Skoči na sadržaj

putovanja.info logo

SARTI

sarti grcka skuteri iznajmljivanje

5599 odgovora na temu

#196 zokicad

backpacker

• Član
  • Poruka:8

Napisano: 15. Aug 2008 - 10:30

VILA NEW MIHALIS-SARTI

Da li je neko letovao u ovoj vili?

#197 ajvan

backpacker

• Član
  • Poruka:26

Napisano: 02. Sep 2008 - 08:50

E, pa "Sartijevci" moji odlucila sam da nam malo pokvarim prosek i da se javim sa svezim utiscima. Napustili smo Sarti 28.08. posle 15 fantasticnih dana i sad mi je pomalo jasno zasto vecina nema zelju da pise i komentarise. Ukupan utisak je sjajan ali postoji i par sitnica koje bi mogle da zazvuce prilicno porazno a ko zeli da bude iskren ne moze da ih zaobidje. Ja cu ipak pokusati da budem objektivna, makar da upozorim potencijalne nove zaljubljenike u Sarti sta ih ceka kako ne bi dosli u situaciju da budu razocarani.

Sarti je bilo malo mesto koje se veoma brzo razvija, gradi, siri, povecava kapacitete,...ali, na zalost njegova komunalna infrastruktura ne prati taj brzi razvoj pa se cesto desava da postoji problem sa pritiskom vode i ako svakodnevno ekipe komunalaca idu po mestu i nesto popravljaju po vodovodu. Domacini su usavrsili sve vrste stednje pre svega tople vode ( i struje). Desava se da morate da se izborite sa gazdom da ukljuci i dodatno grejanje vode (a ne da vas ostavi na milost i nemilost onog jadnog solarnog bojlercica) i tu je jako vazno da imate podrsku predstavnika iz agencije, kao sto smo je mi imali. Redovna pojava je da u kuhinji ne postoji cak ni slavina za toplu vodu, a u kupatilu cete uglavnom imati toplu vodu samo na tusu. Ako dobijete peskire pri ulasku u apartman - vi ste srecnici, ali zaboravite na menjanje istih. Racunajte na samostalno menjanje posteljine pod uslovom da se agencija uopste izborila i za uslugu dostavljanja ciste posteljine. U ovom mestu zaista vazi ono "sami odrzavate higijenu u apartmanu", nema nikakvog ali bas nikakvog ciscenja apartmana tokom boravka. Ovo vazi za najskuplji smestaj, sta je sa nizim kategorijama - moguca su dodatna iznenadjenja. Mi smo bar dobili super cist apartman, sa super ociscenom kuhinjom, posudjem i friziderom i redovno su nam cistili zajednicke prostore, a imali smo i cesmu na ulazu u kucu koju smo cesto koristili kao prvi tus posle plaze. Takodje je u apartmanu sve bilo ispravno. Pazljivo birajte kucu da imate klimu na raspolaganju (uz doplatu ili bez) jer je u Sartiju uglavnom uvek veoma toplo, narocito u starom delu, zbog uskih ulicica i puno asfalta i kuca ni vecernji vetric ne moze mnogo da ucini. Izbegavajte smestaj u prizemlju, opet zbog toplote, nisam ni cula ni primetila da ima problema sa kradjama.

