Skoči na sadržaj

putovanja.info logo
Učestvujte u nagradnoj igri povodom našeg 10. rođendana: Nagradna Igra !

Soping u Grckoj

822 odgovora na temu

#46 Sxomy82

svetski putnik

• Član
  • Poruka:1069
  • muški

Napisano: 05. Jun 2008 - 22:08

Pogledaj porukuVesnaM @ 5. 06. 2008 - 22:56

Secam se da sam i ja vidjala, al me nikad nije interesovalo, a sad kad mi treba ne znam sta da radim. I ja se nadam da je dole jeftinije nego kod nas. Moracu da se stisnem sa stvarima...ili jos bolje da ne nosim nista mnogo od krpica pa da nakupujem dole i krpice i box ;)
Onda sacekaj zadnji dan za kupovinu - zbog izbora od tolikog "reda velicina" 'box-ova' :bez-zuba:

#47 halisa

turista

• Član
  • Poruka:86

Napisano: 05. Jun 2008 - 23:19

Ljudi,količinu novca koju treba da potrošite da bi ste dobili povraćaj poreza ne određuje radnja u kojoj kupujete već zakon koji nije isti u svakoj zemlji unije(gore-dole oko150e)

#48 klaker

backpacker

• Član
  • Poruka:29

Napisano: 06. Jun 2008 - 08:00

[da li bi neko od vas bio ljubazan da mi objasni kako iz pravca kavale doći do mega outlet-a i cosmosa? hvala unapred!

#49 twixy

svetski putnik

• Član
  • Poruka:612
  • ženski

Napisano: 06. Jun 2008 - 10:09

Pogledaj porukuVesnaM @ 5. 06. 2008 - 17:05

Treba da kupim krovni box za auto (Thule atlantis) pa nesto razmisljam, mozda je u Solunu jeftiniji. Da li neko zna kako se krecu cene i gde ima u Solunu?

Mi smo prosle godine pred put kupili Thule koji nije thule vec neka druga italijanska marka (ubi me ako mogu da se setim) od 460 l za 250 evra i dali smo jos 50 evra za nosace. Radnja se odigravala na buvljaku.
Kasnije smo u Praktikeru u Solunu naisli na mnogo veci izbor ali cene su bile priblizno iste.
Da se razumemo THULE je najskuplji, da ne kazem duplo skuplji od drugih. Sa razlogom ili ne.
Ne znam da li znas ali u njega mozes maksimalno staviti 50 kg, tako da je pretezno za kabaste a ne teske stvari. Maksimalna preporucena brzina ti je 120, ali mi smo isli i brze jer nije bio tezak. Na svakom stajanju moras proveravati srafove jer mogu malo da rade (posebno prvi put kad ga stavis).

#50 Vesna Ks

svetski putnik

• Član
  • Poruka:1533
  • ženski

Napisano: 06. Jun 2008 - 10:27

Jao-kad se setim...prvi put smo to cudo stavili prosle godine(takodje neki italijanski,oko 10 000 din plus nosaci u metrou za 3000)-ja sam prvih 200km non stop gvirkala kroz prozor,da ne krene... Postavljena slika, a muz strogo pazio na 120.Posle smo se opustili i zaboravili da ga imamo..korisna stvar za vece porodice-unutra smo ubacili dva manja,spakovana kofera,a okolo sitnice-verujem da je bilo vise od 50kg,ali nismo merili..

#51 Putnica

svetski putnik

• Član
  • Poruka:1897
  • ženski

Napisano: 06. Jun 2008 - 10:35

Jedan moj poznanik tu stvar zove "onaj mrtvak na krovu" .... Postavljena slika
Postavljena slikaMoj blog: Putnica blog

Moje MFT:http://www.putovanja...ch_term=putnica

Evia, Peloponez, Hidra, Spetses, Zante, Olimpija, Metsovo, Kefalonija, Skijatos, Pelion, Lefkada

#52 Vesna Ks

svetski putnik

• Član
  • Poruka:1533
  • ženski

Napisano: 06. Jun 2008 - 10:42

Postavljena slika Moj mrtvak ce ove godine biti lagan,kao posle dijete-sad nas ide samo troje

#53 Sxomy82

svetski putnik

• Član
  • muški

Napisano: 06. Jun 2008 - 10:45

Najbolje je lupiti fabricki, kod ovlascenog dilera za vas auto i "nema da brines"...

#54 Roli

kosmopolita

• Član
  • Poruka:5052
  • muški

Napisano: 06. Jun 2008 - 12:57

Pogledaj porukuSxomy82 @ 6. 06. 2008 - 11:45

Najbolje je lupiti fabricki, kod ovlascenog dilera za vas auto i "nema da brines"...
Slažem seali su cene užasne,u odnosu na ove koje imaš svuda! Verujem da je kvalitet isto odličan,ali kada sam saznao da je cena krovnog nosača u boji karoserije skoro 200evra,nisam ni smeo ništa drugo da pitam! :tuzni:

#55 twixy

svetski putnik

• Član
  • Poruka:612
  • ženski

Napisano: 06. Jun 2008 - 13:04

Mislim da se tezine tovara treba pridrzavati (manje vise), jer je mom poznaniku to cudo poletelo sa auta u toku voznje. Sreca nikog nije bilo iza njega, inace bi bilo svasta.

