Skoči na sadržaj

putovanja.info logo

Akva park i ZOO vrt u Jagodini

87 odgovora na temu

#16 Nikola S.

• Član
  • Poruka:15405
  • muški

Napisano: 31. Aug 2007 - 15:02

A kažu da 'oće...

#17 sanjalica2

backpacker

• Član
  • Poruka:17

Napisano: 12. Sep 2007 - 15:18

Cao svima.
Akva park u Jagodini nije los, ali cisto da se zna ko je bio po akva parkovima u Bugarskoj, Turskoj i slicno... Jagodinski je daleko manji.
Pohvalno je to sto je prvi u Srbiji, ali nije bas prostran.
Guzva je jako velika...

U svakom slucaju treba ga videti.

#18 vesna05

iskusni putnik

• Član
  • Poruka:212
  • ženski

Napisano: 02. Apr 2008 - 09:53

Mislim da ce se ove godine otvoriti u maju,a u aprilu ce se otvoriti i muzej vostanih figura.Zivim u Jagodini zato se ne ustrucavajte da pitate sta vas zanima.

#19 Peca72

svetski putnik

• Član
  • Poruka:624
  • muški

Napisano: 26. Apr 2008 - 22:34

Pogledaj porukuvesna05 @ 2. 04. 2008 - 10:53

Mislim da ce se ove godine otvoriti u maju,a u aprilu ce se otvoriti i muzej vostanih figura.Zivim u Jagodini zato se ne ustrucavajte da pitate sta vas zanima.

Takodje i ja Vam stojim na raspolaganju da vam odgovorim na sva vasa pitanjau vezi Jagodine i Aqua parka. Pozdrav

#20 123

svetski putnik

• Član
  • Poruka:692
  • ženski

Napisano: 28. Apr 2008 - 19:09

Citam danas u novinama da se muzej vostanih figura, prvi u Srbiji, otvara sutra.
Mene zanima da li ce muzej i zoo vrt raditi za 1.maj i vikendom, kao i cene ulaznica (i za muzej i za zoo vrt)

#21 Peca72

svetski putnik

• Član
  • Poruka:624
  • muški

Napisano: 02. May 2008 - 18:21

Muzej vostanih figura i zoo vrt rade svakog dana a cena ulaznica je 15o din. odrasli i 100 din. deca. DOBRODOSLI

Ovu poruku je izmenio ljerka: 12. Jul 2011 - 22:51
obrisan citat, direktan odgovor na post

#22 Gospodin Iskra

kosmopolita

• Član
  • Poruka:6047
  • muški

Napisano: 04. Aug 2008 - 07:39

Evo svezih informacija,juce sam bio(prvi put).Karte : odrasli - 300 , deca do 12g - 200, deca do 2 g - dzabe. S obzirom na savete,stigao sam u 10 sati i apsolutno sve lezaljke i svi suncobrani su VEC bili zauzeti. Neverovatno. E sad nisam siguran koja je fora u pitanju,ali izgleda da lokalci sve to ostave u subotu za nedelju,tako da morate da pribegnete vrlo opasnom,opreznom i brzom(mada necasnom) triku kako bi i vi imali suncobran, jer u suprotnom suncanica ce vas opaliti 100%
Veoma je cisto i sve pohvale Jagodincima. Guzva je strasna,plivanje se svodi na 2-3 zamaha pa promena pravca (nije preporuceno plivati ledjno jer cete vrlo brzo opaliti nekog preko nosa ).Na toboganima je takodje strasna guzva,ali mislim da bi mozda malo boljom organizacijom moglo da ide brze,jer ukoliko cekate 20-30 minuta za nekih 5 sec voznje,brzo vas prodje volja. Ali pretpostavljam da je to zbog nedelje.
ZOO vrt je jako lep,mali ali vrlo lep i takodje cist i vredi ga posetiti. Park u blizini je predivan. E veliku zamerku sam nasao u restoranu u parku - Jagodinsko pivo ! Pa to je nekad bilo vrhunsko pivo(bar se secam koliko su ga hvalili ), a sad ...bas sam se razocarao, tako da moram da pitam Jagodince - Sta vam je sa pivom ljudi?
Sve u svemu poneo sam pozitivan utisak i svakom bih preporucio, a vraticu se opet (sa svojim suncobranom ...i nekim drugim pivom).
Postavljena slika

#23 miletovmile

putnik

• Član
  • Poruka:150
  • muški

Napisano: 08. Aug 2008 - 08:54

Eh da se i ja prijavim!
Juče sam bio, fantastično se proveo.
Gužve je bilo ali tek nakon 12.30. Ležaljka je 50 din po kom i bilo ih je još nezauzetih oko 10.30 kada sam stigao. Kako nisam pogodio pravi ulaz, već službeni, momak koji tu radi ljubazno me je pustio unutra, ali uz obavezu da kupim karte i da se vratim da mu ih pokažem, naravno ostali deo ekipe je morao da sačeka u krugu bazena i u hladu. Cene su onako 150 din pljeska, 100 din palačinka, 20 din čuvanje stvari (ostavio foto aparat nakon škljocanja i ključeve od kola - a što da razmišljam kad ne mora). Što se tiče karte super su rešili - karta važi ceo dan. Ako želim da izađem sa parka, prijavim se na biletarnici, upišu da sam izašao i posle mogu bez problema da se vratim.
Gužva je nastala oko 14.00 kada se na tobogane čekalo nekoliko minuta, a najcrnje je bilo već oko 16.00 kada su redovi bili ogromni. Na svu sreću isprobani su svi tobogani na vreme.
Zaboravih pivo na točenje 60 din