Sad, kad ste spremni na mane mozemo da predjemo i na ono dobro. Snabdevanje je odlicno, postoji taj novi "diskont" Avratinidis ili tako nekako, ali i u mnogim malim (manjim) marketima su vrlo slicne cene, cak se voce i povrce moze naci i po nizim cenama, a i maslinovo ulje. Mi smo na kraju u nekoj drugoj velikoj prodavnici kupili ona pakovanja od po 5 litara za nepunih 21 E Extra Virgin Olive Oil, a moze da se nadje i z 18, 19,... i obicno i za 16E. Mi smo za svaki slucaj izabrali najskuplje. Voce i povrce je nabolje kupovati od onih sto doteraju kamione - to je najpovoljnije i najsvezije. U restoranima je hrana vrlo povoljna i odlčicna, nema nista skuplje od 9 E, osim ako je u pitanju celi meni sto onda podrazumeva i salatu i neko pice i to se krece od 12 -16 E. Pica su uglavnom istih cena kao u celoj Grckoj (dakle, zavisi kako vas ko odere), Giros pita je od 1,7 do 2,2 u zavisnosti od velicine i lokacije, u novom delu Sartija je jeftinije. Ima puno pizzerija, odlicne su i sve je ispod 10 E. Bili smo jednom i u onom Lidlu u Nikitiju, stvarno ima artikala po cenama nizim nego i kod nas, ali ima i nekih skupljih ( tamo je npr. najskuplje Extra Virgin Oil bilo nesto preko 22E), ja generalno nisam odusevljena jer izbor artikala je manji nego u velikom diskontu Sartija, ali to je verovartno u korist raznovrsnosti, jer tu se snabdevaju i mestani, raznim kucnim potrepstinama koje turistima nisu potrebne i koje nisam ni gledala, ali videla sam na ulazu veliku reklamu sta je sve na "akciji" (kao npr. mini pekara, lepo posudje, racunarska oprema,...). U Sartiju ima bezbroj lepih kafica, sa predivnim bastama koje pruzaju do mora, ne znam kakva je zabava u njima, ali atmosfera deluje dobro, mi ih nismo posecivali jer smo bili ekipa sa decom koju to jos uvek ne interesuje.

Ali ono najlepse u Sartiju su plaze - pocev od velike gradske plaze, siroke, prostrane, sa mestima gde mozete iznajmiti suncobrane i lezaljke ( nismo se interesovali za uslove) i sa jos mnooogo prostora izmedju, pa razne zezalice za zabavu u vodi,....Ova predivna, ogromna, udobna plaza je najmanje atraktivna - uz stari deo Sartija je par uvalica sa stenama i mnogo zanimljivijim delom, a posle na levu stranu stranu se nizu divlje uvale, dostupne za 5 -15 minuta lagane setnje, koju je moguce obaviti sa sve gomilom decurlije i nosenjem svih potrebnih morskih rekvizita. Greh je ne okupati se bar po jednom na svakoj od njih.

A ono jos lepse vezano za Sarti je okolina tj. Sitonija: Orange beach, Kalamici, Porto Kuofo, izleti brodom... Na mnoge izlete brodom smo isli ali izlet Robinzon koji organizuje Astra travel je zaista dosad bio najbolji (33E za odrasle i 24 E za decu). Na zalost, oblast Sikie smo preskocili, jednostavno nismo stigli i da se odmorimo i da sve obidjemo. Orange beach je rajska plaza u kojoj se moze uzivati cak i kad je guzva, ako niste lenji i ne smetaju vam nudisti uvek mozete pronaci mesto gde nema guzve. Utisak malo kvare Grci, divlji kamperi, ali moram priznati da sam im vise zavidela nego sto su mi smetali. Posle dosta godina opet smo osetili miris cetinara uz more, bockanje borovih iglica, zuljanje sisarki ispod lezaljki, zadovoljstvo suncanja na toplim i udobnim stenama...Nestvarna boja mora, cista, prijatno topla voda, kupanje sa jatima raznih ribica koje ponekad iskacu iz vode... Nedaleko od obale prisktupacne stene u moru na koje se mozete popeti i skakati, malo zvuci nestvarno za Grcku, zar ne? Nadam se da u ovoj uvali nikad niko nece napraviti neki luksuzni hotelski kompleks i upropastiti dodatnim oblikovanjem tu divnu prirodu. Ima tamo u najvecoj uvali i nekakav kafic sa suncobranima i lezaljkama, ja bih i njih ukinula! Samo smetaju sa onim svojim agregatom i glasnom muzikom, sva sreca u vetar koji ublazi i razveje nezeljene zvuke.