A za cenu fabrickog mozete da kupite jedno cca 4 obicna.

#56 Sxomy82

svetski putnik

• Član
  • muški

Napisano: 07. Jun 2008 - 11:56

Pogledaj porukutwixy @ 6. 06. 2008 - 14:04

Mislim da se tezine tovara treba pridrzavati (manje vise), jer je mom poznaniku to cudo poletelo sa auta u toku voznje. Sreca nikog nije bilo iza njega, inace bi bilo svasta.

A za cenu fabrickog mozete da kupite jedno cca 4 obicna.
Ja se od sada posle svega ovog pazim itekako iza svakog ko to "cudo" ima na krovu!!!
A kada se nesto desi, posle sve to ispadne"40"! puta skuplje, a ne 4!!!
Neka hvala...

#57 VesnaM

turista

• Član
  • Poruka:56

Napisano: 07. Jun 2008 - 17:16

Pogledaj porukutwixy @ 6. 06. 2008 - 11:09

Mi smo prosle godine pred put kupili Thule koji nije thule vec neka druga italijanska marka (ubi me ako mogu da se setim) od 460 l za 250 evra i dali smo jos 50 evra za nosace. Radnja se odigravala na buvljaku.
Kasnije smo u Praktikeru u Solunu naisli na mnogo veci izbor ali cene su bile priblizno iste.
Da se razumemo THULE je najskuplji, da ne kazem duplo skuplji od drugih. Sa razlogom ili ne.
Ne znam da li znas ali u njega mozes maksimalno staviti 50 kg, tako da je pretezno za kabaste a ne teske stvari. Maksimalna preporucena brzina ti je 120, ali mi smo isli i brze jer nije bio tezak. Na svakom stajanju moras proveravati srafove jer mogu malo da rade (posebno prvi put kad ga stavis).
Ja sam bas zato i zainteresovana za Thule, rekli su mi da bi svaki drugi odleteo pri brzini od 150 km....Taj thule atlantis 600 koji sam gledala je od 360 l iliti 75 kg i mogu da ga dobijem za 500 e.  Mnogo brate! Al sta vredi, ne mogu da odlazem sto godina, jednom mora da se kupi...pa me sve kopka da l je u Solunu jeftiniji....bar za 50 e :bez-zuba:

#58 Sxomy82

svetski putnik

• Član
  • muški

Napisano: 07. Jun 2008 - 20:47

Pogledaj porukuVesnaM @ 7. 06. 2008 - 18:16

Ja sam bas zato i zainteresovana za Thule, rekli su mi da bi svaki drugi odleteo pri brzini od 150 km....Taj thule atlantis 600 koji sam gledala je od 360 l iliti 75 kg i mogu da ga dobijem za 500 e.  Mnogo brate! Al sta vredi, ne mogu da odlazem sto godina, jednom mora da se kupi...pa me sve kopka da l je u Solunu jeftiniji....bar za 50 e :bez-zuba:

Pa, ako je tih 500 eura kod nas (na osnovu svega ostalog) mislim da ces ga u Solunu platiti od 400 do 450 eura... Usteda u svakom slucaju...

#59 Marimar

putnik

• Član
  • Poruka:117

Napisano: 07. Jun 2008 - 23:09

Pogledaj porukuSxomy82 @ 7. 06. 2008 - 21:47

Pa, ako je tih 500 eura kod nas (na osnovu svega ostalog) mislim da ces ga u Solunu platiti od 400 do 450 eura... Usteda u svakom slucaju...

Ili sto rece nas narod davno:U Solunu somun-para.Do Soluna sto somuna.
Pa kako se kome uhvati jeftinije :D

#60 Sxomy82

svetski putnik

• Član
  • muški

Napisano: 08. Jun 2008 - 19:36

Pogledaj porukuMarimar @ 8. 06. 2008 - 00:09

Ili sto rece nas narod davno:U Solunu somun-para.Do Soluna sto somuna.
Pa kako se kome uhvati jeftinije :D
Ha, ha - DA...
Ali, ako ti je vec "uz put" - spoji lepo i korisno...
:)

Broj korisnika koji čitaju temu: 1

Članovi: 0, gosti: 1, skriveni članovi: 0

Turistička agencija Putovanja.info je deo Infostud grupe:
 poslovi.infostud.com mojtim.com kursevi.com najstudent.com prijemni.infostud.com polovniautomobili.com internet-prodaja-guma.com
Prijatelji sajta: 4zida.rs - nekretnine Beograd, Osiguranik.com

copyright © Putovanja Info d.o.o. Beograd (2004-2012)