Skoči na sadržaj

putovanja.info logo

LEPTOKARIA

3163 odgovora na temu

#871 balto

svetski putnik

• Član
  • Poruka:1508
  • ženski

Napisano: 22. Mar 2011 - 19:01

Zaboravila sam vam reci da Giotis poseduje sopstveni parking i nasu srpsku televiziju, slusali smo ceznjivo kako se iz njihovih soba uvece cuju Otpisani.Postavljena slika
Postavljena slikaPostavljena slikaPostavljena slikaPostavljena slikaPostavljena slika

#872 balto

svetski putnik

• Član
  • Poruka:1508
  • ženski

Napisano: 22. Mar 2011 - 19:43

Pogled na Giotis iz nase vile

Postavljena slika

a ovo vam je ulaz, pogledajte kako se pise jer su im imena vila napisana na njihovom jeziku i nije ni nalik nasem da ne bi ste lutali kao mi prosle godine jer nismo dobro procitali naziv vile.

Postavljena slika

Postavljena slikaPostavljena slikaPostavljena slikaPostavljena slikaPostavljena slika

#873 bojankba

turista

• Član
  • Poruka:72
  • muški

Napisano: 23. Mar 2011 - 00:32

Pogledaj porukupanto79 @ 22. Mar 2011 - 02:25

pozdrav svima,
danas uplacena leptokaria za 12.06.
cini mi se da smo ugrabili zadnji apartman za ovaj termin u srbiji Postavljena slika
nego, procitao sam forum od pocetka do kraja i vidim da se vise puta postavljalo pitanje koje i mene sada interesuje a na koje nije stigao ni jedan odgovor. Interesuje me kakva je agencija Top-Lux, a potom vila Giotis iz njihove ponude. Sem par slika i opisa da je prostran 1/6 duplex, blizu plaze i da nema klimu (al' koliko vidim i ne treba nam) interesuje me i par osnovnih stvari: je li smestaj pristojan i cist, ima li buke uvece i naravno komaraca u tom periodu. I mozda jos koja korisna informacija npr. gazde, lokacija...

Hvala unapred!

Nista losi isti termin sam uplatio u februaru NS Travel za atrium leptokaria. Mada je bilo povuci potegni ako sam jedan dan razmisljao ode ono sto sam juce hteo
pozdrav

#874 tasha.bg

backpacker

• Član
  • Poruka:4

Napisano: 23. Mar 2011 - 08:36

pozdrav svima...molila bi nekog ko je bio u vili Nikos u Leptokariji da postavi fotografije..veoma je oskudan izbor fotografija na sajtu agencije preko koje idem (NS travel)

#875 mikap

Moderator putopisa

• Moderator
  • Poruka:4818
  • ženski

Napisano: 23. Mar 2011 - 22:06

Evo da okačim jednu sliku na kojoj se vide cene izleta iz Leptokarije, lokalna agencija se nalazi odmah u blizini železničke stanice, malo pre stanice sa desne strane kad idete od platoa ili gornjeg šetališta ka stanici. Ja sam bila u predsezoni, tad je ovo slikano, moguće da su u sezoni malo jače cene. U svakom slučaju sigurno će vam značiti :) Kliknite za veću sliku :)

Postavljena slika

Ja nisam nigde išla sa njima, ne znam kakvi su, samo sam slikala, sve druge detalje ćete na licu mesta morati da saznate :)

Postavljena slika

#876 chikaminda

backpacker

• Član
  • Poruka:3

Napisano: 24. Mar 2011 - 16:06

Odlican smestaj u Leptokariji je u vili EPAVLIS, kupanje obavezno na plazi hotela OLIMPIAN BAY, klopa u kafani blizu luna parka, ne mogu da se setim imena, obavezno obici Litohoro.

#877 Sladja

iskusni putnik

• Član
  • Poruka:467
  • ženski

Napisano: 26. Mar 2011 - 13:23

Pogledaj porukupanto79 @ 22. Mar 2011 - 02:25

pozdrav svima,
danas uplacena leptokaria za 12.06.
cini mi se da smo ugrabili zadnji apartman za ovaj termin u srbiji Postavljena slika
nego, procitao sam forum od pocetka do kraja i vidim da se vise puta postavljalo pitanje koje i mene sada interesuje a na koje nije stigao ni jedan odgovor. Interesuje me kakva je agencija Top-Lux, a potom vila Giotis iz njihove ponude. Sem par slika i opisa da je prostran 1/6 duplex, blizu plaze i da nema klimu (al' koliko vidim i ne treba nam) interesuje me i par osnovnih stvari: je li smestaj pristojan i cist, ima li buke uvece i naravno komaraca u tom periodu. I mozda jos koja korisna informacija npr. gazde, lokacija...

