mirarbi

Prenoćište ili dnevni odmor na putu za Grčku

2732 poruke u ovoj temi

Dragi prijatelji,

Ne znam zasto vam je taj strah ,ovde je sve u redu nista se ne brinite nema prostora za strah,mi smo iz Skoplja pa vam iz prve ruke kazem da je juce 11.05.2012 bilo sve u najboljem redu te male incidente koje su bile u centru grada danas su zaboravljene novinari malo vise preuvelicavaju ,a za sve one koje putuju za Grcku i idu preko Dojrana nemaju razlog da se brinu jer evo mi na Dojranu imamo vec rezervacije iz Srbije ,a neke su vec i prosle sve tece po planu kao i prosle godine,svi oni koji su uradili rezervaciju u apartmanimadan-dar na Dojranu,i one koje misle da to urade mi ih ocekujemo.

Pozdrav svima od Suncice i Tihomira

Apartmani Dan-Dar, Dojran

Izmenjeno (mirarbi)
nedozvoljeno linkovanje
2

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav Sucncice, i hvala na javljanju :) Vidimo se uskoro!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav i sigurno se vidimo sve najbolje

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sta li o nama misli ljudi koji nisu iz Srbije,kad vide u medijima misle da je ovde Bejrut verovatno,pa svi zivimo normalno.Slobodno kroz Makedoniju i ja planiram tamo septembra sa porodicom da putujem i nne dvoumim se.

Izmenjeno (urkepz)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I ove godine pauzu / prenociste pravimo u app Dan Dar , rezervacija vec uradjena,

nadam se da cemo sada lakse podneti put do dole, i da cemo uspeti da prosetamo po Dojranu ,

prosle godine su deca bila mnogo umorna, pa smo samo prenocili i nastavili dalje put Grcke.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nency sada su veca, pa ce im biti laksi put. Tako da verujem da cete moci da napravite kracu setnjicu do jezera.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I ja se nadam, pogled na jezero pri ulasku u grad je :wub: :wub: ....bice lakse, put vec poznajemo, deca za god dana starija....

sve u svemu opusteniji smo ,

prvi put je uvek najteze :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mnogi pričaju o prenoćištu na putu do Grčke , i to je razumljivo. I ja sam tako razmišljao i rezervisao prenoćište u Makedonji u julu, ali za nazad? Da li vi svi ne planirate prenoćište za nazad? Verovatno svi misle da čim izađu iz apartmana (oko 9) krenu put Srbije. A ipak bi se mogao još taj dan iskoristiti na moru, predveče krenuti i sad pitanje-dokle stići? Da li neko zna mesto za prenoćište a da nije blizu Grčke, da ipak malo odmaknemo. Sever Makedonije ili jug Srbije. Možda će nekome zvučati suludo prespavati u Srbiji ali za mene, koji sam sa samog severa Srbije, ne zviuči loše.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Preporucujem ti motel Predejane.Skoro renoviran lepe i ciste sobe.vrhunska teleca corbica i najbolja pljeskavica na kajmaku koju ste jeli.Nalazi se u Grdelickoj klisuri nedaleko od pocetka autoputa iz pravca Grcke a preporucuje ga i Alvirovic ,pogledajte neku od njegovih patrola

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne mislim ja da će neko da me zaustavi na sred autoputa i da me strelja tu pored kola, daleko bilo, nego ne znam kakva je situacija po mestima. Pojma nemam gde žive šip.......albanci, gde radikalni islamisti a gde su većina makedonci i dal mogu sutra ujutru da pronađem auto ofarban u roze sa isečenim gumama, a moje kupaće gaće i peraja navučene na lokalnog magarca. :D Sada karikiram ali manje više to je ono zbog čega se dvoumim. Pošto sam planirao da prespavam u Popovoj kuli, tamo nema žive duše okolo i ne verujem da može da bude bilo kakvih problema. Ne znam, zato i pitam, ne postavljam pitanja da bih nekome podizao tenziju. Za sada mi je Makedonija i dalje najbolja opcija.

Izmenjeno (Billy The Kid)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kad prodjete Skoplje sanse da naletite na albanca su iste kao na pakistanca i to vazi do grcke granice.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ale nasmeja me posteno sada :hahaha: :hahaha: :hahaha:

ali jeste istina :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ako Pakistanac reaguje na srpsku registarsku tablicu kao da mu je u gaće uletela pčela, kao što neki gore pomenuti reaguju, onda ne bih voleo ni njega da sretnem.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mnogi pričaju o prenoćištu na putu do Grčke , i to je razumljivo. I ja sam tako razmišljao i rezervisao prenoćište u Makedonji u julu, ali za nazad? Da li vi svi ne planirate prenoćište za nazad? Verovatno svi misle da čim izađu iz apartmana (oko 9) krenu put Srbije. A ipak bi se mogao još taj dan iskoristiti na moru, predveče krenuti i sad pitanje-dokle stići? Da li neko zna mesto za prenoćište a da nije blizu Grčke, da ipak malo odmaknemo. Sever Makedonije ili jug Srbije. Možda će nekome zvučati suludo prespavati u Srbiji ali za mene, koji sam sa samog severa Srbije, ne zviuči loše.

To obavezno praktikujemo, zadnji dan iskoristimo maksimalno, i u povratku prenoćimo u motelu Predejane.

O odlasku tamo sam pisao nekoliko puta,preporučijem Metsovo onima koji idu na Lefkadu ili Kefaloniju.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo prosle god cak dan ranije krenuli nazad jer je bila uzasna oluja na sitoniji, a vec nam je bio 12 dan letovanja malo smo se smorili,

nismo nigde spavali jer smo vise pauza i svracanja na razna mesta usput pravili, nego sto smo to radili u odlasku,

evo mm kaze mozda da napravite odmor u Vranju ( u banji ) ili u Nisu , ako ste sa severa :razmislja:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

Uključi se u zajednicu

Pridruži se našoj zajednici i napravi nalog. Jednostavno je!

Registruj se

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se.

Prijavi se sada

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

23112
    Ukupno tema
    705939
    Ukupno poruka