Skoči na sadržaj

putovanja.info logo

LEFKADA

Nidri Plaze Brodski izlet Vodopad Lefkada grad

1328 odgovora na temu

#1321 putujekaravan

turista

• Član
  • Poruka:68
  • muški

Napisano: 13. Feb 2015 - 07:55

Mi smo bili u Vasilikiju (Ponte) i moj licni utisak je da je fino i mirno mestasce , ima dosa prodavnica i jedan veci Euromarket . Takodje je pristaniste za trajekt ka Kefaloniji ali i za mnoge brodice i jedrilice tako da je tu najveci broj taverni gde se izlazi uvece. Inace je Ponti baza za windsurfere i kupanje je moguce uglavnom do 11 sati jer posle toga budu talasi i donese onu travu , tako ko nema dasku dzaba je na toj gradskoj plazi. U blizini je Agiofili plaza vise puta pominjana ovde ,na ostale plaze moze samo prevozom i mesta za parking je uvek bilo tako da oko toga nema brige kao u Ag.Nikitasu.

#1322 nick034

iskusni putnik

• Član
  • Poruka:357

Napisano: 13. Feb 2015 - 10:56

Pogledaj porukuFisi @ 12. Feb 2015 - 20:54

Hvala na predlozima, kad vec pomenuste Lasi, meni se on uopste nije dopao...Mesto nikakvo, plaze lepe, ali puno ljudi koji nad glavama igraju tenis i muzika iz kafica..je nesto sto nikako ne volim. Mi 6 dana uzivamo u mestu u kom smo smesteni, a onda 4 dana obilazimo ostrvo i volimo celo da ga obidjemo....
P.S. jel ste isli preko agencije ili u svojoj reziji?
Onda je ipak najbolje resenje za tebe Agios nikitas,ako vec takvu organizaciju imate , ako vam bude baza A.N. on ima svoju plazicu nije nesto, samo zbog guzve , ali opusteno moze da se iskulira i tu dan, imate prelepi Milos( brodicem 5min, preko brda 15-20) meni i najbolja plaza uz Egremni i Kavalikeftu na Lefkadi. Katizma je na dohvat ruke iz Nikitasa linije idu redovno, Pefkulia za nuzdu moze se do nje spustiti i pesice 20 ak min, ali bolja varijanta kad se bus vraca sa Katizme spustite se do Pefkulie tako isto i povratak ,kad bus krene popodne za Katizmu vi ,,hvatate '' tad bus i imate prevoz do A.Nikitasa...Znaci imate 4 solucije u mestu, a i da ti pojasnim i Katizma i Pefkulia su na 2-3 km mozda i manje od A.Nikitasa. Tako da i ako ode bus bez brige ;) pesice lagano ..

Sto se agencija tice moj ti je predlog da trazis smestaj samostalno, ja licno tako idem na odmor kao i 80% clanova ovog foruma..
Zasto bi davao proviziju agenciji, kad ces sam naci sigurno bolji smestaj i za manje para, s tim sto agencije i nemaju u ponudi A.Nikitas ili imaju vrlo malo. One rade uglavnom istocnu obalu.

Tu ce da ti pomogne @Calypso, cini mi se da je ona imala extra link sa smestajem sve od od A.Ioanisa pa do A.Nikitasa, ja sam trazio sad ali ne mogu da nadjem :neznam: :D ne mogu da se setim gde se dede :D

Pa kad ti @Calypso bude ,,nakacila ,,link ti mail-om salji upite pa vagaj i trguj ;) (slobodno se cenkaj)

#1323 Calypso

svetski putnik

• Član
  • Poruka:500
  • ženski

Napisano: 13. Feb 2015 - 19:32

Link za spisak je u mom potpisu :)

A za jedno mesec dana (kad stignem da ga doteram, proverim linkove i ubacim još neke slike plaža za POI) ide i novi, dopunjeni spisak smeštaja i POI tačkica gde sam najviše dodavala lokacije u A. Nikitasu. I postojeći spisak je dobar samo je pitanje da li svi linkovi rade, a nešto puno novih smeštaja i nisam dodavala jer ih i nema...

Ja sam uvek u potrazi za nekim boljim i povoljnijim smeštajem ...Čak smo gledali malo i Kariotes i Ligiu iako su daleko...Pisaću malo i na tu stranu čisto da vidim kako se kreću cene i da li se isplati ta kombinacija...

#1324 crossbone79

iskusni putnik

• Član
  • Poruka:319
  • muški

Napisano: 14. Feb 2015 - 18:30

Pozdrav svima!Interesuje me autobuski red vožnje za jun mesec na Lefkadi!Našao sam za maj 2014 (nadam se da nije takav i za jun) i jul-august 2014.

#1325 Fisi

backpacker

• Član
  • Poruka:17

Napisano: 14. Feb 2015 - 23:03

Ljudi, hvala vam puno..zivi bili. Toliko ste mi docarali mesto, kao da sam tamo...sad mi je jedini problem da nadjem agenciju koja vozi do tamo..posto svi rade samo Nidri...

#1326 lidija22

svetski putnik

• Član
  • Poruka:540
  • ženski

Napisano: 15. Feb 2015 - 08:59

Pogledaj porukuCalypso @ 13. Feb 2015 - 19:32

Link za spisak je u mom potpisu :)

A za jedno mesec dana (kad stignem da ga doteram, proverim linkove i ubacim još neke slike plaža za POI) ide i novi, dopunjeni spisak smeštaja i POI tačkica gde sam najviše dodavala lokacije u A. Nikitasu. I postojeći spisak je dobar samo je pitanje da li svi linkovi rade, a nešto puno novih smeštaja i nisam dodavala jer ih i nema...

Jedva cekam

:happy: :happy:
Postavljena slika

#1327 krisha1

backpacker

• Novi član
  • Poruka:2

Napisano: 17. Feb 2015 - 20:42

Zdravo, i respect. Bicu u Vasilikiju od 1. 7. do 11. 7. Zanima me da li postoji trajekt iz Vasilikija na Itaku, i moze li se taj izlet odraditi u sopstvenoj reziji? Takodje, ako neko boravi u tom periodu u Nidriju ili Vasilikiju, a raspolozen je, neka se javi radi zajednickog rentanja auta za posete Porto Katziki i Egremni plazi. Unapred zahvalan

#1328 lineker

backpacker

• Član
  • Poruka:2

Napisano: 23. Feb 2015 - 23:20

Pozdrav
Da li je neko bio u vili Katopodis u Nidriu da kaze kako je
Hvala unapred

#1329 sandraivlada

putnik

• Član
  • Poruka:125

Napisano: 01. Mar 2015 - 07:44

Pogledaj porukuFisi @ 14. Feb 2015 - 23:03

Ljudi, hvala vam puno..zivi bili. Toliko ste mi docarali mesto, kao da sam tamo...sad mi je jedini problem da nadjem agenciju koja vozi do tamo..posto svi rade samo Nidri...
mitos travel radi nikitas....ima i prevoz...

Broj korisnika koji čitaju temu: 2

Članovi: 0, gosti: 2, skriveni članovi: 0

Sajt Putovanja.info je deo Infostud grupe:
 poslovi.infostud.com mojtim.com kursevi.com najstudent.com prijemni.infostud.com polovniautomobili.com internet-prodaja-guma.com Gear5
Prijatelji sajta: 4zida.rs - nekretnine Beograd, Osiguranik.com, GdeIzaci.com - splavovi u Beogradu

copyright © Putovanja Info d.o.o. Beograd (2004-2014)