Hvala unapred!

Agencija Top Lux je skroz ok, bar su moja iskustva sa njima takva. Preko njih sam isla u poslednjih par godina 3 puta. Stvarno su korektni.
Imali smo nesrecu da nam je jedan dan bilo strasno nevreme i kako je nasa soba bila u potkrovlju vile Kostas, doslo je do prokisnjavanja. Bane, inace vlasnik agencije koji je u to vreme bio sa nama u Grckoj nam je ustupio svoj apartman u vili Kacaros i jos nem je vratio razliku u novcu jer je vila Kostas bila skuplja. Verovali ili ne, cuda se desavaju! Postavljena slika

Za Novu godinu sam dobila od njih cetitku sa celom ponudom za 2011.godinu, kao i obavestenje da ove godine nece raditi vilu Kostas jer se pokazala kao losa. Postavljena slika

Prosle godine sam u Leptokariji bila 2x, krajem maja i sredinom june, oba puta skroz zadovoljna agencijama. U pitanju je i Top Lux i vila Katarina koja je preko puta mora u prvom redu.

#878 Katarina Loves Leptokaria

iskusni putnik

• Član
  • Poruka:214
  • ženski

Napisano: 27. Mar 2011 - 12:16

Leptokarija predhodne dve godine, Leptokarija ove godine :) :D
Svima toplo preporucujem :D

Moje foto ture :

Leptokarija, Nei Pori, Platamon, Kusadasi, Avala, Italija, Split, Rodos

DUSHTIN PHOTOGRAPHY © COPYRIGHT

#879 bogar

backpacker

• Član
  • Poruka:14

Napisano: 31. Mar 2011 - 21:31

Pogledaj porukuHelass @ 15. Feb 2011 - 17:10

Rezervisali smo taj smestaj preko Elnosa. Prosle god. smo putovali preko njih i sve sto su rekli bilo je tako:klap:, pa sam ih i ove godine kontaktirala s puno poverenja. O vili Jorgos su rekli da su studii komforni, terase izmedju studija pregradjene, higijena "standardna", a jeftinije je zato sto prosle godine nije bio popunjen kapacitet pa je vlasnik spustio cenu. Od plaze je udaljena 600 m.
Mi smo bili 2007 u vili Jorgos. bili smo im 1. gosti, i ove godine smo uplatili za 14. jun. Kad smo bili, terase nisu bile pregradjene pa me interesuje da li su sada sigurno pregradjene? Prosle god. smo bili u ADG i nismo videli kad smo prolazili pored Jorgosa, da su terase pregradjene... Plaza i nije tako daleko, lagana setnja od 2-3 min. + smo i imali i dete od 3 god. i daljina uopste nije bio problem. Prosle god. u junu mesecu jorgos nije bio uopste izdat... Sem gazde tamo nikog nije bilo. Prosle god. smo bili u ADG-u juna meseca, ako nekog nesto interesuje neka me slobodno pita... Sad 4. put idemo za Leptokariju, mesto je divno :P

#880 daki76

backpacker

• Član
  • Poruka:26

Napisano: 31. Mar 2011 - 21:42

Samo da se nadovežem, da li idete preko Elnos-a? I mi idemo u tom periodu, samo u vilu Eleni. Drago mi je kad čujem da su ljudi oduševljeni Leptokarijom, nama su je preporučili kumovi. Mi idemo busom, pa nadam se da se vidimo, jer konačno da se neko javi da ide u ovom periodu.

