saks

Golden Beach - Skala Panagia i Skala Potamia

936 poruka u ovoj temi

Ove godine smo preko agencije Sabra uplatili ovu kuću u Skala Potamia, da li neko bio?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko nesto zna o hotelu Ioannis na Golden Beach-u?

Hvala, unapred za svaku informaciju!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pogledaj ovaj link moja foto tura

Poslednje tri fotke su upravo taj hotel, a ima i još nekoliko fotki sa plaže ispred hotela.

Nisam bio, ali neki naši prijatelji jesu. Jedan par je bio vrlo zadovoljan, drugi vrlo nezadovoljan.

Ja nešto više verujem onom prvom paru koji je bio zadovoljan jer su ovi drugi zakerala ali ko bi ga znao.

Na mene je spolja ostavio solidan utisak, ali mislim da je cena nešto viša u odnosu na to koliko zaista vredi.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam bio letos i Ioannis-u i bilo je fantastično...izuzetno dobra usluga i prijatno osoblje...sve pohvale... :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam bio letos i Ioannis-u i bilo je fantastično...izuzetno dobra usluga i prijatno osoblje...sve pohvale... :)

Hvala na odgovorima svima, zaista! A da li si bio u sobi ili apartmanu? Ako je apartman u pitanju, mozes li da mi ga malo opises, ili jos bolje ako imas neku sliku. Idemo sa klincima (dve i pet godina), pa bi znacilo da znam na sta da se pripremim. I da li si isao preko agencije ili u svom aranzmanu?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala na odgovorima svima, zaista! A da li si bio u sobi ili apartmanu? Ako je apartman u pitanju, mozes li da mi ga malo opises, ili jos bolje ako imas neku sliku. Idemo sa klincima (dve i pet godina), pa bi znacilo da znam na sta da se pripremim. I da li si isao preko agencije ili u svom aranzmanu?

Bio sam u sobi ali i video sam apartman...sasvim pristojno sve sobe i apartmani su sa klimom,TV-om,malim frizom i terasom...postoje dve vrste apartmana..sa odvojenim sobama i nekako pregrađena jedna prostorija(to je u prizemlju hotela tu ne preporučujem boravak)...

Išao sam na žalost preko agencije i u početku se proveo kao bos po trnju baš zbog agencije koja je bila jako loše organizovana i zbog toga smo imali problem sa smeštajem.Ali kasnije smo sve naravno sami sredili...

Inače to je pravi mali hotel sa velikom recepcijom,može se uplatiti i hrana jer imaju svoju kuhinju koja je sjajna...Izuzetno je blizu plaže na 50-100m.Izuzetno tiho mestašce sa veeeliikim dvorištem i naravno bazenom...Bitna stvar je ta što je hotel smešten pri plaži tj. ispod glavnog puta...za decu jako važno jer se ne prelazi isti.. :)

Vlasnik hotela je jedan jako prijatan mladić Hristos koji koliko sam mogao da procenim izuzetno ceni naše ljude...i uvek je na raspolaganju.Naravno jedina mana je ta što se naše agencije ponašaju kao da je to njihovo pa nekad mi nastradamo.

Sve u svemu je sjajno mesto mirno,povučeno,a opet sve je blizu :)...ne bih preporučio agencije...jedino mogu da pomognem ako neko želi da dam mail adresu i telefon vlasnika hotela koji mi je pri odlasku rekao da nije problem da njegov hotel direktno pošalje vaučer za vizu i pri tom može da se uplati direktno kod njega...time se zaobilaze agencijske peripetije tipa plati što ideš svojim kolima i zbog toga ostaje prazno mesto u autobusu...i razne gluposti na koje agencije uzimaju keš.

Izmenjeno (mick)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala, bas su mi znacile ove informacije! Poz

