Skoči na sadržaj

putovanja.info logo

Shopping u Temisvaru

jumbo temisvar igracke

231 odgovora na temu

#1 wladinho

putnik

• Član
  • Poruka:158
  • muški

Napisano: 24. Oct 2011 - 15:15

Jel vredi kupovati u Iulius Mall-u, ako ne racunamo H&M i C&A kojih kod nas nema?
I koja je cena eurodizela tamo?

#2 Lunatic

iskusni putnik

• Član
  • Poruka:285
  • muški

Napisano: 24. Oct 2011 - 18:44

@wladinho

Не вреди.Колико сам ја приметио,цене су исте као код нас,док су неке чак и скупље.Једино је козметика нешто јефтинија него код нас.

#3 wladinho

putnik

• Član
  • Poruka:158
  • muški

Napisano: 25. Oct 2011 - 13:28

OK, hvala na informacijama. Verovatno cu da prosetam jedan dan do tamo, ali cisto da znam sta me ceka. Da se ne nadam previse :)

#4 Clara

putnik

• Član
  • Poruka:128
  • nije upisan

Napisano: 25. Oct 2011 - 21:15

Iulius Mall je stvarno ogroman, verujem da ces naci nesto interesantno. Iz nase grupe su zene "obrstile" obucu "Leonardo" i "Meli Melo" prodavnicu aksesoara. Moj utisak je bio da su cene vrlo slicne nasim. Inace, evro nisu primali nigde gde smo pitali.

#5 Biljana 2302

kosmopolita

• Član
  • Poruka:10008
  • ženski

Napisano: 25. Oct 2011 - 21:30

Clara,

Daj malo detalja o toj obući i cenama !!! Gde ste menjali parice i tako to ??? :thankyou2: :cvetak:

Postavljena slika

http://www.iuliusmall.com/en/timisoara

Jedan od najvećih tržnih centara u ovom delu Evrope.

Postavljena slika

* * * M F T * * *

Postavljena slika *** Postavljena slika Postavljena slika Postavljena slika *** Postavljena slika

#6 Blondinka

backpacker

• Član
  • Poruka:13

Napisano: 26. Oct 2011 - 16:49

Planiram da posetim Temisvar, pa me interesuje kakve su mogucnosti za shopping. Vidim da je neko na prethodnim temama pomenuo trzni centar Julijus, pogledala sam sajt i vidim da ima dosta zanimljivih ponudjaca. Kakve su cene, moze li se govoriti o nekim bas povoljnim cenama, isplati li se ici?
Da li postoji u Temisvaru Tesco, Metro, neki od lanaca supermarketa, tipa Lidl...

Svaka informacija ce biti dobro dosla i na svakoj sam vam unapred vrlo zahvalna!!!

#7 koldar

svetski putnik

• Član
  • Poruka:832
  • muški

Napisano: 26. Oct 2011 - 19:46

Ima: Metro, Aushan, Real, Lidl, Carrefour.

#8 Biljana 2302

kosmopolita

• Član
  • Poruka:10008
  • ženski

Napisano: 27. Oct 2011 - 00:28

Koldar,

Mene zanima ovo Carrefour ???
Objasni mi malo !!! :thankyou2: :thankyou2: :thankyou2:

Postavljena slika

* * * M F T * * *

Postavljena slika *** Postavljena slika Postavljena slika Postavljena slika *** Postavljena slika

#9 Blondinka

backpacker

• Član
  • Poruka:13

Napisano: 27. Oct 2011 - 09:37

Pogledaj porukukoldar @ 26. Oct 2011 - 19:46

Ima: Metro, Aushan, Real, Lidl, Carrefour.

Kakve su cene, da li je isti fazon kao sa npr. Segedinom i slicnim pogranicnim mestima, da se moze kupiti jeftinija hrana? Kakve su cene u prodavnicama u shopping centrima?

Ili ukratko - isplati li se ici?::)

#10 msrdjan1

backpacker

• Član
  • Poruka:14

Napisano: 27. Oct 2011 - 10:34

Ne znam kakav je Carrefour ali je Aushan u Julius molu verovatno najveći market koji sam video, a dosta putujem-Postavljena slika. Ako budeš išao u Julius mol, onda slobodno odvoj ceo dan za to jer je veoma velik. Nisam ništa kupio osim vina i komada marinirane-žive haringe (1.2 kg= oko 250 din).

Ovu poruku je izmenio DraganV: 27. Oct 2011 - 15:02
ne citirati ako se poruka odnosi na prethodni post

#11 msrdjan1

backpacker

• Član
  • Poruka:14

Napisano: 27. Oct 2011 - 10:37

Pogledaj porukuBiljana 2302 @ 25. Oct 2011 - 21:30

Clara,

Daj malo detalja o toj obući i cenama !!! Gde ste menjali parice i tako to ??? :thankyou2: :cvetak:

Jedan od najvećih tržnih centara u ovom delu Evrope.

Parice se kao i svuda menjaju u menjačnicama, ima ih u gradu sa kursom ok 4.25 RON za EUR. Ako negde i prihvate da platiš u EUR onda je kurs katastrofalan, npr 2-5 RON/EUR i sl.

#12 Clara

putnik

• Član
  • Poruka:128
  • nije upisan

Napisano: 27. Oct 2011 - 19:10

U toj radnji sto sam pomenula, bila je i jesenja i letnja i zimska kolekcija. Cizmice recimo od 2600 dinara, pa navise.
U menjacnici u gradu kurs je bio neznatno povoljniji (4.29) nego tu u trznom centru (4.27).
Engleski su govorili u svakoj prodavnici gde smo im se obratili na engleskom, bar ono najosnovnije.
Radnja C&A je bila u procesu renoviranja kad smo mi bili. Premda je trzni centar ogroman, nije tesko snaci se ako pogledate mape kojih ima svuda.
Meni shopping nije bio cilj putovanja, vise sam htela da skoknem na izlet i malo vidim grad (bila jednom davno, samo u prolazu), ali vidim da su saputnici iz busa nosili brdo kesa i hvalili se kako su dobro prosli.

Biljana, srecan put!

#13 Lunatic

iskusni putnik

• Član
  • muški

Napisano: 31. Oct 2011 - 23:11

Е да,на задњем спрату тржног центра се налази преко 20 ресторана(или фаст фуда,како већ) и цене јако приступачне.За 2-3 може свашта да се клопа,од кинеске,јапанске,мексичке,КФЦа,Мека,па чак има и СРПСКА кухиња.:D

#14 chokoplazmica

turista

• Član
  • Poruka:70
  • ženski

Napisano: 01. Nov 2011 - 07:25

Mislis na onu gde je nacrtan OPANAK :zvizduk: :lol: :lol:

♪♫♪ Moj blog ♪♫♪

#15 Lunatic

iskusni putnik

• Član
  • muški

Napisano: 01. Nov 2011 - 10:52

Pogledaj porukuchokoplazmica @ 01. Nov 2011 - 07:25

Mislis na onu gde je nacrtan OPANAK :zvizduk: :lol: :lol:

Postavljena slika

Broj korisnika koji čitaju temu: 2

Članovi: 0, gosti: 2, skriveni članovi: 0

Sajt Putovanja.info je deo Infostud grupe:
 poslovi.infostud.com mojtim.com kursevi.com najstudent.com prijemni.infostud.com polovniautomobili.com internet-prodaja-guma.com Gear5
Prijatelji sajta: 4zida.rs - nekretnine Beograd, Osiguranik.com, GdeIzaci.com - splavovi u Beogradu

copyright © Putovanja Info d.o.o. Beograd (2004-2014)