#24 Gospodin Iskra

kosmopolita

• Član
  • muški

Napisano: 08. Aug 2008 - 09:32

Toceno pivo ?? Uh majku mu , ja ga ne nadjoh, vec sam se na bazenu hladio Jelenkom(limenke- 80din).

Kad pomenu tobogane,da dodam. Vodite racuna kod "zelenog",spsilac,otpravnik ili kako se vec zove onaj gore koji sprovodi red voznje gleda i pusta onako "od oka". Ukoliko je neko dete ispred vas ne ulazite dok se licno ne uverite da je izaslo u bazen lice pre vas,jer ukoliko ste teski a brzi mozete ga stici. Deluje smesno, ali procitajte sledece,jer sam ovo video svojim ocima:
Dete (8-10 godina) je krenulo i negde kad je proslo 2/3, tip rece "sledeci",i krene moj kum koji ima 94 kg onako na ledjima. Ja koji sam bio iza njega gledajuci kad da krenem,bio sam sokiran. Kum je usao u bazen pre deteta!!! Prestigao ga! Isao je toliko brzo da se zalepio po boku tobogana i obisao dete-sva sreca. I sam je bio u soku,razmisljajuci kako je mogao da ga pokupi nogama i izlomi. Ja sam se cesao po glavi, jer nisam mogao da verujem sta sam video. Zato budite oprezni.
Postavljena slika

#25 miletovmile

putnik

• Član
  • muški

Napisano: 08. Aug 2008 - 11:26

Masa je opasan saveznik u ubrzanju, znam iz iskustva zbog mojih 110 kg, htedoh reci sigurni su tobogani, kada sam ja prošao proći će svako. (doduše za oštećenja ako sam ih ostavio šta ću).
A pivo eh!
Od roštilja kada se krene ka olimpijskom bazenu, pa odmah iza ćoška, pa živeli.

#26 Gospodin Iskra

kosmopolita

• Član
  • muški

Napisano: 08. Aug 2008 - 11:58

Svaka cast! Pa ti mora da si leteo po toboganu! A za pivo hvala,da porpavim utisak sledeci put. Toceno je toceno.

Postavljena slika

#27 goca

svetski putnik

• Član
  • Poruka:510
  • ženski

Napisano: 08. Aug 2008 - 13:51

Kakva je situacija kad se ide radnim danima,ima li guzve kao vikendom ili bar malo manje?I da ne zaboravim ima li dovoljno lezaljki,ili mora da se porani na sabajle sto bi se reklo :D

#28 miletovmile

putnik

• Član
  • muški

Napisano: 10. Aug 2008 - 18:56

Čitajući ovu temu zaključio sam da je mnogo pametnije doći baš radnim danom, a maksimalno izbeći vikend, tako da neznam. Što se ležaljki tiče očigledno da ih nema dovoljno jer su do recimo 11.30-12.00 bile sve zauzete.

Ovu poruku je izmenio ljerka: 12. Jul 2011 - 22:52

#29 Gospodin Iskra

kosmopolita

• Član
  • muški

Napisano: 13. Aug 2008 - 09:46

Pa sto se tice vikenda,ja dodjoh(nedelja) u 10:05 i SVE PUNO! Nijedne lezaljke. Pa ti sad vidi...

Ovu poruku je izmenio ljerka: 12. Jul 2011 - 22:52

Postavljena slika

#30 Eoja

turista

• Član
  • Poruka:88
  • ženski

Napisano: 13. Aug 2008 - 11:22

Ja kad sam isla bio je petak i bila je guzva ali je bila podnosljiva. Na toboganima se cekalo par minuta. Nisam bila na lezaljkama vec na tribinama, ali kako osmotrih sve su bile zauzete, pa pretpostavljam da treba malo poraniti =). Meni je omiljeni crveni tobogan =D.
Ljudi kad idete do Jagodine svratite i do Pelivana u centru imaju fantastican i sladoled i kolace, a toplo vam preporucujem da probate tost kombinaciju =)

Broj korisnika koji čitaju temu: 1

Članovi: 0, gosti: 1, skriveni članovi: 0

Sajt Putovanja.info je deo Infostud grupe:
 poslovi.infostud.com mojtim.com kursevi.com najstudent.com prijemni.infostud.com polovniautomobili.com internet-prodaja-guma.com Gear5
Prijatelji sajta: 4zida.rs - nekretnine Beograd, Osiguranik.com, GdeIzaci.com - splavovi u Beogradu

copyright © Putovanja Info d.o.o. Beograd (2004-2014)