Skoči na sadržaj

putovanja.info logo

Preporuka za dobar hotel u Srbiji sa zatvorenim bazenom

moteli na koridoru 10

60 odgovora na temu

#1 Makili

backpacker

• Član
  • Poruka:24

Napisano: 14. Jan 2008 - 18:11

Treba mi preporuka za neki hotel u Srbiji sa zatvorenim bazenom. Treba da bude toplo, da je čisto. MOže u bilo kom mestu u Srbiji. Ali samo preporuke onog ko je lično bio.

Ja mogu da preporučm hotel Omorika na Tari. Topao je hotel, baš dobro greju zimi, čisto je i bazen je veliki (mislim da je olimpijski).

Hvala vam!

#2 Nikola S.

• Član
  • Poruka:15405
  • muški

Napisano: 14. Jan 2008 - 23:33

Ja ti preporučujem Radon u Niškoj Banji.

Znam da imaju smeštajne kapacitete, ali nisam siguran da je hotelskog tipa - znam da dolaze ljudi na lečenje tamo. Medjutim, paralelno sa tim programom razvili su i jako dobre wellness i spa varijante, vrlo profesionalno i delotvorno. Kažem, ne znam kako je za smeštaj, pošto sam samo koristio te dnevne usluge i iz 
Niša dolazio do njih.

#3 Makili

backpacker

• Član
  • Poruka:24

Napisano: 15. Jan 2008 - 18:53

Hvala ti! Da vidimo da li će biti još predloga :)

#4 padabre

iskusni putnik

• Član
  • Poruka:272
  • muški

Napisano: 03. Feb 2008 - 00:11

Moja preporuka Hotel Villa breg u Vrscu u kombinaciji sa obilaskom vinskih podruma i Vladicanskog dvora, kao i ostalih znamenitosti grada.
Nije jevtin ali ima 5 ***** i stvarno vredi.Za vikend daju neke popuste.

#5 bandzi

backpacker

• Član
  • Poruka:5

Napisano: 03. Feb 2008 - 20:21

hotel park novi sad
skoro renoviran, ima bazen, istina, nije olimpijski (ne znam jel se spremas za olimpijadu) ;)
najbolji hotel u gradu

#6 mirarbi

putofilka

• Moderator
  • Poruka:11214
  • ženski

Napisano: 05. Feb 2008 - 10:19

Hotel "Zdravljak" u Sokobanji. Ima dva bazena, manji i veci, koji rade tokom cele godine. U manjem je lekovita voda, a veci je rekreativni, poluolimpijski.

Cena polupansiona u renoviranom delu (sobe sa klimom i TV-om) je oko 1.900 dinara po osobi.

Usluga i klopa su pristojni (nista lux, ali to se ne bi ni moglo ocekivati za gore navedenu cifru).

Postavljena slika

MOJE FOTO-TURE.

MOJI PUTOPISI: Tasos (2005.), Tasos (2006.), Tasos (2007.), Tasos (2008.).

MOJ YOUTUBE KANAL sa brojnim foto & video radovima.

#7 fancica

backpacker

• Član
  • Poruka:21

Napisano: 07. Feb 2008 - 10:56

Hotel Park u Ivanjici.

#8 mirarbi

putofilka

• Moderator
  • ženski

Napisano: 09. Feb 2008 - 00:28

Hotel "Park" u Ivanjici na fotkama sa Internet prezentacije izgleda prelepo, ali nije za svaciji dzep, jer je cena nocenja sa doruckom 3.500 dinara po osobi.

Postavljena slika

MOJE FOTO-TURE.

#9 salsita

svetski putnik

• Član
  • Poruka:2279
  • ženski

Napisano: 09. Feb 2008 - 12:08

IZGLEDA DA JE VILA BREG U VRSCU ZAISTA FENOMENALNA , NEKOLIKO MOJIH PRIJATELJA KOJI SU BILI TAMO KAZU DA JE STVARNO SUPER I TO SU ISLI VARIJANTA SAMO VIKEND

#10 Tantal

Runagate

• Moderator
  • Poruka:4161
  • muški

Napisano: 11. Feb 2008 - 09:30

Lepenski vir u Donjem Milanovcu . Prelep pogled na Dunav topla veza izmedju bazena i hotela . Bazen ima saune, teretanu
TASSOS FOREVER
I am a thousand winds that blow.
I am the diamond glint on snow.
I am the sunlight on ripened grain.
I am the gentle autumn rain.

