Skoči na sadržaj

putovanja.info logo

Prenoćište ili dnevni odmor na putu za Grčku

1948 odgovora na temu

#796 suncica lulevic

backpacker

• Član
  • Poruka:19
  • ženski

Napisano: 12. May 2012 - 13:35

Dragi prijatelji,
Ne znam zasto vam je taj strah ,ovde je sve u redu nista se ne brinite nema prostora za strah,mi smo iz Skoplja pa vam iz prve ruke kazem da je juce 11.05.2012 bilo sve u najboljem redu te male incidente koje su bile u centru grada danas su zaboravljene novinari malo vise preuvelicavaju ,a za sve one koje putuju za Grcku i idu preko Dojrana nemaju razlog da se brinu jer evo mi na Dojranu imamo vec rezervacije iz Srbije ,a neke su vec i prosle sve tece po planu kao i prosle godine,svi oni koji su uradili rezervaciju u apartmanimadan-dar na Dojranu,i one koje misle da to urade mi ih ocekujemo.

Pozdrav svima od Suncice i Tihomira
Apartmani Dan-Dar, Dojran

Ovu poruku je izmenio mirarbi: 12. May 2012 - 17:36
nedozvoljeno linkovanje

#797 leprsava

svetski putnik

• Član
  • Poruka:2259
  • ženski

Napisano: 12. May 2012 - 13:39

Pozdrav Sucncice, i hvala na javljanju :) Vidimo se uskoro!

#798 suncica lulevic

backpacker

• Član
  • Poruka:19
  • ženski

Napisano: 12. May 2012 - 14:09

Pozdrav i sigurno se vidimo sve najbolje

#799 urkepz

svetski putnik

• Član
  • Poruka:733
  • muški

Napisano: 12. May 2012 - 22:07

Sta li o nama misli ljudi koji nisu iz Srbije,kad vide u medijima misle da je ovde Bejrut verovatno,pa svi zivimo normalno.Slobodno kroz Makedoniju i ja planiram tamo septembra sa porodicom da putujem i nne dvoumim se.

#800 NensiFancy

iskusni putnik

• Član
  • Poruka:285
  • ženski

Napisano: 13. May 2012 - 06:13

I ove godine pauzu / prenociste pravimo u app Dan Dar , rezervacija vec uradjena,
nadam se da cemo sada lakse podneti put do dole, i da cemo uspeti da prosetamo po Dojranu ,
prosle godine su deca bila mnogo umorna, pa smo samo prenocili i nastavili dalje put Grcke.

#801 leprsava

svetski putnik

• Član
  • ženski

Napisano: 13. May 2012 - 06:43

Nency sada su veca, pa ce im biti laksi put. Tako da verujem da cete moci da napravite kracu setnjicu do jezera.

#802 NensiFancy

iskusni putnik

• Član
  • ženski

Napisano: 13. May 2012 - 11:51

I ja se nadam, pogled na jezero pri ulasku u grad je :wub: :wub: ....bice lakse, put vec poznajemo, deca za god dana starija....
sve u svemu opusteniji smo ,
prvi put je uvek najteze :D

#803 sam422

turista

• Član
  • Poruka:57
  • muški

Napisano: 13. May 2012 - 13:13

Mnogi pričaju o prenoćištu na putu do Grčke , i to je razumljivo. I ja sam tako razmišljao i rezervisao prenoćište u Makedonji u julu, ali za nazad? Da li vi svi ne planirate prenoćište za nazad? Verovatno svi misle da čim izađu iz apartmana (oko 9) krenu put Srbije. A ipak bi se mogao još taj dan iskoristiti na moru, predveče krenuti i sad pitanje-dokle stići? Da li neko zna mesto za prenoćište a da nije blizu Grčke, da ipak malo odmaknemo. Sever Makedonije ili jug Srbije. Možda će nekome zvučati suludo prespavati u Srbiji ali za mene, koji sam sa samog severa Srbije, ne zviuči loše.

