• Započeli smo sređivanje foruma nakon letnje sezone, što će dovesti do preimenovanja i pomeranja pojedinih podforuma i tema. Nastojaćemo da sređivanje foruma obavimo tako da ne utiče na njegovo svakodnevno korišćenje.

Vlada

VRASNA

4205 poruka u ovoj temi

ja sam za 15 nocenja od 6.7 do 21.7 platio 660e za 4 krevetni studio sa pogledom na more mislim da ni cena nije preterana ili se varam,mada kada sam trazio smestaj gledao sam iskljucivo prvi red kuca da nemoram da vucem lopte kantice lopatice do plaze.

i neverujem da je mnogo jeftinije ako se ide na bum mada neko kaze da agencije uzimaju pola para

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam prosle godine u Maria@Spiros, vila je na extra mestu platio oko 550 evra za 10 dana. Ove godine hotel za 700evra 10 nocenja PP...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam prosle godine u Maria@Spiros, vila je na extra mestu platio oko 550 evra za 10 dana. Ove godine hotel za 700evra 10 nocenja PP...

za koliko osoba
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

za koliko osoba

Za 4 i u jednom i drugom slucaju...
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Za 4 i u jednom i drugom slucaju...

kazi mi molim te ta maria spiros je odma pored ove vila marije gde ja idem jel stvarno tilika buka iz tog kafica na plazi i kako ti se cini moja vila tj vila marija
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moja vila je malo bliza kaficu o kome pricamo, da se buka cuje do ranih jutarnjih sati cuje se. Tvoja vila je OK, na super je mestu, na samom setalistu i novije je gradnje...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moja vila je malo bliza kaficu o kome pricamo, da se buka cuje do ranih jutarnjih sati cuje se. Tvoja vila je OK, na super je mestu, na samom setalistu i novije je gradnje...

hvala ti puno,nego kazi mi jel su ta dva marketa u nea vrasni ista sa cenama ili je lidl povoljniji,posto idem auto nije mi problem da skoknem do lidla ako je bolji sa cenama.
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

moze li mi neko reci za ta dva marketa u nea vrasni pored stanice ,,posto idem kolima nije mi problem da skoknem do lidla ako je povoljniji,,,hvala unapred ako neko zna .

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa pazi, išao sam u sva tri. Cene osnovnih namirnica su iste, ali ono ostalo nije. Nešto je na akciji u jednoj, nešto u drugoj i nešto u trećoj. Kada budeš tamo, videćeš i sam...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa pazi, išao sam u sva tri. Cene osnovnih namirnica su iste, ali ono ostalo nije. Nešto je na akciji u jednoj, nešto u drugoj i nešto u trećoj. Kada budeš tamo, videćeš i sam...

hvala a koliko je lidl dalji od njih
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Oko 2 kilometra...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko bio u vili Summertime u Vrasna Paralijii. Jako lepo izgleda smestaj,bukvalno je na plazi o ima apartmana sa pogledom na more. Zanima me da li ima neka zackoljica?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

A o vili Andonis niko nista?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko bio ove godine u Philoxenia 2,ili je trenutno tamo?Da li ima wireless-koliko se plaća?Ima li stolica i sto na terasi?Ima li mesta za parking?hvala unapred

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

To je dzabe....koji hotel i gde? :D
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

Uključi se u zajednicu

Pridruži se našoj zajednici i napravi nalog. Jednostavno je!

Registruj se

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se.

Prijavi se sada

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

21962
    Ukupno tema
    693533
    Ukupno poruka