Da, bilo je ove godine mnogo talasa, ali nisu nas omelu u uzivanju, cak su nam uneli dodatnu zabavu u kupanju. Bilo je par puta i nekih zivuljki koje lice na meduze, ali mi smo zakljucili da to nisu meduze nego neke druge providne bezopasne morske zivuljke...nasa deca (koja su prvih dana vristala na svaku morsku travku) su ih drzala u rukama...

Postoji jos mnogo "morske" zabave u i oko Sartija koje nismo stigli da probamo kao sto su ronjenje, kajak, voznja biciklom okolo naokolo, jahanje na mulama i magarcima, nocno ribarenje, ali za sve to treba vremena i para...

Isli smo i u Waterland (u sopstvenom aranzmanu, ulaznice 14 E za odrasle i 11 e za decu)i to je bio pun pogodak i na izlet oko Atosa. Atos je bio malo razocarenje, mnogo voznje brodom, prilicno daleko od obale, imali smo vodica na srpskom jeziku, ali on nije nama pruzio nista vise nego oficijelni grcki vodic na engleskom, nemackom ,... a mi smo mozda ocekivali malo vise, cinjenica je da za nas narod Atos znaci mnogo vise nego za neke Engleske i Nemacke turiste,... a bilo je vremena i moglo se svasta zanimljivo ispricati,...Pauza u Uranopoliju je prijala (odlicno smo rucali) ali nekako je brzo prosla...Odlicna je bila animacija na brodu u povratku, malo Grckog folklora, igracki par koji je na kraju animirao i turiste,...sve je to mozda pomalo i stereotip ali prijalo je...Brod je lep, velik, sa tri palube, ali pored nas u luci su isplovila jos dva koja lice na prave gusarske brodove, malo nam je bilo zao sto ne plovimo sa njima...Ukoliko vam nije stalo do price na srpskom jeziku ( a sigurno cete je cuti na svakom brodu na engleskom i nemackom i verovtno madjarskom i mozda slovackom) slobodno organizujte svoj izlet oko Atosa sami direktno iz Ormos Panagiosa odakle jedino i ekskluzivno krecu brodovi na ove izlete, pa birajte i brod i dan...U svakom slucaju, drago nam je sto smo isli i na ovaj izlet i nasa agencija je odlicno organizovala prevoz iz i do Sartija, na kraju smo stigli jos i do plaze u Sartiju.

U povratku smo isli preko Pirgadikie do mesta Stagira, rodnog mesta Aristotela u kojem ima jako interesantan Aristotelov park, sa 10-tak jos Aristotelovih tehnickih izuma na kojima se i dan danas bazira sveukupna nauka i tehnika (prvi "telefon", klatna, opticki izumi, prizma, sočivo, kompas, suncani sat, kalendar, prikaz vrtloznih sila, pentatonska lestvica...). Potpuno iznenadjujući, interesantan i neočekivani doživljaj.

I kao zakljucak: svi vi koji volite da lutate oko mesta boravka, da istrazujete plaze u blizoj i daljoj okolini, koji preferirate aktivan dnevni odmor, volite izlete brodom i sve ostale izlete...idite u Sarti! I ne dajte da vas osvoje samo plaze u Sartiju, cela Sitonija je prelepa, jos uvek pomalo divlja i veoma, veoma razlicita od Kasandre - lutajte koliko god imate snage, bice to nezaboravna lutanja. Prvi put ove godine nam je i 15 dana bilo malo i imali smo poslednjeg dana utisak da smo "juce" dosli, nismo se dva puta za redom okupali na istoj plazi i ni jedno mesto nam nije dosadilo, samo je ostalo onih mesta "eh, steta sto nismo stigli..."

