saks

Golden Beach - Skala Panagia i Skala Potamia

937 poruka u ovoj temi

Prelep opis! osmeh.gif Tasos je stvarno divan!srce.jpgsrce.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Stvarno prelep opis:-)

Imam nekoliko pitanja:

Da li i hotel Fedra ima svoj restoran? Da li ste vi imali pun ili polupansion? Da li u sobi postoji frižider?

Nas je petoro (troje dece) pa je pitanje da li imaju apartmane sa dve sobe ili su studia (sve u jednoj prostoriji)?

Unapred hvala:-)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

srce.jpgHvala draga Maja72.srce.jpg

Oprostite ,zaboravila sam da napomenem da u sklopu hotela Fedra , na setalistu , se nalazi restoran Fedra ,gde mozete da uzivate u specijalitetima tradicionalne i evropske kuhinje .

Objasnila bih ,tako reci nepovezanost hotela Fedra i restorana Fedra . Tu postoje dva razlicita vlasnika .Od 2009.godine ovaj hotel i restoran su bili jedna celina ,sve dok nije doslo do podele ,odnosno raspodele nasledstva .Samo hotel Fedra pripada predivnoj porodici Batagianni.

Mi smo uplatili samo smestaj , a na licu mesta smo se dogovorili sa vlasnikom ,gospodinom Nikosom , da se hranimo u njegovom restoranu "La Terrasse" ,koji se nalazi u sklopu lux hotela Enavlion (udaljen 150m od hotela Fedra) . Inace ,dorucak se sluzi od 8:00-11:00 h , svedski sto . Na raspolaganju su vam sva jela ,koja bi zadovoljila i najmanju zelju probirljivih gostiju .Rucak i vecera po vasem izboru iz menija ,po istim cenama kao i u ostalim restoranima.

Ako zelite da okusite izvrsnu hranu napravljenu s ljubavlju ,uz romantican sjaj sveca i opustajucu muziku talasa ,svima toplo preporucujem Kafe -Bar -Restoran "La Terrasse ".

U svim sobama ima frizider . A sto se tice rasporeda u svim sobama ne bih mogla da vam kazem sa sigurnoscu .Mi smo bili u sobi sa jednim velikim bracnim krevetom ( spavali smo - dvoje dece (9 i 6 god.) i ja ) i pomocnim krevetom . Za sve dodatne informacije bi trebali da kontaktirate vlasnike putem mail-a .Kontakt adreasa na sajtu : www.hotel-fedra.com .

Stojim Vam na raspolaganju za sva dodatna pitanja .

Srdacan pozdrav.srce.jpg

Izmenjeno (Marija010475)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Enavlion Hotel Batagianni-moj omiljeni hotel na Tasosu :srce:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Meni bi odgovaralo da doručak i večeru organizujemo u sopstvenoj režiji i zbog toga mi je bitan frižider, a ručak bi bio u nekom restoranu (ili Fedra ili u okviru tog drugog hotela) Koliko ste okvirno plaćali ručak za vas troje?

A kako da se smestimo nas petoro, pitaću vlasnika:-)

Još uvek nemam ideju koliko bi nas sve to izašlo.

S obzirom da mi se ovo mesto veoma svidelo, da li možda znaš ima li nekih apartmana u blizini. (nas je puno, pa smo do sada uvek letovali u aparmanima sa ishranom u sopstvenoj režiji)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Uvek sam buljila u terase hotela Enavlion u prolazu i pitala se kako doći do ovakvog smeštaja :huh: Sad znam, hvala Marija! :klap:

Sviđa mi se kombinacija Fedra na plaži+ručak sa strane :zvizduk:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala draga "Pefkari" :srce: !

Postavila sam MFT :

Golden Beach-Skala Panagia -Hotel Fedra

Golden Beach-Skala Panagia -Enavlion hotel Batagianni

Hvala, Marija, i tebi! Sada idem da ih pogledam! :klap: :srce:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Prelep opis! osmeh.gif Tasos je stvarno divan!srce.jpgsrce.jpg

Да ниси и ти вршчанка ?!?

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Meni bi odgovaralo da doručak i večeru organizujemo u sopstvenoj režiji i zbog toga mi je bitan frižider, a ručak bi bio u nekom restoranu (ili Fedra ili u okviru tog drugog hotela) Koliko ste okvirno plaćali ručak za vas troje?A kako da se smestimo nas petoro, pitaću vlasnika:-)Još uvek nemam ideju koliko bi nas sve to izašlo. S obzirom da mi se ovo mesto veoma svidelo, da li možda znaš ima li nekih apartmana u blizini. (nas je puno, pa smo do sada uvek letovali u aparmanima sa ishranom u sopstvenoj režiji)

