Skoči na sadržaj

putovanja.info logo

POLIHRONO

polihrono wifi

3768 odgovora na temu

#2221 Pandemoniac

turista

• Član
  • Poruka:64
  • muški

Napisano: 20. Aug 2012 - 16:50

Ljudi, već sam vam rekao da nema obijanja apartmana, nego je samo HIT AND RUN u pitanju!
Nema zadržavanja većeg od dva minuta i uzimaju samo ono što je vidljivo, ne preturaju po apartmanima!

Ovu poruku je izmenio mikap: 22. Aug 2012 - 08:33
Obrisan citat

Говори Српски да може конобар да те разуме!
ЋИРИЛИЦА БРЕ!!

#2222 tatijanan

backpacker

• Član
  • Poruka:13
  • muški

Napisano: 20. Aug 2012 - 18:57

Dakle,da li neko zna za neki lep smestaj u onom delu Polihrona ka Haniotiju ili od Polihrona na drugu stranu,ali da nije bas centar Polihrona?

#2223 Bogalinac

iskusni putnik

• Isključen
  • Poruka:351
  • muški

Napisano: 20. Aug 2012 - 20:19

@STEVAN82

Upravo sam obisao Hotel Palm Beach. Fenomenalno izgleda, mnogo bolje od klasicnog apartmana. Razgovarao sam sa nekoliko nasih koji su odseli u njemu i odusevljeni su njime. Nalazi se u delu Polihrona ka Haniotiju, deset metara od glavne ulice, a 500m od centra. Plaza je direktno ispod Hotela, nekih 150m. Pozuri sa uplatom. Pozdrav.
P.S. Jos uvek su guzve, voda je pretopla a cene polako padaju u odnosu na ranije postove. Giros je sad 1.90.

#2224 balto

svetski putnik

• Član
  • Poruka:1508
  • ženski

Napisano: 20. Aug 2012 - 20:37

Veliki pozdrav, eto i mene za deset dana, lep provod. :hello:
Postavljena slikaPostavljena slikaPostavljena slikaPostavljena slikaPostavljena slika

#2225 stevan82

backpacker

• Član
  • Poruka:15
  • muški

Napisano: 20. Aug 2012 - 23:26

Pogledaj porukuBogalinac @ 20. Aug 2012 - 20:19

@STEVAN82

Upravo sam obisao Hotel Palm Beach. Fenomenalno izgleda, mnogo bolje od klasicnog apartmana. Razgovarao sam sa nekoliko nasih koji su odseli u njemu i odusevljeni su njime. Nalazi se u delu Polihrona ka Haniotiju, deset metara od glavne ulice, a 500m od centra. Plaza je direktno ispod Hotela, nekih 150m. Pozuri sa uplatom. Pozdrav.
P.S. Jos uvek su guzve, voda je pretopla a cene polako padaju u odnosu na ranije postove. Giros je sad 1.90.

E FALA TI BRATE!!! :dance:

To mi je trebalo.....

#2226 mejvis

backpacker

• Član
  • Poruka:39

Napisano: 21. Aug 2012 - 06:22

Pogledaj porukuPandemoniac @ 20. Aug 2012 - 16:50

Ljudi, već sam vam rekao da nema obijanja apartmana, nego je samo HIT AND RUN u pitanju!
Nema zadržavanja većeg od dva minuta i uzimaju samo ono što je vidljivo, ne preturaju po apartmanima!
Hvala! :srce:

#2227 Nikita-AR

putnik

• Član
  • Poruka:135
  • muški

Napisano: 21. Aug 2012 - 08:56

Pogledaj porukutatijanan @ 20. Aug 2012 - 18:18

Da li postoji neki lep smestaj u delu Polihrona prema Haniotiju, a da je blizu plaze?Hvala!

Lep smestaj je vila Vasilis u kojoj sam ja letovao od drugog do 12 jula.
Nalazi se u zadnjoj ulici prema Haniotiju na 20-ak metara od plaze u drugom redu kuca, sa pojedinih teras ima i pogled na more.
Evo linka pa pogledaj sama a ako te zanimaju detalji ti slobodno pitaj...
Sada je vila na ultra lasm minutu tako da su svi apartmani valjda na 30% popusta.

Ovu poruku je izmenio mikap: 25. Aug 2012 - 11:20
Nije dozvoljeno postavljanje linka ka agencijama

#2228 tatijanan

backpacker

• Član
  • muški

Napisano: 21. Aug 2012 - 09:19

Hvala ti na informaciji.Otisla sam na link i stvarno pristojno izgleda,ali me zanima velicina tih apartmana.Imam utisak da su nesto manji ili mi se cini?Koliko su udaljeni od centra?

#2229 Nikita-AR

putnik

• Član
  • Poruka:135
  • muški

Napisano: 21. Aug 2012 - 09:59

Pogledaj porukutatijanan @ 21. Aug 2012 - 09:19

Hvala ti na informaciji.Otisla sam na link i stvarno pristojno izgleda,ali me zanima velicina tih apartmana.Imam utisak da su nesto manji ili mi se cini?Koliko su udaljeni od centra?

