Skoči na sadržaj

putovanja.info logo

Soping u Grckoj

844 odgovora na temu

#1 NatasaV

backpacker

• Član
  • Poruka:7
  • ženski

Napisano: 17. Aug 2007 - 20:24

Da li je neko ove godine isao u soping ? I gde?

#2 drugarice

backpacker

• Član
  • Poruka:2

Napisano: 19. Aug 2007 - 12:20

Pogledaj porukuNatasaV @ 17. 08. 2007 - 21:28

Da li je neko ove godine isao u soping u Grckoj? I gde?

Najbolji shoping je DEFINITIVNO u Atini i to bas sada,krajem avgusta. Mi smo se pre par dana vratile iz Atine gde traju velika letnja snizanja,ali STVARNO snizenja a ne kao u Beogradu.......sve je na popustu od 50% do 70% u svim prodavnicama poznatih brendova--Zara,Mango,H&M,Puma,Nike,Tally Weil. Naravno u pitanju je iskljucivo letnja garderoba i obuca. Majice su od 3e , farmerke od 10e, papuce od 7e, haljine oko 10-15.....A stigle su im i nove kolekcije,jesen-zima,koje su znatno jeftinije nego kod nas,a i izbor je mnogo veci.
E sad posto je Atina jako veliki grad,pomocicemo ti i da se snadjes Najbolje da ides u ulicu Ermou, to ti je nesto kao nas Knez,i izlazi pravo na Sintagma skver.
Pa,srecno i javi ako budes isla imamo neke porudzbine...........

#3 Ogisha

backpacker

• Član
  • Poruka:22

Napisano: 20. Aug 2007 - 22:15

A kako je ove godine u Solunu?
Da li moze neko da mi objasni gde je ok kupovati( a da nije trzni centar "Cosmos" i decija robna kuca "Jumbo") to znam gde je!!!!

#4 tamie

turista

• Član
  • Poruka:59

Napisano: 22. Aug 2007 - 12:43

Iako je za mene najidealnija zemlja za shopping Francuska, imala sam prilike da pre par dana to obavim i u Solunu. Tamo postoje tri glavne ulice tj bulevara>krene se od Egnatia ulice pa se paralelno spusta do mora. U Egnatiji su Kinezi cini mi se gori nego kod nas i nema potrebe tu se zadrzavati; drugi bul. ispod Egnatije> Zara, Mango, Pull&Bear i sl. a najblize moru>Max Mara, Armani, D&G itd. Cipele postoje u sve tri ulice+one poprecne, s tim da naravno kvalitet varira bas kao i cene. Pa ti sad biraj prema budzetu. Naravno pazi na radno vreme. Idealno je doci u cetvrtak. Malo je smaranje zbog vrucina. Cosmos je ipak meni idealan za vruce letnje dane. Vecina prodavnica koje postoje u gradu su tamo+brojni kafei, restorani, poslasticarnice, luna park, bioskop, kuglana, a cak su i crkvu sagradili. Mene je to mesto samo po sebi odusevilo pa sam se vratila da tu provedem jedan ceo dan lude shopoholicarke!

#5 Prasnjavi

iskusni putnik

• Član
  • Poruka:416
  • muški

Napisano: 16. Oct 2007 - 21:39

A gdje se nalazi COSMOS?
ПРАШЊАВИ Travel with me...

#6 vladarr

iskusni putnik

• Član
  • Poruka:249
  • muški

Napisano: 18. Oct 2007 - 09:11

Pogledaj porukuPrasnjavi @ 16. 10. 2007 - 22:43

A gdje se nalazi COSMOS?

