Skoči na sadržaj

putovanja.info logo

Hotel Becici ex Naftagas , Becici

56 odgovora na temu

#1 marabubamara

backpacker

• Član
  • Poruka:14

Napisano: 06. May 2012 - 22:32

Da li je neko bio u ovom hotelu da iznese svoje utiske , isli bismo pocetkom septembra sa decom, 3 godine i 6 meseci.
Zanima me blizina plaze, higijena, hrana itd ...jer mi je cena nerealno niska za ono sto nude preko agencija i kakav opis daju pa se pitam gde je kvaka ........
Nisam bila u CG 15 goidina, kakva je to fora sa virusima, sta voda ne valja ili .............
Unapred hvala na odgovoru

#2 Vucko0211

backpacker

• Član
  • Poruka:18

Napisano: 22. May 2012 - 15:14

Ja sam bio sa devojkom prosle godine u tom hotelu,plaza je veoma blizu,hotel se nalazi odmah kod setalista a iza setalista je plaza,cena je niska sigurno zato sto je hotel sa 2 ili 3 zvezdice,neke sobe imaju klimu,mada ove godinu su renovirali hotel i valjda su ubacivali jos klima,hrana je fenomenalna,svedski sto,usluga je isto dobra,higijena takodje,mislim da su nam tri ili cetiri puta posteljinu presvlacili,a svako jutro dolazi sobarica da izbaci smece i sobu da sredi. ;) Ako jos imas pitanja samo izvoli :)

#3 maaka

backpacker

• Član
  • Poruka:32
  • ženski

Napisano: 04. Jun 2012 - 09:41

mene zanima vise o ovom hotele. kakve su im sobe. terasa? negde pise da je vecera svecki sto negde da je izbor vise jela da li neko zna nesto o tome. malo slika ima o ovom hotelu bas bi mi trebala pomoc.

#4 Vucko0211

backpacker

• Član

Napisano: 11. Jun 2012 - 13:57

Aj u toku dana cu postaviti neke slike,sobe su im super,neke imaju terasu neke ne,isto vazi i za klime,vecera je svedski sto sigurno,nekoliko jela na meniju.

#5 sasaned

backpacker

• Član
  • Poruka:2

Napisano: 18. Jun 2012 - 22:03

Vucko mogu li obecane slike?

#6 Vucko0211

backpacker

• Član

Napisano: 19. Jun 2012 - 00:30

http://imageshack.us.../sam0461rw.jpg/
http://imageshack.us.../sam0462vx.jpg/
http://imageshack.us...1/sam0464z.jpg/
http://imageshack.us...2/sam0465f.jpg/

Izvinjavam se sto nisam odmah uplodovao. :( Ovo su samo neke slike,nemam puno iz sobe,uglavnom ovako izgleda dvokrevetna,ja sam bio na suprotnoj strani od setalista,na onoj mirnijoj i svako ko je bio okrenut ka setalistu se zalio zbog muzike,nekima je smetala,napominjem opet,neke sobe su imale klimu,koliko sam upucen,ove godine su jos ubacivali,i ne naplacuju se. Imate onda veliku terasu restorana,ima i prodavnica u podnozju,ako idete sa decom,u 7 sati su vam uvek neke zanimacije za njih,kosarkaski,fudbalsi tereni su njihovi,parking je isto veliki,i ono najbitinije hotel izlazi direktno na plazu. Ako jos imate pitanja pitaj te :)

#7 Samo do po metra dubine

backpacker

• Član
  • Poruka:2

Napisano: 19. Jun 2012 - 12:42

@ Vucko0211
ako ti nije problem da mi odgovoriš, a pošto se iz mog nik-a mogu naslutiti moje "plivačke sposobnosti" :neznam: , da li je more do plaže ispred hotela odmah duboko ili ima nade i ja da se pokvasim, zatim pošto ću biti gost hotela da li se ulaz na plažu naplaćuje, a i pošto će nas biti više, da li se sme koristiti i svoj suncobran, tj i ako mora jedan da se plati, da ne plaćamo bar dva...
Hvala i pozdrav

#8 Vucko0211

backpacker

• Član

Napisano: 19. Jun 2012 - 19:16

@samo do po metra dubine
Nije duboko,ide postepeno,ne naplacuje se,pravo od hotela ti je plaza bez lezaljki i tu radis sta hoces,a sa strana imas lezaljke,cini mi se da se cene krecu od 4-5 e,nemoj me drzati za rec,nisam bas siguran. Pozz

