Skoči na sadržaj

putovanja.info logo

SIVIRI

729 odgovora na temu

#16 lovac na glave

backpacker

• Član
  • Poruka:5

Napisano: 15. Aug 2011 - 11:09

Meni Siviri na prvi pogled deluje kao neko socijalno mesto za Grke sa nižim primanjima, taverne u stilu velikih menzi, oronule kućice... ima neki šmek al ne bi se duže zadržavao tamo

#17 adzica

backpacker

• Član
  • Poruka:13

Napisano: 15. Aug 2011 - 13:27

Pa nama je u svakom slucaju MNOGO bolje od Haniotija i drugih mesta sa istocne obale Kassandre. Inace, mi smo prosli Siviri i Possidi i veoma nam se svidelo. Mnogo vise volimo "takvu " Grcku , od Turske, Tunisa i Egipte gde su samo hoteli.

Nama omiljena destinacije jeste ostrvo Tasos, zbog mira , tisine i prelepe prirode.

Ako neko ima slike molim neka ih okaci :-)Postavljena slika

#18 bbking

iskusni putnik

• Član
  • Poruka:369
  • muški

Napisano: 15. Aug 2011 - 21:09

Posle malo čekanja okačismo neke slike na foto turi Siviri,Mola Kaliva.Siviri i zapadna strana Kasandre nisu za svakoga.Ima mnogo mesta u Grčkoj koja se nekima sviđaju,a nekima ne.Mi takođe volimo mir na plaži,volimo da budemo sami i da se zabavljamo sa našom decom daleko od ometanja drugih i od strane drugih.Niti je socijala niti je najlepše mesto na svetu,ali je nekima potaman.O ukusim se može raspravljati,ali je uzaludno.Ko god je tamo otišao našao je ono što je tražio.Mir i uživanje.Pozdrav.I još jednom izvinite,jer su me putevi vodili svuda samo ne u Bg.

#19 adzica

backpacker

• Član

Napisano: 16. Aug 2011 - 13:14

Baš tako ! Gde god da se otputuje, sigurno će prijati . Sama promena sredine je dobrodošla, bilo na bolje, bilo na gore!

#20 adzica

backpacker

• Član

Napisano: 06. Sep 2011 - 14:29

Pre par dana smo se vratili iz Sivirija i potpuno smo oduševljenim ovim malim mestascem. Smesteni smo bili u hotelu Stathis koji je apartmanskog tipa i nalazi se na samoj obali. Sobe su čiste, prostrane, posteljenu su nam menjali svaki drugi dan, kao i peškire. Zaposleni u hotelčiću su stvarno više nego korektni. Mesto je manje ali ima svega. Nekoliko marketa, girosa, dosta restorana, mesara, imaju pekare, poslastičare . Uz samu obalu i plažu proteže se popločeno šetalište i iznad njega red hotela, restorana, prodavnica ... glavna ulica je daleko od plaže. Plaža je u delu gde smo mi bili smešteni bila čista, čak su je svako drugo veče čistili. Sam ulaz u more je peskovit kao i celo dno. Plićak je dugačak tako da dečicu uzrasta 7-8 godina i stariju slobnodno možete da pustite i da uživate u čistom moru. Voda topla kao nikad. Cene su pristupačne i u poredjenju sa drugim mestima u Grčkoj (od ranijih godina) sve je isto. Blizu Sivirija , oko 8 km je mesto Kalitea koja je nešto veća i u kojoj možete da kuputuje razne krpce, sa mnoštvom restorana i animacije za decu. Siviri je mirano i porodično mesto i što je najvažnije nema mnogo turista iz srbije i makedonije. toplo preporučujemo i Siviri i Stathis hotel svima koji žele lep i pravi odmor, na lepoj peščanoj plaži i u izuzetno čistom moru.

#21 srdjan gl

putnik

• Član
  • Poruka:114
  • muški

Napisano: 06. Sep 2011 - 15:19

Napisite kolike su cene u junu, julu i avgustu. Inace, hotel je prelep i razmisljam da ga posetim.

