1999 poruka u ovoj temi

Hvala bili smo prosle godine u Fiskardu brodom. Verovatno ćemo naredne godine malo Lefkada malo Kefalonija.:D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Danas sam videla Egremni u nekom totalno drugacijem svetlu :-) Bila sam ubedjena da su tamo talasi UVEK...danas ni talascica...voda kristalno cista,lepa boja ali ne ona mlecna!Kao da sam na nekoj drugoj plazi :neznam:

Daaa,moram jos nesto da dodam...

Prosle godine sam u septembru bila na Lefkadi i svaki prelazak brodom na zapadnu stranu je bio uzasan(a bila sam 4 puta!!!)...imala sam utisak da ce se brod prevrnuti...mnogi su povracali...

Sada u sezoni uopste nije tako...verovatno su talasi manji a danas ih uopste nije bilo?!?!...mogla bih se ovako kao danas voziti tri dana ;-) 

Stekla sam pogresan utisak da je to krstarenje uvek turbulentno ali sad vidim da nije tako :-D 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li ste išli na turu tri plaže? Ako jeste kako se zove brod, u koliko sati kreće i koja je cena karte?

A za talase ...relativno mirno more do subote, koliko dana unapred daje prognoza talasa.

Pogledati obavezno pre polaska na bilo koje krstarenje ;)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da,isla sam brodom Nidri star II, ove godine ne staje na Porto Katsiki vec 100m od plaze pa se skace sa broda i kupa nekih sat vremena.Madaaa, ako nema guzve na plazi ponekad hoce i da pristanu na obalu.

Cena je 15e po osobi sa klopom(koja je smesna,dva stapuca suvlakija,salata i hleb).

Ugovorili smo izlet preko devojke iz Srbije i rece da nam je navodno ucinila oko cene ali posle smo culi da je ipak taj iznos preko njih svakako u pitanju.

Inace Nicolas,preko koga sam isla prosle godine ove naplacuje 20e...a za stare "prijatelje" 17,5e po osobi...mada cenkanje uvek dolazi u obzir! :-) 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kakvo je vreme , i kakvo se ocekuje u narednom periodu? :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Odlično poslednjih 12 dana a koliko vidim i prognoza za naredne dane je odlična :D

14369699076341661319906.jpg

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zna li neko od koliko sati otvaraju/rade AB market i LIDL u Lefkasu?? Hvala!!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Eto nas Lefkado vec sutra!!!Nadajmo se samo lepom vremenu:D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zna li neko od koliko sati otvaraju/rade AB market i LIDL u Lefkasu?? Hvala!!

od 9 se otvaraju prodavnice.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

POzz drugari.... 

Idem kolima druga polovina avgusta na Lefkadu i potrebna mi je pomoc oko smestaja tamo. Ja sam zainteresovan za Lefkas, ali uglavnom moze i tu okololina zapadne obale,

Zamolio bih vas da mi kazete gde ono sto interesuje uglavnom sve ljude :

Adekvatan smestaj sa nekim normalnim cenama  ... mozete poslati i linkove u koliko imate idr.  kontakte neke ...

S obzirom da idete autom, za taj novac cete pre naci u Levkasu. Jedina nazovi prednost Agios Nikitasa jesu blizina plaza Milos i Katizma ali nije neka velika jer se iz Levkasa stize za 10 minuta.

Inace, ja sam bio smesten u Morfi Apartmanima u Levkasu pa ako treba kontakt mogu dati.

Ako mozete posaljite mi kontakt dobro bi mi dosao.. Unapred hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Imaš spisak smeštaja u mom potpisu za potez Lefkas - Agios Nikitas sa linkovima a lokacije su u temi POI za Lefkadu.(samo podesi profil na sajtu da vidiš potpise)

Generalno, ovde nema krš smeštaja. Cena uglavnom zavisi od toga da li imaju bazen i od samog luksuza u studiu ili apartmanu. Neki stvarno lupau cene pa ostanu prazni...

Više o traženju smeštaja imaš u temi "Samostalno traženje smeštaja na Lefkadi"

Kaži tačno šta tražiš pa ćeš dobiti bolju preporuku od ljudi sa foruma :) ...studio, app, okvirna cena, lokacija, bazen...itd.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi napokon kuci posle 19 dana, od toga 12 dana lefkade. Sad ce nam trebati jedno 5 dana da se odmorimo od tempa na koji nismo navikli. A sa Lefkadom se druzimo opet narednih godina.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja krecem sutra ujutru, spavam u MK i na Lefkadi sam u nedelju.

Jel ima nekih novih informacija vezano za kes, kartice?  Da kupujem sve evre ili da nosim pola pola...jel primaju redovno kartice na pumpama i velikim marketima, putarina u principu bih samo bih to placao karticom....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima li usluzna perionica na Lefkadi a da nisu one cetke, znaci klasicno puskiranje kao kod nas, posle parkiranja kod Egremnija auto mi je zacementiran a na sve to neki moji NSdjani mi se ispotpisivali po haubi uz pozdrave i srca itd. pa cu taman morati i na poliranje kad se vrnem nazad pa eto da im se zahvalim na tome ako slucajno procitaju, i pored dobrih namera koje su imali..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li se iko u skorije vreme vraca za Beograd?Da mi ucini uslugu i ponese nesto za moje roditelje.Vracam uslugu naravno,ili sta god treba ovde na Lefkadi? :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

Uključi se u zajednicu

Pridruži se našoj zajednici i napravi nalog. Jednostavno je!

Registruj se

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se.

Prijavi se sada

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

21653
    Ukupno tema
    655645
    Ukupno poruka