Draga Maja72 , :srce:

u restoranu "La Terrasse" ,za rucak ili veceru ,za nas cetvoro ( dvoje odraslih i dvoje dece) smo izdvajali okvirno 25-30 Eura .Sto se tice cena iste su kao i u drugim restoranima .Jednu od izdvojenih dnevnih ponuda iz menija sa cenama ,mozete pogledati na MFT Golden Beach-Skala Panagia- Enavlion hotel Batagianni . Naglasila bih da sva jela, koja su u ponudi ovog restorana , spremaju se sa svezim zacinima ,koji celokupan ukus dovode do neverovatne prefinjenosti svakog zalogaja . Zbog obilnih porcija ,u dogovoru sa gazdom ,mozete jednu porciju da podelite na dve .Cekajuci poruceno jelo, posluzuju vas sa vrucim pecivom i raznovrsnim pastama (kao predjelo), a na kraju dobijate slatki dezert ( predivne kolace ,parce torte itd .)GRATIS.

Ako ne budete bili u mogucnosti da se dogovorite sa gospodinom Nikosom ,preporucila bih Vam sledece vile :

www.hotel-goldensand.gr

www.studios-athina.gr

www.niki-thassos.gr

Srdacan pozdrav. :srce:

post-22452-1299015026,28_thumb.jpg

post-22452-1299015050,22_thumb.jpg

Izmenjeno (Marija010475)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ovo je predivno mesto nadam se da cu biti u prilici da ga posetim.Ti si ga vrlo lepo opisala tako da mi sada samo ostaje da provedem nekoliko dana na tom lepom ostrvu i da se sam uverim u tu caroliju koju si opisala.klap.gif

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Marija,nakon citanja tvog teksta o ovom divnom mestu,odlucili smo da moja porodica i ja ove godine tamo letujemo,vec sam kontaktirala hotel Fedra,jedino se brinem da li su sobe dovoljno prostrane s obzirom da nasa deca imaju 6 i 13 godina,pregledala sam i tvoje slike u foto-turi,jedino me buni sto na fotografijama na hotelu pise hotel Golden sand,a ne hotel Fedra

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Marija,nakon citanja tvog teksta o ovom divnom mestu,odlucili smo da moja porodica i ja ove godine tamo letujemo,vec sam kontaktirala hotel Fedra,jedino se brinem da li su sobe dovoljno prostrane s obzirom da nasa deca imaju 6 i 13 godina,pregledala sam i tvoje slike u foto-turi,jedino me buni sto na fotografijama na hotelu pise hotel Golden sand,a ne hotel Fedra

Draga "more5" :srce: ,

sto se tice prostranosti i komfornosti soba ,ja ne bih da Vas licno uveravam ,vec bih Vam poslala na Vas mail ,naravno ako se slazete ,nase slike sobe br.9 u kojoj smo mi odseli. Kao sto sam vec napisala ,suprug i ja sa dvoje dece, od 6 i 9 godina ,smo imali sasvim dovoljno prostora .

Iskreno najmanje smo bili u hotelskoj sobi .

Budite sigurni da lepota ovog ostrva Vam nece dozvoliti da Vase dragoceno vreme provodite u hotelu .

Takodje bih Vam poslala i dodatne slike hotela Fedra ,koje bi Vam objasnile povezanost ,odnosno ne povezanost hotela Fedra i hotela Golden sand .

Slobodno mozete da me kontaktirati na E-mail ,koji mozete pronaci na mom profilu .

:sorry:

Oprostite ,ali slike nisu bas za prezentovanje ,jer je soba bila malo u neredu .

;)

Znate vec kako je kada tek stignete u hotel i niste u mogucnosti da svakoj ponetoj stvari nadjete odgovarajuce mesto .Tek oko 8.-9. dana ste vec uhodani ,ali je tu vec 10. dan kada sve to morate da vracate u kofere.

Ovim putem svima preporucujem ,naravno ako ste u mogucnosti ,da za vase letovanje na ovom fantasticnom ostrvu Tasos uvek planirate najmanje 15 dana odmora. :suncase:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Preporucujem da posetite Web sajt - Webcam Thassos - Golden Beach

(Skala Potamia & Skala Panagia) :

http://www.go-thasso...ach/webcam.html

Lepota ovog predivnog mesta ce vam biti vrlo realno predstavljena.

Uzivaj te u caroliji ostrva Tasos!

Srdacan pozdrav.:srce:

Izmenjeno (Marija010475)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Поштовање,резервисао сам ове године апартмане ,,Антигона,,.Да ли неко има неку информацију о овом смештају?Хвала

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Поштовање,резервисао сам ове године апартмане ,,Антигона,,.Да ли неко има неку информацију о овом смештају?Хвала

Postovani "100car" ,

da li ste tacnije rezervisali Antigone Apartments - Skala Potamia, Thassos?

http://www.antigone-apartments.gr/

Srdacan pozdrav,

Marija010475

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

Uključi se u zajednicu

Pridruži se našoj zajednici i napravi nalog. Jednostavno je!

Registruj se

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se.

Prijavi se sada

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

23243
    Ukupno tema
    709217
    Ukupno poruka