Ovu poruku je izmenio suki: 01. Apr 2011 - 08:01
nema potrebe citirati kada se odgovara na predhodni post

#881 Ywannche

backpacker

• Član
  • Poruka:8

Napisano: 01. Apr 2011 - 08:28

Bogar, mi smo ove godine uplatili ADG , pa me interesuje samo
da li od ADG ima pesacka staza do grada. Mi idemo kolima, daljina
nije problem sto se tice plaza, jer i ovako volimo da obilazimo okolne plaze
ali ne bih volela da moram da palim kola da bih dosla do grada uvece,
jer idemo sa malim detetom , koje mnogo voli da seta:klap:
Prvo smo rezervisali Eleni, pa smo se predomislili, Adg nam se vise dopao.
Koliko je udaljena plaza od ADG pesaka, ako se uzme u obzir da je dete 2,5 godine?
Hvala unapred

#882 smesko

iskusni putnik

• Član
  • Poruka:460
  • ženski

Napisano: 01. Apr 2011 - 18:10

Ywannche super izbor, svidece vam se vila ADG, stvarno je jako cista i lepo uredjena, do plaze pesaka imate 5-7 minuta ali bas laganim hodom,uopste nije daleko, prodavnica vam je uz vilu, dele isti zid, mada cete se verovatno opredeliti za Lidl, dovoljno je da jednom odete do njega i ici cete svaki dan (mislim na odlicne cene i dobar izbor) , do njega vam treba 5 min, a uz put imate igraliste sa par ljuljaski i klupica tako da ce i detetu biti zanimljivo, do centra vam treba 10-15 min, imate trotoar tako da nema brige, ne skrecete ni levo ni desno nego samo pravo od ADG-a, ako treba nesto tu sam , pozzz

#883 bombona

putnik

• Član
  • Poruka:142
  • ženski

Napisano: 05. Apr 2011 - 13:48

Pozdrav,

Cula sam i procitala razlicite komentare o mestu Leptokaria, pa ne znam koji su tacni. Najvaznije mi je kakvo je more, i plaza. Da li je peskovita, sljunkovita... Kakav je ulazak u more, s peskom, sljunkom, ravan, strm... Letovala sam u Hanioti-u, more je divno, a plaza je uglavnom uska, i ulaz u more malo strm, sa sljunkom. Pa me zanima kako je sve to u ovom mestu. Naravno, zanima me i kakvo je samo mesto. Ako ima neko ko je skoro tamo letovao, i koga ne mrzi da napise ukratko nesto o tome, unapred hvala :)
Postavljena slika

#884 smesko

iskusni putnik

• Član
  • Poruka:460
  • ženski

Napisano: 05. Apr 2011 - 18:09

bombona, imas bas posebnu temu leptoria, tamo ti je sve opisano,a i lakse ti je za snalazenje, jer vec postojecu temu vise ljudi cita, a i pre ces imati odgovor, obavezno pregledaj foto-ture pa po slikama mozes videti kako ti se cini

leptokaria - evo bas ovde

#885 Helass

iskusni putnik

• Član
  • Poruka:215
  • ženski

Napisano: 05. Apr 2011 - 20:54

Pogledaj porukubogar @ 31. Mar 2011 - 21:31

Mi smo bili 2007 u vili Jorgos. bili smo im 1. gosti, i ove godine smo uplatili za 14. jun. Kad smo bili, terase nisu bile pregradjene pa me interesuje da li su sada sigurno pregradjene? Prosle god. smo bili u ADG i nismo videli kad smo prolazili pored Jorgosa, da su terase pregradjene... Plaza i nije tako daleko, lagana setnja od 2-3 min. + smo i imali i dete od 3 god. i daljina uopste nije bio problem. Prosle god. u junu mesecu jorgos nije bio uopste izdat... Sem gazde tamo nikog nije bilo. Prosle god. smo bili u ADG-u juna meseca, ako nekog nesto interesuje neka me slobodno pita... Sad 4. put idemo za Leptokariju, mesto je divno :P

Covek iz Elnosa mi je rekao da su terase pregradjene, bas sam ga izmedju ostalog i to pitala. Pretpostavljam da su to one "kobajagi"pregrade kao sto se vidja u Grckoj po drugim velikim terasama. Molim te napisi nam tvoje iskustvo o ovoj vili, niko o njoj nije pisao. Mi idemo prvi put u Leptokariju a Grcku ludo volim:srce:

Broj korisnika koji čitaju temu: 2

Članovi: 1, gosti: 1, skriveni članovi: 0

Sajt Putovanja.info je deo Infostud grupe:
 poslovi.infostud.com mojtim.com kursevi.com najstudent.com prijemni.infostud.com polovniautomobili.com internet-prodaja-guma.com Gear5
Prijatelji sajta: 4zida.rs - nekretnine Beograd, Osiguranik.com, GdeIzaci.com - splavovi u Beogradu

copyright © Putovanja Info d.o.o. Beograd (2004-2014)