When you wake in the morning hush,
I am the swift, uplifting rush
Of quiet birds in circling flight.

I am the soft starlight at night.

#11 mirarbi

putofilka

• Moderator
  • ženski

Napisano: 11. Feb 2008 - 10:59

Tantal, molim te da malo detaljnije opises hotel Lepenski vir, sa posebnim osvrtom na cistocu, kvalitet pansionske hrane, bazen i sadrzaje u okolini hotela.

Hvala unapred !!!

Postavljena slika

MOJE FOTO-TURE.

#12 Tantal

Runagate

• Moderator
  • Poruka:4161
  • muški

Napisano: 11. Feb 2008 - 13:27

Hotel je smešten na brdu iznad samog D. Milanovca sa pogledom na Đerdapsku klisuru. U blizini je i arheološko nalazište Lepenski vir a i Trajanova tabla , Miroč i bunar gde je kraljević Marko poslednje put napojio Šarca inače nije bilo organizovanih obilazaka, interesatni su vašari i vlaški običaji. Hotel dosta koriste i sportisti za razne pripreme . Okružen je sportskim terenima . Bazen je čist i uredan (bar je bio) smeštaj je OK.  Hotel je nekad imao i reklamnu poruku "kog ugrize komarac dobija besplatan pansio" Za divno čudo pored vode je a nema komaraca. U staroj Jugi D. Milanovac je važio za 2 po redu posle Hvara po sunčanim danima , a pošto nema Hvara sad je prvi u Srbiji. D. Milanovac krase mir i gostoljubivo stanovništvo i malo malo pa neka dešavanja preko leta. Dosta filmova je snimljeno davnijeh dana sa Vampiri su među nama i dr... U samom hotelu postoji nacionalni restoran koji je pripremao između ostalog i Vlaška jela i specijalitete

TASSOS FOREVER
I am a thousand winds that blow.
I am the diamond glint on snow.
I am the sunlight on ripened grain.
I am the gentle autumn rain.

When you wake in the morning hush,
I am the swift, uplifting rush
Of quiet birds in circling flight.

I am the soft starlight at night.

#13 belluttak

iskusni putnik

• Član
  • Poruka:244
  • ženski

Napisano: 11. Feb 2008 - 13:47

hotel Vila Breg Vršac - provereno

#14 radja

backpacker

• Član
  • Poruka:16

Napisano: 13. Feb 2008 - 19:45

Hotel na Fruskoj Gori.
Neznam tacno kako se zove (Vojvodina, Elektrovojvodina ili nesto sl), ali ga svakako preporucujem jer je blizu NS i BG, pa mozete samo na rucak i kupanje da odete.

Uglavnom renoviran je pre dve godine u potpunosti i sada je visoke klase, a mislim da je nocenje do 3000 din.
Progooglajte malo da nadjete ime hotela i telefon.

#15 ljumi

backpacker

• Član
  • Poruka:42

Napisano: 15. Feb 2008 - 17:03

Verovatni misliš na hotel Norcev na Iriškom vencu. Hotel je fenomenalan, nov, sa lepim zatvorenim bazenom. Bila sam tamo nekoliko dana na nekom seminaru. Jedina mana, a možda i prednost je što kilometrima u okolini nema ničega, samo priroda (šuma). Prelepo je za duge šetnje. Prva prodavnica je udaljena nekoliko km od hotela. U svakom slučaju za svaku pohvalu. :kez:

Broj korisnika koji čitaju temu: 1

Članovi: 0, gosti: 1, skriveni članovi: 0

Sajt Putovanja.info je deo Infostud grupe:
 poslovi.infostud.com mojtim.com kursevi.com najstudent.com prijemni.infostud.com polovniautomobili.com internet-prodaja-guma.com Gear5
Prijatelji sajta: 4zida.rs - nekretnine Beograd, Osiguranik.com, GdeIzaci.com - splavovi u Beogradu

copyright © Putovanja Info d.o.o. Beograd (2004-2014)