Skoči na sadržaj

putovanja.info logo

Važno obaveštenje: Sajt Putovanja.info neće biti u funkciji u utorak, 28. aprila
Nova verzija sajta će biti dostupna u sredu i tada ćete opet moći da pristupite sajtu!
Ukoliko ste propustili, pogledajte šta će biti drugačije na novoj verziji sajta

LEFKADA

Nidri Plaze Brodski izlet Vodopad Lefkada grad

1361 odgovora na temu

#1351 Gaga*

backpacker

• Član
  • Poruka:14
  • ženski

Napisano: 12. apr 2015 - 14:28

Pogledaj porukuGrcka-pocetnik @ 03. apr 2015 - 20:09

Pomoc, kod koga da iznajmim kola i da li da se cenjakm. Idem u Septembru, i koliko kosta iznajmljivanje? Hvala!!!

Mi smo iznajmili kod Homera, isto u septembru.. Pre toga smo obisli sve agencije, i on je bio na kraju najpovoljniji :)

#1352 SanjaGM

turista

• Član
  • Poruka:70
  • ženski

Napisano: 14. apr 2015 - 09:07

Kojim putem otici u selo Karia? Da li je sve jedno ili se treba uputiti bas iz Nidria? Pitam da ne bi otisli nekim kozijim stazama...

Imate li neki predlog gde u povratku sa Lefkade da svratimo na dva dana? Neko mestasce za dusu... Razmisljala sam o Pargi (gde smo bili dva puta ali bih opet), Sivoti... ili nesto malo na gore pa da skratimo put do kuce.. Banja Loutra me privlaci, malo bi skrenuli sa puta ali nema veze. Ne znam vredi li otici? Ili nesto slicno ako ima..
Postavljena slika

#1353 sikander

turista

• Član
  • Poruka:56

Napisano: 14. apr 2015 - 13:55

Ako ne mora da bude Grčka, svratite u Ohrid. Naravno, ako niste bili.

#1354 sandraivlada

putnik

• Član
  • Poruka:152

Napisano: 14. apr 2015 - 18:15

Pogledaj porukuSanjaGM @ 14. apr 2015 - 09:07

Kojim putem otici u selo Karia? Da li je sve jedno ili se treba uputiti bas iz Nidria? Pitam da ne bi otisli nekim kozijim stazama...

Imate li neki predlog gde u povratku sa Lefkade da svratimo na dva dana? Neko mestasce za dusu... Razmisljala sam o Pargi (gde smo bili dva puta ali bih opet), Sivoti... ili nesto malo na gore pa da skratimo put do kuce.. Banja Loutra me privlaci, malo bi skrenuli sa puta ali nema veze. Ne znam vredi li otici? Ili nesto slicno ako ima..
sivota je divota.. pa onda ja bih spavala u metsovu npr. planinsko mesto..odmor posle avanturisticke lefkade...

#1355 SanjaGM

turista

• Član
  • Poruka:70
  • ženski

Napisano: 14. apr 2015 - 21:09

U odlasku na Lefkadu prespavacemo na Dojranu, a ta dva dana svidja mi se da provedemo u Sivoti.. da vidim kako je i tamo. Sandraivlada, citala sam tvoj putopis, dozivljaje iz Sivote i uzivala kao da sam ja tamo.
Jedini minus sto cemo onda u cugu kuci svu tu kilometrazu..
Postavljena slika

#1356 Helass

iskusni putnik

• Član
  • Poruka:245
  • ženski

Napisano: 15. apr 2015 - 11:35

SanjaGM

Ako misliš na banju Lutru na Eviji, smatram da je daleko. Mi smo prošlog leta sa Lefkade išli na Egejsko more (Kousuopia) preko Trikale i Larise i ceo dan smo proveli u kolima. Do Evije je još dalje. Metsovo je živopisno planinsko selo i nije loše da "preseče" put, ali nije na moru!. Sivota zvuči dobro, mi ovog avgusta baš idemo tamo. Pozdrav!

#1357 sandraivlada

putnik

• Član
  • Poruka:152

Napisano: 17. apr 2015 - 13:37

Pogledaj porukuSanjaGM @ 14. apr 2015 - 21:09

U odlasku na Lefkadu prespavacemo na Dojranu, a ta dva dana svidja mi se da provedemo u Sivoti.. da vidim kako je i tamo. Sandraivlada, citala sam tvoj putopis, dozivljaje iz Sivote i uzivala kao da sam ja tamo.
Jedini minus sto cemo onda u cugu kuci svu tu kilometrazu..
ja idem na lefkadu u junu. bila sam iz parge na izletu na porto katsikiju. mislim da je tesko posle lefkade biti odusevljen nekim plazama..zato sam i predlozila metsovo

#1358 Marija Mijuskovic

backpacker

• Član
  • Poruka:10
  • ženski

Napisano: 20. apr 2015 - 20:18

uplatili smo za 30.08 vilu george preko argusa da li ide jos neko u tom periodu ? da li neko za kakva je vila i cene rentiranja skutera :) pozzz i hvala :uraaaa:

#1359 Milojke

backpacker

• Član
  • Poruka:25
  • muški

Napisano: 22. apr 2015 - 14:58

Evo važne vesti za one koji putuju na Lefkadu ove godine.

http://www.greek-isl...ach-danger.html

#1360 darkopo

backpacker

• Član
  • Poruka:12

Napisano: 22. apr 2015 - 19:57

Mislim da bi to bilo bas ravno katastrofi po meni posto je Porto Katsiki po meni ubedljivo jedan od najlepsih plaza i mislim da je od svih plaza u Grckoj bas ona ostavila najaci utisak na mene.

#1361 iwaaa

backpacker

• Član
  • Poruka:33

Napisano: juče, 21:47

Jel isao neko prilikom boravka na Lefkadi na izlet Paxos-Antipaxos i koja je cena izleta?
Videh prosle godine da ga nude ali samo u sezoni pa mi nisu rekli koliko je.

#1362 nick034

iskusni putnik

• Član
  • Poruka:408

Napisano: juče, 22:14

Ja znam da ima sa Krfa i da je 35e po osobi.. Za Lefkadu nisam cuo...

Broj korisnika koji čitaju temu: 1

Članovi: 0, gosti: 1, skriveni članovi: 0

Sajt Putovanja.info je deo Infostud grupe:
 poslovi.infostud.com mojtim.com kursevi.com najstudent.com prijemni.infostud.com polovniautomobili.com internet-prodaja-guma.com Gear5
Prijatelji sajta: 4zida.rs - nekretnine Beograd, Osiguranik.com, GdeIzaci.com - splavovi u Beogradu

copyright © Putovanja Info d.o.o. Beograd (2004-2014)