#9 smicic

backpacker

• Član
  • Poruka:35
  • muški

Napisano: 01. Jul 2012 - 17:53

@Vucko0211
koliko vidim na sajtu hotela izgleda da sve sobe imaju klimu.
kakva je situacija sa vodom (mislim da li je ima ceo dan)? da li zbog buke uzeti sobu sa pogledom na more, ili ne?
u čemu je fora kad je polupansion 35e po osobi dnevno? mora da nešto tu nije baš ok, a?
pozdrav

#10 Vucko0211

backpacker

• Član

Napisano: 01. Jul 2012 - 19:21

Pa ocigledno su ubacili ove godine klime u sve sobe,prosle godine nije bila tako situacija. Vode ima konstantno,tople vode naravno ima,oni imaju svoje grejace i valjda se odatle greju. Lepsi je pogled na more,ali zbog buke,druga strana,mada buka je do 1,posle toga nema.
Prosle godine je polupansion bio 25 e,mada je to bilo preko NIS-a,veruj mi neces se pokajati,za te pare,hotel koji izlazi na plazu direktno,sa svedskim stolom,gde su sobe uredne sve i vredi,ne znam kako stoje stvari sa ostalim hotelima,ali mislim da je on medju najjeftinijima,i sigurno je sve ok. Pozz :)

#11 alena72

backpacker

• Član
  • Poruka:9
  • muški

Napisano: 02. Jul 2012 - 06:40

hotel je za poželeti i ići opet i opet, a posebno sa decom!! vec 2 godine zaredom putujem u njega /pre i nije moglo bas tamo da se odmara ako nemate rodbinu ili prijatelje koje su radili u Naftagasu, sto vise nije slucaj/, i sad polazimo 5 jula. Mirno mesto, more na 2 koraka, plaža- pesak+sitan kamen tik uz vodu, ogromno dvorište hotela ( bilo ljudi koji se okupaju oko 7-8 ujutru a posle ceo dan se sunčaju na ležaljkama u dvorištu) koje poseduje dosta ljuljaški, vrteški, tobogan i na koje sleću paraglajderi. Hotel ima radnike sportske za rad sa decom: u 9-10 su časove plivanja (koje bi ste i vi mogli da iskoristite), posle prepodne decu okupljaju na različita takmičenja-odbojka, fudbal,tenis,ragbi,trčanje,badminton i t.d, posle podne imaju tihe aktivnoste-crtanje,gluma,priče..., oko 21 sat obično dečija diskoteka, izbor za masku, miss (ponesite neki kostim ili drangulje), par puta dolazili sa pozorisnom predstavom. Ima teretana koja se ne naplaćuje!!! Wi-Fi internet besplatan za goste ukoliko posedujete svoj laptop sa ugr.antenom, korišćenje njihovih računara se naplaćuje. Hrana dobra / u poverenju...nadala sam se da cu smrsati, ali :'( /. Ima i prodavnica nedaleko. Peskiri menjaju na 2 dana, ciste svaki dan.
E sad, ko šta traži od odmora, ja ne volim gužvu i ne volim da spremam na odmoru, sa malom decom i nisam baš u mogućnosti da pešaćim u P.M. po žegi do plaže------stoga, ovaj hotel je idealan za našu porodicu. Uvek idemo duplu smenu/blago nama/. Za ove pare---------ma, VRH BRATE!!
Žao mi je što ne mogu to sve dočarati slikama, pre neki dan narezala sam sve na cd i udaljila sa laptopa u pripremi za novu sezonu.Pozz

Pogledaj porukusmicic @ 01. Jul 2012 - 17:53

@Vucko0211
koliko vidim na sajtu hotela izgleda da sve sobe imaju klimu.
kakva je situacija sa vodom (mislim da li je ima ceo dan)? da li zbog buke uzeti sobu sa pogledom na more, ili ne?
u čemu je fora kad je polupansion 35e po osobi dnevno? mora da nešto tu nije baš ok, a?
pozdrav

vode uvek ima / barem nisam bila svedok da je nema/, poseduju svoj sistem grejanja vode sunčevom energijom, fore nema-samo ima neke sobe bez terasa a to obavezno proveravajte kod agenta

Pogledaj porukuSamo do po metra dubine @ 19. Jun 2012 - 12:42

@ Vucko0211
ako ti nije problem da mi odgovoriš, a pošto se iz mog nik-a mogu naslutiti moje "plivačke sposobnosti" :neznam: , da li je more do plaže ispred hotela odmah duboko ili ima nade i ja da se pokvasim, zatim pošto ću biti gost hotela da li se ulaz na plažu naplaćuje, a i pošto će nas biti više, da li se sme koristiti i svoj suncobran, tj i ako mora jedan da se plati, da ne plaćamo bar dva...
Hvala i pozdrav

nemora da se plaća, svoj zabodi de želiš+peškiri, pogledaj na slikama onaj prazan deo na plaži--e, baš tamo.Hotel ne poseduje svoju plažu. A one kriminalci su naplaćivali: s leve strane slike 8 eura, a s desne - 6 na dan

