mirarbi

Prenoćište ili dnevni odmor na putu za Grčku

2732 poruke u ovoj temi

@maja72

Dobra opcija je i Novi Dojran. Od Soluna (preko Evzonija 130 km), a mozes i preko prelaza Stari Dojran (preko iskljucenja za Kilkis pa prema Doirani). Dobra ponuda su apartmani Dan-Dar (http://apartmanidan-dar.com.mk/1-2.html) na samom jezeru. Lepo i zanimljivo. U svakom slucaju sve posle Kalamitsija bice vam beznacajno. Pozdrav!

mada mislim da je neko vec pisao, ali nije lose opet, apartmani Dan-Dar 10 eura po osobi, danas rezervisao, Istatov i Polin 20 evra po osobi sa doruckom

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mada mislim da je neko vec pisao, ali nije lose opet, apartmani Dan-Dar 10 eura po osobi, danas rezervisao, Istatov i Polin 20 evra po osobi sa doruckom

Kako si rezervisao apartmane dan Dan Dar? Napiši mi njihove kontakte - mail, telefon, unpared hvala:-)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kako si rezervisao apartmane dan Dan Dar? Napiši mi njihove kontakte - mail, telefon, unpared hvala:-)

http://apartmanidan-dar.com.mk/3-2.html

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

trokrevetna bez doručka 1000din po osobi

dvokrevetna bez doručka 1300din po osobi

uostalom ovde sve piše http://prohorpcinjski.com/index.html

Hvala srce.jpg ovih dana treba da razmislimo gde da prenocimo.

Ovo zvuci rano za odmor, ali su jako lepi i vredi otici..smajl.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala srce.jpg ovih dana treba da razmislimo gde da prenocimo.

Ovo zvuci rano za odmor, ali su jako lepi i vredi otici..smajl.jpg

Zasto mislsih da je prerano... Posle toga ti ostaje 180km kroz Makedoniju i Odlican put kroz Grcku ni malo opterecujuci. Prosla si pola puta (i vishe ako putujesh iz Vojvodine) kad si prosla nasu zemlju.

Ne verujem da ce vam biti tesko da ujutru svezi izvezete jos 6,7h sa sve odmorima i pauzi na Evzoniju kao i pola sata na trajektu koje je def opustajuce, a da voznja bude maximalno uravnotezena.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zdravo, ako neko moze blize da mi objasni gde su apartmani DAN DAR bio bih mu veoma zahvalan.Juce sam rezervisao jos da ih nadjem i bice dobro.smajl.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zasto mislsih da je prerano... Posle toga ti ostaje 180km kroz Makedoniju i Odlican put kroz Grcku ni malo opterecujuci. Prosla si pola puta (i vishe ako putujesh iz Vojvodine) kad si prosla nasu zemlju.

Ne verujem da ce vam biti tesko da ujutru svezi izvezete jos 6,7h sa sve odmorima i pauzi na Evzoniju kao i pola sata na trajektu koje je def opustajuce, a da voznja bude maximalno uravnotezena.

Apsolutno najoptimalniji izbor za nas "Lale" iz Vose (Novi Sad).

Prosle godine smo krenuli popodne, prespavali u Predejanama, a sutradan stigli u 14.30 na Lefkadu (na proputovanju Za Kefu).

Ovo godine Prohor, a onda Delfi sa spavanjem, pa Peloponez, pa..."neko novo ludilo"!!!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I posle ovih 20-ak stranica, da li smo utvrdili koje je dobro prenociste u MK (za one koji idu na sever) a gde u GR (za one koji idu malo dalje)? Tu pre svega mislim na mesta/hotele.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Poslala sam mail Dan Dar apartmanima pre nedelju dana, na adresu koju sam našla na njihovom sajtu, ali nema odgovora. Mail sam ponovila prekjuče, opet nema odgovora. Da li ste vi rezervisali mail-om ili telefonom?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I posle ovih 20-ak stranica, da li smo utvrdili koje je dobro prenociste u MK (za one koji idu na sever) a gde u GR (za one koji idu malo dalje)? Tu pre svega mislim na mesta/hotele.

pa za te dalje je ustanovljeno vishe lokacija, zavisno od toga gde se ide i da li neko zeli da pravi pauze usput pa da to mesto iskoristi i za nocni odmor...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Poslala sam mail Dan Dar apartmanima pre nedelju dana, na adresu koju sam našla na njihovom sajtu, ali nema odgovora. Mail sam ponovila prekjuče, opet nema odgovora. Da li ste vi rezervisali mail-om ili telefonom?

zovi na mobilni 389(0)75227 439

gazda se zove tihomir

ps: na fiksni se ne javljaju jer kako kaže stalno sedi napolju

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko od vas ko je prespavao u Dorjanu ili je isao tim putem moze da mi odgovori na par pitanja?

Kakav je put kada se skrene sa glavnog puta preme Dorjanu?Mislim na to da li su velike krivine, serpentine uzak kolovoz, los,ima li nekih uspona?

Kada radi granicni prelaz na Grckoj?I oni imaju smenu oko 6-7 ujutro?

Koliko je udaljena sama granica od Dorjana?

Kakav je put posle granice do Soluna i da li je tesko pronaci taj put kojim se ukljucujes na zaobilaznicu oko Soluna?(idemo na Sitoniju)

Sve ovo pitam jer mi se cini da SAT patrola nije nikada isla tim putem pa je to jos uvek nevidjeno, a prosto se bojim ici putem kojim ne idu svi ,jer rekla bih da vecina ljudi iz Sbije ide na Evzoni.

Koliko je udaljen Dorjan od Beograda?Mislim koliko se sati u proseku putuje?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko od vas ko je prespavao u Dorjanu ili je isao tim putem moze da mi odgovori na par pitanja?

Kakav je put kada se skrene sa glavnog puta preme Dorjanu?Mislim na to da li su velike krivine, serpentine uzak kolovoz, los,ima li nekih uspona?

Kada radi granicni prelaz na Grckoj?I oni imaju smenu oko 6-7 ujutro?

Koliko je udaljena sama granica od Dorjana?

Kakav je put posle granice do Soluna i da li je tesko pronaci taj put kojim se ukljucujes na zaobilaznicu oko Soluna?(idemo na Sitoniju)

Sve ovo pitam jer mi se cini da SAT patrola nije nikada isla tim putem pa je to jos uvek nevidjeno, a prosto se bojim ici putem kojim ne idu svi ,jer rekla bih da vecina ljudi iz Sbije ide na Evzoni.

Koliko je udaljen Dorjan od Beograda?Mislim koliko se sati u proseku putuje?

I mene zanima isto to,negde sam procitao da je taj put od grcke granice kod dojrana do obilaznice bolji od puta evzoni - solun ,a koliko vidim na mapi prelaz je odmah tu pored jezera.Mislim da bi od beograda do dojrana trebalo da se stigne za 7 sati bez zurbe.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dakle, preporuka za prenociste u MK je taj Dorjan?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa evo cekamo da se neko javi ko je tamo bio.

A mi razmisljamo i o hotelu Romantik , jos nismo odlucili.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

Uključi se u zajednicu

Pridruži se našoj zajednici i napravi nalog. Jednostavno je!

Registruj se

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se.

Prijavi se sada

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

23112
    Ukupno tema
    705939
    Ukupno poruka