Skoči na sadržaj

putovanja.info logo

Privatan smestaj Bugarska

14 odgovora na temu

#1 dzigy2003

backpacker

• Član
  • Poruka:4

Napisano: 03. Jul 2011 - 13:10

Interesuje me kakva je sitaucija u Bugarskoj sto se tice privatnog smestaja? Drustvo od nas 5-6 bi zelelo otici u Nesebar ili Suncev breg autobusom (oko 25. jula), pa tamo traziti smestaj. Da li je neko imao slicna iskustva, interesuju me cene apartmana / soba? Takodje nas interesuju kakve su cene sto se tice provoda? Pozdrav

#2 Gaga93

backpacker

• Član
  • Poruka:1

Napisano: 07. Oct 2011 - 19:42

Ja sam imala takva iskustva..ovo godine sam bila u Nesebru od 5-16 jula,nas 5-oro otislo busom i tamo trazili smestaj..Nasli smo tj.iznajmili trosoban stan i to za samo 4,5e po osobi(imali smo dve terase, klimu, tv, kuhinju , net, ma bukvalno sve kao da smo kod kuce), odusevili smo se.Sto se tice izlazaka isli smo u Suncev breg jer je tamo stvarno super , postoji gradski bus koji vozi do tamo za samo 1lev...Cene su kao kod nas mozda cak i jeftinije...plaza je lepa i cista....
Svakako jedno lepo iskustvo i idemo opet sledece godine!!!Pozzzz

Ovu poruku je izmenio DraganV: 08. Oct 2011 - 09:43
ne citirati ako se poruka odnosi na prethodni post

#3 MINJA011

iskusni putnik

• Član
  • Poruka:368
  • muški

Napisano: 07. Oct 2011 - 21:22

Ове године је заиста било тако. Ми смо ишли преко агенције (првенствено због двоје мале деце) у хотел, али смо у Бугарској срели доста људи који су тамо отишли без икакве резервације и сви су били веома задовољни.
Међутим, треба имати у виду да је потражња последих година мања и да је због тога било толико слободних места, а цене биле тако ниске. У Бугарској смо летовали и пре три године и после боравка у хотелу (август 2008.) пожелели смо да останемо још неколико дана у сопственом аранжману. Апсолутно све што иоле ваља је било попуњено (гледали смо у више места), а само пар рупа је било слободно и то по јако високим ценама.

#4 sanja aleksis

backpacker

• Član
  • Poruka:1

Napisano: 21. Oct 2011 - 15:17

Tri godine za redom letujem u Nesebru i mogu vam reci da cene privatnog smestaja iz sezone u sezonu rastu.Najjeftinije je ici i vratiti se do 15.7.tada nema toliko turista,velika je ponuda ,a mala potraznja.Sve posle 20.7.je krcato,prepuno,i verovatnoca da nadjete solidan smestaj je manja.Ove godine smi isli od 30.7.i mogu vam reci da ne pamtim toliku guzvu i da nas nije cekao Bugarin,koji nam uvek nalazi smestaj prosli bi katastrofalno,sve sto je iole valjalo i imalo normalnu cenu je bilo zauzeto,ostale su rupe i ono najskuplje,a to je bilo 80 do 90 leva za studio ili apartman i to manji.Jeste u tom periodu najlepse vreme,nema kisa,ali na plazi igla nije imala gde da padne.Pocetkom jula je lakse naci smestaj,ali i vreme je nepredvidivo,nama je 2010 3 dana padala kisa bez prestanka,i zato sada uvek idemo posle 20.7.Predlazem da medjusobno ramenilo telefone ljudi iz Nesebra i Sozopola,koji izdaju apartmane,studija i sobe jer je najbolje tako naci smestaj,a i najpovoljnije.

#5 Wampoom

backpacker

• Član
  • Poruka:15
  • muški

Napisano: 19. May 2012 - 09:59

Da li ima neko savet za trazenje mesta u Suncevom Bregu i Zlatnim Pjacima?Tj kako je najbolje i najlakse naci neki privatan smestaj,planiram 23 Jula ici kolima na more sa 3 4 drugara....Pa bih tamo trazio privatan smestaj i sl..hvala unapred

#6 baraba

backpacker

• Član
  • Poruka:9

Napisano: 20. May 2012 - 15:12

Pogledaj porukuWampoom @ 19. May 2012 - 09:59

Da li ima neko savet za trazenje mesta u Suncevom Bregu i Zlatnim Pjacima?Tj kako je najbolje i najlakse naci neki privatan smestaj,planiram 23 Jula ici kolima na more sa 3 4 drugara....Pa bih tamo trazio privatan smestaj i sl..hvala unapred
Sto se tice privatnog smestaja,ne znam dal se moze naci u Suncevom Bregu,jer su tamo uglavnom hoteli i apartmani
Ja sam recimo bio sa par drugara 2010 u Nesebru,i tamo smo nasli smestaj za 5e po noci,po osobi bez ikakvih problema