#198 Анча

kosmopolita

• Član
  • Poruka:6852
  • nije upisan

Napisano: 02. Sep 2008 - 19:07

[quote name='ajvan' date='2. 09. 2008 - 09:50' post='76330']
Domacini su usavrsili sve vrste stednje pre svega tople vode ( i struje). Desava se da morate da se izborite sa gazdom da ukljuci i dodatno grejanje vode (a ne da vas ostavi na milost i nemilost onog jadnog solarnog bojlercica) i tu je jako vazno da imate podrsku predstavnika iz agencije, kao sto smo je mi imali. Redovna pojava je da u kuhinji ne postoji cak ni slavina za toplu vodu, a u kupatilu cete uglavnom imati toplu vodu samo na tusu. Ako dobijete peskire pri ulasku u apartman - vi ste srecnici, ali zaboravite na menjanje istih. Racunajte na samostalno menjanje posteljine pod uslovom da se agencija uopste izborila i za uslugu dostavljanja ciste posteljine. U ovom mestu zaista vazi ono "sami odrzavate higijenu u apartmanu", nema nikakvog ali bas nikakvog ciscenja apartmana tokom boravka. Ovo vazi za najskuplji smestaj, sta je sa nizim kategorijama - moguca su dodatna iznenadjenja. Mi smo bar dobili super cist apartman, sa super ociscenom kuhinjom, posudjem i friziderom i redovno su nam cistili zajednicke prostore, a imali smo i cesmu na ulazu u kucu koju smo cesto koristili kao prvi tus posle plaze. Takodje je u apartmanu sve bilo ispravno. Pazljivo birajte kucu da imate klimu na raspolaganju (uz doplatu ili bez) jer je u Sartiju uglavnom uvek veoma toplo, narocito u starom delu, zbog uskih ulicica i puno asfalta i kuca ni vecernji vetric ne moze mnogo da ucini. Izbegavajte smestaj u prizemlju, opet zbog toplote, nisam ni cula ni primetila da ima problema sa kradjama.[qoute]

ali sve ovo sto si napisala gore ne moze da pokvari utisak Sartija kao mesta, ovo se odnosi na individualne slucajeve.......ja sam takodje bio preko Astre i nisam bio u kako ti kazes "najskupljoj kuci", ni to ti nije garancija..........ja sam bio u jednoj obicnoj kuci, ali ce odmah svi da ti kazu za tu kucu da je extra najvise zbog gazdarice.......i imali smo menjanje peskira (mada praktikujemo da nosimo nase).....i imali smo tople vode na izvoz...i bili smo u prizemlju najvise zbog dece i nikakva vrucina nam nije smetala, a i ne znam gde uopste u Sartiju moze da bude vruce s obzirom da je naspram Atosa i da u Sartiju uvek pomalo duva, a klima cisto sumnjam da je potrebna.......a bas sam bio u tom starom delu koji ti pominjes........i nisam bio u kuci gde se ulazi na "karticu" itd....

.....na izlet oko Atosa. Atos je bio malo razocarenje, mnogo voznje brodom, prilicno daleko od obale......

Atosu i ne mozes da pridjes blize jer se do 300m od obale vodi kao dobro Svete Gore i zato brodovi ne prilaze blize, osim onih koji pristaju u njihovu luku Dafne i sluze za nabavku......a bas tamo kao devojcica nemozes :D

#199 ajvan

backpacker

• Član

Napisano: 04. Sep 2008 - 07:20

Ancha, slazem se da sve te male nevolje ne mogu da pokvare ukupan utisak o Sartiju, nama je ovo drugi put u Sartiju, a prvi put smo imali zaista katastrofalan smestaj pa smo i pored toga bili odusevljeni letovanjem. Bez obzira na sve, mozda cemo ici tamo i treci put...A ti si zaista imao srece i volela bih da znam u kojoj si kuci bio, mozda odemo tamo sledeci put. Mi smo bili u kuci Chrisula i prvi utisak je zaista bio sjajan, sve dok nisu poceli problemi. Sto se toplote tice - dva puta smo bili u drugoj polovini avgusta i veruj mi, zaista je bilo jako toplo, ove godine narocito, ali to je vec pomalo pitanje i klime, a uvece kad uzare svi oni pekaci girosa, palacinki i lokumadesa ni Atoski vetric ne pomaze...Ipak, sve to vredi podneti, ako ni zbog cega drugog ono zbog onog jedinstvenog mirisa vanile i cimeta na koji celi Sarti skoro po citav dan mirise...
Athos - sve smo mi unapred znali, dobro mi je poznato da kao "devojcici" taj izlet brodom je najvise sto mogu da dobijem, samo cest je slucaj kad nesto godinama zelis i zamisljas, malo iskrivis sliku pa kad to dovizis ostane nesto prazno. Jednostavno sam htela da upozorim druge "devojcice" da ne ocekuju nista pa kad dobiju bar nesto utisak ce biti mnogo bolji!