Ovu poruku je izmenio samco: 07. Sep 2011 - 09:19
nepotrebno citiranje prethodnog posta

#22 bbking

iskusni putnik

• Član
  • muški

Napisano: 03. Oct 2011 - 13:41

Opis Sivirija je krajnje precizan i ohvaljujem ga.Sledeće godine ponovo,ali Stathis.Cene imate na sajtu,ali u dogovoru mogu i niže,koliko mi se čini

#23 mary26

putnik

• Član
  • Poruka:157

Napisano: 17. Jan 2012 - 09:41

Da li neko ima informacije o sledecem smestaju u Siviriju:Alkioni by the sea, Galanis apartments, By the sea, Kasimidis apartments?

#24 aleksa5

svetski putnik

• Član
  • Poruka:502
  • muški

Napisano: 23. Jan 2012 - 11:11

Stathis hotel, cetvorokrevetni apartman od 10.jula traze 80e.Da li su oni normalni,ili sam ja lud. :lud: :nea:

#25 mary26

putnik

• Član
  • Poruka:157

Napisano: 23. Jan 2012 - 11:33

@aleksa5

Definitivno nisu!!! Alkionis by the sea ima lepe studije i apartmane,mislim da je cena niza,ali niko da kaze sta zna o njima.

Ovu poruku je izmenio mikap: 26. Mar 2012 - 09:16
Obrisan citat, direktan odgovor na post

#26 bbking

iskusni putnik

• Član
  • muški

Napisano: 23. Jan 2012 - 14:19

Stathis ima iste cene već dugo i njihov smeštaj je odličan. Ali naravno postoji i logika jeftinije plati duže boravi, koju neki poštuju i to je ok. Mislim da se u rangu njihove cene može naći u nekim hotelima i polupansion za 4 osobe. Alkioni nije loš, ali je stathis za nijansu bolji po meni, koliko sam upoznat

#27 Tamilan

backpacker

• Član
  • Poruka:35
  • muški

Napisano: 31. Jan 2012 - 20:20

Letovao sam tri godine u Siviriju i to u Hotelu Stathis.Mesto i Hotel su idealni za porodice sa decom do nekih 10-tak godina, mirno, tiho, plaza i ulaz u vodu fenomenalni,parking za kola ispred apartmana, perfektno sredjeno dvoriste gde se deca bezbrizno igraju i sami idu do plaze,jer nema ulice, ponavljam da je idealno za opusteni porodicni odmor. Blizu je i Kalitea a i Pefkohori i Hanioti pa ko voli za cas je tamo. Takodje,istovremeno, su mi kumovi bili u Alkioniju i isto je smestaj odlican. Preporucujem ova dva smestaja za porodice sa malom decom.

#28 aleksa5

svetski putnik

• Član
  • Poruka:502
  • muški

Napisano: 01. Feb 2012 - 19:35

koliko je kostao cetvorokrevetni apartman u julu?

#29 bojanamihajlo

backpacker

• Član
  • Poruka:4

Napisano: 03. Feb 2012 - 11:00

Da li neko zna jos neki smestaj pored: Alkionija, Galanis apartmana i Stathis (koji je skup)? Bitno mi je da je blizu plaze.

#30 Tamilan

backpacker

• Član
  • Poruka:35
  • muški

Napisano: 03. Feb 2012 - 11:59

Svi ovi app su u prvom redu do plaze, izmedju je samo ne prometno setaliste, svi imaju free internet i parking. Kad sam ja bio 2010.g. 4-kretvetni studio, kraj juna, u polusuterenu u Stathisu je bio 42 Evra/dan, a 1. i 2. sprat je bio 55-60 Evra/dan.Isto to u spicu sezone je bilo 55 i 75 Evra/dan. Bilo je dosta Srba, a ima i Rumuna, Makedonaca i Bugara.

Broj korisnika koji čitaju temu: 2

Članovi: 0, gosti: 2, skriveni članovi: 0

Sajt Putovanja.info je deo Infostud grupe:
 poslovi.infostud.com mojtim.com kursevi.com najstudent.com prijemni.infostud.com polovniautomobili.com internet-prodaja-guma.com Gear5
Prijatelji sajta: 4zida.rs - nekretnine Beograd, Osiguranik.com, GdeIzaci.com - splavovi u Beogradu

copyright © Putovanja Info d.o.o. Beograd (2004-2014)