Skoči na sadržaj

putovanja.info logo

Važno obaveštenje: Sajt Putovanja.info neće biti u funkciji u utorak, 28. aprila
Nova verzija sajta će biti dostupna u sredu i tada ćete opet moći da pristupite sajtu!
Ukoliko ste propustili, pogledajte šta će biti drugačije na novoj verziji sajta

Prenoćište ili dnevni odmor na putu za Grčku

2057 odgovora na temu

#796 suncica lulevic

backpacker

• Član
  • Poruka:19
  • ženski

Napisano: 12. maj 2012 - 13:35

Dragi prijatelji,
Ne znam zasto vam je taj strah ,ovde je sve u redu nista se ne brinite nema prostora za strah,mi smo iz Skoplja pa vam iz prve ruke kazem da je juce 11.05.2012 bilo sve u najboljem redu te male incidente koje su bile u centru grada danas su zaboravljene novinari malo vise preuvelicavaju ,a za sve one koje putuju za Grcku i idu preko Dojrana nemaju razlog da se brinu jer evo mi na Dojranu imamo vec rezervacije iz Srbije ,a neke su vec i prosle sve tece po planu kao i prosle godine,svi oni koji su uradili rezervaciju u apartmanimadan-dar na Dojranu,i one koje misle da to urade mi ih ocekujemo.

Pozdrav svima od Suncice i Tihomira
Apartmani Dan-Dar, Dojran

Ovu poruku je izmenio mirarbi: 12. maj 2012 - 17:36
nedozvoljeno linkovanje

#797 leprsava

svetski putnik

• Član
  • Poruka:2288
  • ženski

Napisano: 12. maj 2012 - 13:39

Pozdrav Sucncice, i hvala na javljanju :) Vidimo se uskoro!

#798 suncica lulevic

backpacker

• Član
  • Poruka:19
  • ženski

Napisano: 12. maj 2012 - 14:09

Pozdrav i sigurno se vidimo sve najbolje

#799 urkepz

svetski putnik

• Član
  • Poruka:735
  • muški

Napisano: 12. maj 2012 - 22:07

Sta li o nama misli ljudi koji nisu iz Srbije,kad vide u medijima misle da je ovde Bejrut verovatno,pa svi zivimo normalno.Slobodno kroz Makedoniju i ja planiram tamo septembra sa porodicom da putujem i nne dvoumim se.

#800 NensiFancy

iskusni putnik

• Član
  • Poruka:297
  • ženski

Napisano: 13. maj 2012 - 06:13

I ove godine pauzu / prenociste pravimo u app Dan Dar , rezervacija vec uradjena,
nadam se da cemo sada lakse podneti put do dole, i da cemo uspeti da prosetamo po Dojranu ,
prosle godine su deca bila mnogo umorna, pa smo samo prenocili i nastavili dalje put Grcke.

#801 leprsava

svetski putnik

• Član
  • ženski

Napisano: 13. maj 2012 - 06:43

Nency sada su veca, pa ce im biti laksi put. Tako da verujem da cete moci da napravite kracu setnjicu do jezera.

#802 NensiFancy

iskusni putnik

• Član
  • ženski

Napisano: 13. maj 2012 - 11:51

I ja se nadam, pogled na jezero pri ulasku u grad je :wub: :wub: ....bice lakse, put vec poznajemo, deca za god dana starija....
sve u svemu opusteniji smo ,
prvi put je uvek najteze :D

#803 sam422

turista

• Član
  • Poruka:59
  • muški

Napisano: 13. maj 2012 - 13:13

Mnogi pričaju o prenoćištu na putu do Grčke , i to je razumljivo. I ja sam tako razmišljao i rezervisao prenoćište u Makedonji u julu, ali za nazad? Da li vi svi ne planirate prenoćište za nazad? Verovatno svi misle da čim izađu iz apartmana (oko 9) krenu put Srbije. A ipak bi se mogao još taj dan iskoristiti na moru, predveče krenuti i sad pitanje-dokle stići? Da li neko zna mesto za prenoćište a da nije blizu Grčke, da ipak malo odmaknemo. Sever Makedonije ili jug Srbije. Možda će nekome zvučati suludo prespavati u Srbiji ali za mene, koji sam sa samog severa Srbije, ne zviuči loše.