#804 mareaca

svetski putnik

• Član
  • Poruka:546

Napisano: 13. May 2012 - 13:35

Preporucujem ti motel Predejane.Skoro renoviran lepe i ciste sobe.vrhunska teleca corbica i najbolja pljeskavica na kajmaku koju ste jeli.Nalazi se u Grdelickoj klisuri nedaleko od pocetka autoputa iz pravca Grcke a preporucuje ga i Alvirovic ,pogledajte neku od njegovih patrola

#805 Billy The Kid

svetski putnik

• Član
  • Poruka:2386
  • muški

Napisano: 13. May 2012 - 13:36

Ne mislim ja da će neko da me zaustavi na sred autoputa i da me strelja tu pored kola, daleko bilo, nego ne znam kakva je situacija po mestima. Pojma nemam gde žive šip.......albanci, gde radikalni islamisti a gde su većina makedonci i dal mogu sutra ujutru da pronađem auto ofarban u roze sa isečenim gumama, a moje kupaće gaće i peraja navučene na lokalnog magarca. :D Sada karikiram ali manje više to je ono zbog čega se dvoumim. Pošto sam planirao da prespavam u Popovoj kuli, tamo nema žive duše okolo i ne verujem da može da bude bilo kakvih problema. Ne znam, zato i pitam, ne postavljam pitanja da bih nekome podizao tenziju. Za sada mi je Makedonija i dalje najbolja opcija.
Postavljena slikaPostavljena slikaPostavljena slika

#806 ale

backpacker

• Član
  • Poruka:16

Napisano: 13. May 2012 - 15:35

Kad prodjete Skoplje sanse da naletite na albanca su iste kao na pakistanca i to vazi do grcke granice.

#807 leprsava

svetski putnik

• Član
  • ženski

Napisano: 13. May 2012 - 15:46

ale nasmeja me posteno sada :hahaha: :hahaha: :hahaha:
ali jeste istina :)

#808 Billy The Kid

svetski putnik

• Član
  • Poruka:2386
  • muški

Napisano: 13. May 2012 - 17:56

Ako Pakistanac reaguje na srpsku registarsku tablicu kao da mu je u gaće uletela pčela, kao što neki gore pomenuti reaguju, onda ne bih voleo ni njega da sretnem.
Postavljena slikaPostavljena slikaPostavljena slika

#809 shonebg

iskusni putnik

• Član
  • Poruka:315
  • muški

Napisano: 13. May 2012 - 20:11

Pogledaj porukusam422 @ 13. May 2012 - 13:13

Mnogi pričaju o prenoćištu na putu do Grčke , i to je razumljivo. I ja sam tako razmišljao i rezervisao prenoćište u Makedonji u julu, ali za nazad? Da li vi svi ne planirate prenoćište za nazad? Verovatno svi misle da čim izađu iz apartmana (oko 9) krenu put Srbije. A ipak bi se mogao još taj dan iskoristiti na moru, predveče krenuti i sad pitanje-dokle stići? Da li neko zna mesto za prenoćište a da nije blizu Grčke, da ipak malo odmaknemo. Sever Makedonije ili jug Srbije. Možda će nekome zvučati suludo prespavati u Srbiji ali za mene, koji sam sa samog severa Srbije, ne zviuči loše.

To obavezno praktikujemo, zadnji dan iskoristimo maksimalno, i u povratku prenoćimo u motelu Predejane.
O odlasku tamo sam pisao nekoliko puta,preporučijem Metsovo onima koji idu na Lefkadu ili Kefaloniju.

#810 NensiFancy

iskusni putnik

• Član
  • ženski

Napisano: 13. May 2012 - 21:58

Pogledaj porukusam422 @ 13. May 2012 - 13:13

Mi smo prosle god cak dan ranije krenuli nazad jer je bila uzasna oluja na sitoniji, a vec nam je bio 12 dan letovanja malo smo se smorili,
nismo nigde spavali jer smo vise pauza i svracanja na razna mesta usput pravili, nego sto smo to radili u odlasku,
evo mm kaze mozda da napravite odmor u Vranju ( u banji ) ili u Nisu , ako ste sa severa :razmislja:

Broj korisnika koji čitaju temu: 1

Članovi: 0, gosti: 1, skriveni članovi: 0

Sajt Putovanja.info je deo Infostud grupe:
 poslovi.infostud.com mojtim.com kursevi.com najstudent.com prijemni.infostud.com polovniautomobili.com internet-prodaja-guma.com Gear5
Prijatelji sajta: 4zida.rs - nekretnine Beograd, Osiguranik.com, GdeIzaci.com - splavovi u Beogradu

copyright © Putovanja Info d.o.o. Beograd (2004-2014)