majans

POLIHRONO

4379 poruka u ovoj temi

Ljudi, već sam vam rekao da nema obijanja apartmana, nego je samo HIT AND RUN u pitanju!

Nema zadržavanja većeg od dva minuta i uzimaju samo ono što je vidljivo, ne preturaju po apartmanima!

Izmenjeno (mikap)
Obrisan citat
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dakle,da li neko zna za neki lep smestaj u onom delu Polihrona ka Haniotiju ili od Polihrona na drugu stranu,ali da nije bas centar Polihrona?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@STEVAN82

Upravo sam obisao Hotel Palm Beach. Fenomenalno izgleda, mnogo bolje od klasicnog apartmana. Razgovarao sam sa nekoliko nasih koji su odseli u njemu i odusevljeni su njime. Nalazi se u delu Polihrona ka Haniotiju, deset metara od glavne ulice, a 500m od centra. Plaza je direktno ispod Hotela, nekih 150m. Pozuri sa uplatom. Pozdrav.

P.S. Jos uvek su guzve, voda je pretopla a cene polako padaju u odnosu na ranije postove. Giros je sad 1.90.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Veliki pozdrav, eto i mene za deset dana, lep provod. :hello:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@STEVAN82

Upravo sam obisao Hotel Palm Beach. Fenomenalno izgleda, mnogo bolje od klasicnog apartmana. Razgovarao sam sa nekoliko nasih koji su odseli u njemu i odusevljeni su njime. Nalazi se u delu Polihrona ka Haniotiju, deset metara od glavne ulice, a 500m od centra. Plaza je direktno ispod Hotela, nekih 150m. Pozuri sa uplatom. Pozdrav.

P.S. Jos uvek su guzve, voda je pretopla a cene polako padaju u odnosu na ranije postove. Giros je sad 1.90.

E FALA TI BRATE!!! :dance:

To mi je trebalo.....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ljudi, već sam vam rekao da nema obijanja apartmana, nego je samo HIT AND RUN u pitanju!

Nema zadržavanja većeg od dva minuta i uzimaju samo ono što je vidljivo, ne preturaju po apartmanima!

Hvala! :srce:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li postoji neki lep smestaj u delu Polihrona prema Haniotiju, a da je blizu plaze?Hvala!

Lep smestaj je vila Vasilis u kojoj sam ja letovao od drugog do 12 jula.

Nalazi se u zadnjoj ulici prema Haniotiju na 20-ak metara od plaze u drugom redu kuca, sa pojedinih teras ima i pogled na more.

Evo linka pa pogledaj sama a ako te zanimaju detalji ti slobodno pitaj...

Sada je vila na ultra lasm minutu tako da su svi apartmani valjda na 30% popusta.

Izmenjeno (mikap)
Nije dozvoljeno postavljanje linka ka agencijama
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala ti na informaciji.Otisla sam na link i stvarno pristojno izgleda,ali me zanima velicina tih apartmana.Imam utisak da su nesto manji ili mi se cini?Koliko su udaljeni od centra?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala ti na informaciji.Otisla sam na link i stvarno pristojno izgleda,ali me zanima velicina tih apartmana.Imam utisak da su nesto manji ili mi se cini?Koliko su udaljeni od centra?

Pa do prve male crkvice je oko 300m, a do druge i do dva velika marketa, do "doktora" je 500m.

Mi smo uvece setali recimo setalistem pored plaze pa onda napravimo krug gornjom ulicom gde su crkve i ta dva velika marketa, svuda je velika guzva i onda se vracamo u Vasilis gde je mir i tisina.

Apartmani su i meni delovali mali na slikama ali su sasvim OK.

Ulaz je sa zadnje strane vile, ulazi se u kuhinjski deo, pa mali hodnicic iz kojeg se desno ulazi u kupatilo, a pravo u spavaci deo pa onda na terasu koja gleda na prelepo dvoriste a pojedine i na more.

Prava stvar je sto je kuhinjski deo bukvalno u posebnoj prostoriji.

GTerase su vec od 10h ujutro u hladovini i tako je ceo dan.

Bez ikakve zamerke na smestaj...Da u dvoristu imate i tus sto je dodta bitno jer ga na plazi nemate.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

mislim da ce postati najbitnije kakva su vrata prozori i ima li alarm i snezor pokreta u apartmanu...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa do prve male crkvice je oko 300m, a do druge i do dva velika marketa, do "doktora" je 500m.

Mi smo uvece setali recimo setalistem pored plaze pa onda napravimo krug gornjom ulicom gde su crkve i ta dva velika marketa, svuda je velika guzva i onda se vracamo u Vasilis gde je mir i tisina.

Apartmani su i meni delovali mali na slikama ali su sasvim OK.

Ulaz je sa zadnje strane vile, ulazi se u kuhinjski deo, pa mali hodnicic iz kojeg se desno ulazi u kupatilo, a pravo u spavaci deo pa onda na terasu koja gleda na prelepo dvoriste a pojedine i na more.

Prava stvar je sto je kuhinjski deo bukvalno u posebnoj prostoriji.

GTerase su vec od 10h ujutro u hladovini i tako je ceo dan.

Bez ikakve zamerke na smestaj...Da u dvoristu imate i tus sto je dodta bitno jer ga na plazi nemate.

Jos jednom da se zahvalim na zaista detaljnom opisu.Planiram da odem u Polihrono sa 4 drugarice,tako da mi jedino preostaje da vidim kako je najbolje da se smestimo.Ovde je ocigledno potrebno da uzmemo dva apartmana, ali udaljenost od centra i blizina plaze su svakako ekstra.Septembar je u pitanju tako da ne verujem da ce biti velika guzva,ali bez obzira,ja volim uvece mir.

Hvala i pozzz :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@ tatijanan

Slazem se za Vasilas, sasvim je O.K., a mojasula.jpg preporuka je vila Sula, u istoj ulici kao i Vasilas samo malo vislje od njega, imaju prostrane apartmane gde bi stalo kompletno drustvo, a izmedju Vasilasa i Sule je i sasvim pristojna vila Rea ili kako je zovu jos i vila Magda, takodje sa prostranim apartmanima za vece drustvo.

spolja_izgled_1.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala i tebi na predlozima.Sada cu da odgledam natanane,pa da odlucim sa devojkama gde da idemo.Meni toliko nije vazan smestaj,ali treba usaglasiti pet zena :sator:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

kad ideš Katice....trenutno pijem kafu u Aristidisu, pa da ti napišem par reči....pozzz :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima li neko neke sveze informacije o cenama? Padaju li? :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

Uključi se u zajednicu

Pridruži se našoj zajednici i napravi nalog. Jednostavno je!

Registruj se

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se.

Prijavi se sada

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

21536
    Ukupno tema
    665735
    Ukupno poruka