#200 Анча

kosmopolita

• Član
  • Poruka:6852
  • nije upisan

Napisano: 04. Sep 2008 - 08:05

Pogledaj porukuajvan @ 4. 09. 2008 - 08:20

Ancha, slazem se da sve te male nevolje ne mogu da pokvare ukupan utisak o Sartiju, nama je ovo drugi put u Sartiju, a prvi put smo imali zaista katastrofalan smestaj pa smo i pored toga bili odusevljeni letovanjem. Bez obzira na sve, mozda cemo ici tamo i treci put...A ti si zaista imao srece i volela bih da znam u kojoj si kuci bio, mozda odemo tamo sledeci put. Mi smo bili u kuci Chrisula i prvi utisak je zaista bio sjajan, sve dok nisu poceli problemi. Sto se toplote tice - dva puta smo bili u drugoj polovini avgusta i veruj mi, zaista je bilo jako toplo, ove godine narocito, ali to je vec pomalo pitanje i klime, a uvece kad uzare svi oni pekaci girosa, palacinki i lokumadesa ni Atoski vetric ne pomaze...Ipak, sve to vredi podneti, ako ni zbog cega drugog ono zbog onog jedinstvenog mirisa vanile i cimeta na koji celi Sarti skoro po citav dan mirise...
Athos - sve smo mi unapred znali, dobro mi je poznato da kao "devojcici" taj izlet brodom je najvise sto mogu da dobijem, samo cest je slucaj kad nesto godinama zelis i zamisljas, malo iskrivis sliku pa kad to dovizis ostane nesto prazno. Jednostavno sam htela da upozorim druge "devojcice" da ne ocekuju nista pa kad dobiju bar nesto utisak ce biti mnogo bolji!

kuca u kojoj sam ja bio
http://www.putovanja.../galerija/830/5

i ja sam bio dva puta u Sartiju......ali Grcka toliko toga ima da ponudi da je steta da ti prodje zivot u jednom mestu.......i ti si bila dva puta, moj savet ti je kreni dalje uvek mozes da se vratis.

#201 maja72

putnik

• Član
  • Poruka:175
  • ženski

Napisano: 18. Dec 2008 - 13:27

Cao svima! Budjenje, prosao je zimski san!

Ne znam kako vi, ali ja vec uveliko razmisljam o letovanju sledece godine. Sarti je nas cilj, pa molim cenjene sartijevce za pomoc. Ono sto je prioritet je:
- dva cetvorokrevetna apartmana (dve prostorije) blizu plaze (do 50 m) - za dve porodice, sa dvoje i troje dece),
- sto se tice lokacije, po opisima sam izabrala pocetak novog dela Sartija (naime, plaza treba da je peskovita, sa postepenim ulaskom u more, zbog dece, naravno:-)

Molim preporuku smestaja, ono sto sam ja do sada zakljucila kuca Galini mi se cini interesantna, pa ako je neko vec bio tamo, molim za komentare. Takodje, koja agencija iz NS radi Sarti? Ili je bolje resenje da idem direktno sa trazenjem smestaja preko net-a? Molim savete!

Pozdrav i unapred hvala!!!