Pa do prve male crkvice je oko 300m, a do druge i do dva velika marketa, do "doktora" je 500m.
Mi smo uvece setali recimo setalistem pored plaze pa onda napravimo krug gornjom ulicom gde su crkve i ta dva velika marketa, svuda je velika guzva i onda se vracamo u Vasilis gde je mir i tisina.
Apartmani su i meni delovali mali na slikama ali su sasvim OK.
Ulaz je sa zadnje strane vile, ulazi se u kuhinjski deo, pa mali hodnicic iz kojeg se desno ulazi u kupatilo, a pravo u spavaci deo pa onda na terasu koja gleda na prelepo dvoriste a pojedine i na more.
Prava stvar je sto je kuhinjski deo bukvalno u posebnoj prostoriji.
GTerase su vec od 10h ujutro u hladovini i tako je ceo dan.
Bez ikakve zamerke na smestaj...Da u dvoristu imate i tus sto je dodta bitno jer ga na plazi nemate.

#2230 spas

svetski putnik

• Član
  • Poruka:587
  • ženski

Napisano: 21. Aug 2012 - 10:36

mislim da ce postati najbitnije kakva su vrata prozori i ima li alarm i snezor pokreta u apartmanu...

#2231 tatijanan

backpacker

• Član
  • muški

Napisano: 21. Aug 2012 - 13:20

Pogledaj porukuNikita-AR @ 21. Aug 2012 - 09:59

Pa do prve male crkvice je oko 300m, a do druge i do dva velika marketa, do "doktora" je 500m.
Mi smo uvece setali recimo setalistem pored plaze pa onda napravimo krug gornjom ulicom gde su crkve i ta dva velika marketa, svuda je velika guzva i onda se vracamo u Vasilis gde je mir i tisina.
Apartmani su i meni delovali mali na slikama ali su sasvim OK.
Ulaz je sa zadnje strane vile, ulazi se u kuhinjski deo, pa mali hodnicic iz kojeg se desno ulazi u kupatilo, a pravo u spavaci deo pa onda na terasu koja gleda na prelepo dvoriste a pojedine i na more.
Prava stvar je sto je kuhinjski deo bukvalno u posebnoj prostoriji.
GTerase su vec od 10h ujutro u hladovini i tako je ceo dan.
Bez ikakve zamerke na smestaj...Da u dvoristu imate i tus sto je dodta bitno jer ga na plazi nemate.

Jos jednom da se zahvalim na zaista detaljnom opisu.Planiram da odem u Polihrono sa 4 drugarice,tako da mi jedino preostaje da vidim kako je najbolje da se smestimo.Ovde je ocigledno potrebno da uzmemo dva apartmana, ali udaljenost od centra i blizina plaze su svakako ekstra.Septembar je u pitanju tako da ne verujem da ce biti velika guzva,ali bez obzira,ja volim uvece mir.
Hvala i pozzz :D

#2232 balto

svetski putnik

• Član
  • Poruka:1508
  • ženski

Napisano: 21. Aug 2012 - 15:46

@ tatijanan

Slazem se za Vasilas, sasvim je O.K., a mojaPostavljena slika preporuka je vila Sula, u istoj ulici kao i Vasilas samo malo vislje od njega, imaju prostrane apartmane gde bi stalo kompletno drustvo, a izmedju Vasilasa i Sule je i sasvim pristojna vila Rea ili kako je zovu jos i vila Magda, takodje sa prostranim apartmanima za vece drustvo.

Postavljena slika
Postavljena slikaPostavljena slikaPostavljena slikaPostavljena slikaPostavljena slika

#2233 tatijanan

backpacker

• Član
  • muški

Napisano: 21. Aug 2012 - 20:23

Hvala i tebi na predlozima.Sada cu da odgledam natanane,pa da odlucim sa devojkama gde da idemo.Meni toliko nije vazan smestaj,ali treba usaglasiti pet zena :sator:

#2234 pčelica Maja

backpacker

• Član
  • Poruka:21

Napisano: 22. Aug 2012 - 07:14

kad ideš Katice....trenutno pijem kafu u Aristidisu, pa da ti napišem par reči....pozzz :)

#2235 Vaxi

backpacker

• Član
  • Poruka:11

Napisano: 23. Aug 2012 - 21:36

Ima li neko neke sveze informacije o cenama? Padaju li? :)

Broj korisnika koji čitaju temu: 1

Članovi: 0, gosti: 1, skriveni članovi: 0

Sajt Putovanja.info je deo Infostud grupe:
 poslovi.infostud.com mojtim.com kursevi.com najstudent.com prijemni.infostud.com polovniautomobili.com internet-prodaja-guma.com Gear5
Prijatelji sajta: 4zida.rs - nekretnine Beograd, Osiguranik.com, GdeIzaci.com - splavovi u Beogradu

copyright © Putovanja Info d.o.o. Beograd (2004-2014)