Pogledaj porukuVucko0211 @ 19. Jun 2012 - 00:30

http://imageshack.us.../sam0461rw.jpg/
http://imageshack.us.../sam0462vx.jpg/
http://imageshack.us...1/sam0464z.jpg/
http://imageshack.us...2/sam0465f.jpg/

Izvinjavam se sto nisam odmah uplodovao. :( Ovo su samo neke slike,nemam puno iz sobe,uglavnom ovako izgleda dvokrevetna,ja sam bio na suprotnoj strani od setalista,na onoj mirnijoj i svako ko je bio okrenut ka setalistu se zalio zbog muzike,nekima je smetala,napominjem opet,neke sobe su imale klimu,koliko sam upucen,ove godine su jos ubacivali,i ne naplacuju se. Imate onda veliku terasu restorana,ima i prodavnica u podnozju,ako idete sa decom,u 7 sati su vam uvek neke zanimacije za njih,kosarkaski,fudbalsi tereni su njihovi,parking je isto veliki,i ono najbitinije hotel izlazi direktno na plazu. Ako jos imate pitanja pitaj te :)

mi smo uvek na kontra strani-3 krevetne sa terasom, muzika smeta prve 2 noci-posle je ok
--Da li si već pronašao svoje mesto u životu??--Narvno! U sredini prvog reda!

#12 Vucko0211

backpacker

• Član

Napisano: 02. Jul 2012 - 07:05

E,a jel si prosle godine imala ti klimu ? Dobro ja sam mlad pa mi ni ne smeta toliko muzika,ali kazem do 1 traje i nekome je smetala. ;)

#13 Mare100

backpacker

• Član
  • Poruka:14

Napisano: 03. Jul 2012 - 08:54

Pozdrav svima,

Da li hotel ima svoju web prezentaciju, ako ima molim vas da postavite link. Ukoliko neko zna i ukoliko je dozvoljeno da se ostave i direktni brojevi telefona od hotela, bio bih vam vrlo zahvalan. Vrlo interesantno deluje, a po vašim komentarima rekao bih da je ok usluga i sam hotel, blizu je plaže što nama odgovara zbog ćerkice. Išao bih sa suprugom i ćerkicom od 4 godine. Nikad nisam bio u Bečićima, da li možete malo detaljnije opisati plažu ispred hotela, da li je u pitanju pesak, sitan šljunak ili nešto drugo, da li su velike gužve na plaži tipa peškir na peškiru. Da li odmah ide duboko ili se postepeno podiže dubina mora, najviše me zanima zbog ćerkice. Prethodne dve godine smo boravili u Grčkoj i tamo je stvarno idealno za decu.

#14 DraganV

svetski putnik

• Moderator
  • Poruka:6854
  • muški

Napisano: 03. Jul 2012 - 09:48

Opis plaze je vec dat u prethodnim postovima, procitajte temu da se ne ponavljamo.
Postavljena slika

#15 alena72

backpacker

• Član
  • Poruka:9
  • muški

Napisano: 03. Jul 2012 - 10:21

Pogledaj porukuVucko0211 @ 02. Jul 2012 - 07:05

E,a jel si prosle godine imala ti klimu ? Dobro ja sam mlad pa mi ni ne smeta toliko muzika,ali kazem do 1 traje i nekome je smetala. ;)
nismo,al imamo vecu terasu, soba 209 /i ove godine :rolleyes: / veci problem je bio sto nema frizidera al su obecali da ove godine sve sobe imaju i jedno i drugo :ziveli:
--Da li si već pronašao svoje mesto u životu??--Narvno! U sredini prvog reda!

Broj korisnika koji čitaju temu: 1

Članovi: 0, gosti: 1, skriveni članovi: 0

Sajt Putovanja.info je deo Infostud grupe:
 poslovi.infostud.com mojtim.com kursevi.com najstudent.com prijemni.infostud.com polovniautomobili.com internet-prodaja-guma.com Gear5
Prijatelji sajta: 4zida.rs - nekretnine Beograd, Osiguranik.com, GdeIzaci.com - splavovi u Beogradu

copyright © Putovanja Info d.o.o. Beograd (2004-2014)