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Videla sam u Magicovoj ponudi vilu Zafira u Rachoniju i vilu Nama u Golden beachu. Pa interesuje me da li je neko video te vile, odnosno boravio u njima? Lepo izgledaju, pa me bas zanima da li neko ima neku inf. "iznutra". Idemo porodicno na letovanje, sa malom decom i svaki svet je dobrodosao. Hvala!!!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dragi forumasi, trebala bi mi vasa pomoc. Prvi put idem na Tasos, izbor je pao na Skala Potamiu ili Golden beach. "Perla" ima u ponudi nekoliko vila, od kojih mi se vila "Soti" najvise dopada i za nju sam cula dosta pozitivnih komentara, ali u njoj nema mesta. Ostale vile u ponudi su: "Rania", "Vergina", "Regina" - Skala Potamia; vila "Gorgona" - Golden beach, o kojima naravno, ne znam nista... :mellow: Pa, ako je neko bio u ovim vilama, neka otkuca koji red... Hvala!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dragi forumasi, trebala bi mi vasa pomoc. Prvi put idem na Tasos, izbor je pao na Skala Potamiu ili Golden beach. "Perla" ima u ponudi nekoliko vila, od kojih mi se vila "Soti" najvise dopada i za nju sam cula dosta pozitivnih komentara, ali u njoj nema mesta. Ostale vile u ponudi su: "Rania", "Vergina", "Regina" - Skala Potamia; vila "Gorgona" - Golden beach, o kojima naravno, ne znam nista... :mellow: Pa, ako je neko bio u ovim vilama, neka otkuca koji red... Hvala!

Milice, kasno videh ovo pitanje. Mi smo bili u vili Soti dve godine zaredom i pitanje da li bih menjala smestaj kad bi opet isli na Tasos.

Sto se ostalih vila tice ne znam kakve su i sta ti je uopste bitno. Mislim da ni kod jedne neces pogresiti. Gledam Perlin katalog i ako bih ja birala, uzimajuci u obzir da mi je bitna blizina plaze i tisina, verovatno bih se mislila izmedju "Gorgone" i "Ranie". "Gorgona" je blizu kampa, koliko vidim po slici, a tu recimo imas dobar supermarket.

Nasi prijatelji su uplatili "Verginu" ali ona je dalje od plaze, koja je po meni losija od dela koji vodi ka Golden beach-u.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Interesuje me Skala Potamija-plaze,smestaj...uplatili smo vilu barbara pa ako neko ima neke informacije...svaka pomoc je dobrodosla

Hvala :)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jeluska, hvala puno na odgovoru!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Milice, kasno videh ovo pitanje. Mi smo bili u vili Soti dve godine zaredom i pitanje da li bih menjala smestaj kad bi opet isli na Tasos.

Sto se ostalih vila tice ne znam kakve su i sta ti je uopste bitno. Mislim da ni kod jedne neces pogresiti. Gledam Perlin katalog i ako bih ja birala, uzimajuci u obzir da mi je bitna blizina plaze i tisina, verovatno bih se mislila izmedju "Gorgone" i "Ranie". "Gorgona" je blizu kampa, koliko vidim po slici, a tu recimo imas dobar supermarket.

Nasi prijatelji su uplatili "Verginu" ali ona je dalje od plaze, koja je po meni losija od dela koji vodi ka Golden beach-u.

Sve je tačno ja sam bio prošle godine u Ioannis-u koji je od svih navedenih naj bliži plaži i kampu :) i jaaako dobra stvar je to što su sve vile odvojene od glavnog puta tako da je potpuni mir i tišina...što se super marketa tiče postoje dva...jedan u kampu a drugi je na 30-ak metara od kampa i mogu reći da nisu baš bili jedni od jeftinijih...više se isplati u drugim marketima...

Inače Golden beach je jedna od najvećih i najlepših plaža na Tasosu...plava zastavica se viori u kampu na ulazu na plažu :D

Izmenjeno (mick)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da ne otvaram novu temu,a tiče se Skala Potamie,mene zanima da li je neko od vas boravio u vili Aleksandros?

http://www.apartments-villalexandros.gr/en/index.html

Ovo sve na slikama deluje ok,ali poznato je da slika može da prevari.Jedna naša agencija je ima u ponudi i cene su sasvim ok,pa ako se neko vratio zadovoljan da je imamo u vidu za sledeću sezonu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da ne otvaram novu temu,a tiče se Skala Potamie,mene zanima da li je neko od vas boravio u vili Aleksandros?

http://www.apartment...r/en/index.html

Ovo sve na slikama deluje ok,ali poznato je da slika može da prevari.Jedna naša agencija je ima u ponudi i cene su sasvim ok,pa ako se neko vratio zadovoljan da je imamo u vidu za sledeću sezonu.

Doca je bio smesten u ovoj vili, tako da ti on moze dati potpune informacije.

Ja sam je video samo spolja i meni deluje sasvim OK. Ima ogromno dvoriste, koje je ujedno i parking, blizu je plaze ( 50-tak metara ), a nije ni puno daleko od centra Skala Potamie ( 600 - 700 metara ).

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

Uključi se u zajednicu

Pridruži se našoj zajednici i napravi nalog. Jednostavno je!

Registruj se

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se.

Prijavi se sada

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

23239
    Ukupno tema
    708943
    Ukupno poruka