#202 ajvan

backpacker

• Član

Napisano: 18. Dec 2008 - 14:15

Pogledaj porukumaja72 @ 18. 12. 2008 - 13:27

...Molim preporuku smestaja,...
Obradovalo me osvezavanje meni drage teme...
Kuca je Galini je dobar izbor, videla sam je...nisam bila unutra, ali slike dobro izgledaju...
Blizu je plaze, samo nije bas na pocetku novog dela...Pogledaj site ASTRATRAVEL-a (www.astratravel.co.yu) i njihov raspored kuca u mestu, pa zamisli jednu ulicu levo od kuce br.9, uz onaj put sto se sa glavnog puta spusta vertikalno do mora - e tu negde je Galini, mi smo je videli kad smo se autobusom vracali sa nekog izleta pa smo tim putem prolazili...
U Novom Sadu Sarti radi NS Travel (www.nstravel.co.yu) i oni imaju tu kucu Galini. Sarti jos radi i MAGIC (www.magic.org.yu). Svi ostali distribuiraju njihove aranzmane. Ali nisu lose te varijante sa subagentima, olaksavaju zivot putnicima koji nisu iz Beograda, a koriste usluge BG agencije. Nadam se da nisam prekrsila pravila foruma time sto sam stavila ove podatke, narocito sto cu dodati komentar da sve tri ponude treba ravnopravno razmotriti, svako treba da izabere ono sto mu najvise odgovara... Postoji i jedan grcko / madjarski site o Sartiju (www.sithontravel.gr) na kojem mozes dosta saznati o Sartiju.

Vazno je samo UVEK SE DETALJNO RASPITATI O PONUDI kod originalne agencije, pa kad se sve to poklopi i kod subagenta, tek onda slobodno rezervisi aranzman...Uvek treba insistirati na detaljima (sprat, broj apartmana, broj pravih kreveta, broj pomocnih,...) Dobra agencija vam nikad nece uskratiti te informacije i sve ce to navesti u vasem vauceru.

Uzivaj u biranju i ne zaboravi, Sarti je mnogo vise od smestaja!

#203 katty

putnik

• Član
  • Poruka:113
  • ženski

Napisano: 18. Dec 2008 - 14:50

Evo Majo odgovor za tebe.Ja sam bila letos bas u Galini kuci i rezervisali smo preko neta.Gazda Christos je divan covek.Apatman cetvorokrevetni u kojem smo mi bili je sa dve prostorije manje i mini kuhinjicom u tom hodnicicu sto spaja te dve sobe.Nista narocito,ali covek ima dva veca renovirana apatmana u kuci odmah iza,videla sam jedan,potpuno novo kupatilo,tus kabina,vece sobe i bracni krevet kao na njegovom sajtu(potrazi sajt na google jer neznam tacno koji je),tu ces videti i cene za leto 2009.Znam da sam skoro gledala,taj cetvorokrevetni je krajem juna 2009. 48eu,bio je u istom periodu 45 proslo leto.Znam da mi je covek rekao da ima i krevetac da ubaci ako treba.Mozda je i renovirao jos koji apartman,neznam.Peskire i posteljinu menjaju svaki cetvrti dan.Ako uspes da zakazes renovirane apartmane super,ovi stariji su onako :rolleyes: Ja sam prosle godine krajem janaura rezervisala juni,ali kad sam ga pitala sto nismo dobili taj renovirani apartman,kaze da je covek jos u novembru rezervisao za taj termin.Lokacija kuce je za mene super.Na plazi plicak odmah.Imas prodavnicu u blizini i pekaru.
Mi smo bili jedini Srbi u toj kuci,ostali sve stranci,a kuca pored njegove i izgleda potpuno isto samo plave boje je ta koju izdaju nase agencije.Tu su sve bili Srbi.Cini mi se da su imali problema sa vodom.Mislim da je razliciti gazda.Christos mi je nesto objasnjavao ali nisam bas razumela.
Znaci ako rezevises nemoj preko agencija vec direktno,pogledaj sajt i obavezno renovirani apartman.
Ako te jos nesto interesuje slobodno pitaj!

