Preporuka za dobar hotel u Srbiji sa zatvorenim bazenom

67 poruka u ovoj temi

Postavljeno

Treba mi preporuka za neki hotel u Srbiji sa zatvorenim bazenom. Treba da bude toplo, da je čisto. MOže u bilo kom mestu u Srbiji. Ali samo preporuke onog ko je lično bio.

Ja mogu da preporučm hotel Omorika na Tari. Topao je hotel, baš dobro greju zimi, čisto je i bazen je veliki (mislim da je olimpijski).

Hvala vam!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postavljeno

Ja ti preporučujem Radon u Niškoj Banji.

Znam da imaju smeštajne kapacitete, ali nisam siguran da je hotelskog tipa - znam da dolaze ljudi na lečenje tamo. Medjutim, paralelno sa tim programom razvili su i jako dobre wellness i spa varijante, vrlo profesionalno i delotvorno. Kažem, ne znam kako je za smeštaj, pošto sam samo koristio te dnevne usluge i iz 

Niša dolazio do njih.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno

Hvala ti! Da vidimo da li će biti još predloga :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno

Moja preporuka Hotel Villa breg u Vrscu u kombinaciji sa obilaskom vinskih podruma i Vladicanskog dvora, kao i ostalih znamenitosti grada.

Nije jevtin ali ima 5 ***** i stvarno vredi.Za vikend daju neke popuste.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno

hotel park novi sad

skoro renoviran, ima bazen, istina, nije olimpijski (ne znam jel se spremas za olimpijadu) ;)

najbolji hotel u gradu

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno

Hotel "Zdravljak" u Sokobanji. Ima dva bazena, manji i veci, koji rade tokom cele godine. U manjem je lekovita voda, a veci je rekreativni, poluolimpijski.

Cena polupansiona u renoviranom delu (sobe sa klimom i TV-om) je oko 1.900 dinara po osobi.

Usluga i klopa su pristojni (nista lux, ali to se ne bi ni moglo ocekivati za gore navedenu cifru).

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno

Hotel Park u Ivanjici.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno

Hotel "Park" u Ivanjici na fotkama sa Internet prezentacije izgleda prelepo, ali nije za svaciji dzep, jer je cena nocenja sa doruckom 3.500 dinara po osobi.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno

IZGLEDA DA JE VILA BREG U VRSCU ZAISTA FENOMENALNA , NEKOLIKO MOJIH PRIJATELJA KOJI SU BILI TAMO KAZU DA JE STVARNO SUPER I TO SU ISLI VARIJANTA SAMO VIKEND

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno

Lepenski vir u Donjem Milanovcu . Prelep pogled na Dunav topla veza izmedju bazena i hotela . Bazen ima saune, teretanu

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno

Tantal, molim te da malo detaljnije opises hotel Lepenski vir, sa posebnim osvrtom na cistocu, kvalitet pansionske hrane, bazen i sadrzaje u okolini hotela.

Hvala unapred !!!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno

Hotel je smešten na brdu iznad samog D. Milanovca sa pogledom na Đerdapsku klisuru. U blizini je i arheološko nalazište Lepenski vir a i Trajanova tabla , Miroč i bunar gde je kraljević Marko poslednje put napojio Šarca inače nije bilo organizovanih obilazaka, interesatni su vašari i vlaški običaji. Hotel dosta koriste i sportisti za razne pripreme . Okružen je sportskim terenima . Bazen je čist i uredan (bar je bio) smeštaj je OK.  Hotel je nekad imao i reklamnu poruku "kog ugrize komarac dobija besplatan pansio" Za divno čudo pored vode je a nema komaraca. U staroj Jugi D. Milanovac je važio za 2 po redu posle Hvara po sunčanim danima , a pošto nema Hvara sad je prvi u Srbiji. D. Milanovac krase mir i gostoljubivo stanovništvo i malo malo pa neka dešavanja preko leta. Dosta filmova je snimljeno davnijeh dana sa Vampiri su među nama i dr... U samom hotelu postoji nacionalni restoran koji je pripremao između ostalog i Vlaška jela i specijalitete

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno

hotel Vila Breg Vršac - provereno

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno

Hotel na Fruskoj Gori.

Neznam tacno kako se zove (Vojvodina, Elektrovojvodina ili nesto sl), ali ga svakako preporucujem jer je blizu NS i BG, pa mozete samo na rucak i kupanje da odete.

Uglavnom renoviran je pre dve godine u potpunosti i sada je visoke klase, a mislim da je nocenje do 3000 din.

Progooglajte malo da nadjete ime hotela i telefon.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno

Verovatni misliš na hotel Norcev na Iriškom vencu. Hotel je fenomenalan, nov, sa lepim zatvorenim bazenom. Bila sam tamo nekoliko dana na nekom seminaru. Jedina mana, a možda i prednost je što kilometrima u okolini nema ničega, samo priroda (šuma). Prelepo je za duge šetnje. Prva prodavnica je udaljena nekoliko km od hotela. U svakom slučaju za svaku pohvalu. :kez:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

Uključi se u zajednicu

Pridruži se našoj zajednici i napravi nalog. Jednostavno je!

Registruj se

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se.

Prijavi se sada

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

21371
    Ukupno tema
    642674
    Ukupno poruka