Kruzni put oko Soluna-Ring road, pratis putokaze ka Halkidikiju i aerodromu i nekih desetak km od centra sa desne strane, jasno obelezen, tesko se moze omasiti

#7 MAKEDONČE

backpacker

• Član
  • Poruka:10
  • ženski

Napisano: 18. Oct 2007 - 13:12

Pred edna nedela bev vo Solun i pominav odlično. Prvo vremeto mi se pogodi, taka da Solun e fantastičen na 25 celyiusovi, taka da može da se spoi korisno (šoping) i ubavo (šetkanje iuživanje po Solunskite ulici). Idalna e ulicata Tsimitski, kade možat da se najdat rečisi site butici so maška i ženska garderoba ( a i detska). A, celiot grad mirisa na more i pečeni peciva. Za mene Solun e podobra za šoping od trg.centar Kosmos, zatoa što Kosmos e golem, ama klasičen šoping centar, so prednost vo odnos na gradot što na edno mesto možete da najdete se. Ama mislam deka e poprijatno pienjeto kafe i giro za ruček vo Solun, pokraj more, otkolku vo Kosmos.Ako odite skoro, uživajte. Edinstveno na granica e gnjavaža, osobeno za nas od MK, ako odite so bus, i ako ste so grupna viza.

#8 Nikola S.

• Član
  • Poruka:15405
  • muški

Napisano: 18. Oct 2007 - 15:38

...kad bi mi neko skinuo koordinate tog Cosmosa da ga nadjem na mapi.

#9 MAKEDONČE

backpacker

• Član
  • ženski

Napisano: 19. Oct 2007 - 11:29

Kosmos e vednaš pred Aerodromot vo Solun, a na patot pred nego se naogja Ikea. Sliki od Kosmos će ti pratam po mail. Pozdrav.

#10 jerotije_legenda

svetski putnik

• Član
  • Poruka:888
  • muški

Napisano: 20. Oct 2007 - 21:19

Au bre Makedonce, pa moram dobro da se napregnem da prevedem sta si napisao. Sory
oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs

#11 MAKEDONČE

backpacker

• Član
  • ženski

Napisano: 22. Oct 2007 - 08:53

Će mi pišuvaš vo ženski rod, a poubavo da se napregneč da go razbereš mojot makedonski, otkolku da mi se smeete na pišuvanjeto na srpski.

#12 jerotije_legenda

svetski putnik

• Član
  • Poruka:888
  • muški

Napisano: 22. Oct 2007 - 19:11

Daleko od toga da ti se smejem. Samo kazem da moram da prevodim natenane. A simpatican je makedonski......
oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs

#13 Nikola S.

• Član
  • muški

Napisano: 22. Oct 2007 - 19:54

Ja volim da vidim makedonski jezik, ALI ako je na ћирилици...

Ovo je krajnje lično i saubjektivno - inače mi je uvek najbitnije šta a ne kako nešto neko kaže...

#14 bagi

turista

• Član
  • Poruka:51
  • muški

Napisano: 22. Oct 2007 - 22:05

Nikola Cosmos je odlican i ogroman sa uglavnom firmiranom robom sada su nove kolekcije tako da je klasicno dranje inace blizu ti je Mega outlet i fashion outlet pa moxes da nadjes dosta povoljnije nalazi se lako dobro ti je objasnio makedonac i nemoras da ides na ring road mozes i kroz centar samo prema aerodrumu

#15 Nikola S.

• Član
  • muški

Napisano: 23. Oct 2007 - 08:41

Ok, baqi, hvala ti. Nadam se da ću da iskoristim te informacije što pre.

Broj korisnika koji čitaju temu: 1

Članovi: 0, gosti: 1, skriveni članovi: 0

Sajt Putovanja.info je deo Infostud grupe:
 poslovi.infostud.com mojtim.com kursevi.com najstudent.com prijemni.infostud.com polovniautomobili.com internet-prodaja-guma.com Gear5
Prijatelji sajta: 4zida.rs - nekretnine Beograd, Osiguranik.com, GdeIzaci.com - splavovi u Beogradu

copyright © Putovanja Info d.o.o. Beograd (2004-2014)