#204 maja72

putnik

• Član
  • ženski

Napisano: 18. Dec 2008 - 15:36

Puno hvala na informacijama, bas mi znace!
Za sada toliko, ali pitanja ce sigurno jos biti, pa racunam na vas:-)

Pozdrav1

#205 patuljaC

svetski putnik

• Član
  • Poruka:2696
  • ženski

Napisano: 19. Dec 2008 - 00:39

Ovo što je Astra izbacila za 2009.godinu je bezobrazno skupo. Izvinite, nisam mogla da se uzdržim od komentara!
Samo uporedite cene u Chrisuli preko Astre i direktno na sajtu Galini kuće!
Nije mi jasno dokle će ove naše agencije misliti da mogu da nas "šišaju" kako im se ćefne!!!!!

#206 Gost traveler_*

• Gost

Napisano: 19. Dec 2008 - 17:20

.

#207 katty

putnik

• Član
  • Poruka:113
  • ženski

Napisano: 19. Dec 2008 - 23:19

To je taj sajt,onaj veliki krevet i kupatilo sa tus kabinom je u renoviranom apartmanu,gazda me vodio da vidim.

#208 PARABELUM

turista

• Član
  • Poruka:77
  • muški

Napisano: 20. Dec 2008 - 23:27

Pogledaj porukupatuljak @ 19. 12. 2008 - 00:39

Ovo što je Astra izbacila za 2009.godinu je bezobrazno skupo. Izvinite, nisam mogla da se uzdržim od komentara!
Samo uporedite cene u Chrisuli preko Astre i direktno na sajtu Galini kuće!
Nije mi jasno dokle će ove naše agencije misliti da mogu da nas "šišaju" kako im se ćefne!!!!!

I ja bacih pogled, sto je mnogo mnogo je!
No ja sam ionako napravio poprilicnu bazu podataka za smestaj u Sartiju tako da ce po praznicima da pocnu da se salju mejlovi!

#209 maja72

putnik

• Član
  • ženski

Napisano: 21. Dec 2008 - 17:43

Za sada mi je prvi pik kuca Galini, ali bas kako je katty rekla, ti novi cetvorokrevetni apartmani. Pisacu mail gazdi da vidim da li je uopste slobodno pocetkom jula!
Katty, koja je to kuca pored Galini sto je nude nase agencije? Da li neko zna za jos neku vilu koja ima slican polozaj kao Galini, a u ponudi ima dva cetvorokrevetna apartmana?
Parabelum, racunam da iz tvoje baze podataka izvuces neki super smestaj i svima nam predlozis:-)

#210 taci

iskusni putnik

• Član
  • Poruka:273

Napisano: 23. Dec 2008 - 14:11

Bas je lepo videti da je tema o Sartiju ponovo ozivela...
Ja svima koji ove godine traze smestaj u ovom mestascu na Sitoniji,preporucujem da ga potraze preko interneta...
Ako se ja i po cetvrti put odlucim da letujem tamo,ove godine ponovo kod Koste i Rose...
Mislim da samo zbog njihove beskrajne ljubaznosti,ne mogu da promenim destinaciju za sledece leto!
Naravno o mojoj vezanosti za ovo mesto,za Sitoniju,njene plaze...O tome sam vec mnogo puta pisala!
It s the hardest thing I ever have to do...To walk away from you...

Broj korisnika koji čitaju temu: 2

Članovi: 0, gosti: 2, skriveni članovi: 0

Sajt Putovanja.info je deo Infostud grupe:
 poslovi.infostud.com mojtim.com kursevi.com najstudent.com prijemni.infostud.com polovniautomobili.com internet-prodaja-guma.com Gear5
Prijatelji sajta: 4zida.rs - nekretnine Beograd, Osiguranik.com, GdeIzaci.com - splavovi u Beogradu

copyright © Putovanja Info d.o.o. Beograd (2004-2014)