#804 mareaca

svetski putnik

• Član
  • Poruka:561

Napisano: 13. maj 2012 - 13:35

Preporucujem ti motel Predejane.Skoro renoviran lepe i ciste sobe.vrhunska teleca corbica i najbolja pljeskavica na kajmaku koju ste jeli.Nalazi se u Grdelickoj klisuri nedaleko od pocetka autoputa iz pravca Grcke a preporucuje ga i Alvirovic ,pogledajte neku od njegovih patrola

#805 Billy The Kid

svetski putnik

• Član
  • Poruka:2636
  • muški

Napisano: 13. maj 2012 - 13:36

Ne mislim ja da će neko da me zaustavi na sred autoputa i da me strelja tu pored kola, daleko bilo, nego ne znam kakva je situacija po mestima. Pojma nemam gde žive šip.......albanci, gde radikalni islamisti a gde su većina makedonci i dal mogu sutra ujutru da pronađem auto ofarban u roze sa isečenim gumama, a moje kupaće gaće i peraja navučene na lokalnog magarca. :D Sada karikiram ali manje više to je ono zbog čega se dvoumim. Pošto sam planirao da prespavam u Popovoj kuli, tamo nema žive duše okolo i ne verujem da može da bude bilo kakvih problema. Ne znam, zato i pitam, ne postavljam pitanja da bih nekome podizao tenziju. Za sada mi je Makedonija i dalje najbolja opcija.
Postavljena slikaPostavljena slikaPostavljena slika

#806 ale

backpacker

• Član
  • Poruka:18

Napisano: 13. maj 2012 - 15:35

Kad prodjete Skoplje sanse da naletite na albanca su iste kao na pakistanca i to vazi do grcke granice.

#807 leprsava

svetski putnik

• Član
  • ženski

Napisano: 13. maj 2012 - 15:46

ale nasmeja me posteno sada :hahaha: :hahaha: :hahaha:
ali jeste istina :)

#808 Billy The Kid

svetski putnik

• Član
  • Poruka:2636
  • muški

Napisano: 13. maj 2012 - 17:56

Ako Pakistanac reaguje na srpsku registarsku tablicu kao da mu je u gaće uletela pčela, kao što neki gore pomenuti reaguju, onda ne bih voleo ni njega da sretnem.
Postavljena slikaPostavljena slikaPostavljena slika

#809 shonebg

iskusni putnik

• Član
  • Poruka:345
  • muški

Napisano: 13. maj 2012 - 20:11

Pogledaj porukusam422 @ 13. maj 2012 - 13:13

Mnogi pričaju o prenoćištu na putu do Grčke , i to je razumljivo. I ja sam tako razmišljao i rezervisao prenoćište u Makedonji u julu, ali za nazad? Da li vi svi ne planirate prenoćište za nazad? Verovatno svi misle da čim izađu iz apartmana (oko 9) krenu put Srbije. A ipak bi se mogao još taj dan iskoristiti na moru, predveče krenuti i sad pitanje-dokle stići? Da li neko zna mesto za prenoćište a da nije blizu Grčke, da ipak malo odmaknemo. Sever Makedonije ili jug Srbije. Možda će nekome zvučati suludo prespavati u Srbiji ali za mene, koji sam sa samog severa Srbije, ne zviuči loše.

To obavezno praktikujemo, zadnji dan iskoristimo maksimalno, i u povratku prenoćimo u motelu Predejane.
O odlasku tamo sam pisao nekoliko puta,preporučijem Metsovo onima koji idu na Lefkadu ili Kefaloniju.

#810 NensiFancy

iskusni putnik

• Član
  • ženski

Napisano: 13. maj 2012 - 21:58

Pogledaj porukusam422 @ 13. maj 2012 - 13:13

Mi smo prosle god cak dan ranije krenuli nazad jer je bila uzasna oluja na sitoniji, a vec nam je bio 12 dan letovanja malo smo se smorili,
nismo nigde spavali jer smo vise pauza i svracanja na razna mesta usput pravili, nego sto smo to radili u odlasku,
evo mm kaze mozda da napravite odmor u Vranju ( u banji ) ili u Nisu , ako ste sa severa :razmislja:

Broj korisnika koji čitaju temu: 1

Članovi: 0, gosti: 1, skriveni članovi: 0

Sajt Putovanja.info je deo Infostud grupe:
 poslovi.infostud.com mojtim.com kursevi.com najstudent.com prijemni.infostud.com polovniautomobili.com internet-prodaja-guma.com Gear5
Prijatelji sajta: 4zida.rs - nekretnine Beograd, Osiguranik.com, GdeIzaci.com - splavovi u Beogradu

copyright © Putovanja Info d.o.o. Beograd (2004-2014)