosmopolita

• Član
  • Poruka:6852
  • nije upisan

Napisano: 04. Apr 2008 - 13:45

Pogledaj porukuPrisila @ 4. 04. 2008 - 13:21

Uh super, može i slike. Prema tvom opisu nije toliko skupo, a sin mi je rekao da dolazi na more samo zbog voterlanda...
Mi smo Voterlend ubacili ,,od sad, pa na dalje i ubuduce,, kao sastavni deo letovanja. Razmisljali smo o Tasosu ali je komplikovano da izdvojis dan za akva park. Deca vole akva park, a i mama i tata. Nije skupo, tamo imas sokove, sladoled i sendvice da kupis a mozes da poneses i sama. Ima i dovoljno hladovine. Dobijas slike ubrzo. Ovih 35 evra je za cetvoro, a put je tvoj naravno sve zavisi za sta se odlucis. Ako imas svoj auto a i plin, preko puta prema aerodromu je i pumpa gde toce i plin.Pozz

#14 Prisila

turista

• Član

Napisano: 04. Apr 2008 - 13:46

Pogledaj porukuRoli @ 4. 04. 2008 - 14:20

Nama je bilo dovoljno... To je četiri sata! Dosadi to posle 3-4 spuštanja... Imali smo i pauzu za ručak! :)

Ne znam da li ide voz iz Metamorfozisa... To ti treba neko ko je bio tamo!

Gledala sam neku mapu, nisam se snašla najbolje...

#15 Peca72

svetski putnik

• Član
  • Poruka:624
  • muški

Napisano: 27. Apr 2008 - 19:58

[quote name='Prisila' date='4. 04. 2008 - 14:46' post='35575']
Gledala sam neku mapu, nisam se snašla najbolje...
[/quot

Da li se lako nadje Waterland, ima li putokaza? Hvala. Pozdrav

Broj korisnika koji čitaju temu: 1

Članovi: 0, gosti: 1, skriveni članovi: 0

Sajt Putovanja.info je deo Infostud grupe:
 poslovi.infostud.com mojtim.com kursevi.com najstudent.com prijemni.infostud.com polovniautomobili.com internet-prodaja-guma.com Gear5
Prijatelji sajta: 4zida.rs - nekretnine Beograd, Osiguranik.com, GdeIzaci.com - splavovi u Beogradu

copyright © Putovanja Info d.o.o. Beograd (2004-2014)