• Dragi posetioci, predstavljamo vam novi sajt :simple_smile:

Još uvek je sve sveže pa je moguće da ima grešaka koje mi nismo uočili. Molimo vas da te greške prijavite u temi koju smo još ranije otvorili Nova verzija sajta Putovanja.info.

Molimo vas i za strpljenje i povratne informacije. Hvala! :simple_smile:

Preporuka za dobar hotel u Srbiji sa zatvorenim bazenom

66 poruka u ovoj temi

Postavljeno · Prijavi

Treba mi preporuka za neki hotel u Srbiji sa zatvorenim bazenom. Treba da bude toplo, da je čisto. MOže u bilo kom mestu u Srbiji. Ali samo preporuke onog ko je lično bio.

Ja mogu da preporučm hotel Omorika na Tari. Topao je hotel, baš dobro greju zimi, čisto je i bazen je veliki (mislim da je olimpijski).

Hvala vam!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postavljeno · Prijavi

Ja ti preporučujem Radon u Niškoj Banji.

Znam da imaju smeštajne kapacitete, ali nisam siguran da je hotelskog tipa - znam da dolaze ljudi na lečenje tamo. Medjutim, paralelno sa tim programom razvili su i jako dobre wellness i spa varijante, vrlo profesionalno i delotvorno. Kažem, ne znam kako je za smeštaj, pošto sam samo koristio te dnevne usluge i iz 

Niša dolazio do njih.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno · Prijavi

Hvala ti! Da vidimo da li će biti još predloga :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno · Prijavi

Moja preporuka Hotel Villa breg u Vrscu u kombinaciji sa obilaskom vinskih podruma i Vladicanskog dvora, kao i ostalih znamenitosti grada.

Nije jevtin ali ima 5 ***** i stvarno vredi.Za vikend daju neke popuste.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno · Prijavi

hotel park novi sad

skoro renoviran, ima bazen, istina, nije olimpijski (ne znam jel se spremas za olimpijadu) ;)

najbolji hotel u gradu

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno · Prijavi

Hotel "Zdravljak" u Sokobanji. Ima dva bazena, manji i veci, koji rade tokom cele godine. U manjem je lekovita voda, a veci je rekreativni, poluolimpijski.

Cena polupansiona u renoviranom delu (sobe sa klimom i TV-om) je oko 1.900 dinara po osobi.

Usluga i klopa su pristojni (nista lux, ali to se ne bi ni moglo ocekivati za gore navedenu cifru).

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno · Prijavi

Hotel Park u Ivanjici.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno · Prijavi

Hotel "Park" u Ivanjici na fotkama sa Internet prezentacije izgleda prelepo, ali nije za svaciji dzep, jer je cena nocenja sa doruckom 3.500 dinara po osobi.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno · Prijavi

IZGLEDA DA JE VILA BREG U VRSCU ZAISTA FENOMENALNA , NEKOLIKO MOJIH PRIJATELJA KOJI SU BILI TAMO KAZU DA JE STVARNO SUPER I TO SU ISLI VARIJANTA SAMO VIKEND

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno · Prijavi

Lepenski vir u Donjem Milanovcu . Prelep pogled na Dunav topla veza izmedju bazena i hotela . Bazen ima saune, teretanu

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno · Prijavi

Tantal, molim te da malo detaljnije opises hotel Lepenski vir, sa posebnim osvrtom na cistocu, kvalitet pansionske hrane, bazen i sadrzaje u okolini hotela.

Hvala unapred !!!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno · Prijavi

Hotel je smešten na brdu iznad samog D. Milanovca sa pogledom na Đerdapsku klisuru. U blizini je i arheološko nalazište Lepenski vir a i Trajanova tabla , Miroč i bunar gde je kraljević Marko poslednje put napojio Šarca inače nije bilo organizovanih obilazaka, interesatni su vašari i vlaški običaji. Hotel dosta koriste i sportisti za razne pripreme . Okružen je sportskim terenima . Bazen je čist i uredan (bar je bio) smeštaj je OK.  Hotel je nekad imao i reklamnu poruku "kog ugrize komarac dobija besplatan pansio" Za divno čudo pored vode je a nema komaraca. U staroj Jugi D. Milanovac je važio za 2 po redu posle Hvara po sunčanim danima , a pošto nema Hvara sad je prvi u Srbiji. D. Milanovac krase mir i gostoljubivo stanovništvo i malo malo pa neka dešavanja preko leta. Dosta filmova je snimljeno davnijeh dana sa Vampiri su među nama i dr... U samom hotelu postoji nacionalni restoran koji je pripremao između ostalog i Vlaška jela i specijalitete

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno · Prijavi

hotel Vila Breg Vršac - provereno

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno · Prijavi

Hotel na Fruskoj Gori.

Neznam tacno kako se zove (Vojvodina, Elektrovojvodina ili nesto sl), ali ga svakako preporucujem jer je blizu NS i BG, pa mozete samo na rucak i kupanje da odete.

Uglavnom renoviran je pre dve godine u potpunosti i sada je visoke klase, a mislim da je nocenje do 3000 din.

Progooglajte malo da nadjete ime hotela i telefon.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno · Prijavi

Verovatni misliš na hotel Norcev na Iriškom vencu. Hotel je fenomenalan, nov, sa lepim zatvorenim bazenom. Bila sam tamo nekoliko dana na nekom seminaru. Jedina mana, a možda i prednost je što kilometrima u okolini nema ničega, samo priroda (šuma). Prelepo je za duge šetnje. Prva prodavnica je udaljena nekoliko km od hotela. U svakom slučaju za svaku pohvalu. :kez:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

Uključi se u zajednicu

Pridruži se našoj zajednici i napravi nalog. Jednostavno je!

Registruj se

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se.

Prijavi se sada

• Trenutno online   48 članova, 3 anonimna, 257 gostiju (Pogledaj čitavu listu)

• Arhiva Snimaka
    • borisko
    • valjan
    • WOB
    • goranovisad
    • bodadibo
    • danielak
    • ackol
    • osma.putnica
    • Beeblebrox
    • frodzer
    • SvetUnama
    • progres
    • mikap
    • jaksa
    • Tihomir Jesic
    • Sinisa-CZ
    • Dusica Vasilevska
    • marija1234
    • vekim
    • Blue boy
    • Narcisa Mladenovic
    • shania
    • Dodić
    • Medo
    • Antalija Kemer
    • Rada Ivan Gračanac
    • Guslar
    • arlekino
    • legija037
    • Milanče
    • puf1
    • Ariella
    • yufitness
    • gjovana
    • miilos2004
    • tajana.72
    • Sladjana Vecevic
    • by jella
    • nemanja82
    • Strahinja
    • dudu
    • LjubicaBubica
    • MINA21
    • Milenaaaaaaa
    • sil222ver
    • zokidaki
    • dujaspasa
  • Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

20866
    Ukupno tema
    607316
    Ukupno poruka
  • Naši članovi

• Ukupno članova
      48845
    • Najviše članova online
      737

Novi članovi
    Arhiva Snimaka