Takodje i ove godine planiram da idem u Bugarsku,pa bi i mene zanimalo dal moze da se nadje privatan smestaj u Suncevom Bregu

#7 Wampoom

backpacker

• Član
  • Poruka:15
  • muški

Napisano: 31. May 2012 - 00:33

Hvala na odgovoru... :komp:

#8 baraba

backpacker

• Član

Napisano: 06. Jun 2012 - 11:25

Ove godine cu opet ici u Bugarsku na more,prvi put sam bio 2010 u Nesebru,privatan smestaj je bio u pitanju
Ovaj put cemo ici u Suncev Breg,pa me zanimaju iskustva u trazenju privatnog smestaja na bum?
Jel isti princip vazi kao za Nesebar,ili je ovde malo drugacije,s'obzirom da su uglavnom hoteli

Hvala unapred

#9 tristan1

iskusni putnik

• Član
  • Poruka:366
  • muški

Napisano: 06. Jun 2012 - 12:09

Ja sam u Zlatnim Pjascima bio jako davno ('96), išlo je nas dve porodice. Znam da smo stigli tamo predveče i da smo smeštaj našli bez problema, vrlo brzo kod jako finih ljudi. Ne znam kakva je situacija sada, ali tada je uvek moglo da se nađe mesto.

#10 SANDA89

backpacker

• Član
  • Poruka:2

Napisano: 31. Jul 2013 - 16:26

Pozdarv!Interesuje me da li neko ima neki broj telefona na koji mogu da rezervisem smestaj,krecem za 3 dana za Nesebar pa mi je malo frka zbog guzve,sta ako ne mogu da nadjem?I da li mozda znate ima li pansiona ili privatnih kuca da je cena smestaja recimo 7,8 evra dnevno po osobi?Ako imate bilo kakvu informaciju kazite,moze i adresa ako nemate brojeve telefona.Unapred hvala.:D

#11 djura 283

turista

• Član
  • Poruka:60
  • muški

Napisano: 31. Jul 2013 - 16:49

Nemam brojeve telefona ali nije uopste problem naci smestaj, imas na skoro svakoj drugoj kuci pise slobodni stai (slobodna soba) cene su uglavnom od 7 do 9 eura, pogledaj na par mesta kakav je smestaj i uvek probaj da spustis cenu.Mislim da ulice Kirila i Metodija i ulica Rakovski imaju najvise izbora za sobe tako da probaj tamo.Nadji na google mapama gde se nalaze te ulice pa vidi.

#12 SANDA89

backpacker

• Član
  • Poruka:2

Napisano: 01. Aug 2013 - 10:56

Ok.Hvala puno.

#13 Zanimljiva geografija

backpacker

• Član
  • Poruka:24
  • ženski

Napisano: 20. Aug 2013 - 21:39

Što se tiče privatnog smeštaja možete ga naći i na licu mesta. Međutim ja preporučujem bugarski sajt Pochivka. Ima fotografije soba, hotela ili apartmana, detaljan opis i kartu sa označenom lokacijom. Takođe, postoji mogućnost da suzite pretragu npr. dvosobni apartman sa bazenom, internetom i parkingom. Ponuda je velika, pa svako može naći šta mu odgovara.

#14 milica 6

backpacker

• Član

Napisano: 20. Aug 2013 - 21:56

Zanimljiva geografija,moze li malo vise informacija o cenama smestaja,hrane ,pica.

#15 Zanimljiva geografija

backpacker

• Član
  • Poruka:24
  • ženski

Napisano: 21. Aug 2013 - 12:35

Godinama letujem u Bugarskoj, pa sam dobro upoznata sa situacijom. Ove godine sam radi promene, prvi put letovala u Primorskom. Letovali smo u špicu sezone od 01-11. avgusta. Smeštaj u dvosobnom apartmanu, za 4 osobe, sa besplatnim Wi-Fi-jem, klimom i bazenom platili smo 390 evra. Bili smo smešteni u porodičnom hotelu "Primo" u Primorskom. Naravno, cene su značajno niže u istom hotelu van špica. Neke cene sam navela u podforumu Cene. Ukoliko te još nešto interesuje, odgovoriću naknadno.

Broj korisnika koji čitaju temu: 1

Članovi: 0, gosti: 1, skriveni članovi: 0

Sajt Putovanja.info je deo Infostud grupe:
 poslovi.infostud.com mojtim.com kursevi.com najstudent.com prijemni.infostud.com polovniautomobili.com internet-prodaja-guma.com Gear5
Prijatelji sajta: 4zida.rs - nekretnine Beograd, Osiguranik.com, GdeIzaci.com - splavovi u Beogradu

copyright © Putovanja Info d.o.o. Beograd (2004-2014)